کلاهبرداری : صیغه موقت با ۵۰ هزار تومان

وضعیت
موضوع بسته شده است.

it2015

عضو جدید

صیغه و عقد موقت در صورت تمایل عدد ۷ رابه همین شماره ۱۲۶۹—۰۹۱۰ ارسال نمایید،قیمت …

صیغه موقت با ۵۰ هزار تومان
حدود سه هفته قبل پیامی بر روی تلفن های همراه یک شهروند آباده ارسال شده بود؛

«صیغه و عقد موقت در صورت تمایل عدد ۷ رابه همین شماره ۱۲۶۹—۰۹۱۰ ارسال نمایید،قیمت ۹۰هزارتومان» پس از ارسال عدد ۷ پیامک های دیگری از طرف شماره مذکور ارسال می شد؛ «عابربانک ۲۴۵۷——-۶۲۷۷ /س . ش /۵۰هزارتومان واریز /۴۰هزارتومان حضوری»

پس از اینکه متقاضیان مبلغ ۵۰ هزارتومان را به حساب عابربانک «س. ش» کارت به کارت می کردند، دیگرخبری از وی نمی شد.

عقد موقت صیغه موقت با ۵۰ هزار تومان صیغه در تهران صیغه آنلاین صیغهچنانچه متقاضیان قبل از واریز وجه از او درخواست می کردند که باید شما را حضوری ببینیم، وی پاسخ می داد: متاسفم هر وقت ۵۰ هزار تومان را واریز کردی آدرس و شماره تلفن را خواهم داد.

این کلاهبردار با ارسال پیام های تحریک آمیز موفق می شد طمعه های خود را فریب داده و آنان را وادار کند مبلغ ۵۰ هزارتومان را به حسابش واریز کنند.وی با افتتاح حساب عابر بانکی در اراک به نام «س.ش» فرزند حجت الله و خرید سیم کارت به همان نام موفق شده بود تا واریز کنندگان وجه شک نکنند و همه فکر کنند با یک خانم جوان سر و کار دارند.

پس از شکایت بعضی از فریب خوردگان موضوع در دستور کار دادستان عمومی و انقلاب شهرستان آباده و مسئولان امنیتی سپاه شهرستان قرار گرفت و با توجه به اینکه رد ارسال کننده پیام در اراک گرفته شده بود، با هماهنگی و به کمک مسئولان امنیتی سپاه اراک «س. ش» در تاریخ ۱۴ مهر ۹۲ در اراک دستگیر شد.

پس از تحقیقات اولیه مشخص شد وی با گم کردن شناسنامه خود در دوسال پیش طعمه شخص دیگری واقع شده بود و کلاهبردار اصلی با شناسنامه او خط اعتباری خریداری و حساب بانکی افتتاح کرده بود که با انجام اقدامات اطلاعاتی شبانه روزی سرانجام مرد ۳۰ ساله ای به نام «ح . ش» اهل و ساکن اراک مجرد، شغل آزاد، دستگیر شد و به کلاهبرداری گسترده خود اعتراف کرد.

نامبرده پیامک های انبوهی به استان های همدان، قم، تهران، آ غربی، فارس، یزد، کرمان و … ارسال کرده بود و به صورت انبوه (میلیاردی) مبلغ ۵۰ هزارتومان از سراسر کشور به حساب وی واریز شده بود.البته این واریز وجه هم اکنون ادامه دارد. متهم با اخذ نیابت قضایی پس از دستگیری در اراک به دستور دادستان آباده، به شهرستان آباده منتقل شد و پرونده در دادستانی آباده در حال پیگیری می باشد. متهم به تمامی کلاهبرداری خود اعتراف کرده است.

سایت ممتاز|خبر ممتاز
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

آخرین ویرایش:

M.A777

عضو جدید
کاربر ممتاز
و به صورت انبوه (میلیاردی) مبلغ ۵۰ هزارتومان از سراسر کشور به حساب وی واریز شده بود
یعنی اگر فقط 1 میلیارد تومن دزدی کرده باشه ..
یعنی 20.000 هزار نفر، نفری 50 تومن پول دادند !

20هزار نفر تو کف داریم...
این آمار نگران کنندست
:D

دخترا اصلا خوشحال نشن یوقت :D اصلن خنده نداره :D
منم اصلن نمیخندم :D
:biggrin:

M.A777

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو کف شامپو چیکار میکنن ؟:huh::huh::huh:
تو کف منظورم اینه "تو کف فلان بودن" هستش
(برای مثال » من در کف ـَم یک بار برم شمال :| )

خو این بد ـه این همه آدم طوری له له بزنن واسه این موارد که بخوان اینقد سبک سری پول هم هدر بدن :|
نهایت بی فرهنگی و بی صاحابی ـه دیگه :|

M.A777

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای هر چیزی باید پول داد !
این هم یه نیاز هست دیگه !!
یجورایی خیلی توهین آمیز و زشت ـه که اینجوری درموردش فکر کنیم :confused:

هم واسه مرد زشت ـه که بخاطر نیاز جنسی بره پول بده بخرتش واقعا تهوع آوره :|
هم برای جنس مونث زشته که تن خودش رو براحتی میفروشه (زیر سایه ی صیغه :| ، من نمیدونم فرق این صیغه با مسائلی که تو خارج هست دقیقا در چه چیزی وجود داره؟)

چی بگم :|

XBoy69

عضو جدید
اگه از اول تو ایران هم کاباره و این بساط ها رو آزاد میکردند هم از خروج ارز به خارج کشور جلوگیری میشد هم اینطور کلاه برداری هایی انجام نمیشد ! :D
از اول خلقت همه چیز آزاد بود از شانس ما حالا همه چیز رو محدود کردند ! :razz: اوف بر شما :D

دیاکو95

عضو جدید
ازدواج رو با فساد یکی میدونی ؟؟ عجیبه !
یحتمل از مذاهب دیگری غیر از شیعه در آبادان هستی.

