کارشناسی ارشد مهندسی ساخت و ساز بیمارستان

amoodi10

عضو جدید
سلام ، من خوندن شروع کردم . کسی هست مثل من شروع کرده باشه ؟
من از جلد 10 شروع کردم که پایه است . البته هر روز 5 تا6 صفحه از جلد 1 تا 5 را می خوانم.
مقررات ملی ساختمان یه جوریه ؟ اصلا با کتاباش ارتباط برقرار نمی کنم .
تازه برای اسکیس هم کلاس عسگرپور می روم .

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ، من خوندن شروع کردم . کسی هست مثل من شروع کرده باشه ؟
من از جلد 10 شروع کردم که پایه است . البته هر روز 5 تا6 صفحه از جلد 1 تا 5 را می خوانم.
مقررات ملی ساختمان یه جوریه ؟ اصلا با کتاباش ارتباط برقرار نمی کنم .
تازه برای اسکیس هم کلاس عسگرپور می روم .
جلد 10 از کجا پبدا کردی؟؟؟من فقط چیزایی ک تو وبلاگ هستو دارم یعنی فقط همون 5جلد پی دی اف شده

amoodi10

عضو جدید
جلد 10 از کجا پبدا کردی؟؟؟من فقط چیزایی ک تو وبلاگ هستو دارم یعنی فقط همون 5جلد پی دی اف شده
من از تهران خریدم . جلد 10 جلد پایه است . یعنی 90 در صد مطالب تاسیسات مکانیکی و الکتریکی را پوشش می دهد . یا مثلا بخش معماریش به معرفی بیمارستان ، نحوه ی جانمایی و ... می پردازد. (به نظرم کتاب های بیمارستان چگونه سازمانی است و آشنایی با بیمارستان را پوشش می دهد .)
در ضمن آن کسی که کتاب را برای من خرید می گفت : که 4تا 5 ورق A4 پر اسم قبل از من خرید کرده بودند. به نظرم امسال رقابت بسیار جدی تر شده ، حتما آزمون جدی بگیرید.
به نظرم هر وقت توانستید جلد 1 تا 5 را تمام کنید حتما جلد 6 و 9 را بخرید و مطالعه کنید . در ضمن یک عامل بسیار مهم در این آزمون درس زبان است من برای ارشد معماری زبان خیلی نخوندم ولی برای این آزمون دارم زبان را هم جدی می خوانم.

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از تهران خریدم . جلد 10 جلد پایه است . یعنی 90 در صد مطالب تاسیسات مکانیکی و الکتریکی را پوشش می دهد . یا مثلا بخش معماریش به معرفی بیمارستان ، نحوه ی جانمایی و ... می پردازد. (به نظرم کتاب های بیمارستان چگونه سازمانی است و آشنایی با بیمارستان را پوشش می دهد .)
در ضمن آن کسی که کتاب را برای من خرید می گفت : که 4تا 5 ورق A4 پر اسم قبل از من خرید کرده بودند. به نظرم امسال رقابت بسیار جدی تر شده ، حتما آزمون جدی بگیرید.
به نظرم هر وقت توانستید جلد 1 تا 5 را تمام کنید حتما جلد 6 و 9 را بخرید و مطالعه کنید . در ضمن یک عامل بسیار مهم در این آزمون درس زبان است من برای ارشد معماری زبان خیلی نخوندم ولی برای این آزمون دارم زبان را هم جدی می خوانم.

ممنون از راهنماییت ...
ما ک دسترسی ب تهران نداریم ..

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
عارف عزیز واسه این رشته وقت میذاری بخونی ؟؟
خوب آره!حدود 4 هفته وقت می خواهد!
من همه دروس معماری شو می دونم و زبان هم همیشه کار می کنم.پس می مونه اون کتابای پزشکی.اگه بدونم از این قبول می شم ، حتما اسکیس و آزاد رو ول می کنم و می چسبم به این.

m0nire

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی .. منم این آزمون رو ثبت نام کردم . کلا کنکور دادن دوست می دارم . میخوام حسابی بخونم و قبول شم .. آیا کسی برنامه ای برای با هم خوندن داره ؟! من احتمالا توی عید شروع کنم .. همزمان می خوام روی اسکیسم هم کار کنم که شانسهام رو بالا ببرم :surprised:

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه:)
میشه بگین از کجا سوالای سال پیش رو دانلود کنم؟
والا تو دو سه صفحه اول گذاشته بودن ولی دانلود نمی شه ، من هم نتونستم بردارم.
می گن سوالا خیلی آسونه و هر کی کتابو دو دور خونده با شه می تونه جواب بده.

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی .. منم این آزمون رو ثبت نام کردم . کلا کنکور دادن دوست می دارم . میخوام حسابی بخونم و قبول شم .. آیا کسی برنامه ای برای با هم خوندن داره ؟! من احتمالا توی عید شروع کنم .. همزمان می خوام روی اسکیسم هم کار کنم که شانسهام رو بالا ببرم :surprised:
نی دونم!کسی هست عایا؟ :surprised::surprised:برنامه بزاریم؟!:surprised:

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
والا تو دو سه صفحه اول گذاشته بودن ولی دانلود نمی شه ، من هم نتونستم بردارم.
می گن سوالا خیلی آسونه و هر کی کتابو دو دور خونده با شه می تونه جواب بده.

حیف که وقتش گذشت وگرنه منم شرکت میکردم:w05::)
خدمت دوستان :gol:
(ازمون خرداد 92)

+باشگاه ضمیمه نشد رو مدیافایر آپلود کردم

atrali

کارشناس ارشد مدیریت پروژه
کاربر ممتاز
سلام به همگی......منم هستم ولی کتابهاشو ندارم.......حال و حوصله هم ندارم برم تهران تهیه کنم......همین جوری ما هم هستیم:D

نااا

عضو جدید
دوستاان یکی استارت بزنه یه برنامه ردیف کنیم همه با هم شروع کنیم به خوندن...

m0nire

عضو جدید
کاربر ممتاز
باشه ، حالا چرا می زنید ؟:D
من می گم جلد 1 و مقررات ملی ساختمان 3 و 4 را تا عید تمام کنیم .
پایه اید؟

تا عید ؟! :surprised:
تا آخر عید میشه تموم بشه ولی تا خود عید فقط یک هفته مونده .. تازه یک کم آسون تر بگیریم هم بد نیستا .. من سر کار هم میرم .. توی یک روز نمی تونم یه کتاب تموم کنم که :redface:

m0nire

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی......منم هستم ولی کتابهاشو ندارم.......حال و حوصله هم ندارم برم تهران تهیه کنم......همین جوری ما هم هستیم:D
اکثر کتاباش توی اینترنت برای دانلود هست .. اصلا لازم نیست برین تهران تهیه کنین .

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
اکثر کتاباش توی اینترنت برای دانلود هست .. اصلا لازم نیست برین تهران تهیه کنین .
آره ولی 2 سه تاش هم هنوز یا نیومده و یا چاپ نشده و بعضی هاشم باید بخری مثل زبان ارشد پزشکی.

amoodi10

عضو جدید
تا عید ؟! :surprised:
تا آخر عید میشه تموم بشه ولی تا خود عید فقط یک هفته مونده .. تازه یک کم آسون تر بگیریم هم بد نیستا .. من سر کار هم میرم .. توی یک روز نمی تونم یه کتاب تموم کنم که :redface:

آنقدرها هم که فکر می کنید سنگین نیست . من سوالای سال پیش را که بررسی کردم دیدم کتاب ها را باید مثل تکنولوژی باید خواند و اطلاعات پرت زیاد داره.

m0nire

عضو جدید
کاربر ممتاز
آنقدرها هم که فکر می کنید سنگین نیست . من سوالای سال پیش را که بررسی کردم دیدم کتاب ها را باید مثل تکنولوژی باید خواند و اطلاعات پرت زیاد داره.

شروع کنیم ببینیم چی میشه دیگه .. هر چه بادا باد:redface:

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلامممم بچه ها عزیز..منظورت از نت همون وبلاگه ؟؟؟اونجا فقط تاجلد5ی کتاب هست بقیه شوچیکار کنیم
؟؟
بچه ها میشه ی لیست مرتب و ترتمیز آماده کنید ک بدونیم چیا بخونیم و شروع کنیم ؟؟؟

m0nire

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلامممم بچه ها عزیز..منظورت از نت همون وبلاگه ؟؟؟اونجا فقط تاجلد5ی کتاب هست بقیه شوچیکار کنیم
؟؟
بچه ها میشه ی لیست مرتب و ترتمیز آماده کنید ک بدونیم چیا بخونیم و شروع کنیم ؟؟؟

نه لیست منابعش توی خود سنجش پزشکی هست .. به نظرم اون کامل ترین لیستیه که میتونی بیابی .. من توی گوگل سرچ کردم و اکثر کتابا رو پیدا کردم برای دانلود .. یه تعدادیش فقط نبود که خوب طبیعیه

atrali

کارشناس ارشد مدیریت پروژه
کاربر ممتاز
نه لیست منابعش توی خود سنجش پزشکی هست .. به نظرم اون کامل ترین لیستیه که میتونی بیابی .. من توی گوگل سرچ کردم و اکثر کتابا رو پیدا کردم برای دانلود .. یه تعدادیش فقط نبود که خوب طبیعیه

این کتاب بیمارستان ایمن که نیست؟باید بخرمیش.....تو وبلاگ قسمت معماریش رو فقط قرار داده و تاسیسات مکانیکی و برقی این کتابها رو نداره

اگه کسی تونسته این منابع رو دانلود کنه میشه تو 1 پست همه رو زحمت بکشه آپ کنه......خدا بهتون عوض بده

آخرین ویرایش:
بالا