کدام موسسه آموزشی برای آمادگی کنکور ارشد معماری بهتر است؟

• -----

رای: 71 53.8%
  • ------

رای: 61 46.2%

• مجموع رای دهندگان
    132
  • این نظر سنجی بسته خواهد شده : .

حامد ایرانشاهی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. مرسی شما هم همین طور.

اینجا جایی هستش که بچه ها میان و سوال میپرسن. و افرادی بودن که چون مشاوره اشتباهی گرفتن کلا مسیر رو اشتباه رفتن. وظیفه و رسالت ما به عنوان مشاور نشون دادن راه درست هستش. اگر توجه کنید دوستان دیگری هم اینجا هستن که با نام موسسه دارن کار می کنن. به هر حال گروه ما در اینجا وظیفش پاسخگویی هستش به جهت کمک به روند درسی بچه ها.

از نظر ما تمامی کسانی که دارن تدریس میکنن و زحمت می کشن محترم هستن و ما به همه احترام میگذاریم و بی احترامی به اساتید از نظر ما کار نادرستی هستش و توجیهی نداره. اگه هم به استادی توهین شده از جانب ما نبوده و اصلا این نام کاربری ایجاد شد که نام کاربری رسمی ما باشه و کسی نتونه بی احترامی یا رفتارهای غیر اخلاقی و نادرست دیگران مثل توهین کردن رو به ما نسبت بده. هر چیزی که از جانب هر اکانت دیگری ذکر بشه به ما هیچ گونه ارتباطی نداره.

واقعا سوال ما هم همینه که گناه این بچه ها چیه؟؟؟؟ دلیل دیگه ایجاد این اکانت هم همین موضوع بود.

سوالات دکترا رو فعلا برنامه خاصی براش نداریم.

با تشکر از دقت نظر شما

سلام ورودتون رو به باشگاه تبریک میگم و امیدوارم که با ایجاد جو خوب همه ی بچه ها از اطلاعات افراد با تجربه کنکور و رتبه های سال های گذشته به موفقیت نزدیک بشن...
خیلی مورد های بدی توباشگاه دیده شد. تخریب و .... بهترین راه حل این بود که با حضور مستقیم شما این اتفاق ها قطع و حال و هوای رقابت سالم جایگزین بشه...
موفق باشید..

moshaversoruch

عضو جدید
سلام ورودتون رو به باشگاه تبریک میگم و امیدوارم که با ایجاد جو خوب همه ی بچه ها از اطلاعات افراد با تجربه کنکور و رتبه های سال های گذشته به موفقیت نزدیک بشن...
خیلی مورد های بدی توباشگاه دیده شد. تخریب و .... بهترین راه حل این بود که با حضور مستقیم شما این اتفاق ها قطع و حال و هوای رقابت سالم جایگزین بشه...
موفق باشید..

ممنون، انشاا...
دلیل ورود ما هم همین مساله بود

zeytoun313

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستای عزیز
من پارسال مثل خیلی از شماها توی یه همچین تاپیکی سرگردون بودم
شاید بیشتر 200-300 تا پیج رو زیر و رو می کردم تا بتونم یه تصمیم درست بگیرم
و خیلی اذیت شدم ...حالا فقط می خوام تجربه خودم رو بهتون بگم ،تا شاید کمکی باشه به اونایی که شرایط پارسال من رو دارند!
ایستایی:
من برای ایستایی کلاس های سروش نیا رو رفتم و بسیار بسیار راضی بودم ...خیلی خوب بود!
البته دوستام هم که کلاس طباطبایی رو اکادمی می رفتند هم راضی بودند !
عناصر و جزئیات:
برای عناصر و جزئیات من کزازی رو رفتم ...مهندس کزازی واقعا با اطلاع اند و با جون و دل مایه می ذارند و سعی می کنند
با هر زبونی که شده همه مطلب رو بفهمند ...شده ده بار تکرار می کنند ... به معنای واقعی کلمه معلم اند!
اما به نظر من استاد کنکوری ای نیستند .... یعنی درس دادنشون خیلی سر حوصله است و وقت زیادی می گیره
برای منی که هدفم معماری بود نه هنر های ساخت ...کلاس خوبی برا کنکور نبود !اما خوب احتمالا برای بچه های هنرهای ساخت مفید باشه ،چون اونا باید خیلی وقت بذارند روی این درس!
در کل برای بچه های معماری پیشنهاد نمی کنم! برای بچه های معماری سینا شریفی مرکز بهتره!
تاسیسات:
برای تاسیسات من کلاس نرفتم ،اما از بچه هایی که کلاس مهندس اقایی رو می رفتند سوال کردم ،اکثرا از کلاسشون راضی نبودن !
به جاش من جمع بندی مهندس ایزدی رو رفتم توی مرکز و واقعا عالی بود ...هم تاسیسات ،هم تنظیم شرایط!
پیشنهاد می کنم اگه می خواین برید کلاسای ایشون رو برید!
تاریخ:
برای تاریخ هم من کلاس نمی رفتم ...ولی جزوه های مانا قابوسی و نسیم عسگری رو کنارم داشتم و می خوندم ،حتما جزوه هاشون رو کپی کنید و کنار دستتون داشته باشید !و با اونا پیش برید !
من کلاس هاس جمع بندی اشون رو رفتم که نسیم عسگری عااالی بود ولی قابوسی اصلا برای من مفید نبود!
در کل هم با توجه به پرس و جویی که از بچه ها می کردم از نسیم عسگری راضی بودن ولی از کلاس های قابوسی کاملا رضایت معمولی و عدم رضایت هم موجود بود!
در ضمن برخی دوستانم که کلاس های آکادمی رو می رفتند از استاد تاریخ اونجا هم خیلی راضی بودند ! فامیلیش یادم نیست ولی!
درک:
برای درک هم قضاوتی ندارم ....فقط می تونم بگم فراهانی مرکز و طباطبایی اکادمی بهتر از استاد پارسال ایوان خانه (علی مدد) هستند!
زبان:
زبان هم نمی دونم چون کلا نمی خواستم کلاس برم !
منظر:
منظر رو هم از من می پرسید اصلا کلاس نمی خواد ...یک ماه آخر برنامه بذارید و شروع کنید به خوندن و یه کارگاه جمع بنددی برید نزدیک کنکور!

در آخر بگم که من تجربه خودم رو گفتم اگه از استادی اسم نبردم معنی اش بدی اون استاد نیست ،
معنی اش اینه که من اطلاع درستی نداشتم !
اطلاعات من در همین حد بود و امیدوارم کمکی باشه براتون !