ایشون ازدواج و فساد یکی ندونستون بلکه صیغه رو با فساد یکی دونستن، کمی دقت کنید لطفا،
اختلاف بین صیغه و ازدواج زمین تا آسمانه

it2015

عضو جدید
نه فساد نیست سو استفاده ازش فساده همین تاپیک تو
چرا چرتو پرت میگی ؟؟؟؟
من چیزی نگفتم
فقط یه خبر از یه سایت گذاشتم
و در مقابل اعتراضت فقط سوال کردم
و تو بیهوده اعتراض کردی چون اصلا" نمیدونی صیغه خوبه یا بده
پس حرف نزن

it2015

عضو جدید
شما به ازدواج به عنوان چی نگاه میکنی؟؟؟
به نظر من ازدواج برای آرامشه ....صیغه برای نیاز
هر کاری که انسان انجام میده برای اینه که انسان ناقصه و نیاز داره
ازدواج برای رفع نیاز هاست اعم از روحی و جسمی !!
صیغه هم به همین تر تیبه !

mavadd

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
دیر رسیدم............نتونستن کلامو بردارن...........این باندشون میومد یزد هم کمی کلاه برداری میکرد
خیر از جوونیشون ببیینن:biggrin:

ارش کمان گیر

عضو جدید
کاربر ممتاز
مسجد هم توالت می خواد:D

اون افراد باهوشی که اول انقلاب.....این خانه ها (عقد موقت)........رو خراب نمی کردند....وضعیت کشور اینگونه نبود.

طرف بلند بشه بره...تایلند:biggrin:.
داخل کشور هم که:D:biggrin:..

با یک پیامک ....چند نفر...:biggrin:....واقعا جای تامل داره.......کارشناسهای حوزه باید به این مثل رسیدگی کنند:D

zeynab_ghhh

کاربر بیش فعال
اگه از اول تو ایران هم کاباره و این بساط ها رو آزاد میکردند هم از خروج ارز به خارج کشور جلوگیری میشد هم اینطور کلاه برداری هایی انجام نمیشد ! :D
از اول خلقت همه چیز آزاد بود از شانس ما حالا همه چیز رو محدود کردند ! :razz: اوف بر شما :D

عکس بهتر از این جانی نبود؟!

zeynab_ghhh

کاربر بیش فعال
مسجد هم توالت می خواد:D

اون افراد باهوشی که اول انقلاب.....این خانه ها (عقد موقت)........رو خراب نمی کردند....وضعیت کشور اینگونه نبود.

طرف بلند بشه بره...تایلند:biggrin:.
داخل کشور هم که:D:biggrin:..

با یک پیامک ....چند نفر...:biggrin:....واقعا جای تامل داره.......کارشناسهای حوزه باید به این مثل رسیدگی کنند:D
حداقل طرف حاضر میشه بیاد صیغه کنه! یه مهریه ای مشخص میشه، یه تعهد نصفه نیمه دو طرفه، حداقل ازدواجه موقته، نه اینکه هر روز خواست با یکی باشه،بعدشم بدون هییییییچ شتر دیدی ندیدی ول کنه بره و شماره دختره رو بزاره تو بلک لیستو خودشو بکشه هم نتونه زنگ بزنه!لطمه و آسیبی که این دوستیای کثیف به دخترا و پسرای ما میزنه 1000000000000000 برابر ازدواج موقته.

ازدواج موقت واسه کسی هست که واقعا شرایط ازدواج دائم نداره و اسلام براش یه راه شرعی قرار داده.مثلا دختری که 40 سالشه یا پسری که 50 سالشه و اون موقعی که باید ازدواج میکردن نکردن و حالا هم موقعیت ازدواج دائم براشون پیش نمیاد.خیلی موارد دیگه هم هست.مثلا برای شرایط خاص که پدر و مادری بچه ای رو به فرزندی قبول میکنن برای ایجاد محرمیت اون بچه و اون زنی که مادرش میخواد بشه.
اینکه بعضیا سو استفاده میکنن، خودشون میدوننو خدای خودشون.البته من معتقدم حتما باید ثبتش قویتر بشه.

