کافر نجس

معمار67سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
سر کلاس معماری اسلامی بودیم استادمون داشت آب انبارارو توضیح می داد یه آب انبار بود دو تا ورودی داشت یکی برا مسلمانا یکی هم برای غیر مسلمانا استادمون می گفت از اونجا که مسلمونا همه رو غیر خودشون نجس می دونن واسه همین این کارو کردن یهو آبشون نجس نشه :surprised:
من خودم اصلا نمی فهمم چرا باید این حرفو زد اونا هم آدمن چرا باید اینجوری در موردشون حرف زد والا ما خودمون مگه چقدر اهل خدا پیغمبریم که واسه اینو اون حرف در میاریم. همین چند وقت پیش داشتم مصاحبه شکیرارو نگاه می کردم می گفت از 18 سالگی یه مدرسه خیریه برای کودکان کلمبیا راه انداخته که چند صد کودکو تحت پوشش قرار می ده چون کلمبیا توش خلاف و اعتیاد زیاد نمی خوایم بچه ها گرفتارشون بشن. پیش خودم گفتم ایول داره بابا حالا ما می گیم خواننده آمریکاییه چیزی حالیش نیست. یارو این همه حق مردمو می خوره می ره صف اول نماز جمعه وایمیسته اصلا امام جمعه وایمیسه پیش خودشم نمی گه حق الناس از حق الله واجبتره ............اینا نجسترن........

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا اونجا که من میدونم کافر نجسه
اما مسیحی کلیمی .......... اینا موردی نداره:surprised::surprised::surprised:

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
گفتی این آب انبار قسمت در کفارش کدوم طرفیه........از این به بعد برم از اون طرف آب بخورم........حداقلش دیگه آنفولانزای نوع A که این حاجیا از مکه سوغات میارن رو نمی گیرم:biggrin:

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
رئیسشون فردا داره میاد که اصفهان رو نجس کنه و بره...
کاش بعدش بارون بیاد،بو نگیریم:surprised:

پس چشت به جمالش روشن میشه برو یه ماچش کن روحت تازه بشه جلو ملو ها وایسا دوربین خبری نشونت بده ببینیمت:D:cry: شاید یه وام بلا عوض بهت بده ماچش کنی:surprised:

mehrshad53

اخراجی موقت

Hotspur_1985

عضو جدید
کاربر ممتاز
رئیسشون فردا داره میاد که اصفهان رو نجس کنه و بره...
کاش بعدش بارون بیاد،بو نگیریم:surprised:

چرا قیافت رو این جوری می کنی خوب علاقه دارم بش:w05::w05::w05:
عزیزم حالا من یه پیشنهاد دادم همتون به هوس افتادید خجالت بکشید
:mad::redface:

دوسش دارم.دوسش دارم.دوسش دارم

Hotspur_1985

عضو جدید
کاربر ممتاز
آی گفتی!!!
حاضرم یه سمبوسه را 2000 چوق بخرم کوفت کنم...
البته رژیم خوشگلی گرفتم و این چیزا اوخه!!!:smile:

تقصیره توست.
خودت گفتی سمبوسه
حالا از کجا گیر بیاریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:w20::w20:
نخوریمم که نمیشه.
رژیم رو بی خیال بابا.:w11:
وایییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
می خوام