کلوپ طرفداران پرسپولیس

moongirl

عضو جدید
واعظی میتونه رو نیمکت بشینه. و دروازه بان اول هم حقیقی هست!

اگر هم واعظی نتونه مسلما" باید یه بازیکن امید واسه روز مبادا داشته باشن!

من به حقیقی اعتقاد خاصی دارم ... مطمئنم امسال یا سال دیگه دروازه بان فیکسه پرسپولیس میشه!
اونجور که حقیقی نشون داده دروازه بان خوبیه. منم خیلی از بازیش راضیم. ضمن اینکه خیلی هم جوونهو حالا حالاها جاداره. شاید قسمت این بوده که پرسپولیس حقیقی رو به لیگ معرفی کنه

En-mechanic

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایشالا درست میشه
افشین امپراطور بلده چکار کنه
امسال هم ما قهرمانیم(3 تا جام رو میگیریم)
به کوری چشم آبی های بی جنبه

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باقري: بهتر است داستان من و تيم ملي را تمام كنند

كريم باقري در گفت و گویی، اظهار داشت: از تمام اهالي فوتبال خواهش مي‌كنم ديگر در مورد حضور من در تيم ملي صحبتي مطرح نزند تا هم من و هم علي دايي تمركز خود را از دست ندهيم.
وي افزود: هيچ بازيكني در هر سن و سالي دوست ندارد به تيم ملي كشورش پشت كند، چون همه ما به تيم ملي مديون هستيم و امثال كريم باقري‌ بايد خود را مديون آن بدانند.
كاپيتان پرسپوليس با تاكيد بر اين مطلب كه در زمان مربيگري برانكو از تيم ملي خداحافظي كرده است، ادامه داد: هر مربي نظر و سليقه‌اي خودش را دارد. زماني اعلام كردم اگر دايي كه يكي از دوستان صميمي من است، بخواهد حاضرم به تيم ملي كمك كنم. اميدوارم ديگر بحث حضور من در تيم ملي به هيچ عنوان مطرح نشود چون مي‌خواهم با تمركز بيشتر فقط به موفقيت پرسپوليس فكر كنم

خلیلی : دليلى ندارد اسمم را از ليست خارج كنند

محسن خليلى بعد از بازگشت از آلمان برنامه هاى درمانى خود را زير نظر پزشك پرسپوليس از سر گرفته و مى گويد كه حداكثر ۵ ماه ديگر آماده بازى است البته در اين ميان موضوعى هست كه آزارش مى دهد و آن هم حذف نامش از ليست پرسپوليس است اما خليلى مى گويد كه از ۵ ماه ديگر مى تواند دوباره براى پرسپوليس به ميدان برود و دليلى براى اين كار نمى بيند.

فكر مى كنى چقدر طول مى كشد برگردى ؟
-قبل از من نكونام هم زيرنظر دكتر بوينش مورد عمل جراحى قرار گرفته بود اما سرماخوردگى پس از عمل باعث شد كه زانوى وى عفونت كند. اين عفونت باعث شد بهبودى نكونام به تأخير بيفتد، در حالى كه در مورد من اين اتفاق بد نيفتاد. طبق نظر پزشك، حداقل ۵ ماه يا حداكثر ۶ ماه براى بازگشت به ميادين فوتبال، فرصت نياز دارم.

jalal-e

عضو جدید
:gol::gol::gol::gol::gol:سلامتي و انرژي فراوان براي همه پرسپوليسيها

خدا وكيلي كدوم تيم انقدر بلا سرش ميارن با حتي مياد ولي بازم به كارش بهتر از قبل ادامه ميده

:heart:تيم هميشه قهرمان:heart:

mohammad6687

عضو جدید
حذف نام پرسپوليس از ليست فيفا

حذف نام پرسپوليس از ليست فيفا

نام پرسپوليس از جدول رده بندي ايران در سايت فيفا حذف شد.

در اين رده بندي تيم هاي برق ، ذوب آهن و پگاه در رتبه هاي اول تا سوم قرار دارتد.

اين در حالي است كه پرسپوليس هم اكنون 6 امتياز دارد ودر رتبه دوم قرار دارد.

هنوز هيچ دليلي براي اين كار ذكر نشده است. :w19::w19:

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
نام پرسپوليس از جدول رده بندي ايران در سايت فيفا حذف شد.

در اين رده بندي تيم هاي برق ، ذوب آهن و پگاه در رتبه هاي اول تا سوم قرار دارتد.

اين در حالي است كه پرسپوليس هم اكنون 6 امتياز دارد ودر رتبه دوم قرار دارد.

هنوز هيچ دليلي براي اين كار ذكر نشده است. :w19::w19:
دیگه بلا نمونده که سر این پرسپولیس بیچاره نیارن...به خدا با این همه فشاری که به این تیم وارد میشه من نمیدونم چطوری بازم بازیاشو میبره...
پرسپولیس اصلا احتیاجی نداره که تو لیست فیفا باشه.....بذار همین تیمها برن تو رده بندیه فیفا که عقده ای نشن.....
پرسپولیس تو لیست باشه یا نباشه قهرمان میشه

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عجب هر سال ما باید یه مشکل داشته باشیم

عجب هر سال ما باید یه مشکل داشته باشیم

در پي حذف نام اين تيم از سايت فيفا ؛ اعتراض باشگاه پرسپوليس به سازمان ليگ و فيفا

مسئولان پرسپوليس پس از حذف نام اين باشگاه در سايت فيفا از جدول ليگ برتر، اعتراض خود را به سازمان ليگ و فيفا اعلام كردند.
توليت گفت: اين مورد كاملا روي يك اشتباه كادر اجرايي تنظيم كننده جدو‌ل‌هاي ليگ‌هاي آسيايي بوده است. نام قطبي در اين سايت به عنوان مربي اعلام شده است.
وي افزود: اعتراض كتبي خود را به جريان انداخته‌ايم و تا روز شنبه، بنابر قول داده شده، اين مشكل حل خواهد شد. اميدوارم شاهد مشكلاتي ديگري از فيفا نباشيم تا با احساسات مردم بازي شود

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این هم آخر این قضیه

این هم آخر این قضیه

فیفا از ایران و باشگاه پرسپولیس عذرخواهی كرد !!!

در مذاكرات و تماس هایی كه مسئولان فدراسیون فوتبال ایران درباره حذف نام تیم پرسپولیس از جدول رده بندی فهرست تیم های حاضر در مسابقات فوتبال باشگاه های برتر ایران در پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) صورت گرفته بود مشخص شد كه این اتفاق عمدی نبوده و نرم افزاری ورودی اطلاعات فیفا دچار این اشتباه شده بود.
بر همین اساس تیم پرسپولیس در جدول رده بندی بازی های فصل جدید فوتبال باشگاه های برتر ایران با شش امتیاز بعد از تیم برق شیراز در مكان دوم قرار دارد.

SilliCONIC

عضو جدید
بادامکی هم به جمع مصدومان رباط صلیبی پیوست!!!!!:cry:
(گفتم آخر فقط عابدزاده سالم می مونه!!:()

ie student

عضو جدید
کاربر ممتاز
پرسپولیس اول بشی،آخر بشی،دوستت داریم

چاکر همه ی پرسپولیسی ها.....

دم همتون گرم

به امید قهرمانی پرسپولیس....

دوباره پوز این اس اس به خاک مالیده خواهد شد :biggrin:

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فدارسيون بين المللي آمار وتاريخ اعلام كرد : هادي اصغري و محسن خليلي در جمع گلزنان برتر دنيا

فدارسيون بين المللي آمار وتاريخ اعلام كرد : هادي اصغري و محسن خليلي در جمع گلزنان برتر دنيا

فدراسيون بين‌المللي آمار و تاريخ فوتبال جهان در تازه ترين فهرست 40 گلزن برتر تيم‌هاي دسته اول باشگاه‌هاي دنيا از هادي اصغري (راه آهن) و محسن خليلي (پرسپوليس) نام به ميان آورده است.
در اين فهرست كه مربوط به ماه اوت مي شود، يان كلاس هونتلار مهاجم هلندي آژاكس آمستردام با 33 گل زده در صدر قرار گرفته و كريستانو رونالدو، مهاجم پرتغالي منچستر يونايتد با 31 گل زده و دانيل امانوئل لودنا از دترون از آرژانتين با 30 گل زده، دوم و سوم شده اند.

معاون حقوقی سازمان تربیت بدنی : سازمان تربیت بدنی، نام پرسپولیس را تایید نمی کند

"عبدالرضا ساور" در گفتگویی درباره تغییر نام باشگاه پرسپولیس به پیروزی تهران تاكید كرد: نام این باشگاه پیروزی است نه پرسپولیس .
وی در پاسخ به این سوال كه حتی در سایت رسمی باشگاه هم از عنوان پرسپولیس استفاده شده است ؛ خاطرنشان كرد : سایت باشگاه هم تخلف كرده است و همه كسانی كه از نام پرسپولیس برای باشگاه پیروزی استفاده می كنند مختلف هستند.
معاون حقوقی سازمان تربیت بدنی خاطرنشان كرد : این باشگاه متعلق به سازمان تربیت بدنی است و همه امكانات آن هم در اختیار سازمان است و قطعاً نام این باشگاه پیروزی است نه پرسپولیس .
ساور تغییر نام باشگاه از پیروزی به پرسپولیس را در زمان مدیریت یكی از مدیران عامل باشگاه تكذیب و تصریح كرد : قطعاً نام این باشگاه پیروزی است و هیچ وقت نام این باشگاه تغییر نكرده است
.

مصطفوی : مهاجم برزيلي به ديدار با ذوب‌آهن مي‌رسد

داريوش مصطفوي درباره اخبار منتشر شده در خصوص اختلاف در ميان اعضاي هيات مديره باشگاه پرسپوليس اظهار كرد: خوشبختانه هيچ اختلافي در ميان اعضاي هيات مديره باشگاه وجود ندارد و تمامي اعضاي روي يك هدف كه آن هم موفقيت تيم پرسپوليس است متمركز شده‌اند. من احساس اختلافي بين خودم و تك‌تك اعضاي هيات مديره ندارم و تنها برخي روزنامه‌ها هستند كه با اهداف مشخص در اين راه حركت مي‌كنند.

وي افزود: براي موفقيت يك تيم بايد توجه كرد كه يك شبه نمي‌شود راه صدساله را رفت؛ لذا طبيعي است كه بعضي از اعضاي هيات مديره درباره مسايل مختلف احساس نگراني كنند؛ اما ما بايد توجه كنيم كه تمامي وظايف مشخص شده و ما بايد هر كدام مسووليت‌هاي محوله‌مان را به نحو احسن انجام دهيم و در امور يكديگر تداخل نداشته باشيم؛ مسلما علي‌آبادي به عنوان رييس مجمع، نمي‌گذارد كه كوچكترين تداخلي در وظايف مشخص شده اعضا پيش آيد.

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
و پاره شدن رباطی دیگر -------؟

و پاره شدن رباطی دیگر -------؟

بعد از خليلي ،‌روانخواه و معمارزاده ؛ رباط صليبي عباس آقايي هم پاره شد

كابوس پارگي رباط صليبي اين بار به عباس آقايي هافبك مياني سايپا رسيد و اين بازيكن كه در پايان فصل گذشته از پرسپوليس جدا شد شانس حضور در بازي هاي باقيمانده از نيم فصل نخست رقابت هاي ليگ برتر را از دست داد.
جدايي از پرسپوليس براي آقايي چندان خوش يمن نبود و پس از محسن خليلي، اميد روانخواه و ميثاق معمارزاده اين بار نوبت آقايي بود كه دچار پارگي رباط صليبي شود. او در دقيقه 35 بازي سايپا و پيكان از ناحيه زانو به شدت آسيب ديد كه اين مصدوميت در نهايت منجر به پارگي رباط آقايي شد.
در اين ميان پزشك سايپا اظهارنظر شفافي در مورد آسيب‌ديدگي آقايي ندارد و همه چيز را به بازبيني دوباره MRI موكول مي‌كند. او مي‌گويد: «مصدوميت آقايي مشكوك است ولي اين آسيب‌ديدگي جدي است و بايد دوباره عكسي كه از زانوي او گرفتيم را بازبيني كنيم.»
در عين حال گفته مي شود ترديدي در پارگي رباط صليبي اين بازيكن وجود ندارد.

حدس بزنید نوبت بعد چه کس و چه تیمی

این هم معضل جدید فوتبال ایران

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ترکیب پرسپولیس مقابل ذوب آهن اعلام شد

جادوگر در یک قدمی پرسپولیس !!!

مصطفوي:نمي‌توانيم مثل عرب‌ها پول بدهيم ، در تهران با كريمي مذاكره مي‌كنيم

باقري بازيكن برتر اخلاق هفته سوم شد

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دایی میخواد چیکار کنه

دایی میخواد چیکار کنه

میگن دوباره مهدوی کیا خط خورده صحت داره یا نه

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وقتی صحبت های قبی رو دیدم، حس عجیبی داشتم
حسش کن فردی که انقد متفکر و مثبت اندیشه چقدر میتونه ناراحت باشه که بیاد و گله کنه، از حقوق و ...

باز از داور چیزی نگفت باز گفت خودمون بد بازی کردیم و ...
آره بد بازی کردیم

یارو برقیه چی گفت، آقا گل من صد در صد آفساید نبود، اونجا رو من صد در صد خطای پنالتی شد، صد در صد گلی که حریف زد آفساید بود، چقد ما توجیح میکنیم، چقد دروغ میگیم، چقد میتونیم شکستمون رو گردن دیگران بندازیم

تا خودمون رو نبینیم و دیگران رو نیگاه کنیم به هیچ جا نمیرسیم !

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درد سر جدید پرسپولیس

درد سر جدید پرسپولیس

حسین کعبی از باشگاه پرسپولیس شکایت کرد

هافبک فصل گذشته تیم پرسپولیس تهران به دلیل عدم پرداخت مطالباتش از این باشگاه به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال شکایت کرد.
کعبی که در این فصل به دلیل برخی مشکلات با افشین قطبی به عضویت تیم سایپا در آمد، پس از عدم پرداخت باقی مانده مطالباتش که مبلغ 30 میلیون تومان است با حضور در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رسما از باشگاه پرسپولیس شکایت کرد .
کعبی در حالی از باشگاه پرسپولیس شکایت کرد که طی چند روز اخیر بار ها اعلام کرده بود که در صورت عدم پرداخت مطالباتش از این باشگاه شکایت خواهد کرد.
پیش از این علی علیزاده هم از باشگاه پرسپولیس شکایت کرده بود.

کربلایی

مدیر بازنشسته
میگن دوباره مهدوی کیا خط خورده صحت داره یا نه

بله صحت داره! مثل اینکه در تفکرات دایی(سرمربی تیم ملی رو عرض می کنم:redface:) مهدی مهدوی کیا جایی ندارد(به قول خودش به سیستم من نمی خوره!:eek:)
همین دایی نبود که می گفت هر کی شایسته باشه دعوتش می کنم؟!:surprised:
پیدا کنید پرتغال فروش را:confused:

bahareh85

عضو جدید
کی افشین اذیتش کرده:(
من نمیدونم کی مشکلات مالی حل میشه
حرفای آدم تو داری مثل قطبی دلمو شکست گفتم ببین چی شده که صدای قطبی رو هم در آوردن
ولی
پرسپولیس زلزله محبوب هرچی دلههههههه....
هر اتفاقی که بیفته قهرمانی حقشه جام ام مالشه;)

En-mechanic

عضو جدید
کاربر ممتاز
افشین امپراطور

افشین امپراطور

پرسپولیس زلزله همینه همینه
به امید فتح سه جام قهرمانی
رو قلب من نوشته امپراطور رو عشقه
به کوری چشم آبی های بی جنبه و علی دایی مزدور عقده ای

آخرین ویرایش:

"Pejman"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی گیاهان دارویی
پرسپولیس زلزله همینه همینه
به امید فتح سه جام قهرمانی
رو قلب من نوشته امپراطور رو عشقه
به کوری چشم آبی های بی جنبه و علی دایی مزدور عقده ای

به علی دائی بد بخت نگین عقده ای .. به خدا منم ازش خوشم نمیاد....... فقط پرسپولیییییییییییییییییس :cool:

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سر انجام علی کریمی

سر انجام علی کریمی

كريمي در آستانه پيوستن به تيم مس كرمان قرار گرفت

در پي مذاكرات مقدماتي مدير برنامه هاي علي كريمي با مسئولان باشگاه مس كرمان، اين بازيكن در آستانه عقد قرار با تيم كرماني قرار گرفت<SPAN dir=ltr style="FONT-SIZE: 8pt; FONT-FAMILY: Tahoma">.