دیاکو95

عضو جدید
حاج آقا یعنی حاج خانم شما که اینقدر واردید ممکن هست یه مقداری هم راجع به تعدد زوجات در اسلام ماله‌کشی بفرمایید؟
سؤال دومم اینه که اگر ازدواج موقت واسه کسی هست که به قول خودتون واقعاً شرایط ازدواج دائم رو نداره، ممنون میشم مقداری در مورد 18-17 صیغه‌ی امام هفتم شیعیان (علاوه بر 8 ازدواج دائم ایشون) که طبق منابع معتبر شیعی و سنی نتیجه‌ش 19 پسر و 18 دختر هست اندکی توضیح بفرمائید.
آقای بهنام من شیعه نیستم ولی ادعای شما رو هم قبول ندارم،
لطفا ثابت کنید که امام هفتم شیعیان 17-18 زن صیغه ای داشته باشن،
اگه ثابت نکردی که ثابت هم نمیکنی اونوقته که شما توهمت زدید.

rahino

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
دليل ازدواجهاي مكرر امام موسي كاظم عليه السلام چيست؟

هنگام مطالعه كتاب مسند الامام كاظم عليه السلام نوشته عزيز الله العطاردي به مطلبي برخورد نكردم كه بيانگر تعداد همسران امام عليه السلام باشد و فقط به ذكر تفاوت اقوال در مورد تعداد فرزندان ايشان پرداخته شده است. و در كتاب زندگاني حضرت امام موسي كاظم عليه السلام اقتباس ونوشته عماد الدين حسين اصفهاني به اين مطلب برخورد كردم كه : در كتب تاريخ و انساب كسي از زنان امام كاظم عليه السلام نامي نبرده است و تعداد آنها معلوم نيست اعم از كنيز و متعه ولي بنا بر رواياتي كه تعداد اولاد ايشان را كمتر از 37 تا 60 عدد نوشته اند، اينگونه برداشت مي شود كه تعداد آنان بيش از ده زن باشد. (1)
با اين حال بايد توجه داشت كه ازدواج‌هاي متعدد امام موسي كاظم هيچ‌گاه از روي هوس نبوده و به خاطر برخي مصلحت‌هايي كه به آنها اشاره مي‌شود؛ دلايل عمده ازدواج‌هاي متعدد ايشان عبارتند از:

1- اين امر در آن زمان امري رايج بود:
افراد با توجه به اجازه اي كه در دين اسلام داشتند بنا بر تمكن خود اقدام به ازدواجهاي متعدد مي نمودند.

2- ايجاد رابطه خويشاوندي با قبايل مختلف و گسترش اسلام:
مثلا: در آغاز كه پيامبر اسلام ـ صلي اللّه عليه و آله ـ دعوت به اسلام را شروع نمود، تنها بود و تا مدت‌ها جز عده‌اي محدودي به او ايمان نياوردند، او بر ضد تمامي باورها و عقايد خرافي عصر و محيط خود قيام كرد. طبيعي است كه اقوام و قبايل بر عليه او بسيج شوند و دعوت او را نپذيرند، يكي از شيوه‌ها و راه‌هاي توسعه و گسترش اسلام و درهم شكستن اتحاد نامقدس دشمنان دين بود كه پيامبر اسلام با قبايل مختلف رابطه و خويشاوندي برقرار كند زيرا محكم‌ترين رابطه در ميان عرب، رابطه خويشاوندي محسوب مي‌شد و داماد قبيله را همواره از خود مي‌دانستند و دفاع از او را لازم و تنها گذاشتن او را گناه مي‌شمردند،(2) پيامبر اسلام با هوشمندي هرچه تمام از اين روش و تاكتيك استفاده نمود تا با قبايل مختلف رابطه خويشاوندي برقرار نموده در توسعه و گسترش اسلام از آن بهره گيرد.

3- الگودهي براي ديگران:
معصومين ـ عليهم السلام ـ براي ديگر مسلمانان الگو بودند. يكي از اهداف آنها در ازدواج‌هاي مكرّر بيان احكام اسلامي، و نهادينه كردن فرهنگ ازدواج در جامعه بود. در عصر معصومين ـ عليهم السلام ـ ، جامعه‌ عرب به مفاسد و انحرافات اجتماعي و اخلاقي آلوده بودند، امامان ـ عليهم السلام ـ با ازدواج‌هاي متعدد و مكرّر الگوي عملي براي آنها بود تا از انحرافات و مفاسد اخلاقي دست بردار شده از طريق ازدواج، نياز خود را ارضا نمايند. و البته در ازدواج‌هاي معصومين ـ عليهم السلام ـ نكاتي بسيار قابل توجهي به نظر مي‌رسد كه همه جنبه الگويي دارند، برگذاري ازدواج‌هاي ساده و آسان و ازدواج با زنان شوهر مرده و بيوه از آن جمله مي‌باشد.

4- تربيت نسلي جهت گسترش دين شيعه در اطراف و اكناف جامعه آن روز:
شيخ طبري در شرح حال فرزندان امام موسي كاظم عليه السلام مي گويد: وي فرزنداني پاك و نسلي پاكيزه از خود بجاي گذاشت.(3) چنانكه در اطراف ايران امام زاده هاي مختلفي را مي بينيم كه از فرزندان امام كاظم عليه السلام مي باشند. درمحيطي مملو ازاختناق و با توجه به اينكه امام عليه السلام در زندان بودند و فرصت كمتري براي نشر معارف داشتند و ملاقاتهاي ايشان تحت كنترل؛ چه راهي بهتر از اين كه انسان با تربيت نسلي پاكيزه دين را از خطر انحراف نجات دهد.

5- حفظ شخصيت زنان و تربيت آنها
در عصر معصومين ـ عليهم السلام ـ در جنگ‌ها عده‌اي از زنان اسير مي‌شدند و برده مي‌شدند و يا با كشته شدن شوهران‌شان بي‌سرپرست مي‌شدند و در چنين شرايطي شخصيت اجتماعي آنها به شدت مورد تهديد واقع مي‌شد، امامان ـ عليهم السلام ـ براي حفظ شخصيت آن بانوان و يا آزاد شدن اسيران و بردگان، با آنها ازدواج مي‌كردند و آنها را تربيت نموده سپس آزاد مي‌نمودند(4) و به اين وسيله شخصيت و آبروي زنان را از دسترس هوسبازان مصون نگه مي داشتند.
بنابراين با نگاهي به شرايط تاريخي و اجتماعي دوران معصومين ـ عليهم السلام ـ و نيز ماهيت ازدواج‌هاي آنان، به اين نتيجه مي‌رسيم كه ازدواج‌هاي مكرّر و مجدد آنان هيچ‌گاه از روي هوس و بدون دليل نبوده بلكه در طريق تبليغ و گسترش اسلام صورت گرفته و كاملاً جنبه تربيتي و الگويي داشته است.

1- عماد الدين حسيني اصفهاني، زندگاني امام موسي كاظم، ج2، ماه شوال 1381قمري/ فروردين 1341 شمسي، بي نا، ص263.
2- مكارم شيرازي، تفسير نمونه، مدرسه اميرالمؤمنين ـ عليه السلام ـ، چاپ 12، ج 17، 1374، ص 381.
3- باقر شريف قريشي، تحليلي از زندگاني امام كاظم عليه السلام، ترجمه ي : محمد رضا عطائي،ج2، سال 1369، نشر: كنگره جهاني حضرت رضا عليه السلام، ص435.
4- براي مطالعه بيشتر ر.ك: احمد آذري قمي، سيماي زن در اسلام، انتشارات دار العلم، چاپ اول، 1372، فصل اول.

am_ma

عضو جدید
دليل ازدواجهاي مكرر امام موسي كاظم عليه السلام چيست؟

هنگام مطالعه كتاب مسند الامام كاظم عليه السلام نوشته عزيز الله العطاردي به مطلبي برخورد نكردم كه بيانگر تعداد همسران امام عليه السلام باشد و فقط به ذكر تفاوت اقوال در مورد تعداد فرزندان ايشان پرداخته شده است. و در كتاب زندگاني حضرت امام موسي كاظم عليه السلام اقتباس ونوشته عماد الدين حسين اصفهاني به اين مطلب برخورد كردم كه : در كتب تاريخ و انساب كسي از زنان امام كاظم عليه السلام نامي نبرده است و تعداد آنها معلوم نيست اعم از كنيز و متعه ولي بنا بر رواياتي كه تعداد اولاد ايشان را كمتر از 37 تا 60 عدد نوشته اند، اينگونه برداشت مي شود كه تعداد آنان بيش از ده زن باشد. (1)
با اين حال بايد توجه داشت كه ازدواج‌هاي متعدد امام موسي كاظم هيچ‌گاه از روي هوس نبوده و به خاطر برخي مصلحت‌هايي كه به آنها اشاره مي‌شود؛ دلايل عمده ازدواج‌هاي متعدد ايشان عبارتند از:

1- اين امر در آن زمان امري رايج بود:
افراد با توجه به اجازه اي كه در دين اسلام داشتند بنا بر تمكن خود اقدام به ازدواجهاي متعدد مي نمودند.

2- ايجاد رابطه خويشاوندي با قبايل مختلف و گسترش اسلام:
مثلا: در آغاز كه پيامبر اسلام ـ صلي اللّه عليه و آله ـ دعوت به اسلام را شروع نمود، تنها بود و تا مدت‌ها جز عده‌اي محدودي به او ايمان نياوردند، او بر ضد تمامي باورها و عقايد خرافي عصر و محيط خود قيام كرد. طبيعي است كه اقوام و قبايل بر عليه او بسيج شوند و دعوت او را نپذيرند، يكي از شيوه‌ها و راه‌هاي توسعه و گسترش اسلام و درهم شكستن اتحاد نامقدس دشمنان دين بود كه پيامبر اسلام با قبايل مختلف رابطه و خويشاوندي برقرار كند زيرا محكم‌ترين رابطه در ميان عرب، رابطه خويشاوندي محسوب مي‌شد و داماد قبيله را همواره از خود مي‌دانستند و دفاع از او را لازم و تنها گذاشتن او را گناه مي‌شمردند،(2) پيامبر اسلام با هوشمندي هرچه تمام از اين روش و تاكتيك استفاده نمود تا با قبايل مختلف رابطه خويشاوندي برقرار نموده در توسعه و گسترش اسلام از آن بهره گيرد.

3- الگودهي براي ديگران:
معصومين ـ عليهم السلام ـ براي ديگر مسلمانان الگو بودند. يكي از اهداف آنها در ازدواج‌هاي مكرّر بيان احكام اسلامي، و نهادينه كردن فرهنگ ازدواج در جامعه بود. در عصر معصومين ـ عليهم السلام ـ ، جامعه‌ عرب به مفاسد و انحرافات اجتماعي و اخلاقي آلوده بودند، امامان ـ عليهم السلام ـ با ازدواج‌هاي متعدد و مكرّر الگوي عملي براي آنها بود تا از انحرافات و مفاسد اخلاقي دست بردار شده از طريق ازدواج، نياز خود را ارضا نمايند. و البته در ازدواج‌هاي معصومين ـ عليهم السلام ـ نكاتي بسيار قابل توجهي به نظر مي‌رسد كه همه جنبه الگويي دارند، برگذاري ازدواج‌هاي ساده و آسان و ازدواج با زنان شوهر مرده و بيوه از آن جمله مي‌باشد.

