کدام موسسه آموزشی برای آمادگی کنکور ارشد معماری بهتر است؟

• -----

رای: 71 53.8%
  • ------

رای: 61 46.2%

• مجموع رای دهندگان
    132
  • این نظر سنجی بسته خواهد شده : .

*FARZAN*

دستیار مدیر کتابخانه الکترونیکی
کاربر ممتاز
امسال مهندس موقر هم میاد تهران
یه استاد با سابقه است خیلی هم قبولی داده
اینم رزومشون
کاراش متفاوته

http://iacenter.ir/index.aspx?siteid=1&fkeyid=&siteid=1&pageid=1395

مهندس موقر اصفهان هم انگار میاد .. بنظرتون کارش چطوره؟ من نمیدونم برم شقاقی یا موقر :( بچه ها اگه کسی میدونه بگه خواهشا:(:cry:

آنستان

عضو جدید
سلام همگی .. : )

ما شهرستانیا چه کنیم که فقط خودمونیم و خودمون ؟؟؟ : (

ما که کلاس میریم تا حدی که بتونیم و از دستمون برآد سعی میکنیم بگیم تو کلاس داره چی میگذره تا شما هم در جریان باشین نگران نباشین

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

ممنون خدا کنه اینطور بشه ،بله من واقعا خیلی وقت برای تحقیق گذاشتم چون خیلی ضرر کردم پارسال به دنبال یه اسم رفتم مرکز معماری و اونطور شد بین اساتید در حال حاضر ، من به خانم علیمحمدزاده خیلی بیشتر باور دارم با دانشجوهاش حرف زدم از طرفی با خودش هم حرف زدم هیچ اصراری نداشت که کلاسش برم برعکس تشویقم کرد که خودم باشم و فقط باهاش کرکسیون کنم روی روش های شخصی خیلی تاکید داشت گفت توی کار هر کسی خلوص باشه و البته نظام مندی یعنی منظورش علم معماری بود ، اون برتده ست باید ذهنت به یک وحدتی برسه که داور احساس کنه تو از یه مراحلی عبور کردی و مهمتر از همه خودتی که باید این احساس رو داشته باشی ، یک اسکیس ناب نیاز به یک ذهن ناب داره ذهنی که با تمام وجودش تشنه ی معماری باشه شعر معماری از کلامش ساطع بشه و یقینا بر نگاه داور و هر مخاطب دیگه تاثیر گذاره ... من با این همه بدبینی به روش این خانم باور دارم چون خیلی با تجربه شخصی من منطبقه ، بعضی ها شعار خلوص میدن بعضی ها که خیلی کم هستن واقعا همینن
ممنون بایت راهنماییهاتون
شما که تحقیق کردین نظرتون راجع به اکادمی و ایوان چیه?

Rozhan.Architect

عضو جدید
مهندس موقر اصفهان هم انگار میاد .. بنظرتون کارش چطوره؟ من نمیدونم برم شقاقی یا موقر :( بچه ها اگه کسی میدونه بگه خواهشا:(:cry:

بین موقر و شقاقی اصلا شک نکن که موقر بهتره تحقیقات من اینجوری نشون داد فقط اینو هم بدون که همه چی به تلاش خودمون بستگی داره بدون تمرین روفووووووووووووووووووووووووووووووزه میشیییییییییییییییم:D

nasrin_arch

عضو جدید
منم تحقیق کردم واسه اسکیس
البته زحمت تحقیقو یکی از استادام انجام دادن
نتیجه تحقیق هم به این صورت شد :
برنامه اسکیس و نحوه امتیاز دهی به کار بچه ها واقعا شده مافیا . ترجیحا از استادایی که قبلا فقط و فقط تهران تدریس میکردند و الان میرن شهرستانا به شدن دوری کنید چرا که سبک کاریشون برای داورها دیگه قابل قبول نیست . نه اینکه کارشون بد باشه . نه . با توجه به اینکه تا چندین سال سبک کاریشون از طریق بچه هایی که بهشون دسترسی داشتند رو میشه سبک های خوب دیگه رو برای امتیاز بالا انتخاب می کنند . مثا اقای صدیق که واقعا کارشون خوبه ولی به قول بچه ها از مد افتاده . گزینه ای که برام پیشنهاد دادن از بچه های دانشگاه تهران بودند که فقط خصوصی کار میکنه و به شرط نمره بالای 60 نزدیک 3 میلیون میگیره ( کلاساش 6 نفری هست . نفری 3 تومن ) ( متاسفانه متاسفانه )( اسم نبردم چون نمیخوام باعث ایجاد سوء تعبیر بشیم) . اولویت بعدی با اقای شکوهی بود که اسم بردن . البته اینم عنوان کردن که در این یکی دو سال شکوهی هم مثل اقای x پاش به شهرستانها باز خواهد شد چرا که ...
[FONT=Tahoma, Arial, Verdana, Calibri, Geneva, sans-serif]بعد از اقای شکوهی اقای موقر رو اسم بردن . ظاهرا نمره بالای 90 کسب کردن و میتونن گزینه مناسبی برای کسب تجربه باشن و به قول بچه ها مهمتز از همه تمرین شبانه روزی خودمون خواهد بود
[/FONT]من خودم اسکیسم خیلی ضعیفه . خدای اسکیس هم بیاد نمیتونه کمکی به من بکنه غیر از خودم . مهم کسب تجربیات این استادا هست
اینم از تحقیقات من