moqadam 93

عضو جدید
سلام به همگی...
برای راهنمایی بچه ها این نکات رو میگذارم برای اینکه شرایط رو خوب درک کنین همه چیزو قبلش توضیح میدم
من پارسال کنکور دادم ، رتبم هم شد 600 .البته در نظر بگیرید من خوب درس نخوندم 😭
در تابستان درس خوندم و از ابان خسته شده بودم و بریده بودم و درس نخوندم تا دو هفته اخر...دو هفته اخر خودمو کشتم....
اینم بگم دانشگاه شهید بهشتی خوندم پایه تا حدودی داشتم...
کلاس هایی که رفتم و کمک هایی که گرفتم...
زبان :زبان کلاس نرفتم ، کارگاه اقای بابک رستمی رفتم البته فقط تخصصیشو....،برای من جالب نبود و نتیجه عکس داد...اما دوستانم از کلاسشون راضی بودن و نتیجه هم گرفتن...من خودم زبانمو 20 درصد زدم😨
ایستایی: تابستون رفتم کلاس اقای سروش نیا ،خوب بود به من کمک کرد که تا حدودی درصد ایستاییمو بالا بکشم ،که در کنکور معماری 60 و کنکور هنرساخت 85 کلا توصیه میکنم برید.😃
تنظیم و تاسیسات :متاسفانه کلاس ننوشتم و ضرر کردم ،اما با کمک کارگاه های فشرده اقای ایزدی تونستم تا حدودی جبران کنم ،و خیلی کمک بزرگی به من کردن ، میتونم بگم عالی بود عالی ...توصیه میکنم کلاساشونو برید حتما...😆
عناصر :کلاس از پاییز نوشتم اقای کزازی ، اینم میتونم بگم عالی بود و من همیشه یاد کنکور می افتم دعا میکنم اقای کزازیو به دو دلیل
1.اینقدر موضوع رو مفهومی به ما گفتن که من سر کنکور با اینکه جزوه یا کتابهارو نرسیده بودم مرور کنم از سرکلاس یادم بود و سه سوالو تونستم جواب بدم ...کلا اینکه میگن به درد معماری نمیخوره به درد هنرهای ساخت میخوره اشتباهه ، من تو معماریم خیلی از جزواتشون استفاده کردم و تونستم جواب بدم ...برای هنر های ساخت من عناصر رو 60 درصد زدم ،و دعا میکنم اقای کزازیو...😆
تاریخ :کلاس نرفتم ، تا حدودی بعد از ابان تازه تاریخ رو باز کردم ببینم چیه جزوه مانا قابوسی و نسیم عسگری ...والا من از این دو جزوه خیری ندیدم فقط میتونم بگم کارگاه های مرکز که رفتم اینگار اونا سوالاتو تا حدودی میدونستن از نظر اینکه کجاها مهمه وکجاها نیست می گمااا، سه تا سوالی که تو کارگاه گفتن هنوزم یادمه که تو کنکور نجاتم داد از صفر زدن ..حتی الانم یادمه مسجد بی بی خانم سمرقند به کدام مسجد نزدیکتره....کلا 20 درصد زدم و از اقای مهرعلی تشکر میکینم همچنان چون اگه نبودن ، من تاریخمو صفر میزدم ...😥😅
درک معماری :تابستون کلاس اقای فراهانی رفتم ،خوب بود بد نبود برای من تاثیر متوسطی داشت اما دوستام خیلی روشون تاثیر گذاشته بود ،کلا خوبه توصیه میکنم ...من تو کنکور 38 درصد زدم ...☺
درک منظر :تابستون کلاس اقای عظمتی رفتم ، اصلا خوب نبود اصلا وقت تلف کنی بود اما کارگاهش که خانم محمود نژاد بود عالی بود عالی، کارگاه خانم محمودنژاد رو توصیه میکنم...منظرو 25درصد زدم 😅
کلا من قبل از اینکه کلاس هارو بنویسم تحقیق زیاد کردم بعد اینارو انتخاب کردم میتونم بگم ،اساتید دیگه هم بچههاشون نتیجه گرفتن...هم از اکادمی ومرکز و ایوان خانه کلا همه اساتید خوب هستن اما باید دید کدوم استاد رو کدوم دانشجو تاثیر بیشتری داره ...من از همه اساتید تا حدودی اطلاع دارم اگه مختصر سوال دارید بپرسید جواب میدم ،ان شالله که بتونم کمک کنم ، دیگه خیلی طولانی میشد اگه اونارم اضافه میکردم ...
ان شا الله که همه عزیزان بتونن خوب درس بخونن و قبول بشن😊
در نظر بگیرید حتما یک مشاور برای خودتون داشته باشید وگرنه ضرر میکنید .
اون درسهایو که توصیه کردم اگه بخوام دوباره برم کنکور بدم با شرایط پارسال خودم، حتما اینارو ثبت نام میکردم...