4- تربيت نسلي جهت گسترش دين شيعه در اطراف و اكناف جامعه آن روز:
شيخ طبري در شرح حال فرزندان امام موسي كاظم عليه السلام مي گويد: وي فرزنداني پاك و نسلي پاكيزه از خود بجاي گذاشت.(3) چنانكه در اطراف ايران امام زاده هاي مختلفي را مي بينيم كه از فرزندان امام كاظم عليه السلام مي باشند. درمحيطي مملو ازاختناق و با توجه به اينكه امام عليه السلام در زندان بودند و فرصت كمتري براي نشر معارف داشتند و ملاقاتهاي ايشان تحت كنترل؛ چه راهي بهتر از اين كه انسان با تربيت نسلي پاكيزه دين را از خطر انحراف نجات دهد.

5- حفظ شخصيت زنان و تربيت آنها
در عصر معصومين ـ عليهم السلام ـ در جنگ‌ها عده‌اي از زنان اسير مي‌شدند و برده مي‌شدند و يا با كشته شدن شوهران‌شان بي‌سرپرست مي‌شدند و در چنين شرايطي شخصيت اجتماعي آنها به شدت مورد تهديد واقع مي‌شد، امامان ـ عليهم السلام ـ براي حفظ شخصيت آن بانوان و يا آزاد شدن اسيران و بردگان، با آنها ازدواج مي‌كردند و آنها را تربيت نموده سپس آزاد مي‌نمودند(4) و به اين وسيله شخصيت و آبروي زنان را از دسترس هوسبازان مصون نگه مي داشتند.
بنابراين با نگاهي به شرايط تاريخي و اجتماعي دوران معصومين ـ عليهم السلام ـ و نيز ماهيت ازدواج‌هاي آنان، به اين نتيجه مي‌رسيم كه ازدواج‌هاي مكرّر و مجدد آنان هيچ‌گاه از روي هوس و بدون دليل نبوده بلكه در طريق تبليغ و گسترش اسلام صورت گرفته و كاملاً جنبه تربيتي و الگويي داشته است.

1- عماد الدين حسيني اصفهاني، زندگاني امام موسي كاظم، ج2، ماه شوال 1381قمري/ فروردين 1341 شمسي، بي نا، ص263.
2- مكارم شيرازي، تفسير نمونه، مدرسه اميرالمؤمنين ـ عليه السلام ـ، چاپ 12، ج 17، 1374، ص 381.
3- باقر شريف قريشي، تحليلي از زندگاني امام كاظم عليه السلام، ترجمه ي : محمد رضا عطائي،ج2، سال 1369، نشر: كنگره جهاني حضرت رضا عليه السلام، ص435.
4- براي مطالعه بيشتر ر.ك: احمد آذري قمي، سيماي زن در اسلام، انتشارات دار العلم، چاپ اول، 1372، فصل اول.

سلام
منابع نوشته که خوب بود.
خود مطلب هم قوی بود.
ممنون

M.A777

عضو جدید
کاربر ممتاز
کلن از استثنائات متنفرم.
میخواد هر کسی باشه

خدا مارو یک به یک مساوی ، و دقیقن برابر آفریده و هیچ تفاوتی بین من تو امام پیامبر و غیره نگذاشته.اگر گذاشته بود عدالت خداوند زیر سوال میرفت و از خدایی ساقط میشدند.
ولی هیچوقت این اتفاق نمیفته.یه اصل ـه که هیچوقت باطل نمیشه.

از دوستان میخوام اگر بحثی میکنن که در اصل بد و اشتباه هست،نگن چون فلانی میکرد پس خوبه و مفید ـه و هیچ ایرادی نداره.
من هم شیعه هستم و 12 امام ـی ولی 95% صحبت های در مورد امام ها رو قبول ندارم شخصا، چون خیلی هاش خرافاتی و خیلی هاش اصلا عدالت خدا رو نقض میکنن.

حالا در مورد صیغه » کار به منبع و اینها نداشته باشید،لطفا با عقل و منطق خودتون به عنوان یک خانم بیاید صحبت کنید:::

مثلا اگر یه خانم مشکل نازایی داشته باشه،اینجوری قابل قبوله که همسر دوم شوهرش رو بپذیره،ولی وقتی هیچ ایرادی در اون وجود نداره،قضیه ی 4 همسر قائدتن طبق قوانین منطق ، باطل میشه.

این نظر منه هرکسی دوست داشت میتونه مخالفت کنه.در کل با همه ی بچه ها کم و بیش موافقم ;)

M.A777

عضو جدید
کاربر ممتاز
حتماً شوخی می‌کنید چون نمیشه با نظر همه موافق بود. از نظر من وقتی یک خانم میاد از صیغه طرفداری می‌کنه دقیقاً مثل این میمونه که دور از جون خانم‌های این باشگاه، یه گوسفند بیاد از عید قربان دفاع کنه. بازم میگم از این مثال منظورم مقایسه نبود، فقط خواستم مفهوم رو برسونم. البته خدا رو شکر چیزی که من توو دانشگاه دیدم امیدوار کننده‌تر از جو این باشگاه هست؛ اینجا که کار به جایی رسیده که یک آقا باید بیاد حقوق خانم‌ها رو بهشون یادآوری کنه.
واسه من چیزی به اسم 0 و 1 وجود نداره.
و یه منطق دیگه هم دارم که همه اشتباه میکنن و همه هم کارهای درستی نیز انجام میدن

کسیکه منطق صیغه رو قبول داره،واسه جنس مخالف هم باید قبول داشته باشه دیگه درسته؟ من پسرم با 120 نفر صیغه کردم،زنی بگیرم که قبلن صیغه شده پس نباید واس مشکلی داشته باشه؟ اگر نداره پس بسم الله برو صیغه کن :|
اگر بخوام زرنگی کنم که هیچ،بعدا به قول معروف مزّش میکنم.

یه عقیده ثابت دارم اونم اینه که "باز با باز" ! هر کسی تو هر شرایطی با آدم ـی شبیه به خودش باشه نتیجه بهتری میگیره.

در مورد دانشگاه هم بگم اونجا "جوّ" بیشتر ظاهری و چشم رو هم چشمی هست واسه اینکه کم نیاره فلان حرکت رو میزنه فلان حرف رو میزنه،ولی تو باشگاه هر چیزی میبینی حداقل چیزی هست که از داخل آدما میاد بیرون.
اینجا شاید برخلاف نظر خیلی ها،واقعی تر از دنیای تخیلی بیرون ـه که همه چیز ظاهری شده. ;)

Hodaa37

عضو جدید
کاربر ممتاز
یک مشکلی که این باشگاه برای من داره اینه که اغلب اوقات اصلا متوجه نمیشم که باید به کی بگم خانم به کی بگم آقا؟نه اوتار نه اسم خیلی هاتون مشخص کننده ی جنسیت تون نیست برای بعضی جوابها باید بدونم با کی طرف هستم آخه

درباره ی این مطلب، واقعا کارش درست بود کلاه بردار هم نبود یک کمی شوخ طبع بود زنده باشه الهی، عیدش هم مبارک لبم رو خندوند خدا دلشو شاد کنه

یعنی چقدررررر پررو بوده اون بی شرمی که رفته ازش شکایت کرده! :eek:

چرا؟ خب باید یک فرمی پر کنه بده دست پلیس ، یک فرمی بده دست وکیل ، یک توضیحی به محل کارش بده ، یک توضیحی به خانواده ش بده
ذلیل مرده ا رفتن همه جا گفتن دنبال .... بودن که 50تومن سرشون کلاه رفت !!!!
جلو قاضی هم میخوان وایستن؟ با چه رویی؟
الان 50تومنم پوله؟ خیلی بی آبرو شدید
کاش نصف تعداد دخترها،مرد داشتیم نه صرفا جنس نر
و امیدوار حرفم به همه ی نر ها بربخوره، و البته سرش سلامتباشه هرچی مرد و انسان با شرفه با هر مذهب و مسلک و مرامی هرجای دنیا هر زمان خدا ، آمین

M.A777

عضو جدید
کاربر ممتاز
دو پاراگراف وسط حرف‌هاتون رو نتونستم ربطش به حرف‌هام رو متوجه بشم اما اگه منظورتون این هست که یه خانم که با این کار موافق هست، عملاً این اختیار رو واسه خودش هم ایجاد میکنه، خوب بله اینطوری عادلانه‌تره ولی شما کدوم جامعه‌ی اسلامی یا شیعی رو دیدید با مبحث صیغه واسه خانوم‌ها کنار بیان وقتی هنوز با مبحث ب.ک.ا.ر.ت کنار نیومدند. در واقع چند درصد آقایونی که خودشون طرفدار صیغه هستند و یا قبلاً این کار رو انجام دادند حاضرند با خانمی ازدواج دائم بکنند که قبلاً صیغه شده؟ تا جامعه مدرن نشده این وسط حق خانم‌ها توو این موضوع از بین میره، وقتی هم جامعه مدرن بشه که اون موقع این بحث کلاً از موضوعیت افتاده و حرف زدن راجع بهش اون موقع خنده‌دار میشه. خلاصه‌ی حرفام این جمله هست: وقتی در یک جامعه‌ای صیغه وجود داره، اون جامعه جهان سومی هست، در یک جامعه‌ی جهان سومی هم همیشه حق خانم‌ها پایمال میشه.
نه اون دو پاراگراف به احترام استارتر بود که از بحث دور نشیم و صحبت ها کاملا مختص من و شما نشه.همین.با حرفات هم موافقم.ولی در رابطه با جمله ی آخرت » حق همه باطل میشه.نه فقط خانم.چون حق خانم ها خیلی در ظاهر مشخص ـه و سر و صداش هم زیاد تر ـه،ولی اصولن هر جا حق همه پایمال بشه،بی فرهنگی و بی مسئولیتی و غیره هم دنبال رو ـش هست و همون جهان سومی که شما گفتی.

