کارنامه ها و رتبه های کنکور ارشد 90

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mehdisepehri

عضو جدید
سلام خدمت مهندسان عزیزمون که لطف می کنن و بچه ها رو راهنمایی می کنن!
خیلی ممنون!
چندتا سوال داشتم!
به نظرتون با رتبه 398 قدرت ، روزانه دانشگاه های تهران (غیر از شاهد و عباسپور ) شانسی دارم با توجه به اینکه قراره افزایش ظرفیت داشته باشیم؟؟
برای شبانه کدوم دانشگاه ها؟؟
علم و صنعت شبانه میارم؟؟
بعدش یه سوال ، مثلا برم شبانه سیستم یا الکترونیک قدرت ، بهتره تا مثلا برم روزانه ماشین؟؟
و یه سوال دیگه!
این شبانه های تهران ، خوابگاه میدن به دانشجو؟
خوابگاه بیرون از دانشگاه چی هستش؟ یا باید حتما خونه بگیرم؟؟
بعدش کسی دقیق میدونه مثلا این ترم شهریه شبانه ترمی چند بود و چقدرش رو وام میدن و بازپرداخت وامش چه طوریه؟؟
واسه کار ، بیشتر کدوم دانشگاه رو قبول دارن؟
ببخشیدا ، خیلی سوال پرسیدم!
مرسی!

M.AYDIN

عضو جدید
سلام مهندس...
ببخشید ایشون (رتبه 4 ارشد برق-کنترل) دانشجوی کدام دانشگاه هستند؟....

ببخشید ممکنه که لطف کنید و به ایشون بفرمائید که بیان اینجا در سایت باشگاه مهندسان و **درصدهاشون و **کتابایی را که مطالعه کردند برای کنکور ارشد مهندسی برق را بیان کنند....ممنون میشیم.

با تشکر از شما....

سلام
دانشگاه صنعتی سهند
حتما باهاشون صحبت میکنم

bahareh85

عضو جدید
احتمالا چون افزایش ظرفیت بیشتر برای شبانه و غیرانتفاعی خواهد بود بله برای شهرستان دور شبانه شانس وجود دارد(زاهدان و کرمان و اهواز و ...).... و همین الان هم برای غیرانتفاعی سجاد مشهد گرایش مخابرات امکان قبولی هست.و همچنین برای دانشگاه های وابسته به ارگان های نظامی مثل امام حسین و شهید ستاری و...امکانش بله وجود دارد.
موفق....
اهواز که گرایش مخابرات نداره!

mehdidadkhah

عضو جدید
سلام خدمت مهندسان عزبز و با عرض تبریک به اونایی که تلاش کردند و مصلحت شون در قبولی بود و اونایی که تلاش کردند و مصلحت شون در قبول نشدن و عرض تبریک به کسایی که تلاش نکردند و قبول نشدند ...

دوستان به نظر شما با 1600 قدرت امیدی هست یا نه؟(به فکر سر بازی باشم)(شبانه کاشان+شهرکرد+...)

HESLER

عضو جدید
من امسال درصدام شده
زبان 6- (منفی!!)
ریاضی 33
مدار 28
الک 10
تجزیه 35
کنترل 25
ماشین 11

اما رتبم شده 2401 کنترل !!!!!!!!!!! بخاطر منفی شدن زبان هستش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ در حالی که بچه ها با همین حدود درصدا شدن زیر 1500 .ماشین و الک رو انتظار نداشتم 10 درصد بشن....
بنظرتون حتی شبانه جای دور هم قبول نمی شم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تورو خدا جواب سوالامو بدین. دارم دیونه میشم...........

mehdidadkhah

عضو جدید
من امسال درصدام شده
زبان 6- (منفی!!)
ریاضی 33
مدار 28
الک 10
تجزیه 35
کنترل 25
ماشین 11