آخرین ویرایش:

saratanha

عضو جدید
من کلاسای عسگری پور شرکت کردم خیلی پشیمونم اسکیسمم که ضعیفه حیف شد قبول نمیشم میدونم:cry::cry:

angelena

عضو جدید
سلام
من امسال (94)کنکور دادم کتاب مدرسان شریف برای تست انتخاب کردم کتاب خوبی بود ولی پاسخ غلط توش به نسبت زیاد بود دوستانی که این کتاب میخونن یا تو ازموناش شرکت می کنندحتما با پاسخ های سنجش هم چک کنند.

miladsamadi

عضو جدید
اقای قزوینیان من میخوام تابستون با برنامه یکی از ازمونها جلو برم نظر شما چیه؟
احتمال زیاد مرکز معماری

پنجشنبه این هفته ، تو چهارراه ولیعصر ، پژوهشکده فرهنگ و هنر ، سر فلسطین ، جلسه کنکور 95 آکادمی هست ، میتونین بیاین اونجا و هم نظرات اساتید رو بگیرین هم از بچه های پارسال سوال کنید.

miladsamadi

عضو جدید
لعنت به این شانس که نمی تونم بیام لعنت بدبخت تر از من هم پیدا نمیشه

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
مطالعه گروهی ارشد تکنولوژی معماری ( فناوری معماری : بیونیک - دیجیتال )

انقدر ناراحت نباشین چیز خاصی از دست ندادین
من یه بار اینجور همایش های کنکور اکادمی رو رفتم اخرش فقط احساس میکردم رفتم به یه کمپین تبلیغاتی و وقتم حسابی تلف شده،اکثر این همایش ها هم همینه،حرف خاصی قرار نیست زده شه که به درد بخوره،خودتون سریعتر برنامه بریزین و شروع.کنید

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز

شما با بررسی سوالات کنکورهای گذشته و خوندن کتاب های منبع و همین سایت و راهنمایی اعضا می دونید چقدر شانس پیدا می کنید !؟
فقط باید بخوای و تلاش کنی...

nasrin_arch

عضو جدید
من یه بار اینجور همایش های کنکور اکادمی رو رفتم اخرش فقط احساس میکردم رفتم به یه کمپین تبلیغاتی و وقتم حسابی تلف شده،اکثر این همایش ها هم همینه،حرف خاصی قرار نیست زده شه که به درد بخوره،خودتون سریعتر برنامه بریزین و شروع.کنید

افرین
منم موافقم

قطعا تبلیغ خودشو می کنه ، این حقشه ، داره پول میده و جا رو می گیره تا توضیح بده پس تبلیغ خودشو می کنه ، اما اونجا مشاور هست ، می تونین ازشون سوال بپرسین.

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

قطعا تبلیغ خودشو می کنه ، این حقشه ، داره پول میده و جا رو می گیره تا توضیح بده پس تبلیغ خودشو می کنه ، اما اونجا مشاور هست ، می تونین ازشون سوال بپرسین.
بله حرفاتون متینه باید تبلیغ کنه،اما من شخصا هیچ حرف مفیدی ندیدم توش زده شه،دیر شروع شد زود تموم شد بقیه حرفا هم در ارتباط با تعریف از خودشون بود و عکاسی کردن از همایش و این حرفا،زیادم فرصتی واسه حرف زدن با مشاور و اینا برای اینکه چیز مفیدی دستگیر کسی بشه نبود البته همه همایش های موسسات به همین شکله،خداروشکر تو همین باشگاه اکثر دوستایی که رتبه اوردن مثل شما هستن و خیلی راحتتر میشه اگه مشاوره ای هم لازمه گرفت;)

هر چند مشاوره خیلی خاصی هم به نظرم نیاز نیست منابع مشخصه اساتید خوب تو هر درسم مشخصه مخصووصا برای دیجیتال و بایونیک،فقط باید زودتر شروع کرد دیگه:)
امیدوارم همه بچه هایی که امسال تلاششونو میکنن به حقشون برسن

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
بله حرفاتون متینه باید تبلیغ کنه،اما من شخصا هیچ حرف مفیدی ندیدم توش زده شه،دیر شروع شد زود تموم شد بقیه حرفا هم در ارتباط با تعریف از خودشون بود و عکاسی کردن از همایش و این حرفا،زیادم فرصتی واسه حرف زدن با مشاور و اینا برای اینکه چیز مفیدی دستگیر کسی بشه نبود البته همه همایش های موسسات به همین شکله،خداروشکر تو همین باشگاه اکثر دوستایی که رتبه اوردن مثل شما هستن و خیلی راحتتر میشه اگه مشاوره ای هم لازمه گرفت;)

هر چند مشاوره خیلی خاصی هم به نظرم نیاز نیست منابع مشخصه اساتید خوب تو هر درسم مشخصه مخصووصا برای دیجیتال و بایونیک،فقط باید زودتر شروع کرد دیگه:)
محتوای این برنامه ها برای ما که چند ساله اینجا تو باشگاه مستقیما پستای رتبه های عالی رو می خونیم ساده و بدیهی به نظر می رسه، من پارسال با دوستام یه همایش مدرسان شریف رفتم اونم برا وقت گذرونی (شانسی تو خیابون بچه ها رو دیدم دارن می رن، گفتم منم میام :w25:)، اگه شما می گی آکادمی مفید نبود من می گم اونجا کلا هیــــچی نبود، ولی به نظر دوستام مطالب خیلی جدید بود :whistle:
به قول شما هر کی تازه کاره تو همین باشگاه یه وقتی بذاره تاپیکا رو بخونه اطلاعات بیشتری پیدا می کنه
اون برنامه ها همون طور که از اسم شونم معلومه صرفا جهت معرفی موسسه هستن برای انتخاب کلاس و آزمون و اصلا نه قرار هست و نه می شه توقع داشت مشاوره خاصی انجام شه، برای سوال های کوچیکی که تو ذهن مون باشه خوبه که اونم خوشبختانه الان اکثر اساتید تو اینترنت هم هستن (همین آقای ایرانشاهی که اینجا هستن و اساتید دیگه ای که سایتا و وبلاگای خودشونو دارن) و اگه کسی شهرستان باشه خیلی راحت مشکلاتشو حل می کنه

می دونید ، چون تجربه شخصی خودمه نمی تونم به راحتی قبول کنم حرفتون رو...
من استارت اصلی م رو دقیقا بعد همایش پارسال مهرماه آکادمی و بعد 15 دقیقه صحبت با حامد ایرانشاهی زدم و خداروشکر ، میبینید نتیجه م مطلوب بوده!
من حرفم اینه ، یه راهی رو که یه نفر هنوز نرفته ، یا رفته و توش به مطلوبش نرسیده ، راه کاملا صحیحی نبوده ، احتیاج به یه سری تغییرات داره ، و خب ، یکی مث حامد ایرانشاهی یا مثلا سعید سعیدی پور که هر سال تعداد زیادی از شاگرداشون این راه رو میرن ، میتونه نظر خوبی بده که کجا رو کج رفته اون شخص (یا کجا بره اون فردی که هنوز نرفته) تا بتونه به مطلوب ش برسه.
درضمن ، درسته که همایش تبلیغاتی بود ، اما ، یه خاطره واستون بگم : من منتظر بودم بشنوم که بهم بگن بیا همه ی کلاسا رو ثبت نام کن ، فلان قدر پول بده و ...... اما در عین ناباوری شنیدم که بهم گفتن زبان رو که خودت برو از فلان جا بخون ، برای تخصصی برو فلان جزوه رو بگیر و مطالعه کن ، طراحی فنی اگه خواستی بیا کلاس و سیستم هم برو از انتشارات جزوه ش رو بگیر و بخون اگه حس کردی متوجه نمی شی بیا کلاس... برای بچه های معماری هم حدودا همچین حرفایی زده شد ، درسته اونا می خوان پول در بیارن ، اما به هر طریق ، انسان هستن و نمی خوان سر کسی رو شیره بمالن.

والسلام

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

می دونید ، چون تجربه شخصی خودمه نمی تونم به راحتی قبول کنم حرفتون رو...
من استارت اصلی م رو دقیقا بعد همایش پارسال مهرماه آکادمی و بعد 15 دقیقه صحبت با حامد ایرانشاهی زدم و خداروشکر ، میبینید نتیجه م مطلوب بوده!
من حرفم اینه ، یه راهی رو که یه نفر هنوز نرفته ، یا رفته و توش به مطلوبش نرسیده ، راه کاملا صحیحی نبوده ، احتیاج به یه سری تغییرات داره ، و خب ، یکی مث حامد ایرانشاهی یا مثلا سعید سعیدی پور که هر سال تعداد زیادی از شاگرداشون این راه رو میرن ، میتونه نظر خوبی بده که کجا رو کج رفته اون شخص (یا کجا بره اون فردی که هنوز نرفته) تا بتونه به مطلوب ش برسه.
درضمن ، درسته که همایش تبلیغاتی بود ، اما ، یه خاطره واستون بگم : من منتظر بودم بشنوم که بهم بگن بیا همه ی کلاسا رو ثبت نام کن ، فلان قدر پول بده و ...... اما در عین ناباوری شنیدم که بهم گفتن زبان رو که خودت برو از فلان جا بخون ، برای تخصصی برو فلان جزوه رو بگیر و مطالعه کن ، طراحی فنی اگه خواستی بیا کلاس و سیستم هم برو از انتشارات جزوه ش رو بگیر و بخون اگه حس کردی متوجه نمی شی بیا کلاس... برای بچه های معماری هم حدودا همچین حرفایی زده شد ، درسته اونا می خوان پول در بیارن ، اما به هر طریق ، انسان هستن و نمی خوان سر کسی رو شیره بمالن.

والسلام
بله،ولی همونطور که عرض کردم دوستایی که رتبه اوردن مثل شما همینجا هستن،کلا یه نفر چند ساعت وقت بزاره این تاپیک رو از اول بخونه انقدر اطلاعات خوب به دست میاره که امکان نداره تو هیچ مشاوره ای حتی به دست بیاره چه برسه تو همایش های تبلیغاتی که مساوین با اتلاف وقت چون خودمم حضور داشتم توشون،واقعا کسایی که نرفتن اصلا نباید ناراحت باشن،به هر حال مساله بعدی هم اینه که هر چه قدر هم تو این کنکور تلاش کنیم شانس هم سهم بزرگی داره تو قبولی،میانگینهای خیلی نزدیک کاملا گویای این قضیه هستش،برای همین بازم میگم که امیدوارم امسال کسایی که تلاششونو میکنن به حقشون برسن;)
موفق باشید

آخرین ویرایش:

miladsamadi

عضو جدید
خب بچه ها بزارید یه کار کنیم آقای قزوینیان بیان تمامی منابعی رو که واسه تمامی درسا خوندن رو معرفی کنند(اگه جزوه بود هم معرفی کنید) هم ما خیال ما راحت میشه هم میتونیم با تمرکز بیشتر ادامه راه رو طی می کنیم .>

3ara6erafat

عضو جدید
کاربر ممتاز
اسیر تبلیغ و دروغ نشید عزیزان. به جای سیستم کپی! اصل اوریجینالشو پیدا کردم. پیشنهاد می کنم به جای کورکورانه کلاس رفتن و وقت و هزینه تلف کردن حتما یه مشاوره رایگان خصوصی (نه آمفیتئاتری) با بهترین معلم و استاد عالی دانشگاه تهران داشته باشید. سنگ مفت گنجشک مفت
REV-04.jpg

address.jpg

آخرین ویرایش:

anabena

عضو جدید
بچه ها من پست های شما رو خوندم و خواستم نظرم رو بگم، اونایی که به این همایش ها و حتی کلاس های موسسات دسترسی ندارن اصلا خودشون رو نگران نکنن که بدون کمک نمیشه موفق شد. من از تجربه خودم براتون میگم که واسه کنکور نه تاحالا هیچ همایشی شرکت کردم و نه هیچ کلاسی رفتم، فقط با خوندن منابع اصلی تونستم تو کنکور موفق بشم. پس بهتون پیشنهاد میکنم کنکور رو واسه خودتون غول نکنید، چون میتونید به تنهایی از پسش بربیایید فقط انگیزه و تلاش میخواد...