در مورد 0 یا 1 بودن اینکه میگید همه اشتباه می‌کنند و همه هم کار درستی انجام می‌دن بله درسته. هیچ چیز مقدس نیست و هیچ کس هم بد مطلق نیست. اما من راجع به افراد صحبت نمیکردم. بنده راجع به یک "پدیده" و در واقع یک fact صحبت می‌کردم. یه پدیده با توجه به اثراتی که داشته یا میتونه داشته قابل قضاوت هست. مثلاً از نظر من بمباران کودکان غزه تحت هر عنوانی صفر مطلق هست و کمک به افراد زلزله‌زده 1 مطلق هست ولی شما گفتید چیزی به اسم 0 و 1 مطلق وجود نداره. خیلی چیزها مطلق هستند، بقیه رو هم میشه با در نظر گرفتن عنصر زمان و اثراتش قضاوت کرد.
من نه در مورد یه اتفاق و نه در مورد اشخاص،در مورد عقاید و نظرات صحبت میکردم.
نمیخوایم بحث فلسفی کنم چون از تاپیک دور میشیم و درست نیست،متوجه شدم قبلن در مورد این موضوع فکر کردی وگرنه حق الناس رو مطرح نمیکردی،چون حق الناس ، پیچیده ترین و آخرین غول در درک این موضوع ـه(موضوع 0 و 1) »
توی همون بمباران،یه سری نقاط روشنی هم هست ، اگر نفرت از این عمل رو بطور کامل بزاریم کنار، خیلی ها هستن که مرگشون باعث پیشرفت یک جامعه میشه (مثل کشتن امام حسین شیعیان،نقطه ی روشن در عملی تاریک) یا مسلما قبول دارین که این دنیا خیلی هم قشنگی نیست و با کشتن یک نفر اونو از این زهر نجات میدیم (مثل قضیه ی اوتانازی در پزشکی،نقطه ای روشن در عمل تاریک) و خیلی مسائل ریزی که گم میشن ولی 99.9% شاید بد باشه ولی مطلق نیست.
(((اثبات در طبیعت(از یک مستند دیدم)» بوجود اومدن طوفان و از بین رفتن درخت های عظیم جنگل،ولی خوبیش(نقطه روشنش) اینه جوونه های کوچیک دیگه بخاطر درخت های بزرگ،از موهبت نور خورشید بی نصیب نمیشن.)))

در مورد کمک به زلزله زده ها برای مثال نقطه تاریک و سیاه در این مسئله اگر شخصی که میره کمک میکنه به تکبر و خود شیفتگی دچار نشه،شخصی که نجات داده میشه ممکنه بزور ما،دنیا رو ادامه بده که اصلا ازش راضی نیس یا شاید پدر و مادر و خواهرش ـو از دست داده و زندگیش زهر تر باشه.و شاید های زیادی که اونو از مقدسی و مطلقی ـه 100% ، به 99.9% میکشونه که همون اثبات عدم وجود 0 و 1 ـه.
(((اثبات در طبیعت» حفاظت مصنوعی انسان ها از حیوانات ضعیف تر (مثلا گوسفند و آهو در زنجیره غذایی تولید کننده) در قبال حیوانات قوی تر (مثلا ببر و شیر در زنجیره غذایی مصرف کننده) ،نقطه تاریک این موضوع اینه که خود حیوانات قوی تر،بدون از بین بردن تولید کننده ها،از بین میرن.)))

به عقیده من در مورد افکارت: چیزیکه در مورد حق الناس در ذهن داری،نزدیک ترین چیز به مطلق بودن یک موضوع ـه ولی اون هم مطلق نیست چون دنیایی با ویژگی های ناقص بودن و غیر مطلق داریم.

در مورد قسمت آبی حرفاتون نظر من کاملاً بر عکس این هست.
نظرسنجی‌های باشگاه رو ببینید همه خانم فاطمه‌ی زهرا هستند و 80 درصدشون نماز صبحشون قضا نمیشه و یه وعده روزه‌ی قضا ندارند. هیچ کدومشون دختر/پسر هم تا حالا با کسی نبودند. همشون معیار اولشون واسه ازدواج اخلاق طرف هست و فقط عمه‌ی بنده آهن‌پرست یا جمال‌باز هست. ایرینا شایک و براد پیت هم که در مقابل وجناتشون لنگ میندازه. خلاصه که جمع خوبان توو این باشگاه جمع هست و فقط من بدم :smile: من از وقتی اینترنت اومده 20 جا عضو بودم و میتینگ داشتیم و افراد زیادی هم دیدم. ظاهر و باطن غالب افراد توو فضای مجازی و بیرون 181 درجه با هم فرق داره، تعجب می‌کنم شما با چه استدلالی این حرف رو زدید.
توو دانشگاه تقریباً نه؛ 4 سال همدیگه رو میبینیم. ترم‌های اول بله ممکنه کسی افه بذاره (احتمالاً منظورتون از فلان حرکت رو بزنه این بود) ولی 4 سال نقش بازی کنه و خودش نباشه که آخرش چی. منظور من کلاس گذاشتن نبود؛ من عقاید سیاسی و فرهنگی و مذهبی رو مقایسه کردم و گفتم با اینکه اینجا هم همه لیسانس یا دست کم دانشجو هستند ولی average‌اش با جوی که من دیدم فرق داره. احتمالاً تیپ خاصی توو هر نوع فضای مجازی فعالیت دارند. عقیده‌ی آدم چیزی نیست که بشه نقش بازی کرد و حرکت زد چون اگه کسی به یک عقیده‌ی غیر از باطن خودش وانمود کنه، نشون میده که خودش خودش رو قبول نداره. کلاس گذاشتن و حرکت زدن نداره چون در برخی موارد معیاری برای سنجش اینکه کدوم بهتره نیست، معیاری باشه هم یکی از دو طرف قبول نمیکنه.
آره درست میگی.
ولی حجم ظاهرسازی توی دنیای معمولی بسیار بسیار عظیم تر از دنیای مجازی هست.
یه چیز مسلمه هر کسی از خودش تا به حد ممکن و واقعی نشون دادن ویژگی های مثبت ـش رو بارز تر نشون میده (شخص خودم هم توی همین باشگاه بسیار صفات خوبی از خودم نشون میدم ولی صفات بد هم دارم که پناهنش میکنم)
راست میگی تو بحث ازدواج یه سری آهن پرست نیز هستن،یه واقعیته
ولی مشکل اینجاس که اینجا (باشگاه) کسانیکه عضوش هستند از تمام اقشار نیستند و کسیکه اخلاقش اینه 50% از اوقات فراغتش رو بجای بیرون رفتن و خوشگذرونی با رفقا،بیاد تو یه سایت تو اینترنت بگذرونه،یه سری ویژگی ها رو ناخودآگاه نمیتونه داشته باشه و یه سری صفات رو اتوماتیک بایستی داشته باشه (مثلا اینکه نماز خونه،البته تو ذهن من اصلا ویژگی بارز و مثبتی نیست،ولی این نشون میده خانواده مذهبی داره،نشون میده کمتر با خوشگذرون ها در ارتباط هست،بیشتر تو خونه هست و به اینترنت دسترسیش بیشتره،و و و و و،)
این رو مثال زدم که متوجه صحبتم بشی که اینجا باشگاه،یه قسمتی از اقشار جامعه هستند نه کلش،و اینجا هم مثل همونطورکه گفتی ظاهر سازی هست ولی به عقیده شخص من،بسیار کمتر از بیرون ـه و واقعیت چون اینجا اگر کسی بنویسه من فلانم،نه چیزی به دست میاره و نه چیزی از دست میده.ولی تو واقعیت با گفتن این جملات میتونه نگاه یه نفر رو بدست بیاره و یا فلانی رو از خودش برنجونه.

در کل متوجه صحبتت هستم،ولی چون با هم تفاوت داریم نمیتونیم هم دیگه رو قانع کنیم.ولی این "تفاوت" اشتباه نیست و دلیلی نداره من یا شما اشتباه کنیم.(در مورد بحث های فلسفی منظورم بود)

بچه ها شرمنده که از تاپیک دور شدیم
صیغه خیلی هم خوبه،دلتون آب،200هزار تومن، یک هفته، انتخاب هم با خودمون، زیر 25 سال :| (به همین مودم اینترنت قسم، راست میگم :| )

MixxiM

اخراجی موقت

بچه ها شرمنده که از تاپیک دور شدیم
صیغه خیلی هم خوبه،دلتون آب،200هزار تومن، یک هفته، انتخاب هم با خودمون، زیر 25 سال :| (به همین مودم اینترنت قسم، راست میگم :| )

بچه ها بی زحمت این پس گردنی رو دست به گردن کنین تا طیب و طاهر برسه به گردن این محسن :D

shahab.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درود بر تو دوست عزیز...
فکر میکنم خانوم Hodaa37 گفتنیارو گفتن باید بگم که متاسفانه ما ملتی هستیم که فقط حرف میزنیم و ادعا میکنیم ولی تو خفا که میریم آن کار دیگر میکنیم متاسفم که باید بگم خیلی از خبر ها منتشر نمیشه کاش هوسرانی این آدما فقط به کلاهبرداری های اینچنینی منجر میشد ولی متاسفانه یه اتفاق هایی میفته که آدم نمیدونه دیگه میتونه اسم خودش رو بزاره اشرف مخلوقات یا نه...

Shiny Moon

عضو جدید
به نظر من عوض اینکه خانما بیان آقایون رو متهم کنن ....یا برعکس..........به این مسئله فکر کنید که این اتفاق میتونه یه زنگ خطری
برا جامعه باشه......چون این مسئله نشون میده که مشکلات و یا حتی محرومیت های جنسی تو جامعه ما داره رو رفتار اجتماعی ما هم
اثر میذاره.........سوال اینه که آیا اگه زمان قبل از انقلاب بود بازم این اتفاق می افتاد؟ نه چون اون موقع جوونا احساس نیاز نمیکردن........
این جوونا نسلهای بعدی همون جوونای قدیم هستند.......پس چی شد که انقدر حریص شدن؟؟؟ این نیاز و مسئله هم برا خانمها هست و
هم برا آقایون .....مطمئن باشید که اگه جامعه ما هم مثل اروپا بود و خانمها هم آزادبودن بعضی از اونا هم همین کار رو میکردن.......البته بعضیا........

Shiny Moon

عضو جدید
تو ادامه نوشته قبلیم باید بگم که پسرا یا مردایی که این کارو کردن از کره ماه نیومدن.......تو همین جامعه زندگی میکنن
و برادرای خودمونن.........پس تئوری فروید کاملا درسته

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا