کلوپ طرفداران پرسپولیس

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باقري:هيچ‌كس نمي‌تواند جاي خليلي را پر كند

باقري:هيچ‌كس نمي‌تواند جاي خليلي را پر كند

<STRONG>كاپيتان پرسپوليس در مورد مصدوميت محسن خليلي گفت: «از شنيدن اين خبر ناراحت شدم و اگر رباط صليبي‌اش پاره شده باشد ما يك مهاجم تمام‌عيار را چند ماه در اختيار نخواهيم داشت<SPAN dir=ltr style="FONT-SIZE: 8pt; FONT-FAMILY: Tahoma">.»

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خليلي : به دنبال پزشك آلماني هستم

خليلي : به دنبال پزشك آلماني هستم

محسن خليلي، دست‌كم 6 ماه بايد دور از ميادين فوتبال باشد. اين در حالي است كه آقاي گل ليگ برتر از فرداي بازي برگشت تيم ملي با سوريه تا ديروز كه مشخص شد رباط صليبي‌اش بشدت آسيب ديده است، حتي يك جلسه هم تمرين نكرد
.

<SPAN dir=ltr style="FONT-SIZE: 8pt; COLOR: black; FONT-FAMILY: Tahoma">

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بازيكنان پرسپوليس در زمين گلف تمرين كردند

بازيكنان پرسپوليس در زمين گلف تمرين كردند

تمرين از ساعت 30/9 آغاز شد و همانند روزهاي گذشته بازيكنان تمرينات هوازي را زير نظر پرويز كماسي انجام دادند.
* عليرضا محمد، سپهر حيدري، مهدي واعظي، نبي‌ا... باقري‌ها، عليرضا نيكبخت واحدي، و ملي‌پوشان در تمرين صبح غايب بودند.
* حسين بادامكي با لباس شخصي در مجموعه انقلاب حاضر شد و با كسب اجازه از كادر فني محل تمرين را ترك كرد.
* افشين پيرواني با لباس شخصي نظاره‌گر تمرين بود و بارها با كريم باقري در مورد مسايل مختلف به گفت و گو پرداخت.
* نماينده حراست باشگاه در مجموعه حاضر شد
.

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
قرارداد مازیار زاع با پرسپولیس رسما در هیئت فوتبال ثبت شد

قرارداد مازیار زاع با پرسپولیس رسما در هیئت فوتبال ثبت شد

هافبک فصل گذشته تیم فوتبال ملوان بندرانزلی با عقد قراردادی قرضی و یکساله از تیم فوتبال دیهیم جنوب غرب تهران به تیم پرسپولیس پیوست.
زارع دقایقی پیش با حضور در هیئت فوتبال استان تهران به عضویت خود در تیم فوتبال پرسپولیس تهران رسمیت بخشید تا فصل آینده این تیم را در مسابقات لیگ برتر همراهی کند. با توجه به اینکه سهمیه بازیکنان لیگ برتری تیم فوتبال پرسپولیس تهران در فصل نقل و انتقالات تکمیل شده بود، این بازیکن جوان همچون میثاق معمارزاده به تیم دیهیم جنوب غرب تهران منتقل شد و از این تیم بصورت قرضی و یکساله به تیم پرسپولیس آمد.
تاکنون بازیکنانی چون علیرضا محمد، محمد منصوری، ابراهیم توره، سید محمد علوی، ایوان پتروویچ، مجتبی شیری، مازیار زارع و میثاق معمارزاده رسما به عضویت تیم پرسپولیس در آمده اند و فرانک آتسو نیز در آستانه ثبت قرارداد با این تیم تهرانی است.

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وضعيت خليلي پس از معاينه نهايي امروز مشخص مي‌شود

وضعيت خليلي پس از معاينه نهايي امروز مشخص مي‌شود

خبر مصدوميت محسن خليلي و پارگي رباط طليبي مهاجم ملي پوش پرسپوليسي بازتاب گسترد‌ه‌اي را در رسانه‌ها و كاروان تيم ملي ايران در اسپانيا داشته است.
اعلام خبر پارگي رباط زانوي خليلي از سوي تعدادي از فيزيوتراپ ها به شدت مورد انتقاد اعضاي كادر فني و كادر پزشكي تيم ملي قرار گرفته است. آنها مدعي هستند كه قبل از نهايي نشدن معالجات نبايد چنين خبري در رسانه‌ها منتشر مي شد.
خليل امروز در يك كلينيك پزشكي در ماربلا حاضر مي شود تا پس از گرفتن ام آر آي و بررسي‌هاي كادر پزشكي تيم ملي و تعدادي ديگر از پزشكان، پاسخ نهايي براي نحوه درمان پاي وي صادر شود.
پرهام خانلري، پزشك تيم ملي در اين زمينه اظهار داشت: در شرايط فعلي بهتر است خليلي در كنار ساير بازيكنان تمرين نكند زيرا احتمال دارد كه مصدوميتش تشديد شود

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نوري: در سه جام موفق خواهيم شد

نوري: در سه جام موفق خواهيم شد

چه خبر از تمرينات؟

- خبر خاصى نيست. تمرينات به خوبى در حال پيگيرى است

كار پيروانى را مى پسندى؟
- پيروانى مربى خوبى نشان داده است . تا به حال خيلى خوب تيم را جمع و جور كرده است و بازيكنان هم با انگيزه تمرين مى كنند.

زارع هم كه پرسپوليسى شد؟
- بله خوشبختانه مازيار بازيكن خوب و با كلاسى است كه فوتبال زيبايى بازى مى كند. از اين انتقال خيلى خوشحالم.

تو زارع را به باشگاه پيشنهاد دادى؟
- به هيچ وجه. از اول هم باشگاه به مازيار نظر داشت و پيوستن وى هيچ ربطى به من ندارد.

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
«نه» قطبى به مسئولان پرسپوليس

«نه» قطبى به مسئولان پرسپوليس

شنيديم از طرف باشگاه پرسپوليس با افشين قطبى تماس حاصل شده تا هر چه سريعتر خود را به محل تمرينات سرخپوشان برساند چرا كه مسئولان تيم معتقدند دوران آماده سازى بازيكنان تيم بدون حضور سرمربى به خوبى ميسر نخواهد شد و اما جوابى كه قطبى طبق شنيده ها به پرسپوليسى ها داده؛ در قرارداد من لحاظ شده كه به علت رتق و فتق امور شخصى نمى توانم تا اواخر تيرماه در خدمت تيم باشم، بنابراين خود را در اردوى اسپانيا به پرسپوليس خواهم رساند

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
قول مصطفوى به خليلى

قول مصطفوى به خليلى

محسن خليلى كه هنوز قراردادش را با پرسپوليس ثبت نكرده است با تيم ملى راهى اسپانيا شد. او در اردوى تيم ملى دچار مصدوميت شديدى شد كه طبق نظر پزشكان تا ۶ ماه نمى تواند پا به توپ شود. ازاين رو او نگران ثبت قرارداد خود با پرسپوليس بود كه مصطفوى طى گفت وگويى كه با او داشت به او قول داد قراردادش را ثبت خواهد كرد. همچنين مديرعامل اظهار داشته است: «تو يكى از اركان قهرمانى پرسپوليس در فصل گذشته بودى و نقش تو در قهرمانى تيم غيرقابل انكار است». بدين ترتيب خليلى قراردادش را با پرسپوليس تمديد خواهد كرد.

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تمديد قرارداد پرسپوليسى ها در نيم فصل

تمديد قرارداد پرسپوليسى ها در نيم فصل

باشگاه پرسپوليس قصد دارد براى تمديد قرارداد بازيكنان، مذاكرات را از نيم فصل آغاز كند. اين برنامه طى بررسى هاى به عمل آمده توسط اعضاى هيأت مديره اتخاذ شده است و اين طرح در دستور كار مسئولان قرار گرفته. مسئولان تيم معتقدند چون پرسپوليس جام باشگاه ها را پيش رو دارد اين اقدام باعث مى شود نه بازيكن و نه تيم از بابت تمديد قرارداد مشكل نداشته باشند

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تماس با شيث با وجود مخالفت شديد سرمربى پرسپوليس

تماس با شيث با وجود مخالفت شديد سرمربى پرسپوليس

از قرار معلوم مسئولان پرسپوليس قصد دارند با وجود مخالفت شديد افشين قطبى، مذاكرات خود با شيث رضايى را تا حصول نتيجه نهايى دنبال كنند.در اين رابطه شنيديم، جذب شيث كه اين روزها در ايران به سر مى برد مراحل نهايى خود را سپرى مى كند. اين در حالى است كه سرمربى پرسپوليس روز گذشته هم درخواست كرده تا از بازگشت رضايى به اردوى سرخپوشان به هر نحو ممكن ممانعت به عمل آيد.

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تكرار خبر / جام هشتم لیگ برتر با حضور نمايندگان باشگاهها قرعه‌كشي مي‌شود

تكرار خبر / جام هشتم لیگ برتر با حضور نمايندگان باشگاهها قرعه‌كشي مي‌شود

طبق برنامه قبلي كه سازمان ليگ فدراسيون فوتبال اعلام كرده بود، ساعت 16 امروز مراسم قرعه‌كشي ديدارهاي ليگ هشتم برگزار مي‌شود.
به گفته رئيس سازمان ليگ، براي اولين بار در تاريخ برگزاري ليگ برتر، در هنگام مراسم قرعه‌كشي نمايندگان تمام باشگاه‌ها حضور خواهند داشت.
گفتنی است؛ در دوره‌هاي گذشته هيئت رئيسه يا مجمع فدراسيون، اين رقابت‎ها را قرعه‌كشي مي‌كردند.

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
«پژمان نوری» و «مازیار زارع» در هیأت فوتبال با پرسپولیس ثبت کردند

«پژمان نوری» و «مازیار زارع» در هیأت فوتبال با پرسپولیس ثبت کردند

پژمان نوری و مازیار زارع امروز (سه شنبه) در هیأت فوتبال استان تهران حاضر شدند و قراردادشان را به مدت یک سال با تیم پرسپولیس ثبت کردند.
پژمان نوری مدافع ارزشمند و دونده سرخپوشان صبح امروز سه‎شنبه بیست و پنجم تیر ماه به همراه مازیار زارع در محل هیأت فوتبال استان تهران حاضر شدند و با پرسپولیس به مدت یک سال ثبت کردند.

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خبرنگاران و عکاسان مدارک خود را تحویل دهند

خبرنگاران و عکاسان مدارک خود را تحویل دهند

روابط عمومی فدراسیون فوتبال از آن دسته از خبرنگارانی که علاقه‎مند به حضور درعربستان و تهیه گزارش از مسابقه تیم ملی ایران در مقابل عربستان هستند‎ مدارک خواست.
فدراسیون فوتبال از خبرنگاران و عکاسان ورزشی خواست، کپیپاسپورت خود را حداکثرتا پایان وقت اداری 15/5/87 به روابط عمومی فدراسیونفوتبال ارسال دارند تا اقدامات لازم جهت صدور ویزای آنها صورت پذیرد
.

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
زمان نامعلوم بازگشت الونگ

زمان نامعلوم بازگشت الونگ

الونگ الونگ پس از عمل جراحى زانويش، مراحل درمانى خود را زيرنظر نوروزى پزشك استقلال پشت مى گذارد.
نوروزى در مورد وضعيت اين بازيكن مى گويد: «در مورد بازيكنى كه عمل رباط يا مينيسك مى كند، هيچ وقت به طور قاطع نمى توان نظر داد. بعد از عمل جراحى بين ۴ تا ۵ ماه زمان احتياج است تا بازيكن بدون مشكل خاصى دويدن را شروع كند، اگر اين دويدن با مشكلاتى مثل عدم تعادل بازيكن و داشتن درد و التهاب مواجه نشود مى توان اميدوار بود كه فوتباليست مصدوم ۴۵ روز بعد شرايط بازى را پيدا كند. الونگ در حال حاضر مراحل درمانى ويژه را پشت سر مى گذارد و فيزيوتراپى هم مى كند ولى در مورد زمان دقيق بازگشت او نمى توان نظر داد چون شرايط فوتباليست ها با هم فرق دارد.»