اما رتبم شده 2401 کنترل !!!!!!!!!!! بخاطر منفی شدن زبان هستش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ در حالی که بچه ها با همین حدود درصدا شدن زیر 1500 .ماشین و الک رو انتظار نداشتم 10 درصد بشن....
بنظرتون حتی شبانه جای دور هم قبول نمی شم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ببین کافیه یه حساب سرانگشتی بکنی
فرض کن 2400نفری که جلوی شما هستند در یک صف باشند حال 3 نفر اول این صف قدرت برند(چون رتبه توی قدرتشون بهتره یا اصلا به قدرت علاقه دارند )نفرات 4 و 5 مخابرات ونفر 6 الکترونیک(چون استقبال برای الک کمتره)ونیم نفر هم پزشکی و مکاترونیک و یک نفر هم کنترل بره(چون ظرفیت و متقاضی کننده کمتره)پس به ازای هر 7.5 نفر 1 نفر کنترل میره وبه ازای هر 15 نفر دو نفر کنترل خواهند رفت پس با یک تناسب 2*2400بعد تقسیم بر15 می بینیم که شکا بین بچه هایی که کنترل میرند نفر 321 هستی حالا ظرفیت ها را جمع کن ببین به 321 میرسه یا نه...(این روش برای قدرت ناامید کننده است)

ali_511

عضو جدید
کاربر ممتاز
من امسال درصدام شده
زبان 6- (منفی!!)
ریاضی 33
مدار 28
الک 10
تجزیه 35
کنترل 25
ماشین 11

بنظرتون حتی شبانه جای دور هم قبول نمی شم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام غیر انتفاعی خراسان قبول میشی.ولی از من به همه نصیحت غیر انتفاعی خراسان مشهد رو اصلا نزنید.

ali_511

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
امیدوارم همه دوستان به نتیجه دلخواهشون رسیده باشند
لطفا نتایج و کارنامه هاتون رو در این تاپیک بگذارید
ترجیحا همه درصدها و رتبه های همه گرایشها و معدل موثر و حتما حتما نمره تراز هر گرایش رو بنویسید

کارنامه من:
http://www.4shared.com/photo/aJFfHbqp/karnameh.html

سلام مهندس
من از صمیم قلب بهتون تبریک میگم.
امیدوارم همیشه تو تمام مراحل زندگیتون موفق با شید و سربلند.
راستی مهندس 6 سال دیگه کنترل ماله منه.دی:

bahareh85

عضو جدید
توجه

توجه

من ترم گدشته فارغ از تحصیل شدم، یعنی زمان ثبت نلم هنوز دانشجو بودم در رابطه با اینکه آیا باید معدلم رو اصلاح کنم با سازمان سنجش تماس گرفتم و به من گفتند معدل مورد قبول سازمان سنجش معدل تا 31 شهریور ماه 89 است و من نباید معدلم رو ویرایش کنم
من با این شماره تماس گرفتم(02616182241 )

• Like
واکنش ها: henn

ali_511

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز
میشه بگید چرا غیرانتفاعی سجاد مشهد را نزنن؟
سلام
من گفتم غیر انتفاعی خراسان نه سجاد.
غیر انتفاعی سجاد بهترین غیر انتفاعی ایرانه به نظر من.
غیر انتفاعی خراسان ارشد کنترل ارائه میده.بنظرم بزرگترین اشتباه اینه که یک نفر خراسان رو برا ادامه تحصیل انتخاب کنه.
اگه توضیحات بیشتر خواستین من در خدمتم.

MASS59

عضو جدید
سلام
دفترچه شماره 2 اومده و ظرفیتها اعلام شده
با یک نگاه به ظرفیتها میشه گفت که ظرفیتهای روزانه و شبانه به اندازه 50 درصد اعلام شده افزایش نداشته
برای مثال چند رشته شهر رو در سال 89 و 90 مقایسه میکنم:
الکترونیک روزانه:
ارومیه 8............12
بیرجند 9..............11
تبریز 20............23
تربیت مدرس 10............12
تهران 16..............23
زنجان 7...............10
شیراز 4.............9
صنعتی اصفهان 8.............10(جالبه تفکیک جنسیتی هم شده!)
امیرکبیر12.............15
شریف 32...........32

MASS59

عضو جدید
مقایسه ظرفیت شبانه الکترونیک بین سالهای 89 و 90:
ارومیه2...........2
بیرجند3...........4
تبریز11..........8
شهید رجایی 5.............4
تهران8.............11
سمنان8........8
صنعتی اصفهان 4............4

