کلوپ طرفداران پرسپولیس

ramin_mo66

عضو جدید
به امید خدا پرسپولیس همیشه همینجوری میمونه
درسته که قطبی میره اما دانش فوتبال رو به بچه ها یاد داده;)

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
موضوع : جداول آماریزمان انتشار : 12/3/1387 ساعت 09:10

موثرترین بازیکنان لیگ برتر 86 تا پایان لیگ

محسن خلیلی بهترین بازیکن لیگ 86 با 18 گل و 4 پاس گل
به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، محسن خلیلیمهاجم پرسپولیس با 18 گل و 4 پاس گل، در جدول موثرترین بازیکنان لیگ 86، 22امتیازی شد و به تنهایی در صدر برترین بازیکنان لیگ جای گرفت و بعد از خلیلی، هادی اصغری با 21امتیاز از این حیث در مکان دوم جای دارد.

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
موضوع : اخبار جام حذفي
زمان انتشار : 12/3/1387

ساعت 09:33

13 خرداد؛ قرعه کشی مرحله فینال جام حذفی کشور

مراسم قرعه‎کشی برای تعیین تیم‎های میهمان و میزبان مرحله فینال جام حذفی، روز دوشنبه برگزار می‎شود.
به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، مراسم قرعه‎کشی جهت تعیین میزبانو میهمان مسابقات قهرمانی جام حذفی در مرحله فینال این رقابتها، روز دوشنبه 13/3/87ساعت 16 در محل سازمان لیگ حرفه‎ای فدراسیون فوتبال برگزار خواهد شد.
|

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
موضوع : اخبار باشگاهزمان انتشار : 12/3/1387

ساعت 09:22

تغییر 2 ساعته زمان بازی تیم ملی کشورمان؛
دیدار ایران - امارات؛ دوشنبه 13/3/1387، ساعت 19

دیدار رفت تیم‎های ملی ایران و امارات از سریمسابقات مقدماتی جام جهانی2010 آفریقای جنوبی دوشنبه 13 خرداد ماه در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می‎شود.
به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، دیدار رفت تیمهای ملی ایران – امارات که پیش از این قرار بود ساعت 17 روز دوشنبه 13/3/87 در استادیوم آزادی تهران برگزار گردد، این مسابقه در همان روز و مکان، رأس ساعت 19 برگزار خواهد شد.

|

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
زمان انتشار : 13/3/1387

ساعت 09:12

تاریخچه بازیهای تیم ملی ایران و امارات
ایران 8 بر یک مقابل حریف پیش است
تیمهای ملی ایران و امارات تاکنون 10 بار به مصاف هم رفته‎اند که 8 بار برتری از آن تیم ملی کشورمان بوده و یک بار تیم ملی امارات به برتری رسیده است و یک دیدار با تساوی به پایان رسید.
به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، اولین بازی دو تیم در تاریخ 14 شهریور 59 در امارات انجام شد که با برتری دو بر صفر تیم ملی کشورمان همراه بود. در آن دیدار حسن حبیبی مربیگری تیم ملی ایران را بر عهده داشت.
جالب اینکه تیم ملی کشورمان تنها یک بار مقابل حریف شکست خورده و تنها یک بار مقابل حریف در همان دیدار دروازه‎اش باز شد و در مجموع تیم ملی ایران کارنامه قابل قبولی مقابل حریف داشته است.

و حالا این ایران و آن ایران

چرا ........؟

آخرین ویرایش:

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
موضوع : اخبار جام حذفيزمان انتشار : 13/3/1387

ساعت 13:41

قرعه کشی جام حذفی انجام شد؛
پگاه میزبان بازی رفت، استقلال میزبان بازی برگشت
دیدار رفت تیم‎های پگاه گیلان و استقلال تهران در مرحله فینال بیست و یکمین دوره رقابتهای جام حذفی باشگاههای کشور در رشت برگزار می‎شود.
به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، جلسه سازمان لیگ برتر فدراسیون فوتبال برای انتخاب میزبان و مهمان دیدارهای رفت و برگشت فینال جام حذفی باشگاههای کشور، بعدازظهر امروز در محل فدراسیون فوتبال برگزار شد که در پایان این نشست، رشت به عنوان میزبان دیدار رفت و تهران به عنوان میزبان دیدار برگشت انتخاب شد.
در این جلسه که با حضور عزیزمحمدی رئیس سازمان لیگ، کریم ملاحی عضو هیئت رئیسه سازمان لیگ، علی نظری جویباری نماینده باشگاه استقلال و قاسمپور نماینده باشگاه پگاه گیلان برگزار شد، با انجام مراسم قرعه‎کشی، تیم پگاه به عنوان میزبان دیدار رفت و استقلال به عنوان میزبان دیدار برگشت تعیین شد.
بدین ترتیب دیدار رفت دو تیم در فینال جام حذفی ساعت 30/17 روز 20 خردادماه در ورزشگاه سردار جنگل رشت برگزار خواهد شد و دیدار برگشت نیز ساعت 18 روز 27 خرداد در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می‎شود تا قهرمان بیست و یکمین دوره جام حذفی باشگاههای کشور مشخص شود.
|