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
الونگ الونگ پس از عمل جراحى زانويش، مراحل درمانى خود را زيرنظر نوروزى پزشك استقلال پشت مى گذارد.

يك بدقولى ديگر كافى است تا پرسپوليس به پرداخت جريمه يك ميليون دلارى به آلفا محكوم شود، با توجه به لغو چندين باره سفر پرسپوليس به كانادا و امريكا، شركت آلفا تنها يك بار ديگر به اين باشگاه فرصت خواهد داد و در صورت لغو دوباره اين سفر پرسپوليس چاره اى ندارد جز پرداخت جريمه اى كه بارها از پرداخت آن فرار كرده!
در همين رابطه و براى مشخص شدن وضعيت اين همكارى صبح پنج شنبه نماينده شركت آلفا در محل باشگاه پرسپوليس با مصطفوى و معاون حقوقى پرسپوليس به بررسى شرايط و گفت وگو خواهند پرداخت. قرار است در اين جلسه تاريخ جديد سفر پرسپوليس به كانادا مشخص شود ضمن اينكه نماينده آلفا به درخواست اين شركت قصد دارد براى پايبندى پرسپوليس به توافقات صورت گرفته، تضمينى حقوقى را در نظر بگيرد تا پرسپوليس نتواند براى چندمين بار از سفر، سر باز بزند. شركت كانادايى آلفا براى انجام اين سفر تعطيلات نيم فصل ليگ هشتم را پيشنهاد داده و قرار است در جلسه پنج شنبه در اين باره تصميم گيرى شود.

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
احتمال تغيير زمان اردوى پرسپوليس

احتمال تغيير زمان اردوى پرسپوليس

پرسپوليسى ها براساس برنامه قرار است ۲۸ مرداد به اسپانيا سفر كنند اما اين احتمال وجود دارد كه اين سفر دو روز عقب بيفتد. مسؤولان پرسپوليس اين روزها به دنبال مهيا كردن شرايط و تهيه بليت و ويزا براى پرواز به اسپانيا و برگزارى اردو هستند اما ظاهراً هنوز نتوانسته اند كارهاى مربوطه را به خوبى انجام دهند از اين رو اين احتمال وجود دارد كه تاريخ سفر سرخپوشان به ۳۰ تير تغيير كند. اگر اين اتفاق رخ داد پرسپوليسى ها ۲ روز ديرتر يعنى ۹ مرداد به كشورمان باز خواهند گشت.

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مصطفوي به الونگ: نامه بيار!

مصطفوي به الونگ: نامه بيار!

الونگ الونگ وقتي رسما پرسپوليسي مي‌شود كه جدا از حل مشكل رباط عمل كرده‌اش كه البته حداقل به چهار، پنج ماه زمان نياز دارد مشكل مالي‌اش را هم با مصطفوي مديرعامل جديد حل و فصل كند.
مصطفوي در جلسه با الونگ در مورد اختلاف 70 هزار دلاري او با باشگاه گفته: «اگر مي‌خواهي قرارداد 160 هزار دلاري‌ات را به ما ثابت كني يك نامه از كاشاني مديرعامل قبلي براي ما بياور تا ثابت شود قرارداد تو با پرسپوليس 160 هزار دلار بوده است نه 90 هزار دلار!» الونگ و مديربرنامه‌هايش قصد دارند در جلسه‌اي كه با كاشاني خواهند داشت مشكل خودشان را با وي مطرح كنند.

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
محمد: بهترين دفاع ليگ خواهيم بود

محمد: بهترين دفاع ليگ خواهيم بود

هنوز به پرسپوليس نيامده مصدوم شدى؟
- بله. در جريان تمرين، توره روى پايم تكل كرد و پايش به پايم برخورد نمود. اول خيلى ترسيدم و فكر كردم مصدوميتم جدى است اما بعداً با يخ درمانى توانستم سريع از شر درد خلاص شوم. در تمرين ديروز هم استراحت كردم. فكر مى كنم ظرف يكى، دو روز آينده كاملاً خوب شوم.

اين روزها اوضاع و احوال تيم چطور است؟
- كم كم بچه ها به جمع ما اضافه مى شوند و تيم كامل مى شود.

قرار است راهى اردوى خارج از كشور شويد. فكر مى كنيد در حال حاضر برگزارى اين اردو مناسب است؟
- اگر برويم خيلى خوب مى شود. فرصتى براى ما تازه واردهاست تا بتوانيم در فضايى آرام با كل مجموعه تيم هماهنگ شويم و در شرايط تيمى قرار بگيريم.

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دلايل سانسور ۴۰ دقيقه اى فيلم مردان پرسپوليس

دلايل سانسور ۴۰ دقيقه اى فيلم مردان پرسپوليس

فيلم «مردان پرسپوليس» ۹۰ دقيقه بود كه با سانسور قسمت هايى از آن تبديل به يك مستند ۵۰ دقيقه اى شد. در اين فيلم صحنه هايى چون شوخى شيث در هواپيماى تهران - شيراز، قسمت هايى از حرف هاى قطبى در تمرينات، تصاويرى كه بيشتر مربوط به نيكبخت بود و... حذف شده است. يكى از كسانى كه دستى بر آتش دارد در اين ارتباط مى گويد اگر اين صحنه ها از فيلم مردان پرسپوليس حذف نمى شد، فيلم مجوز نمى گرفت و وارد شبكه توزيع نمى شد. برخى از صحنه هاى حذف شده هم مربوط به شوخى هاى بازيكنان بوده كه كمى مورد داشته و ...

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
در غياب خليلى...قطبى ، پرسپوليس را ۱-۳-۲-۴ مى چيند

در غياب خليلى...قطبى ، پرسپوليس را ۱-۳-۲-۴ مى چيند

محسن خليلى حداقل تا ۶ ماه قادر به فوتبال بازى كردن نيست. اين خبر را خودش هم تأييد كرده و گفته شايد نيم فصل اول ليگ را از دست بدهد. البته بايد ديد عمل جراحى روى پاى خليلى جواب مى دهد يا نه؟ اما احتمالاً او تا بهمن ماه و شايد اسفندماه نتواند فوتبال بازى كند. اين وضعيت باعث مى شود احتمال حضور نيكبخت در خط حمله بيشتر شود. البته شايد قطبى به خاطر مصدوميت خليلى مثل فصل گذشته با يك مهاجم و با روش ۱-۳-۲-۴ بازى كند و فقط ابراهيم توره را در خط حمله قرار دهد. او علاقه خاصى به اين روش دارد و البته بجز يك دفاع چپ كلاسيك، ابزارش را هم دارد و هيچ بعيد نيست درست مثل فصل گذشته از اين روش بهره ببرد. البته مصدوميت خليلى در همين شروع ليگ را بايد يك بدشانسى بزرگ براى قطبى قلمداد كرد. مردى كه به يك مربى خوش شانس شهره بود اما ...

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
محمد پنجعلى: عابدزاده با كسى شوخى ندارد

محمد پنجعلى: عابدزاده با كسى شوخى ندارد

كاپيتان اسبق تيم پرسپوليس عدم حضور قطبى را سبب ايجاد خلل در آماده سازى بازيكنان ندانست و گفت: كار اصلى قطبى در پرسپوليس از زمان عزيمت به اردوى اسپانيا آغاز مى شود اما اميدوارم كه اين عدم حضورفعلى قطبى در درازمدت اختلاف نظرى بين وى و پيروانى ايجاد نكند.محمد پنجعلى اظهار داشت: اين دورى قطبى از تمرينات پرسپوليس با هماهنگى هاى مصطفوى بوده است و با سابقه مصطفوى در مديريت فوتبالى مطمئن هستم كه تيم پرسپوليس درفصل آتى با برنامه ريزى هاى حساب شده وى ،روز هاى آرام و همراه با موفقيتى را پشت سر خواهد گذاشت.وى عملكرد باشگاه پرسپوليس را در فصل نقل و انتقالات مثال زدنى دانست و اظهار داشت: باشگاه پرسپوليس تا كنون در طول تاريخ خود در فصل نقل و انتقالات به اين خوبى بازيكن جذب نكرده بود واين يارگيرى مثال زدنى براى فصل آتى هيچ جاى توجيهى براى قطبى باقى نمى گذارد.