فکر میکنم چیزی حدود 30 درصد در کل افزایش ظرفیت مفید داشتیم(متوسط)
البته اگر میخواید ببینید چقدر از این افزایش ظرفیت به نفع شما بوده فقط باید رشته های جلوتر از رتبه خودتون رو بشمارید نه رشته هایی که با رتبه بعد از شما قبول میشن
ولی در کل حدس من این هست که رتبه مثلا 1300 امسال معادل 1000 پارسال هست

HESLER

عضو جدید
بنظر شما چرا بچه ها شهید ستاری رو تو انتخاب رشته نمی زنن و اصولا متنفرم هستن؟!!!! چه مشکلات و معایبی داره مگه ؟؟؟ دختر نداره؟؟!!!
آخه بورسیه هم هستش!!!!!
من بین شبانه ها و روزانه شهید ستاری موندم!!!
خواهش میکنم تنها در صورتی که اطلاعات دقیقی دازین جواب بدین .شاید بدرد خودتونم خورد

major7

عضو جدید
بنظر شما چرا بچه ها شهید ستاری رو تو انتخاب رشته نمی زنن و اصولا متنفرم هستن؟!!!! چه مشکلات و معایبی داره مگه ؟؟؟ دختر نداره؟؟!!!
آخه بورسیه هم هستش!!!!!
من بین شبانه ها و روزانه شهید ستاری موندم!!!
خواهش میکنم تنها در صورتی که اطلاعات دقیقی دازین جواب بدین .شاید بدرد خودتونم خورد

عزيز من ستاري دانشگاه نيروي هوايي هستش . معلومه كه دختر نداره

anishtain_bahosh

عضو جدید
احتمالا چون افزایش ظرفیت بیشتر برای شبانه و غیرانتفاعی خواهد بود بله برای شهرستان دور شبانه شانس وجود دارد(زاهدان و کرمان و اهواز و ...).... و همین الان هم برای غیرانتفاعی سجاد مشهد گرایش مخابرات امکان قبولی هست.و همچنین برای دانشگاه های وابسته به ارگان های نظامی مثل امام حسین و شهید ستاری و...امکانش بله وجود دارد.
موفق....
با افزایش های ظرفیت مخابرات امسال فکر میکنید با رتبه من (1877-مخابرات )امکان قبولی در شبانه های دانشگاه های تهران باشه؟ یا دانشگاه های وابسته به ارگان ها مثل مالک اشتر؟

ali_511

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
میشه لطف کنید بگید غیرانتفاعی خراسان امسال چند نفر ظرفیت کنترل داده؟

MohandesSaem

کاربر بیش فعال
با افزایش های ظرفیت مخابرات امسال فکر میکنید با رتبه من (1877-مخابرات )امکان قبولی در شبانه های دانشگاه های تهران باشه؟ یا دانشگاه های وابسته به ارگان ها مثل مالک اشتر؟

سلام.... شبانه دانشگاه های وابسته به ارگان ها بله شانس دارید.... بورسیه میکنند البته شبانه شهریه داره ها.... امکان خروج از کشور را نخواهید داشت چون نظامی محسوب میشید و رسمی .... ببخشید یکی از دوستان پرسیده بودند قبل تر؟ نه دختر نداره دوست عزیز....محیط نظامی است و قانون و مقررات خاص خودشون را دارند. از حیث امکانات و حقوق مزایا خوبند واقعا و جای نگرانی نیست.... بیشتر از رتبه مصاحبه اونه که اهمیت داره.......اگر قصد دارید بزنید از همین الان خودتون را برای سوالاتی در زمینه روزها و مناسبت های مهم و سوالات اعتقادی و احکام شرعی (توضیح المسائل)...تاریخ اسلام و معاصر ایران...وزرا و شخصیت های سیاسی را بشناسید...نماز جمعه میری؟.... صحبت های مقام معظم رهبری را گوش میدی در آخرین سخرانیشون چه چیزهایی فرمودند؟....نظرت در مورد ایشون چیه؟....تعداد نماینده ها....رئیس و دبیر شورای عالی امنیت ملی کیه؟... و غیره.... نگران رتبه نباشید...بیشتر بفکر مصاحبه این ها و تحقیقات و گزینش باشید.... با ظاهر فشن شمال شهر تهران هم پا نشید برید برای مصاحبه ها(خنده)!......
ولی شبانه دانشگاه های مطرح تهران نه شانسی متاسفانه نیست.
موفق باشید.

