کلوپ طرفداران پرسپولیس

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره سه تاش مال خودمون
امسال امپراطور يكسال تجربه مربي گري تو ليگ ايران داره و مطمئنا اين تجربه خيلي مي تونه كمكش كنه

پرسپوليس قهرمان

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
بازي پرسپوليس و سايپا

babak30

عضو جدید
اینو همه میدونند ما همیشه میبریم

اینو همه میدونند ما همیشه میبریم

اینو همه میدونند ما همیشه میبریم...http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=4674&stc=1&d=1218295138

jalal-e

عضو جدید
درود

درود

درود بر هرچي قرمزه

من بد بخت افتادم بين هرچي آبيه

ولي نمي دونيد ديروز چه حالي داد وقتي موتر گلزني پرسپوليس شروع به كار كرد همه آبيها لال شده بودند.

:gol:قربون هرچي قرمز دوسته :gol:

• Like
واکنش ها: dei

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باقري: گل‌هايم را به هواداران محروم پرسپوليس تقديم مي‌كنم

باقري: گل‌هايم را به هواداران محروم پرسپوليس تقديم مي‌كنم

كريم باقري در گفت و گو یی اظهار داشت: بازي خوبي در 30 دقيقه اول انجام نداديم؛ اما پس از مرور زمان از سردرگمي خارج شديم و با وحدت تاكتيكي به انسجام لازم رسيده و نتيجه گرفتيم.
وي افزود: جاي خالي هواداران را وقتي بيشتر حس كردم كه 2 گل به ثمر رساندم و نتوانستم براي تقسيم كردن خوشحالي، سمت آنها بروم. گل‌هايم را از صميم قلب به هواداراني كه از حضور در ورزشگاه محروم بودند، تقديم مي كنم.

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نيكبخت واحدي: دوست دارم امسال هم گلزنی کنم

نيكبخت واحدي: دوست دارم امسال هم گلزنی کنم

مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس گفت: شايد نبود تماشاچيان استرس بازيكنان پرسپوليس را كم كرده بود اما، جذابيتي در بازي پرسپوليس مقابل پاس وجود نداشت.
عليرضا نيكبخت واحدي در گفت‌وگو یی پيرامون بازي تيمش مقابل تيم پاس همدان اظهار كرد: بازي خوبي بود و تيم ما به خصوص در نيمه‌ي دوم بهتر كار كرد و از اينكه توانستيم به تيم پرقدرت پاس سه گل بزنيم، خوشحالم. مطمئنا نبودن تماشاگران در بازي ما اثرگذار بود.

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
توصيه سرمربي پرسپوليس به دايي: كريم باقري را به تيم ملي فوتبال ايران دعوت كنيد

توصيه سرمربي پرسپوليس به دايي: كريم باقري را به تيم ملي فوتبال ايران دعوت كنيد

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس تهران به علي دايي سرمربي تيم ملي توصيه كرد كه كريم باقري را به تيم ملي دعوت كند.
افشين قطبي روز يكشنبه با بيان اين مطلب افزود: اگر به جاي سرمربي تيم ملي بودم باقري را به تيم ملي دعوت مي‌كردم.
وي اظهار داشت: كاپيتان تيم پرسپوليس حتي ايستادنش هم در زمين براي يك تيم نعمت است، وي سعي مي‌كند به باشگاهش خدمت كند.

ie student

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم پیروزی های تیم محبوبم رو به تک تک عاشقای پرسپولیس تبریک میگم...

پرسپولیس قهرمان، تو دو تا بازی اول،ابهتشو دوباره به همه ثابت کرد;)

کریم هم که واقعا گل کاشت...همیشه افتخار می کنم به این همشهری گلم:gol:

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
eeeeeee...چه بد...حالادروازه بان کی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟.....
یعنی رفت تا 6 ماه دیگه:cry:
مرسی علی جان بابت اطلاعاتی که میدی;)

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ایشالا که اینطور نباشه

ایشالا که اینطور نباشه

البته این خبر رو از سایت باشگاه گرفتم ولی اشاره شده بود که دقیق دقیق نیستش ولی خدا کنه اینطور نباشه چون که واقعا معمار زاده یه دروازبان کامل واسه تیمئ هستش البته ما امسال سه دروازبان خوب داریم من که به حقیقی خیلی اعتقاد دارم و داشتم حالا که عابد زاده مربیش هست دیگه بیشتر

SilliCONIC

عضو جدید
حقیقی از اول شاگرد عابدزاده بوده پس میتونه از پس بازی های لیگ بر بیاد (تجربه هم بگی نگی داره)
تا بازی های آسیا هم خدا بزرگه!

راستی آبیا چرا هفته دوم واا دادن؟!!!؟:surprised: :biggrin:

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تایید خبر / رباط صليبي معمارزاده پاره شده است

تایید خبر / رباط صليبي معمارزاده پاره شده است

ميثاق معمارزاده كه به دليل برخورد شديد با مدافع تيم فوتبال پاس همدان دچار مصدوميت شديدي از ناحيه زانوي پاي چپ شد، روز گذشته از زانوي خود عكس ام آر آي گرفت.
وي پس از گرفتن اين عكس، متوجه شد كه رباط صليبي زانوي پاي چپش دچار پارگي شده است. وي اين عكس را به چند متخصص ديگر نشان داده و از مصدوميت خود باخبر مطمئن شده است.
افشين پيرواني عنوان كرد: يكي از دروازه‌بانان خوبمان را مثل خليلي كه يك مهاجم اثرگذار بود، از دست داديم. اين خبر براي ما خيلي بد است و حتما پرسپوليس ضرر خواهد كرد.

خبرگزاری پرسپولیس : با شنیدن این خبر واقعا تاسف خوردیم و فقط و فقط به یک جمله بسنده میکنیم : «پهلوان زنده دل را عشق است»

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وای بازم کسر امتیاز از پرسپولیس

وای بازم کسر امتیاز از پرسپولیس

پرسپوليس در آستانه سقوط به قعر جدول قرار گرفت

باشگاه پرسپوليس تهران براي دريافت مجوز اشتغال به كار بازيكنان خارجي و رهايي از خطر از دست دادن امتيازات خود، 10 روز فرصت دارد. يك منبع آگاه امروز اعلام كرد، بازيكنان خارجي تيم فوتبال پرسپوليس تهران در حال حاضر مجوز بازي در رقابت‌هاي ليگ برتر را كسب نكرده و بازي آنها برابر سايپا و پاس همدان غير قانوني بوده و به طور قطع قرمز پوشان پايتخت بازنده اعلام خواند شد.
طبق گفته وي ايوان پترويچ و ابراهيم توره بازيكنان خارجي تيم پرسپوليس هنوز مجوز اشتغال خود را از اداره اشتغال اتباع خارجي سازمان كار و امور اجتماعي دريافت نكرده‌اند و به اين معني است كه بازي اين 2 بازيكن برابر تيم‌هاي سايپا و پاس همدان غير قانوني بوده است و در صورت اعتراض تيم‌هاي ذينفع، نتيجه اين بازي‌ها سه بر صفر اعلام خواهد شد.

moongirl

عضو جدید
چرا امسال اینهمه رباط صلیبی پاره می شه؟؟؟حالا تیم ما بدون دروازه بان چی کار می کنه؟؟؟ ذخیره کی می شینه؟؟؟

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
دروازه بانهای فصل پیشمون چی شدن؟؟؟...واعظی...رودباریان.....اونا کجان؟.....
خیلی بد شد اینجوری..معمارزاده دروازه بان خوبی بود....
به هرحال
تیم فقط پرسپولیس
با معمارزاده بی معمارزاده قهرمان میشه

Matrix

عضو جدید
چرا امسال اینهمه رباط صلیبی پاره می شه؟؟؟حالا تیم ما بدون دروازه بان چی کار می کنه؟؟؟ ذخیره کی می شینه؟؟؟

واعظی میتونه رو نیمکت بشینه. و دروازه بان اول هم حقیقی هست!

اگر هم واعظی نتونه مسلما" باید یه بازیکن امید واسه روز مبادا داشته باشن!

دروازه بانهای فصل پیشمون چی شدن؟؟؟...واعظی...رودباریان.....اونا کجان؟.....
خیلی بد شد اینجوری..معمارزاده دروازه بان خوبی بود....
به هرحال
تیم فقط پرسپولیس
با معمارزاده بی معمارزاده قهرمان میشه

قطبی رودباریان رو نخواست. اونم رفت پیکان.

واعظی هم مصدوم بوده الان خوب شده ظاهرا" !

فرشید کریمی هم پگاه گیلان!

---------------

من به حقیقی اعتقاد خاصی دارم ... مطمئنم امسال یا سال دیگه دروازه بان فیکسه پرسپولیس میشه!

mohammad6687

عضو جدید
چرا اين همه نگرانيد.:cry:

منم با نظر Matrix موافقم حقيقي دروازبان خوبي هستش.

يادتون نيست يه بار به جاي فرشيد كريمي تو بازي سايپا اومد پنالتي علي دايي رو گرفت.;)

SAMI.J

عضو جدید
حقيقي از اون فوتبال بلداست تو رده نوجوانان ، جوانان ، و اميد گلر تيم ملي بوده از همه مهمتر شاگرد عابدزادست به نظر من تجربه خوبي داره . يكي از پديده هاي امسال ليگ ميشه .
زنده باد پرسپوليس