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
كاظميان : هيچ صحبتي با پرسپوليس نداشتم

كاظميان : هيچ صحبتي با پرسپوليس نداشتم

قبل از هر سوالى، در ايران چه مى كنى؟- ليگ امارات فعلاً تعطيل است و هواى دوبى نيز اصلاً جالب نيست به همين دليل به تهران آمدم تا هم با دوستان قديمى ملاقات داشته باشم و هم كنار خانواده ام چند روزى را سپرى كنم.دليل حضورت در تمرينات پرسپوليس چيست؟- ببينيد من در تمرينات پرسپوليس شركت نمى كنم اما نمى دانم چرا بعضى ها با چاپ عكس من قصد دارند هر طور شده به مردم بفهمانند كاظميان در حال تمرين با پرسپوليس است.پس خودت بگو جريان چيست؟- من مدتى است كه به صورت اختصاصى در مجموعه انقلاب تمرينات بدنسازى خود را آغاز كرده ام و قصد دارم ادامه دهم تا هميشه از لحاظ بدنى شرايط مساعدى داشته باشم. يك روز وقتى در حال تمرين بودم متوجه حضور پرسپوليسى ها شدم و به خاطر عرق به پيراهن اين باشگاه اول با بازيكنان و اعضاى كادر فنى خوش و بش كردم و بعد با آنها چند دور دويدم. كل ماجرا همين بود اما طورى در مطبوعات رخنه كرد كه انگار من فصل بعد قرار است براى پرسپوليس به ميدان بروم.

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
رای محرومیت فوتبالیست های دوپینگی اعلام شد / محرومیت 4 ساله چلنگر

رای محرومیت فوتبالیست های دوپینگی اعلام شد / محرومیت 4 ساله چلنگر

شورای صدور رای کنترل دوپینگ فدراسیون فوتبال شب گذشته جهت بررسی نهایی پرونده علی مولایی ، افشین کمایی ، سعید دقیقی و اختیاروویچ تشکیل جلسه داد و رای مربوط به آنها را اعلام کرد.
احمد هاشمیان رئیس کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال در گفتگو يي اظهار داشت: بر این اساس علی مولایی بازیکن متخلف تیم مس کرمان به 2 سال محرومیت محکوم شده است اما پرونده وی برای بررسی دیگر عوامل ذکر شده همچنان مفتوح و در حال بررسی است.
وی افزود: همچنین شورای صدور رای کنترل دوپینگ برای افشین کمایی بازیکن دوپینگی تیم استقلال اهواز یک سال محرومیت در نظر گرفته است. ضمن اینکه سعید دقیقی و اختیاروویچ دو بازیکن تیم پاس همدان که طبق آخرین اعلام محکوم به استفاده از مواد نیروزا شده اند هر یک به 6 ماه محرومیت از حضور در میادین محکوم شده اند.

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آشوبي با مس كرمان تمرين كرد

آشوبي با مس كرمان تمرين كرد

فرزاد آشوبي كه براي رسيدگي به امور شخصي خود مرخصي چند روزه‌اي از كادر فني تيم مس كرمان گرفت، از روز سه شنبه در تمرينات اين تيم حضور پيدا كرد.
مس كرمان از دوشنبه براي اردويي يك هفته‌اي به تهران سفر كرد و تمرينات خود را در زمين چمن دانشگاه تهران برگزار مي‌كند.
رضا يوسف آبادي سرپرست تيم در خصوص شرايط مس كرمان گفت: بازيكنان مطمئن باشند باشگاه به تعهدات مالي خود عمل خواهد كرد و در اين زمينه هيچ مشكلي وجود ندارد.
در اوايل هفته حميد نيك نفس مديرعامل باشگاه مس كرمان به دليل مشكلات مالي و ارايه نشدن بودجه مصوبه به وي، از سمت خود استعفا كرد.

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نيكبخت:نه من شرط گذاشتم، نه باشگاه

نيكبخت:نه من شرط گذاشتم، نه باشگاه

بالاخره تمديد كردى.
مگر قرار بود غير از اين باشد.

بالاخره اتفاقاتى كه در اين مدت افتاد اين همه تعلل...
من از اول هم مشكلى با باشگاه نداشتم. فقط روند مذاكراتمان كمى طولانى شد. ولى ديديد كه ثبت كردم
.