بچه ها من پست های شما رو خوندم و خواستم نظرم رو بگم، اونایی که به این همایش ها و حتی کلاس های موسسات دسترسی ندارن اصلا خودشون رو نگران نکنن که بدون کمک نمیشه موفق شد. من از تجربه خودم براتون میگم که واسه کنکور نه تاحالا هیچ همایشی شرکت کردم و نه هیچ کلاسی رفتم، فقط با خوندن منابع اصلی تونستم تو کنکور موفق بشم. پس بهتون پیشنهاد میکنم کنکور رو واسه خودتون غول نکنید، چون میتونید به تنهایی از پسش بربیایید فقط انگیزه و تلاش میخواد...
کاملا موافقم...
یعنی اینکه فک کنین کنکور خیلی سخته و بدون کلاس و اینا نمی شه ، نه ، واقعا می شه ، کلاس صرفا نقش کاتالیزور رو داره و سرعت رو می بره بالا (بالاخص برای یکی مث من که تغییر رشته ای بوده و نمی شناخته درس رو...) اما اگه نرسیدید برید و دور بودید و ......... هزار جور مشکل دیگه پیش اومد ، خیلی کسایی هستن و می شناسیم که بدون کلاس و اینا هم رفتن دانشگاه ، اونم با بهترین نتایج.

اسیر تبلیغ و دروغ نشید عزیزان. به جای سیستم کپی! اصل اوریجینالشو پیدا کردم. پیشنهاد می کنم به جای کورکورانه کلاس رفتن و وقت و هزینه تلف کردن حتما یه مشاوره رایگان خصوصی (نه آمفیتئاتری) با بهترین معلم و استاد عالی دانشگاه تهران داشته باشید. سنگ مفت گنجشک مفت
لطفا بی احترامی نکنید ، نه دکتر طباطبایی و نه مهندس خرسند کپی نیستن ، که بخوان کپی دکتر سروش نیا باشن ، اونجوری حساب کنیم ایشون خودشون هم می شن کپی!ممنون :)

miladsamadi

عضو جدید
آقای قزوینیان واسه زبان کتاب زبان تخصص بابک رستمی لازمه ؟بعدشم بجای استاتیک کاربردی ومقاومت مصالح جزوه طباطبایی رو بخونیم کافیه؟همراه با نمونه موردی

3ara6erafat

عضو جدید
کاربر ممتاز
لطفا بی احترامی نکنید ، نه دکتر طباطبایی و نه مهندس خرسند کپی نیستن ، که بخوان کپی دکتر سروش نیا باشن ، اونجوری حساب کنیم ایشون خودشون هم می شن کپی!ممنون :)

دوست عزیز من متوجه نگرانی شما هستم! قصد جسارت به هیچ بزرگواری که معلم واقعی باشه هم نیست. اینجا هدف هممون آگاهی رسانیه. همان قصدی که شما دارید.
لطفا برید ببینید سالهای قبل کی اندازه من به بقیه کمک کرده و جزوه های نایاب گذاشته اینجا.
دوست خوبم شما اگه یه ساله کنکور دادین من بیچاره دو سال اسیر تبلیغ و دروغ شدم و پول و وقت دور ریختم تا آخرش جنس اوریجینالو پیدا کردم. اگه شما سال اولین من پای پایان نامه هستم.
بنده جسارتی به جناب خرسند نداشتم و افتخار آشنایی با ایشونو ندارم و منظورم این بزرگوار نیست.

3ara6erafat

عضو جدید
کاربر ممتاز
اما سیستم کپی را خودم با چشم های خودم تجربه کردم که می گم. دیگه کسی که روش تدریس، اسم متدها، حتی خاطرات و جوک های کس دیگه را به نام خودش کپی می زنه اسمش چیه؟ کسی که حتی اونقدر خلاقیت نداره که گرافیک جزوه سروش نیا را عوض کنه.... کسی که منکر می شه استاد خودشو می شناسه...کسی که ازش سوال می پرسی توش می مونه...
بعدش ممکنه بفرمایید روش های سروش نیا رو قبلا کی گفته و ایشون کپی کی هستن؟ ممنون می شم اگه روشنم کنید. سروش نیا هم نه فامیل منه نا کس و کارم فقط یه استاد واقعی و خلاقه. می گید نه بپرسید. فقط می خوام گولی که من خوردم کسی نخوره و پشیمون نشه. لطفا بیشتر پرس و جو کنید.

آخرین ویرایش: