کلوپ طرفداران پرسپولیس

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ما بهتره به جاي اينكه بگيم اين مربي كاش ميموند كاش ايشون مربي نشه فقط براي موفقيت تيممون دعا كنيم
آخه از دست ما كه كاري بر نمياد هيئت رئيسه مربي انتخاب ميكنه

ايشالا هر كي مربي ميشه بتونه پرسپوليس رو به جايگاه واقعيش برسونه و قهرمان آسيا بشه

ايشالا هركي مربي ميشه بدور از حاشيه واسه موفقيت تيم تلاش كنه

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
از پرسپولیس به تیم ملی می‎روم
علیرضا محمد: به آرزویم رسیدم و سفید امضاء کردم

هاشم بیک زاده با عقد قراردادی یکساله به تیم فوتبال پرسپولیس پیوست.
به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، هاشم بیک زاده بازیکن تیم فوتبال مقاومت شهید سپاسی شیراز ظهر امروز با حضور در دفتر حبیب کاشانی و توافق با وی به تیم سرخپوش پایتخت پیوست.
بیک زاده اولین سهمیه از بازیکنان لیگ برتری است که امروز رسماً به تیم فوتبال پرسپولیس ملحق شد.
|

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جشن قهرمانی پرسپولیس در آزادی برگزار می‎شود

از سوی باشگاه پرسپولیس مراسمی تحت عنوان جشن قهرمانی پرسپولیس در هفتمین دوره رقابتهای لیگ برتر (جام خلیج فارس) در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران برگزار می‎شود.
به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، جشن قهرمانی سرخپوشان پایتخت به پاس قدردانی از حمایتهای پرشور هواداران خونگرم و صمیمی پرسپولیس در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران برگزار می‎شود. این مراسم در روز جمعه 31/3/1387 از ساعت 17 الی 20 با حضور مسئولان باشگاه، کادر فنی، بازیکنان و جمعی از هنرمندان پرسپولیسی برگزار می‎گردد.
گفتنی است؛ بلیت مراسم جشن قهرمانی پرسپولیس در کلیه دفاتر تعاونی اعتباری شهر در روزهای 29 و 30 خرداد ماه بفروش می‎رسد.

Matrix

عضو جدید
مجید جلالی بهتره؟؟؟؟؟....کجاش بهتره.....وقتی میاد تو یه برنامه ای میخواد مثلا نظرشو از بازی بگه ادم هیچی نمیفهمه.....فقط گیر میده به امار بازی و یه سری اعداد و ارقام...ادمو کلافه میکنه.....
بعید نیست که سرمربی پرسپولیس بشه چون فعلا سرمربی هیچ تیمی نیست...ولی امیدوارم یکی دیگه بیاد سرمربی بشه...................

نظرات متفاوته . و طبیعیه!
شما با برداشتت از فوتبال به این نتیجه رسیدی که استیلی و خاکپور و پیروانی بهترن و منم با برداشت خاص خودم ... معتقدم که اون نوچه ها! با جلالی قابل مقاسه هم نیستن!

از پرسپولیس به تیم ملی می‎روم
علیرضا محمد: به آرزویم رسیدم و سفید امضاء کردم

هاشم بیک زاده با عقد قراردادی یکساله به تیم فوتبال پرسپولیس پیوست.
به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، هاشم بیک زاده بازیکن تیم فوتبال مقاومت شهید سپاسی شیراز ظهر امروز با حضور در دفتر حبیب کاشانی و توافق با وی به تیم سرخپوش پایتخت پیوست.
بیک زاده اولین سهمیه از بازیکنان لیگ برتری است که امروز رسماً به تیم فوتبال پرسپولیس ملحق شد.

|

علی رضا محمد و هاشم بیک زاده ؟

اینطوری که دارن مفت مفت سهمیه های لیگ برتری رو به اد میدن ...تنها در صورتی که هیچ بازیکنی از تیم نره و همه رو حفظ کنه شانس قهرمانی آسیا رو داره! اونم نصفه نیمه!

------------

در ضمن ... کاظمیان هم پرید!:w04:

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه ماتریکس جان...اشتباه نشه...من نمیگم خاکپورو استیلی بهترن.....اتفاقا جلالی از اونا بهتره...حداقل تجربش بیشتره..... من میگم خداکنه هیچکدوم نشه....اصلا این گزینه ها به درد تیم پرسپولیس نمیخورن...فعلا مثل اینکه دنیزلی قراره بیاد.....اره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Matrix

عضو جدید
نه ماتریکس جان...اشتباه نشه...من نمیگم خاکپورو استیلی بهترن.....اتفاقا جلالی از اونا بهتره...حداقل تجربش بیشتره..... من میگم خداکنه هیچکدوم نشه....اصلا این گزینه ها به درد تیم پرسپولیس نمیخورن...فعلا مثل اینکه دنیزلی قراره بیاد.....اره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخه من مقایسه ای گفتم که "از اونا بهتره" :D شما گفتی "کجاش بهتره؟" :D

اینطوری شد ... خلاصه بین بد و بدتر باید بده رو انتخاب کرد!

