کارشناسی ارشد مهندسی ساخت و ساز بیمارستان

shs1366

عضو جدید
یه پیشنهاد

یه پیشنهاد

موفق باشید ، یه پیشنهاد برای کوتاه کردن لینک هاتون از سایت www.mwow.in استفاده کنید تا علاوه بر کوتاه کردن لینک یه بک لینک از سایت رنک 4 بگیرید ، این سایت رنک گوگل 4 داره!

histolili

عضو جدید
نمیدونم
مثلا چ کاری؟؟
اگه دستم ب رتبه یک تا پنج برسه حتمن یکیشونو سر به نیست میکنم :w43:

خیلــــــــــــــــی بی انصافیه خب که یکدفعه ظرفیت بشه 5!
میشه لطف کنین درصد همه درسارو بگین؟ و تعداد شرکت کننده احیانا اگر میدونین

mmassi

عضو جدید
خیلــــــــــــــــی بی انصافیه خب که یکدفعه ظرفیت بشه 5!
میشه لطف کنین درصد همه درسارو بگین؟ و تعداد شرکت کننده احیانا اگر میدونین
عاره واقعن بی انصافیه :/
تعداد شرکت کننده ها رو نمیدونم
درصدام:
معماری ۴٣
تاسیسات برقی ۴٠
تاسیسات مکانیکی ۵١
عمران ۶
تجهیزات ۶٠
اعتباربخشی ١٨
زبان ٣۵

safora arad

عضو جدید
دوستااااااااااااااااااااان قرار شده ظرفیتا برگرده مژدههههههههههههههههههههه

navid_nj7

عضو جدید
بچه ها آزمونش چه تاریخی برگذار شد ؟ میشه هم معماری معماری شرکت کرد هم این گرایشو ؟

mmassi

عضو جدید
دوستان یعنی هیچکس نیست که امسال امتحان داده باشه ؟ تاریخ امتحانشو اگه بگه ممنون میشم :(

امتحانش فک کنم تو خرداد بود.. یادمه دقیقا روز نیمه شعبان بود جمعه هم بود
ثبتنامشم حدودا همون روزای کنکور معماری بود..

mmassi

عضو جدید
بچه ها آزمونش چه تاریخی برگذار شد ؟ میشه هم معماری معماری شرکت کرد هم این گرایشو ؟

بله میشه
فقط فک میکنم تاریخ کنکور بیمارستان با تاریخ ازمون اسکیس یه هفته فاصله داشت...
مدیریت کردن این شرایط هم یه خرده سخته

navid_nj7

عضو جدید
بله میشه
فقط فک میکنم تاریخ کنکور بیمارستان با تاریخ ازمون اسکیس یه هفته فاصله داشت...
مدیریت کردن این شرایط هم یه خرده سخته

واقعا ممنونم که جواب سوالمو دادین یه سوال دیگه هم داشتم من که هنوز ترم هفت هستم میتونم برای سال دیگه شرکت کنم ؟ یا حتما باید فارغ التحصیل باشم ؟

mmassi

عضو جدید
واقعا ممنونم که جواب سوالمو دادین یه سوال دیگه هم داشتم من که هنوز ترم هفت هستم میتونم برای سال دیگه شرکت کنم ؟ یا حتما باید فارغ التحصیل باشم ؟
خواهش میکنم
بله میتونید شرکت کنید فقط باید تا شهریور سال دیگه فارغ التحصیل بشید.. تو سایت سنجش پزشکی دفترچه امسال فکر میکنم باشه هنوز .. یه نگاهی هم ب اون بندازی بد نیست
در مورد منابع و سایر جزییات هم همون اطلاعیه های سنجش پزشکی رو مطالعه کنید کمکتون میکنه..

shaaparak

عضو جدید
سلام دوستان امسال دانشگاه اصفهان برا این رشته پذیرش نکرد برای شرکت تو این آزمون به 5 نفر دانشگاه ایران فکر کنید که تو ذوقتون نخوره

anwer

عضو
سلام دوستان با توجه به اينكه من خودم دو سال تجربه شركت در اين آزمون را دارم و در سال اول رتبه ام 21 و در سال دوم رتبه ام 17 شد اما با اين وجود نسبت به منابعي كه وزارت بهداشت براي اين رشته معرفي كرده بايستي بگم كه هيچ نوع تضميني وجود نداره كه اولا از اين منابع سوال بياد با توجه به اينكه طراحان سوال ظاهرا از يكي از معاونتهاي فني خود وزارتخانه انتخاب ميشند كه اين افراد ملاك طراحي سوالات را نه منابع بلكه تجربيات محيط كار خود قرار ميدهند در ضمن بنا به نامعلوم بودن ظرفيت اين رشته و همزماني امتحان اين رشته با امتحان اسكيس كه اتفاقاً امسال هم براي خودم هم همين اتفاق افتاد خيلي سخته بخواهيد يك نوع برنامه ريزي براي هر دوي اين رشته ها را انجام داد خلاصه من امسال كلا بيخيال اين رشته شدم .

principia1985

کاربر فعال
خبر فوری / ثبت نام کارشناسی ارشد مهندسی بیمارستان ۹۴

خبر فوری / ثبت نام کارشناسی ارشد مهندسی بیمارستان ۹۴

با توجه به اعلام دبیرخانه شورای آموزش علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی برای رشته مهندسی بیمارستان نیز آزمون کارشناسی ارشد برگزار خواهد شد.

در ضمن مهلت ثبت نام فقط تا تاریخ ۱۷ فروردین ۹۴ می باشد و این زمان قابل تمدید نیست.

برای ثبت نام به سایت sanjeshp.ir مراجعه کنید.

آخرین ویرایش:

mahsa_archi_arch

عضو جدید
بچه ها من تو لیست رشته ها ، رشته مهندسی بیمارستان ندیدم .. مطمئنیدکه امسال برگزار میشه ؟

principia1985

کاربر فعال
بله. تو دفترچه اصلی نبود. بعدا یه فایل اصلاحیه دادن. تو خود سایت هست.

آخرین ویرایش:

nayyereh.a

عضو جدید
سلام بچه ها کسی هس امسالم این تایپیک رو واس مهندسی بیمارستان ادامه دهیم؟؟؟
من از الان میخوام بخونم...به نظرتون قبول میشم؟؟

farahmand_ph

عضو جدید
سلام من تازه با این رشته اشنا شدم..شما قبول شدین؟؟چطوری خوندید؟؟و چه منابعی؟؟من به کتابا هم دسترسی ندارم همین جزوات کافیه؟؟؟

سلام.من خودم شرکت نکردم.فکر میکنم تو وبلاگ مهندسی بیمارستان جواب سوالاتتون و پیدا کنید...موفق باشید

بالا