کلوپ آبیدلان.

Honey.ChEng

عضو جدید
کاربر ممتاز
:D..........
باید بترکونمش که به چیزایی که بهش مربوط نی فک نکنه....

آره همین کارو بکن:whistle:

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
[h=1] نجف‌نژاد: از کادرفنی حمایت می‌کنیم/ کسب سهمیه دور از دسترس نیست

[/h]

» سرویس: ورزشي - فوتبال، فوتسال
کد خبر: 94013112868
دوشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۹

رییس هیات مدیره باشگاه استقلال می‌گوید از کادر فنی آبی‌پوشان حمایت می‌کند تا در نهایت این تیم حداقل سهمیه آسیایی را کسب کند.
به گزارش ایسنا، مقداد نجف‌نژاد پس از جلسه هیات مدیره و انتصابش به عنوان رییس این هیات اظهار کرد: در جلسه امروز مقرر شد تا من رییس هیات مدیره باشگاه استقلال شوم. از امروز کارم را در این سمت آغاز می‌کنم و ان‌شاءالله بتوانیم برای اعتلای نام استقلال تلاش کنیم.
وی درباره تغییرات در کادر فنی استقلال اظهار کرد: ما می‌خواهیم با تمام قوا از کادر فنی استقلال حمایت کنیم و با بسیج همه امکانات بتوانیم حداقل به کسب سهمیه آسیایی برسیم؛ چرا که از ما دور نیست. هیات مدیره استقلال مثل همیشه به دنبال حمایت از کادر فنی است و تلاش می‌کنیم تا خواسته‌های آنها را تامین کنیم. در تلاشیم تا مشکلات مالی حل شود تا شرایط برای نتیجه‌گیری تیم هم مساعد‌تر شود و نظر هواداران جلب شود. هدف اصلی ما شادی دل هواداران در پایان فصل است.

عضو هیات مدیره استقلال در پایان و در پاسخ به سوالی درباره انتقاد پیشکسوتان این باشگاه عنوان کرد: پیشکسوتان سرمایه باشگاه هستند ولی هر کس نظری دارد و باید به این توجه کنیم که همه ارکان باشگاه استقلال برای موفقیت باید از این تیم حمایت کنند.

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
[h=1] سبک‌دست: 18 میلیارد به استقلالی‌ها داده‌ایم/ منتظر بحث واگذاری هستیم

[/h]

» سرویس: ورزشي - فوتبال، فوتسال
کد خبر: 94013112954

دوشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۱

عضو هیات مدیره استقلال می‌گوید، چیزی حدود 18 میلیارد تومان تاکنون به باشگاه استقلال داده است.
به گزارش ایسنا، شاهرخ سبک‌دست پس از خروج از جلسه هیات مدیره باشگاه و در پاسخ به سوالی درباره اسپانسری باشگاه استقلال و این که آیا او همچنان نماینده اسپانسر در این باشگاه است، گفت: باشگاه فراتر از اسپانسر است و همه باید کمک کنند تا باشگاه موفق باشد.
وی در پاسخ به این سوال که آیا قرار است وی تا تاریخ 9 اردیبهشت ماه از پرداخت پول به آبی‌پوشان خودداری کند، بیان کرد: قطعا بحث خصوصی‌سازی روی دست به کار شدن ما برای بحث خصوصی‌سازی موثر است. خیلی از مسائل به بحث واگذاری منوط می‌شود.
عضو هیات مدیره استقلال در پاسخ به این سوال که با آمدن مالک جدید تکلیف او و اسپانسر استقلال چه می‌شود، بیان کرد: اگر مسیر واگذاری را نگاه کنید می‌بینید که یک شرکت جدید ثبت می‌شود و ما تنها از برند استفاده می‌کنیم. طبیعتا یک کمیته‌ تسویه حساب هم شکل می‌گیرد که حساب های مانده را تسویه می‌کنند و بابت این قضیه مشکلی نداریم.
وی در پاسخ به این سوال که درباره جلسه هیات مدیره عنوان کرد با توجه به طولانی شدن این جلسه فرصت نشد خیلی درباره مسائل مالی صحبت کنیم.
عضو هیات مدیره استقلال در پاسخ به این سوال که چه سابقه ای در فوتبال دارد، عنوان کرد: من برای بحث‌های اقتصادی در هیات مدیره استقلال حضور دارم. فوتبال یک صنعت است و متشکل از مسائل مدیریتی و اقتصادی است. من در بحث خودم فقط اظهارنظر می‌کنم.
سبک‌دست در پاسخ به این سوال که اولین پرداختی استقلالی‌ها چه زمانی خواهد بود، گفت: در اولین فرصت پولی را به استقلالی‌ها می‌دهیم. باید منبع پول تامین و بعد از تصویب هیات مدیره پرداخت شود.
وی در پاسخ به این سوال که بازیکنان استقلال چشم انتظار او هستند و نظر او در این باره چیست، گفت: ان‌شا‌ء‌الله مشکلات حل می‌شود.

نماینده اسپانسر باشگاه استقلال و عضو هیات مدیره این باشگاه در پاسخ به این سوال که تاکنون چقدر به استقلال‌های پول پرداخت کرده است، گفت: تا الان 18 میلیارد تومان به آنها پرداخت کرده‌ایم.
وی در پاسخ به این سوال که آیا یکی از موافقان بودن قلعه‌نویی در استقلال است، اظهار کرد: من درباره مسائل فنی صحبتی نمی‌کنم و بهتر است افشارزاده در این رابطه صحبت کند. با حضور امثال پورحیدری و معینی اصلا نمی‌توانم در این باره صحبتی کنم.
سبک‌دست در پاسخ به این سوال که تعهدش به باشگاه استقلال چقدر است؟ گفت: این‌ها را باید بر اساس مستندات بگویم اما باید چیزی حدود 20 میلیارد به استقلالی‌ها بدهیم که تا الان حدود 18 میلیارد را پرداخت کرده‌ایم.
وی در پایان در پاسخ به این سوال که چگونه او و باشگاه استقلال 18 میلیارد خرج کرده‌اند در حالی که سقف بودجه باشگاه‌ها 15 میلیارد بوده است، گفت: البته بعدا درخواست افزایش سقف بودجه داده شد و از سوی دیگر بخشی از این پول مربوط به بدهی های گذشته است و ربطی به امسال ندارد.