------------

اگر قرار باشه دنیزلی بیادش که اونایی که مشهدن باید پابرهنه تا حرم برن!!

اگر بیاد ... با همین بازیکنا! با اضافه کردن فقط و فقط یه مدافع و یه هافبک تهاجمی ... قول میدم سال دیگه پرسپولیس حداقل قهرمان دو جام شه!

-------------------

اما با رفتن کاشانی ... با توجه به اینکه سعیدلو معتقد بود که به هر نحو باید قطبی رو نگه داشت ... احتمال برگشتن قطبی هم قوت گرفته! مگه اینکه با تیمی قرارداد بسته باشه!

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بابا بذارين بعد از اون ننگ سنگين سيزدهمي يه كم خوشحالي كنن بي جنبه بازي از خودشون در كنن بي خيال

پرسپوليسو عشقه

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
در پیامی به هواداران باشگاه پرسپولیس انجام شد
تقدیر حبیب کاشانی از حمایت‎های هواداران پرشور پرسپولیس
حبیب کاشانی در پیامی خطاب به هواداران پرشور باشگاه پرسپولیس، از محبت‎ها و حمایت‎های آنها در طول فصل گذشته تشکر و قدردانی کرد.
به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در پیام حبیب کاشانی آمده است:
هواداران عزیز و گرامی
با سلام
اکنون که پس از قهرمانی در لیگ برتر هفتم، مقدر شده است ردای خدمتگزاری از دوشم برداشته شود بر خود لازم می‎دانم از محبت‎ها و حمایت‎هایی که در طول فصل به این سرباز و خادم خود داشتید و همچنین زحماتی که در سرما و گرما، پیروزی‎ها و شکست‎ها در تهران و شهرستان‎ها برای موفقیت تیم محبوب و همیشه سرافراز پیروزی متحمل شدید صمیمانه تشکر و قدردانی کنم و برای قصور و کوتاهی‎های انجام شده درخواست حلالیت و طلب عفو نمایم.
همانطور که کراراً گفتم با وجود گرم و صمیمی و حضور فعال و مسئولانه شما که صاحبان اصلی این باشگاه مردمی هستید و همچنین بازیکنان متعصب و با غیراتی که پیراهن تیم محبوب خود را چون نگین انگشتری ارج می‎گذارند و با تمام وجود در میادین حضور پیدا می‎کنند، چراغ قهرمانی و مسیر عزت و سربلندی باشگاه همچنان روشن و ادامه خواهد داشت.
انشاءالله تصمیمات صادقانه و خالصانه و متعهدانه مسئولان عزیز به گونه‎ای خواهد بود که توفیقات الهی و حمایت‎های پر شور و همه جانبه شما از باشگاه بیش از پیش بشود. تردید نکنید پرسپولیس همیشه زنده و قهرمان خواهد ماند چه سربازان و خدمتگزارانی چون حقیر باشیم یا نباشیم. فقط دعا کنید شرمنده و رو سیاه نباشیم.
ارادتمند و مخلص شما
حبیب کاشانی

Matrix

عضو جدید
امان از این علی آبادی کثیف !!

لعنت به این فوتبال@

روزنامه ی پرسپولیس یه تیتر قشنگی زد :

" دست همگی درد نکند که قهرمانی را به هواداران زهر کردید!"

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بيگ زاده هم مثل برهاني تا دقيقه آخر با پرسپوليس بود ولي رفت استقلال شايد مشيت الهي باشه آخه پارسال يه خطر بزرگ از بيخ گوشمون گذشت كه برهاني ميخواست بياد پرسپوليس رو سيزدهم كنه

الهي شكرت

asiabadboy

عضو فعال
کاربر ممتاز
وای تور رو خدا حرف از برهانی نزن ....:cry:
نمی دونم چرا این استقلالیها اینقدر نچسبن ....:biggrin:
هر کاری می کنم نمی تونم باهاشون کنار بیام ....:eek:
باید جای تفلون از اونا استفاده کنن ....:redface:

asiabadboy

عضو فعال
کاربر ممتاز
یه خبر وحشتناک ....:(

داریوش خان مصطفوی شدن مدیر عامل پرسپولیس ....:cry:

این اقا هیچگونه اراده و جسارت و قدرت تصمیم گیری ندارن و هر چی بالایی بگن میگه
چشم ....:cry:

همانطوری که تیم ملی در زمان ریاست ایشون با کله به زمین خورد ....:cry:

پرسپولیس هم .............................................................................

نثار شادی روح پرسپولیس ....من یقرا فاتح مع الصلوات ....:cry:

تیم فقط پرسپولیس:cry:

Matrix

عضو جدید
بيگ زاده هم مثل برهاني تا دقيقه آخر با پرسپوليس بود ولي رفت استقلال شايد مشيت الهي باشه آخه پارسال يه خطر بزرگ از بيخ گوشمون گذشت كه برهاني ميخواست بياد پرسپوليس رو سيزدهم كنه

الهي شكرت

نمیدونی از شنیدن این خبر چقدر خوشحال شدم ... سهمیه لیگ برتری حروم میشد !!!

وای تور رو خدا حرف از برهانی نزن ....:cry:
نمی دونم چرا این استقلالیها اینقدر نچسبن ....:biggrin:
هر کاری می کنم نمی تونم باهاشون کنار بیام ....:eek:
باید جای تفلون از اونا استفاده کنن ....:redface:

البته من معتقدم بازیکنی که امسال خیلی به درد پرسپولیس میخوه اگه بیارنش .. همین برهانی هست!

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
«علیرضا محمد» برای ثبت قرارداد با پرسپولیس به هیأت فوتبال رفت

علیرضا محمد بازیکن با اخلاق فوتبال کشورمان که پیش از این با باشگاه پرسپولیس قرارداد داخلی امضاء کرده بود، با حضور در باشگاه به همراه سرپرست تیم، جهت عقد قرارداد به هیأت فوتبال استان تهران مراجعه کرد.
به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، علیرضا محمد بازیکن دو پای تیم پرسپولیس برای آرامش خیال هواداران و خوشحالی آنها گفت: با صحبتهایی که با مدیر عامل باشگاه داشتم و بخاطر هواداران و تیم محبوبم پرسپولیس با این تیم، قراردادی دو ساله امضاء کردم و امیدوارم بتوانیم با بازیهای مطلوب، جام قهرمانی آسیا را بر افتخارات تیم همیشه قهرمان پرسپولیس بیفزائیم.

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
موضوع : مصاحبه زمان انتشار : 5/4/1387

ساعت 13:21
ملاک بازیکنان حرفه‎ای نام سرمربی نیست

پژمان نوری: برای قهرمانی در آسیا دو ساله بستم

پژمان نوری بازیکن با اخلاق و پر تلاش سرخپوشان با حضور در محل باشگاه پرسپولیس، قراردادی دو ساله بست.

پژمان نوری پس از انعقاد قرارداد، با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس به گفتگو نشست که ماحصل آن از حضورتان می‎گذرد؛

آقای نوری، تبریک به مناسبت ثبت قرارداد جدید...

من هم بار دیگر قهرمانی در لیگ هفتم را به شما و هواداران خونگرم پرسپولیس تبریک می‎گویم و از اینکه بار دیگر در خدمت تیم محبوبم پرسپولیس هستم خیلی خوشحال و خرسندم.

از قرارداد با پرسپولیس بگوئید...

من امروز با حضور در باشگاه و صحبتهایی که با مدیر عامل و آقای خوردبین داشتم، تصمیم گرفتم قراردادی به مدت دو سال ثبت کنم.

نظر شما 2 ساله بود یا باشگاه؟

من می‎خواستم مدت قراردادم را یکساله ببندم اما با صحبتهایی که از سوی مدیریت محترم باشگاه صورت گرفت و برای قهرمانی در آسیا تصمیم به عقد قرارداد دو ساله نمودم که سال اول ثبت و سال دوم مشروط بسته شود که در صورت توافق طرفین، قرارداد سال دوم نیز تمدید گردد.

پیش از این، عنوان شده بود که شما با تیمهای دیگری مذاکره داشته‎اید؟

خیر. این موضوع اصلاً صحت ندارد، اول اینکه گزینه اصلی من پرسپولیس بود و ثانیاً کسی شماره جدید مرا نداشت که بخواهم صحبتی در این خصوص داشته باشم.

آیا در این مدت تمرین می‎کردید؟

بله. دویدن کنار ساحل از برنامه‎های روزانه من بود و هم اینک نیز آماده تمرینات قرمزپوشان هستم.

به نظر شما نام سرمربی در ثبت قرارداد بازیکنان دخیل است؟

بازیکنان حق دارند بدانند سرمربی تیمی که در آن فوتبال را به شکل حرفه ای دنبال می‎کنند چه کسی است، اما به نظر من برای فوتبال حرفه‎ای و بازیکنان حرفه‎ای نباید ملاک حضور، شخص سرمربی و کادر فنی باشد.

به نظر شما اختلاف نظر بین سرمربی و بازیکن در چیست؟

بازیکن وظیفه دارد همچون سرباز در خدمت باشگاه و سرمربی باشد و نباید تحت هیچ شرایطی از دستورات سرمربی سر باز بزند. تنها مشکل از نظر من عدم اعتماد فنی کادر فنی نسبت به بازیکن است و اگر سرمربی از نظر فنی بازیکنی را قبول نداشته باشد، آنگاه شرایط برای بازیکن بسیار دشوار خواهد شد.

در ثبت قرارداد با باشگاه از حضور در پست تخصصی نیز صحبت شد؟

از طرف من خیر اما از سوی مدیر عامل باشگاه تاکید شد که هر بازیکن تنها باید در پست تخصصی خودش به میدان برود اما طی صحبتی که داشتیم امیدوارم امسال بتوانم تنها در پست تخصصی‎ام در خدمت پرسپولیس باشم و باید هر بازیکنی که بهتر است به زمین بازی برود.

اگر سرمربی خارجی باشد؟

به نظر من گزینه‎های داخلی در شرایط کنونی بهتر هستند چرا که زمان برای ترکیب یک کادر داخلی و خارجی بسیار اندک است.

فکر می‎کنید چند درصد از بازیکنان فصل قبل در تیم بمانند؟

به نظر من حدود 30 درصد از بازیکنان از تیم پرسپولیس جدا خواهند شد که دلایل آنها نیز موجه خواهد بود.

نظر پژمان در مورد تیم ملی و پوشیدن پیراهن مقدس ایران چیست؟

تیم ملی ایران با اقتدار کامل در صدر جدول گروه خود قرار گرفت و جزو 10 تیم برتر آسیا صعود کرد و امیدوارم با بازیهای بهتر بتواند به راحتی به جام جهانی 2010 صعود نماید. من اگر فصل قبل در تیم پرسپولیس در پست تخصصی خودم بازی می‎کردم هم اینک در تیم ملی حضور داشتم اما الان هم برای من دیر نشده و با سعی و تلاش مضاعف می‎خواهم به تیم ملی دعوت شوم.

خواسته شما از مسئولان، هیأت مدیره، باشگاه و هواداران چیست؟

من تقاضا می‎کنم اعضای هیأت مدیره و مسئولان باشگاه با پشتیبانی کامل از کادر فنی و بازیکنان، تیم منسجمی را راهی مسابقات کنند و همچنین از هواداران خونگرم پرسپولیس می‎خواهم با حمایتهای بیش از پیش خود ما را در این راه سخت همراهی کنند.

حرف آخر...

امیدوارم با همت همه جانبه باشگاه، کادر فنی و بازیکنان بتوانیم عنوان قهرمانی آسیا را برای پرسپولیس به ارمغان بیاوریم.

آخرین ویرایش:

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
محمد منصوری با پرسپولیس دو ساله بست
محمد منصوری هافبک خلاق و چپ پای تیم فوتبال ابومسلم با حضور در باشگاه پرسپولیس با این تیم قراردادی دو ساله به ثبت رساند.
به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، محمد منصوری هافبک چپ پای تیم فوتبال ابومسلم با حضور در باشگاه و صحبت با داریوش مصطفوی با قراردادی دو ساله به تیم سرخپوشان پایتخت پیوست.
وی طی گفتگویی کوتاه اعلام کرد: من از بچگی عاشق تیم فوتبال پرسپولیس بودم و فقط به خاطر حضور در پرسپولیس با این تیم دو ساله امضاء کردم.
منصوری در خصوص پیشنهاداتی که از سوی باشگاههای مختلفی چون؛ سپاهان، مس کرمان، ابومسلم، استقلال اهواز، راه آهن، صبا باتری و... داشت گفت: تنها به خاطر عشق به پرسپولیس و هواداران این تیم قراردادی 2 ساله بسته و به پرسپولیس پیوستم

فرزام

عضو جدید
بازگشت امپراطور

بازگشت امپراطور

بچه ها راست میگن دیشب اعلام شده قطبی در امارات با پرسپولیس قرارداد بسته ؟:eek::eek::smile:

اگه راست باشه که خیلی خوبه . حداقل از این جهت که بالاخره تکلیف مربی مون معلوم شد.;)

هورااااااااااااااااااااااااااااااااااا

نظر

فرزام

عضو جدید
بازگشت امپراطور

بازگشت امپراطور

بچه ها راست میگن دیشب اعلام شده قطبی در امارات با پرسپولیس قرارداد بسته ؟:eek::eek::smile:

اگه راست باشه که خیلی خوبه . حداقل از این جهت که بالاخره تکلیف مربی مون معلوم شد.;)

هورااااااااااااااااااااااااااااااااااا

نظر شما چیه؟

asiabadboy

عضو فعال
کاربر ممتاز
نه بابا بیخود دلتونو خوش نکنید .... داریوش که تو باغ نیست ....

علی ابادی هم با قطبی میانه ای نداره .....

اینا همه شایعه است تا نظرا رو موافق هیت مدیره جدید کنن....:cry: