کلوپ آبیدلان.

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خبر دارین خریدار نیس!!

یدونه بود که رد شده...گفتن بازم برای استقلال مناقصه میذارن..

بریم با هم دنگی بخیریم و اسمه کلوپه آبیدلانو بنویسیم رو لباس.....شادماننننننننننن رسیدگی کن،بچه ها انتظار دارن:)

sara20012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
استقلال

استقلال

آخه مگه استقلالی شدن همینطور کشکیه که هرکسی بیاد با یه مشت پول صاحبش بشه

تیم استقلال حرمت داره از این تیمهای ته جدولی هست
2تا ستاره داره که هرکسی نمیتونه بدستشون بیاره

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
[h=1] عنایتی: پرسپولیسی‌ها فکرشان درگیر داربی است نه الهلال

[/h]

» سرویس: ورزشي - فوتبال، فوتسال
کد خبر: 94022314212
چهارشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۸:۵۲

مهاجم استقلال ابراز تعجب می‌کند از اینکه عده‌ای به دنبال کم کردن حساسیت و اهمیت داربی 80 هستند.
به گزارش ایسنا، غلامرضا عنایتی مهاجم تیم فوتبال استقلال درباره دابی 80 گفت: داربی در هر شرایطی حساسیت خودش را دارد و نتیجه‌اش فارغ از همه نتایج لیگ، حساس است. استقلال در این داربی تنها به فکر پیروزی است. متاسفانه در طول فصل نتوانستیم دل هواداران را شاد کنیم و حالا این فرصت را داریم که داربی را ببریم و هواداران شاد شوند.
وی افزود: نمی‌دانم چرا عده‌ای به دنبال این هستند که اهمیت داربی را کم کنند. داربی برای هواداران همیشه مهم است و نمی‌شود که حساسیت نداشته باشد.
مهاجم استقلال در واکنش به اینکه پرسپولیسی‌ها گفته‌اند بیشتر تمرکزشان به بازی با الهلال است تا بازی با استقلال، گفت: اصلا به این حرف‌ها توجه نمی‌کنیم. البته پرسپولیسی‌ها بعد از داربی وقت دارند که به بازی با الهلال فکر کنند. من برای آن‌ها در آسیا آرزوی موفقیت دارم اما فکر می‌کنم آن‌ها بیشتر از اینکه فکرشان پیش الهلال باشد درگیر داربی است چرا که این بازی همیشه حساسیت خودش را دارد و هواداران و بازیکنان فشار زیادی را در آن تحمل می‌کنند.

او در مورد احتمال گلزنی‌اش مقابل پرسپولیس عنوان کرد: من تلاشم را می‌کنم که گل بزنم اما آنچه اهمیت دارد موفقیت استقلال است و خیلی فرقی ندارد که چه کسی گل بزند. من تاکنون در هفت داربی حضور داشتم که در هیچ‌کدام استقلال نباخته است.
عنایتی در پایان و در پاسخ به این سوال که آیا بازی برابر پرسپولیس آخرین حضور او با پیراهن آبی‌هاست، گفت: من یک سال دیگر با استقلال قرارداد دارم و مطمئنا اگر قرار باشد از فوتبال خداحافظی کنم آن را اعلام می‌کنم. فصل آینده آخرین حضور من در فوتبال است و می‌خواهم با پیراهن استقلال از فوتبال بروم.

mirza_seraj

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
(آخه داداشی به حنیف نگی و تکنیک هم پشتش نباشه خودش مثه بز میره جلو) در کل جناب دکتر قلعه نوعی ریــــــــــــــــــــــ

shahab.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خدارو شکر آخر فصل شد و کابوس قلعه نویی داره کم کم دست از سر استقلالو هوادارا بر میداره بعد از دو سال...

*جیگر طلا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدارو شکر آخر فصل شد و کابوس قلعه نویی داره کم کم دست از سر استقلالو هوادارا بر میداره بعد از دو سال...
وقتی سرمربی لج میکنه و یکی مث آرشو رو نیمکت نگه میداره و وقتی با تدابیر شاهانش عنایتی رو نیمه اول میکشه بیرون....
تاسف واسه این فوتبال
نه به خاطر باخت جلو پرسپولیس.بخاطر این شیوه بازی
90 دقیقه میشینیم بازی بارسلونا و بایرن رو نیگا میکنیم 90 دقیقه ام استقلال پرسپولیسو