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام به همگی...
برای راهنمایی بچه ها این نکات رو میگذارم برای اینکه شرایط رو خوب درک کنین همه چیزو قبلش توضیح میدم
من پارسال کنکور دادم ، رتبم هم شد 600 .البته در نظر بگیرید من خوب درس نخوندم 😭
در تابستان درس خوندم و از ابان خسته شده بودم و بریده بودم و درس نخوندم تا دو هفته اخر...دو هفته اخر خودمو کشتم....
اینم بگم دانشگاه شهید بهشتی خوندم پایه تا حدودی داشتم...
کلاس هایی که رفتم و کمک هایی که گرفتم...
زبان :زبان کلاس نرفتم ، کارگاه اقای بابک رستمی رفتم البته فقط تخصصیشو....،برای من جالب نبود و نتیجه عکس داد...اما دوستانم از کلاسشون راضی بودن و نتیجه هم گرفتن...من خودم زبانمو 20 درصد زدم😨
ایستایی: تابستون رفتم کلاس اقای سروش نیا ،خوب بود به من کمک کرد که تا حدودی درصد ایستاییمو بالا بکشم ،که در کنکور معماری 60 و کنکور هنرساخت 85 کلا توصیه میکنم برید.😃
تنظیم و تاسیسات :متاسفانه کلاس ننوشتم و ضرر کردم ،اما با کمک کارگاه های فشرده اقای ایزدی تونستم تا حدودی جبران کنم ،و خیلی کمک بزرگی به من کردن ، میتونم بگم عالی بود عالی ...توصیه میکنم کلاساشونو برید حتما...😆
عناصر :کلاس از پاییز نوشتم اقای کزازی ، اینم میتونم بگم عالی بود و من همیشه یاد کنکور می افتم دعا میکنم اقای کزازیو به دو دلیل
1.اینقدر موضوع رو مفهومی به ما گفتن که من سر کنکور با اینکه جزوه یا کتابهارو نرسیده بودم مرور کنم از سرکلاس یادم بود و سه سوالو تونستم جواب بدم ...کلا اینکه میگن به درد معماری نمیخوره به درد هنرهای ساخت میخوره اشتباهه ، من تو معماریم خیلی از جزواتشون استفاده کردم و تونستم جواب بدم ...برای هنر های ساخت من عناصر رو 60 درصد زدم ،و دعا میکنم اقای کزازیو...😆
تاریخ :کلاس نرفتم ، تا حدودی بعد از ابان تازه تاریخ رو باز کردم ببینم چیه جزوه مانا قابوسی و نسیم عسگری ...والا من از این دو جزوه خیری ندیدم فقط میتونم بگم کارگاه های مرکز که رفتم اینگار اونا سوالاتو تا حدودی میدونستن از نظر اینکه کجاها مهمه وکجاها نیست می گمااا، سه تا سوالی که تو کارگاه گفتن هنوزم یادمه که تو کنکور نجاتم داد از صفر زدن ..حتی الانم یادمه مسجد بی بی خانم سمرقند به کدام مسجد نزدیکتره....کلا 20 درصد زدم و از اقای مهرعلی تشکر میکینم همچنان چون اگه نبودن ، من تاریخمو صفر میزدم ...😥😅
درک معماری :تابستون کلاس اقای فراهانی رفتم ،خوب بود بد نبود برای من تاثیر متوسطی داشت اما دوستام خیلی روشون تاثیر گذاشته بود ،کلا خوبه توصیه میکنم ...من تو کنکور 38 درصد زدم ...☺
درک منظر :تابستون کلاس اقای عظمتی رفتم ، اصلا خوب نبود اصلا وقت تلف کنی بود اما کارگاهش که خانم محمود نژاد بود عالی بود عالی، کارگاه خانم محمودنژاد رو توصیه میکنم...منظرو 25درصد زدم 😅
کلا من قبل از اینکه کلاس هارو بنویسم تحقیق زیاد کردم بعد اینارو انتخاب کردم میتونم بگم ،اساتید دیگه هم بچههاشون نتیجه گرفتن...هم از اکادمی ومرکز و ایوان خانه کلا همه اساتید خوب هستن اما باید دید کدوم استاد رو کدوم دانشجو تاثیر بیشتری داره ...من از همه اساتید تا حدودی اطلاع دارم اگه مختصر سوال دارید بپرسید جواب میدم ،ان شالله که بتونم کمک کنم ، دیگه خیلی طولانی میشد اگه اونارم اضافه میکردم ...
ان شا الله که همه عزیزان بتونن خوب درس بخونن و قبول بشن😊
در نظر بگیرید حتما یک مشاور برای خودتون داشته باشید وگرنه ضرر میکنید .
اون درسهایو که توصیه کردم اگه بخوام دوباره برم کنکور بدم با شرایط پارسال خودم، حتما اینارو ثبت نام میکردم...
شما درصد و رتبه هنرهای ساختتون هم انرژی هم تکنو چند شد?

moqadam 93

عضو جدید
به دلیل اینکه من زبان هنر های ساخت را خراب کرده بودم 😭رتبه من رفت بالا تا جاییکه حضور ذهن دارم هر دو 100 خورده ایی بودند .

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

به دلیل اینکه من زبان هنر های ساخت را خراب کرده بودم 😭رتبه من رفت بالا تا جاییکه حضور ذهن دارم هر دو 100 خورده ایی بودند .
درصدتونم میگید لطفا?
بالای 150 یا کمتر

moqadam 93

عضو جدید
زبان منفی زدم یادم نیست 5 درصد یا 9 درصد بود ...
ایستایی 85 درصد
عناصر60 درصد
تاسیسات و تنظیم 35 درصد
سیستم 45 درصد
تا جاییکه حضور ذهن دارم تکنولوژی رو 180 بود و انرژی رو 170دقیق نمیدونم

e_kabir

عضو جدید
واسه ی چه گرایشی میخوای؟واسه ی هنر و ساخت مهندس بداقی توی مرکز معماری ایران خیلی خوبن و تا جایی که من میدونم هر روز ساعت 2 به بعد هستن

rezaqwe

عضو جدید
با سلام
کسی تو گروه هست که براکنکور 95 بسته (کتابهای اکادمی )رو خریده باشه یا تو طرح تضمینی قبولیش ثبت نامکرده یا اگر بسته مفید موسسه دیگه ای رو سراغ دارید بهم معرفی کنید از بس در مورد بسته های موسسات تحقیق کردم کیج شدم لطفا قانع کننده جواب بدین .

MEMAR_KHAS

عضو جدید
سلام
برای کنکور ازمایشی مرکز معماری برم ؟یا سروش؟یا اکادمی؟کدومش بهتره؟ثبت نامش کی شروع میشه؟

nasrin_arch

عضو جدید
سلام
بچه ها نماینده مرکز معماری در استان آذربایجان شرقی ( مهرایمان ) نمایشگاه کتاب حضور داره . سالن امیرکبیر . مشاوره رایگان و بررسی موضوعی مباحث کنکور . اسکیس و دروس فنی و تاریخ و درک و زبان . برای من که فوق العاده بود .رفتید نمایشگاه نون برنجی کرمانشاه یادتون نره :smile:

آخرین ویرایش:

farhadarch

عضو جدید
سلام
بچه ها نماینده مرکز معماری در استان آذربایجان شرقی ( مهرایمان ) نمایشگاه کتاب حضور داره . سالن امیرکبیر . مشاوره رایگان و بررسی موضوعی مباحث کنکور . اسکیس و دروس فنی و تاریخ و درک و زبان . برای من که فوق العاده بود .رفتید نمایشگاه نون برنجی کرمانشاه یادتون نره :smile:

البته اگه فقط بحث حرفو کلاس گذاشتن باشه آره خوبه!! ولی حرفو عمل فاصله زیادی دارن با همدیگه

behnaz qasemi

عضو جدید
سلام دوستان،میشه لطفا اگر کسی سیلابسه جدید مرکز معماری ایران رو داره بذاره،ممنون

behnaz qasemi

عضو جدید
سلام دوستان،میشه لطفا اگر کسی سیلابسه جدید مرکز معماری ایران رو داره بذاره،ممنون

هادی.رحیمی

کاربر بیش فعال
با سلام
کسی تو گروه هست که براکنکور 95 بسته (کتابهای اکادمی )رو خریده باشه یا تو طرح تضمینی قبولیش ثبت نامکرده یا اگر بسته مفید موسسه دیگه ای رو سراغ دارید بهم معرفی کنید از بس در مورد بسته های موسسات تحقیق کردم کیج شدم لطفا قانع کننده جواب بدین .
سلام.
چرا شما كتابهاي منبع رو نميخونين؟ تعداد رتبه هاي برتري كه با بسته آموزشي موفق به كسب رتبه شدن چند نفرن؟

pzeinali

عضو جدید
سلام به همگی . وقت بخیر . من می خواستم برای آزمون های آزمایشی ثبت نام کنم اما بین آکادمی تخصصی و مرکز معماری نمی دونم کدومشو انتخاب کنم . کیفیت آزمون و پشتیبانی خوب بعدش برام مهمه . شما کدومشو پیشنهاد می کنین ؟ ممنون

m.ronaghi

عضو جدید
سلام دوستان.بنظرتون بین مرکز معماری و ایوان خانه کدوم آزموناش بهتره و جامعه آماری بیشتری داره؟

هادی.رحیمی

کاربر بیش فعال
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/ranks/rating_1.gif​
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/reputation/reputation_green.gif http://www.www.www.iran-eng.ir/images/reputation/reputation_green.gif http://www.www.www.iran-eng.ir/images/reputation/reputation_green.gif http://www.www.www.iran-eng.ir/images/reputation/reputation_green.gifرشتهمهندسی معماریتاريخ عضويت2015/2محل سكونتتهرانامتیاز332پست ها43

[h=2]http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon1.png[/h]
دوستان، مرکز معماری ایران نمایندگی کرج همایشی با عنوان 180 روز تا کنکور کارشناسی ارشد روز سه شنبه 19 آبان ساعت 16 الی 18 برگزار خواهد کرد و در این همایش برنامه آمادگی برای آزمون ها و همچنین کلاسهای کنکور ارشد با حضور اساتید مرکز معماری و رتبه های برتر ارائه خواهد شد.
شرکت در این همایش رایگان خواهد بود و شما می تونین از مشاوره رایگان اساتید بهره مند شین. بنده هم برای درس ایستایی معماری و هنرهای ساخت در خدمت دوستان خواهم بود.
هر استاد مدرس برای هر درس توضیحات و مشاوره لازم برای درس مربوطه و نحوه پاسخ دهی به سوالات و پیشینه سوالات کنکور در هر درس رو ارائه خواهد داد. همچنین دوستان با نحوه ارائه مطالب در کلاس ها و نحوه مطالعه هر درس آشنا خواهند شد تا خیلی راحت از معضل استرس عبور کنن.
پیشنهاد میکنم برای دوستانی که امکان حضور دارن حتما شرکت کنن. برای رزرو به این لینک مراجعه بفرمایید:

http://intersection.ir/public/posts/gathering/21

asi.sh9271

عضو جدید
سلام دوستان خوبم. من قصد شرکت درآزمون ارشد سال آینده رو دار . میخوام فقط و فقط در آزمون آزمایشی شرکت کنم و نه کلاس های آموزشی...بنظرتونمرکز معماری ایران بهتره آزمون هاش یا آکادمی تخصصی معماری و یا خودتون کجارو پیشنهاد میدین ؟ ممنونم:redface:

raha pania

کاربر بیش فعال
سلام دوستان ،یه سوال ...این درسته که اگر کسی آزمون های خودسنجی مرکز رتبه اول بشه برای بقیه آزمونها بورسیه میشه ؟

!marzieh

عضو جدید
سلام دوستان ... کسی میدونه استاد سروش نیا این تابستون توی اصفهان تو کدوم موسسه هستن؟