پس بالاخره قطبى رضايت داد بمانى
براى تمديد قرارداد من نيازى به تاييد كسى نبود. همانطور كه گفتم فقط بايد در بعضى مسائل توافق مى كرديم
.

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
لیگ هشتم قرعه کشی شد / استقلال - پرسپولیس ؛ هفته نهم لیگ برتر

لیگ هشتم قرعه کشی شد / استقلال - پرسپولیس ؛ هفته نهم لیگ برتر

جلسه سازمان لیگ برتر عصرامروز در محل فدراسیون فوتبال برگزار شد و طی آن دیدار تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس در هفته نهم رقابتهای لیگ برتر برگزار خواهد شد.
هشتمین دوره رقابتهای لیگ برتر از روز 15 مردادماه آغاز خواهد شد.
خبرهای تکمیلی متعاقبا ارسال خواهد شد.

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فرزاد آشوبی : مظلومی با بازگشتم به پرسپولیس مخالف است// آرزو دارم به پرسپولیس برگردم!!

فرزاد آشوبی : مظلومی با بازگشتم به پرسپولیس مخالف است// آرزو دارم به پرسپولیس برگردم!!

بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: علاقه شدیدی به بازگشت به پرسپولیس دارم اما مظلومی با درخواستم مخالف است.
فرزاد آشوبی روز سه شنبه خاطر نشان کرد: به خاطر مشکلات شخصی برای حضور در کرمان مشکل د ارم و این موضوع را با مظلومی در میان گذاشتم اما سرمربی مس با بازگشتم به پرسپولیس مخالف است
.
وی افزود: عاشقانه پرسپولیس را دوست دارم و آرزوی بازگشت به این تیم را دارد اما از انتخاب مس پشیمان نیستم به باشگاه مس متعهد هستم و تا پای جان برای این تیم مایه خواهم گذاشت
.
بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه گفت: از امروز تمریناتم را در مس آغاز کردم و اگر مسئولان پرسپولیس خواهان حضورم در این تیم هستند باید خودشان با مسئولان مس گفتگو کنند
.
آشوبی در خصوص دلایل تمایلش به باگشت به پرسپولیس تصریح کرد: متاسفانه مشکلی دارم که برایم بازی در خارج از تهران دشوار است و یکی دیگر از دلایلم حضور قطبی در پرسپولیس است
.

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فرخزادی: نظری جویباری در حد من نیست که بخواهم پاسخ وی را بدهم

فرخزادی: نظری جویباری در حد من نیست که بخواهم پاسخ وی را بدهم

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس درباره صحبت های سرپرست استقلال مبنی بر اینكه پرسپولیس از بازی مقابل استقلال در سوپر جام می ترسد گفت: نظری جویباری در حد من نیست كه بخواهم پاسخ وی را بدهم.
سخنگوی باشگاه پرسپولیس تهران درباره اردوی تداركاتی تیم فوتبال پرسپولیس در اسپانیا گفت:
شركتی كه با پرسپولیس قرارداد دارد اگر بتواند به موقع روادید تیم را بگیرد به این سفر خواهیم رفت و گرنه این سفر لغو می شود .
وی از وضع آسیب دیدگی محسن خلیلی ابراز بی خبری کرد و افزود: هنوز نمی دانم كه شدت آسیب دیدگی وی چقدر است .
فرخزادی با ابزار تاسف از احتمال دوری شش ماهه خلیلی از فوتبال گفت : در فهرست پرسپولیس جذب یك مهاجم دیگر پیش بینی شده است و یك مهاجم دیگر برای پرسپولیس جذب می شود .
عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت : به احتمال زیاد درمان محسن خلیلی در آلمان و یا اسپانیا انجام می شود و آماده در اختیار قراردادن امكانات كافی برای وی هستیم .

Matrix

عضو جدید
علی جان ... این خبرا رو اگه به ادامه مطلب بری... خیلی بزرگتر هستنا ... مثلا" اونی که در باره نیکبخت بود .

به هر حال دستت درد نکنه از مطلع کردن بچه ها.