MohandesSaem

کاربر بیش فعال
به نظر شما با افزایش ظرفیتها من با 1370 پزشکی تهران میارم؟مرسی

سلام بله احتمالش زیاده که در یکی از دانشگاه های تهران مهندسی پزشکی قبول بشید(خواجه نصیر-شاهد)....ظرفیت ها کمی تغییر و افزایش داشته و مهندسی پزشکی هم چون بچه ها کمتر توجه و زوم دارند روش به نسبت گرایش های اصلی برق بله احتمالش هست.
موفق باشید.

milad636

عضو جدید
با سلام مهندس یوسف تیار عزیز

من با رتبه ذکر شده زبر و با توحه به افزایش سهمیه ها اصلاً جایی ممکنه قبول بشم ، خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید.
الکترونیک 3500 و غیرانتفاعی 600
مخابرات 3000 و غیرانتفاعی 800
کنترل 3600 و غیرانتفاعی 500
پزشکی 3400
مکاترونیک 2400

آخرین ویرایش:

HESLER

عضو جدید
.جون مادرتون یکی جواب بده :........................
باتوجه به افزایش ظرفیت 35 -40 درصدی .از حدود 2100 به 3200 نفر............................................................!!!!!!!
با 2300 پزشکی. 2400کنترل .2700 مخابرات.2800الکترونیک . امیدی به قیولی شبانه هست.؟؟؟؟؟؟
پارسال با 2150 ملت شباته تفرش مخابرات قبول شدن الان که 30-40 درصد زیاد شده به نظرتون باید چطوری انتخاب رشته کنم

milad636

عضو جدید
کسی نیست جواب بده ، خواهش میکنم یکی جواب بده

من با رتبه ذکر شده زبر و با توحه به افزایش سهمیه ها اصلاً جایی ممکنه قبول بشم ، خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید.
پزشکی 3400
مکاترونیک 2400

HESLER

عضو جدید

پزشکی 3400
مکاترونیک 2400

ببین دوست عزیز من خودم 2400 اوردم ولی شک دارم حتی شبانه قبول شم.با توجه به افزایش ظرفیتا شای زدو مکاترونیک شبانه جای دور قبول شدی.شایدم مخابرات شبانه رو با خوش شانسی تمام قبول شی!! اما غیر انتفاعی قبولی .اگه نشدی. تو تکمیل ظرفیت برو خود دانشگاه و از اونجا اقدام کن.حتما قبولت می کنن!!!

HESLER

عضو جدید
.جون مادرتون یکی جواب بده :........................
باتوجه به افزایش ظرفیت 35 -40 درصدی .از حدود 2100 به 3200 نفر............................................................!!!!!!!
با 2300 پزشکی. 2400کنترل .2700 مخابرات.2800الکترونیک . امیدی به قیولی شبانه هست.؟؟؟؟؟؟
پارسال با 2150 ملت شباته تفرش مخابرات قبول شدن الان که 30-40 درصد زیاد شده به نظرتون باید چطوری انتخاب رشته کنم

milad636

عضو جدید
ببین دوست عزیز من خودم 2400 اوردم ولی شک دارم حتی شبانه قبول شم.با توجه به افزایش ظرفیتا شای زدو مکاترونیک شبانه جای دور قبول شدی.شایدم مخابرات شبانه رو با خوش شانسی تمام قبول شی!! اما غیر انتفاعی قبولی .اگه نشدی. تو تکمیل ظرفیت برو خود دانشگاه و از اونجا اقدام کن.حتما قبولت می کنن!!!

دوست عزیز ممنون که جواب دادی پس نباید زیاد امید داشته باشم
فقط یک سوال اگر رتبه های 3000 امیدی ندارند پس وضعیت رتبه های بین 3000 تا 15000 (آخرین رتبه قبولی و چرا این همه رو مجاز کردن) چه جوریه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا