عجله کنید الان سایت بازه

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
ساعت 8 صبح جمعه سایت باز شده و می تونید واحد هاتون را عوض کنید
موفق باشید

Meisam007

عضو جدید

تازه وارد

عضو جدید
ســـــــــــــــلام

بابت اطلاع رسانی خوب و به موقع از همگی ممنون ..

overlord

عضو جدید
خواستم که یه یادآوری بکنم که فردا 8(پنج شنبه) اسفند سایت واسه حذف و اضافه نهایی بازه!

• Like
واکنش ها: sh85

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خواستم که یه یادآوری بکنم که فردا 8(پنج شنبه) اسفند سایت واسه حذف و اضافه نهایی بازه!
در تکمیل حرف دوستمون باید بگم که فردا از ساعت 8 سایت برای تمام رشته ها و گرایش ها بازه
ایشالله که کار همه راه بیافته
موفق و پایدار باشید

copperfield

عضو جدید
ممنون از اطلاع رسانی...دوستان حالا حذف و اضافه تموم شده من یک سوال دارم...آیا اندیشه اسلامی 1 و 2 پیشنیاز هم هستن؟...یعنی اول 1 رو باید بگذرونیم؟...مزسی

overlord

عضو جدید
توی چارت گروه برق اینطوریه.اول 1 رو باید بگذرونیم.ولی من یادمه که یکی از دوستام چند ترم پیش وقتی جناب قاسمی این درس رو ارایه میکردن. اول اندیشه 2 رو پاس کرد.البته با استادش صحبت کرد.ولی در کل به دردسرش نمی ارزه:confused:

copperfield

عضو جدید
مرسی از دوست عزیزم...کسی از دوستان اطلاع دقیقی نداره؟...اخه من عمرانم و چارت درست و حسابی هم نداریم....حالا از رو اجبار مجبور شدم اندیشه 2 رو بگیرم...میخوام اگه مشکل داره تا دیر نشده برم ببینم میشه درستش کرد و یک درس دیگه گرفت....راستی واسه یک درس دیگه گرفتن یا حذف این درس اید برم پیش کی؟...

مرسی

overlord

عضو جدید
این موضوع کلیه و ایین نامه داره،برای رشته های کارشناسی..اینم آیین نامه دروس عمومی که میذارمش روی خود سایت..ولی توصیه میکنم بری از اموزش سوال کنی.چون به این هم نمیشه زیاد تکیه کرد.
مسول اموزش جناب زارع هست.

پیوست ها

• omomi.rar
    153.3 کیلوبایت · بازدیدها: 0