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
البته این قرعه کشی فقط به اسم قرعه کشی برگزار شده معلوم بود بازی رفت کجاست برگشت کجاست

ولی پگاه واقعا با انگیزه بازی میکنه

dei

عضو جدید
شهادت جان سوز ام ابيها مادر گلها حضرت فاطمه الزهرا (ص)را به تمام مسلمانان ايران وجهان تسليت عرض مكنم ....يا زهرا:gol::gol::gol::gol::gol:

Matrix

عضو جدید
ای بابا! رفت و میدون رو خالی کرد
حالا بهش احتیاج داشتیم...ولی اون فقط به منافع خودش فکر کرد

اشتباه میکنی خواهر من.

عاقلانه ترین و منظقی ترین تصیمیمش رو گرفت .

هر کس دیگه ای بود حرص و طمع بیش از حدش باعث میشد که چندین سال تو پرسپولیس بمونه!

اما قطبی نشون داد که به کیفیت کار خیلی بیشتر توجه میکنه!

Matrix

عضو جدید
اما !!!!

اگه بخوام یه ترکیبی انتخاب کنم که شدنی هم باشه : (با توجه به 5 سهمیه ی لیگ برتری و سایر شرایط)​

دوازه بانها :​

واعظی
رودباریان
حقیقی​

مدافع ها :​

نصرتی(یا نیکبخت) – سید جلال حسینی(بازیکن سایپا)(اگر نشد – مجتبی شیری از استقلال اهواز) – سپهر حیدری – دفاع راست ! (آخرش توضیح میدم) - زارعی – باقری ها – آل نعمه از فولاد خوزستان – یه دفاع وسط از تیم امید(یا بهادر عبدی)​

هافبکها :​

سه تا هافبک دفاعی : آلونگ ( یا مازیار زارع) – آشوبی – کریم باقری​

+
فریدون زندی – آقایی – نوری – هافبک راست! (در مورد این هم توضیح میدم)​

مهاجم ها:​

خلیلی – خرسندی – ماته – مسلمان (از ذوب آهن)​

در مورد دفاع و هافبک راست : خسرو حیدری – کعبی و کاظمیان ! واسه این دو تا پست… این سه تا بازیکن باید باشن!​

اگر بخوام ترکیب 11 نفره انتخاب کنم :​

------------------------- رودباریان -------------------------
----------------- سید جلال ------ سپهر حیدری --------------- (سید جلال یا مجتبی شیری)
-- نیکبخت ------------------------------------------- کعبی --
----------------- آلونگ -------------------------------------- ( آلونگ یا مازیار زارع)
---------------------------- آشوبی ----------------------------
---------------------------------------------------------------
-------------------------کریم باقری --------------------------
-----زندی ----------------------------------کاظمیان ---------
-------------------------- خلیلی ------------------------------​

در حقیقت جزئیات ترکیبی که من انتخاب کردم ، به این شکل هستش که :​

از تیم امسال : رودباریان – واعظی – حقیقی – نیکبخت (یا نصرتی) – سپهر حیدری – زارعی – باقری ها – بهادر عبدی(یا یکدفاع وسط از تیم امید) - کعبی – آلونگ – کریم – آشوبی – آقایی – نوری – خلیلی – خرسندی و ماته .. یعنی 17 بازیکن در تیم باقی بمونند.
تا اینجا این 17 بازیکن زیاد سخت نیست نگه داشتنشون باتوجه به اینکه تیم هم رفته جام باشگاهها .​

اما 6 بازیکن هم خریداری شه:​

1- سید جلال حسینی از سایپا یا مجتبی شیری از اس. اهواز​

2- آل نعمه از فولاد خوزستان​

3- خسرو حیدری از پاس همدان​

4- فریدون زندی که واسه ترنسفر شدن به یک کشور دیگه بازیکن "آزاد" محسوب میشه.​

5- جواد کاظمیان از امارات ! (به خاطر اینکه جواد به تیم ملی دعوت نمیشه و حضور در پرسپولیس و حمایت تماشاگرا میتونند عوامل حضور دوباره ش در تیم ملی باشن و همینطور پرسپولیس تو جام باشگاههاس و بهترین فرصته واسه جواد که برگرده )​

6- محسن مسلمان از تیم ذوب آهن​

یعنی اگر مسلمان ، آل نعمه و خسرو حیدری .. هیچکدوم زیر 23 سال نباشن ، کلا" از 4 سهمیه ی لیگ برتری استفاده کنه! و دو بازیکن هم از خارج بیاره!​

البته اگر آلونگ نشد که بمونه … میتونن به عنوان پنجمین سهمیه ی لیگ برتری… مازیار زارع رو بیارند!​

اگر بخوام یه سری توضیحات هم بدم :​

اول اینکه به نظر من نیکبخت در صورتی باید بمونه که دفاع چپ بازی کنه! و اصلا" با توجه به اینکه احتمال رفتنش زیاده… به نظر من باید از بین اون و نصرتی … یکی رو واسه دفاع چپ انتخاب کنن و اون یکی به سلامت!​

دوم : به هیچ وجه نباید محسن خلیلی رو از دست بدن!​

سوم : اگر شیث آدم شده باشه … دیگه نیازی به خریدن خسرو حیدری نیست !​

چهارم : آل نعمه و مسلمان با توجه به سن کمی هم که دارند فعلا" به عنوان ذخیره های مطمئن باشند تا در صورت لزوم بشه ازشون به بهترین نحو استفاده شه . و اگر هم نشد … واسه آینده خیلی به درد پرسپولیس میخورن​

پنجم : اگر از رودباریان یا واعظی یکیشون تصمیم به رفتن بگیره … پرسپولیس باید به جاش یه دروازه بان امید رو بیاره . حقیقی هم به عنوان دروازه بان دوم باشه که امسال بیشتر بهش بازی برسه و بتونه کم کم آماده شه واسه عابدزاده شدن!​

دوستان نظر شما چیه!!؟

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها چه خبر از سرمربی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کس دیگه ای رو در نظر نگرفتن به جز خاکپور و استیلی.................
حیف شد قطبی:cry:
پرسپولیس اخرشه

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها چه خبر از سرمربی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کس دیگه ای رو در نظر نگرفتن به جز خاکپور و استیلی.................
حیف شد قطبی:cry:
پرسپولیس اخرشه

خوب تیم پرسپولیس سه نفر رو تو لیست داره
استیلی - خاکپور - جلالی

خوشبختانه با استیلی موافقت نشد، میرسه به خاکپور و جلالی
قطبی بهترین کار رو کرد که رفت
چون بقیه مسعولین داشتن کار شکنی میکرد و اگه میموند مثه بقیه مربی ها کاری از دستش بر نمیومد
اون خیلی کارا میخواست انجام بده که با هیچکدومشون موافقت نشد
حالا شما با این دو مربی که میخوان بگیرن فکر میکنین چیکار میکنیم آسیا + لیگ 8 ؟

( ارغوان جان این عکس کی هست ؟ )

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
این عکسه هم هیلاریه........
وای نه این مجید جلالی نه....با اون لپ تاپش.....خاکپورم فکر نکنم بتونه خوب مربیگری کنه....
هیشکی قطبی نمیشه:cry:

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این که آره
این سه تا مربی هیچ کدومشون بدرد بخور نیستن
کاش با کارایی که قطبی میخواست کنه موافقت میکردن( اخراج استیلی و مرز بان + چنتا بازیکن ) ( کسی تو کارش دخالت نکنه و ... ) ( گفت اگه اینطوری باشه قول قهرمانی آسیا میدم ) ( موافقت نکردن رفت )

حالا آرزو بازی خوب رو هم باید با خودمونن ... ببریم

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
موضوع : اخبار باشگاه

زمان انتشار : 20/3/1387

ساعت 11:57

هاشم بیک زاده به تیم فوتبال پرسپولیس پیوست

هاشم بیک زاده با عقد قراردادی یکساله به تیم فوتبال پرسپولیس پیوست.
به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، هاشم بیک زاده بازیکن تیم فوتبال مقاومت شهید سپاسی شیراز ظهر امروز با حضور در دفتر حبیب کاشانی و توافق با وی به تیم سرخپوش پایتخت پیوست.
بیک زاده اولین سهمیه از بازیکنان لیگ برتری است که امروز رسماً به تیم فوتبال پرسپولیس ملحق شد.

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
موضوع : مصاحبه

ساعت 10:51

مسعود زارعی: بخاطر هواداران و آقای کاشانی سفید امضاء کردم
مسعود زارعی مدافع ارزنده تیم پرسپولیس که می‎توان او را پدیده لیگ برتر نامید به سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: به خاطر هواداران و مدیر عامل موفق پرسپولیس سفید امضاء کردم. صحبتهای زارعی را می‎خوانیم؛
آقای زارعی قراردادت را با باشگاه پرسپولیس تمدید کردی؟
بله، به خاطر محبت هواداران و وجود مدیر عاملی موفق، قراردادم را با باشگاه پرسپولیس سفید امضاء کردم.
چرا سفید؟
من در اینجا باید از آقای کاشانی تشکر کنم که شرایطی را فراهم آورده که بازیکنان با جان و دل قرارداد می‎بندند و با اطمینان خاطر به کارشان می‎پردازند.
اگر دوباره نیمکت نشین شدی چطور؟
سعی می‎کنم با پشتکار و تلاش مضاعف در ترکیب اصلی حضور یابم.
با کدام بازیکنان راحت هستی؟
برای من فرقی نمی‎کند، با تمام بازیکنان راحت بازی می‎کنم.
در خصوص آقای قطبی...
افشین قطبی مربی بزرگی است که به ما چیزهای زیادی آموخت و من برای ایشان در هر کجا که هستند آرزوی موفقیت می‎کنم.
با حضور حمید استیلی به عنوان سرمربی موافقی؟
طی دو سالی که در باشگاه پرسپولیس هستم، آقای استیلی زحمات فراوانی را برای من کشیده و تمام سعی خودم را می‎کنم تا با بازیهای مطلوب خود پاسخ این همه زحمت و اعتماد وی را بدهم.
آیا به تیم ملی هم فکر می‎کنی؟
یکی از هدفهای اصلی من در فصل جدید، رسیدن به پیراهن تیم ملی است و نمی‎خواهم این موقعیت خوب و مناسب را به سادگی از دست بدهم.
در خصوص حکم انضباطی فدراسیون فوتبال چه نظری داری؟
من یکی از بازیکنان بی‎حاشیه تیم هستم و نمی‎دانم گزارش داوری چگونه ارائه شده بود که به محرومیت و جریمه نقدی محکوم شدم! با هماهنگی وکیل باشگاه، پیگیر این موضوع خواهم بود.
حرف آخر...
از حضور پر شور هواداران در جشن قهرمانی در آزادی تشکر می‎کنم و قول می‎دهم با بازیهای خوب بتوانم در خدمت تیم محبوبم باشم.
|

Matrix

عضو جدید
موضوع : اخبار باشگاه

ساعت 11:57

هاشم بیک زاده به تیم فوتبال پرسپولیس پیوست

هاشم بیک زاده با عقد قراردادی یکساله به تیم فوتبال پرسپولیس پیوست.
به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، هاشم بیک زاده بازیکن تیم فوتبال مقاومت شهید سپاسی شیراز ظهر امروز با حضور در دفتر حبیب کاشانی و توافق با وی به تیم سرخپوش پایتخت پیوست.
بیک زاده اولین سهمیه از بازیکنان لیگ برتری است که امروز رسماً به تیم فوتبال پرسپولیس ملحق شد.

قبولش ندارم!اصلا" خرید مورد نیازی نیست!

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
مجید جلالی بهتره؟؟؟؟؟....کجاش بهتره.....وقتی میاد تو یه برنامه ای میخواد مثلا نظرشو از بازی بگه ادم هیچی نمیفهمه.....فقط گیر میده به امار بازی و یه سری اعداد و ارقام...ادمو کلافه میکنه.....
بعید نیست که سرمربی پرسپولیس بشه چون فعلا سرمربی هیچ تیمی نیست...ولی امیدوارم یکی دیگه بیاد سرمربی بشه...................

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مجید جلالی بهتره؟؟؟؟؟....کجاش بهتره.....وقتی میاد تو یه برنامه ای میخواد مثلا نظرشو از بازی بگه ادم هیچی نمیفهمه.....فقط گیر میده به امار بازی و یه سری اعداد و ارقام...ادمو کلافه میکنه.....
بعید نیست که سرمربی پرسپولیس بشه چون فعلا سرمربی هیچ تیمی نیست...ولی امیدوارم یکی دیگه بیاد سرمربی بشه...................

خوب این مجید جون هم بد نی، اما مگه چیزی میفهمه ؟

آخرین خبر از قطبی
تو آخرین بازی ایران که انجام شد، آقای قطبی اونجا بودن واسه دیدن بازی، اونجا استراحت تشریف دارن
گفتن تو امارات جای خوبی برای مربی گری هست
ولی اگه پرسپولیس با شرایط من و حرفام موافقت کنه حتمن میام
در حال حاظر جزو هیچ باشگاه و تیمی نیستم و اگه منو بخوان با شرایطم به ملتم کمک میکنم
خدا کنه با شرایط قطبی موافقت کنن، وگرنه باید قید جام حذفی، جام آسیا، و لیگ برتر رو بزنیم

بچه ها همه دعا کنن
الان میرم آخرین خبر رو هم واستون میارم

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
استيلي؛ ‌سرمربي جديد ‌پرسپوليس

باشگاه پرسپوليس از امروز كار تمديد قرارداد بازيكنان و عقد قرارداد با بازيكنان جديد را آغاز خواهد كرد.

پس از كش و قوس هاي فراوان، حميد استيلي سرانجام امروز دوشنبه سرمربيگري تيم پرسپوليس را پذيرفت. او فصل گذشته به عنوان كمك‌ مربي در اين تيم فوتبال برتر كشور حضور داشت و توانست به همراه افشين قطبي سرمربي تيم، قهرمان ليگ هفتم شود.
استيلي گفت:" طي جلسات متعددي كه با كاشاني مديرعامل باشگاه پرسپوليس داشتم، سرانجام براي سرمربي‌گري‌ام در تيم فوتبال پرسپوليس به توافق رسيديم."
وي افزود: قرار است، كاشاني براي بستن تيمي قدرتمند در فصل آينده، از امروز شروع به كار كند؛ ضمن اين كه مقرر شد در جلسه آينده هيات مديره كه ظرف امروز يا فردا تشكيل مي‌شود ، حضور يافته و برنامه‌هايم را براي فصل آينده مسابقات به اعضا، ارايه كنم. جلسه هيات مديره قرار بود روز گذشته برگزار شود كه به دليل طولاني شدن جلسه هيات دولت، انجام نشد.
باشگاه پرسپوليس از امروز كار تمديد قرارداد بازيكنان و عقد قرارداد با بازيكنان جديد را آغاز خواهد كرد.

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پروین، پسرش را به پرسپولیس سوق می دهد؟

بعد از اینكه استیل آذین دیدار برگشت پلی آف را به سپاهان نوین واگذار كرد تمام آرزوهای علی پروین و پسرش برای بازگشت دوباره به سطح اول فوتبالی ایران بر باد رفت و این ۲ نفر در حال حاضر سخت در فكر آینده فوتبالی خود هستند.
علی پروین به گفته اطرافیانش دیگر قصد ندارد در فوتبال بماند مخصوصاً حالا كه قلب او بیمار است و پزشكان وی را از هرگونه هیجان شدید منع كرده اند(گرچه که این مساله هم خیلی بعید است،خصوصا که از یاد نبرده ایم که وی تا به امروز بیشتر از انگشتان دست و پا از فوتبال خداحافظی کرده است،اما دیر زمانی نگذشته است که باز شاهد حضور مشعشعانه اش در فوتبال این سرزمین بوده ایم) اما قضیه محمد پروین فرق می كند. محمد فصل بسیار خوبی را پشت سر گذاشت و توانست عنوان آقای گلی لیگ آزادگان را به خود اختصاص دهد. درخشش این بازیكن حتماً باعث خواهد شد تیم های لیگ برتری برای جذب وی وارد عمل شوند هرچند كه تا به امروز این اتفاق رخ نداده است.
پروین بزرگ خیلی نگران آینده فوتبالی پسرش است. از همین رو بعد از حذف استیل آذین اعلام كرده محمد دیگر نباید در لیگ آزادگان توپ بزند و هر طوری كه شده باید به لیگ برتر برگردد. پروین، پرسپولیس را بهترین تیم برای ادامه فوتبال پسرش می داند و سخت در تلاش است مقدمات بازگشت محمد را به این تیم فراهم كند.
وی مطمئن است پسرش می تواند بازی های خوب خود در لیگ یك را در پرسپولیس هم به نمایش بگذارد و هیچ ترسی از اینكه او نتواند در تیم قهرمان لیگ هفتم موفق شود ندارد. پروین قرار است در خصوص این مسأله ملاقاتی با حبیب كاشانی داشته باشد و با توجه به رفاقت دیرینه این ۲ نفر بسیار بعید است كاشانی دست رد به سینه پروین بزرگ بزند. احتمال پرسپولیسی شدن محمد پروین از آنجا بیشتر قوت می گیرد كه حمید استیلی سرمربی این تیم شود. چرا كه استیلی حداقل برای اینكه دوباره یك جوری خود را به علی پروین نزدیك كند حتماً حاضر به پذیرفتن این مسأله می شود.
حتماً می دانید بعد از اینكه استیلی حاضر نشد به همراه پروین پرسپولیس را ترك كند رابطه این دو شكرآب شد و پروین بارها علناً اعلام كرد استیلی در حد و اندازه این نیست كه سرمربی پرسپولیس شود. ناگفته نماند پسر پروین بعد از جدایی اش از پرسپولیس تا آستانه پوشیدن پیراهن استقلال پیش رفت اما بعد از اینكه قضیه تیم خریدن پدرش پیش آمد تصمیم گرفت به عضویت استیل آذین درآید.

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شروط قطبي براي پرسپوليس: استيلي نباشد

نيكبخت اخراج شود

4 مربي و بازيكن خارجي استخدام شون
سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس تهران قبل از رفتنش از ايران دلايل جدايي از پرسپوليس را اعلام كرده است.

افشين قطبي پيش از خروج از ايران دلايل عدم تمايلش براي ادامه همكاري با باشگاه پرسپوليس را طي يك مصاحبه شرح داده و درخواست كرده اين مصاحبه تا زمان خروجش از ايران منتشر نشود.

به گزارش اختصاصي مرجع خبري پرسپوليس اصلي ترين شرط قطبي براي هدايت دوباره تيم پرسپوليس كنار رفتن حميد استيلي از كادرفني و انتخاب آزادنه دستيارانش بوده است كه با مخالفت حبيب كاشاني مديرعامل اين باشگاه مواجه شده است. همچنين افشين قطبي خواستار به خدمت گرفتن دو مربي هلندي بوده كه مبلغ قرارداد آنان جمعا 600هزار دلار مي شده است.

از ديگر شرط هاي قطبي براي ماندن در پرسپوليس تغيير 60درصدي تركيب بازيكنان آن وجايگزيني ضعف ها با بازيكن خارجي بوده است. افشين قطبي درخواست جذب 2 بازيكن كره اي را داشته كه مبلغ قرارداد آنان حدود 1 ميليون دلار براورد شده درحالي كه اين بازيكنان عضو تيم ملي كره جنوبي نيز نبودند.

گفتني است قطبي با ماندن عليرضا نيكبخت واحدي در اين تيم مخالفت شديدي داشته و به هيچ وجه حاضر به همكاري با وي نبوده اما حبيب كاشاني كه علاقه ي خاصي به اين بازيكن دارد با اين درخواست قطبي مخالفت كرده. اختلاف قطبي و نيكبخت به حدي بوده كه پس از قهرماني پرسپوليس، قطبي در يك جمع دوستانه گفته وجود نيكبخت براي هر تيمي سمّ است.

طبق شنيده هاي مرجع خبري حبيب كاشاني مديرعامل باشگاه پرسپوليس در ابتداي مذاكرات با افشين قطبي با بيشتر شرط هاي وي مخالفت كرده كه اين امر مذاكرات را به بن بست رسانده اما پس از آن با دستور علي سعيدلو رئيس هيئت مديره باشگاه با انجام برخي از اين درخواست ها موافقت مي كند كه احتمالا استخدام مربي هلندي و بازيكن كره اي بوده است اما اين عقب نشيني قطبي را به امضاي قرارداد با پرسپوليس راضي نمي كند.
خبر گزاری رسمی باشگاه پرسپولیس

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها دیگه باید خیر قطبی رو بزنیم

استیلی هم که اوومد

چیکار کنیم؟
البته این آخرین اخبار نیست
چون هیچ وقت نمیشه بهشون اعتماد کرد