کارشناسی ارشد (مشاوره، سوال و درخواست)

behrah

عضو جدید
درصداشون انچنان بالا نیست.فقط زبانو 10 درصد زده بود. درسته؟
آره اما خب برعکس من که دوتا درسو نزدم ایشون همه رو زده که خیلی رو تراز این تاثیر داره... البته این سایت مثل فال حافظ خیلی خوش بینه :biggrin:

(M&M)

کاربر بیش فعال
چرا نتایج دکترا با اینکه دیر تر از ارشد برگزار شد زودتر اعلام میشه؟:w06:

(M&M)

کاربر بیش فعال
من فقط امیدمو  روی این گذاشتم که فقط سوال آخر هیدرولوژی که همون هیدروگرافه رو درست بگیرن و سوال حجم آبخوانو حذف کنن. دیگه بقیه غلطا رو در نظر نگیرن. اگه اینجوری بشه چی میشه.

behrah

عضو جدید
سلام از بچه های سازه خودتون خبر ندارید چیکار کردن؟
فقط یک نفر امسال از ما سازه داد ... درصدهاش به قول خود ایشان!

ریاضی 25%
زبان 5%
هیدرولیک 60%
هیدرولوژی 50%
سازه 25%
مکانیک خاک 30%

آخرین ویرایش:

yekariayi

متخصص هیدرولیک
کاربر ممتاز
چرا نتایج دکترا با اینکه دیر تر از ارشد برگزار شد زودتر اعلام میشه؟:w06:

اولا دیگه اینو نگین چون خودتونم امسال قبولین و باید آزمون دکترا شرکت کنین خودتون

ثانیا یک دلیل مهم و کاملا منطقیش اینه که دکتری باید برن مصاحبه که خودش کلی وقت گیر و طاقت فرساست پس باید زود نتایج اولیه رو بزنن
پس شکایت نکنین چون برای خود شما هم هست

(M&M)

کاربر بیش فعال
اولا دیگه اینو نگین چون خودتونم امسال قبولین و باید آزمون دکترا شرکت کنین خودتون

ثانیا یک دلیل مهم و کاملا منطقیش اینه که دکتری باید برن مصاحبه که خودش کلی وقت گیر و طاقت فرساست پس باید زود نتایج اولیه رو بزنن

کنکور ارشد آخرین کنکوریه که تو ایران شرکت میکنم. :w16:

eliot -esf

کاربر فعال مهندسی کشاورزی , گیاهپزشکی
کاربر ممتاز

یه دلیلل دیگه هم که من فک میکنم داشته باشه اینه که بالاخره تعداد شرکت کننده های دکترا کمتر از ارشد !!!
ارشد شده مث آزمون سراسری کارشناسی !!!

(M&M)

کاربر بیش فعال
ای کاش برای گرایش منابع دانشگاه گیلان هم پذیرش داشته  باشه. برای دو تا گرایش دیگه داره اما برای منابع نداره.

behrah

عضو جدید
ای کاش برای گرایش منابع دانشگاه گیلان هم پذیرش داشته باشه. برای دو تا گرایش دیگه داره اما برای منابع نداره.
اگر هیچ وقت نداشته احتمالش کمه داشته باشه اما شایدم بیاره... همه چیز به زودی معلوم میشه... هرچی خیر هست همون بشه انشالله...

behrah

عضو جدید
سال 1392 کارنامه نتایج اولیه در تاریخ 22 اردیبهشت اومده... سال 1391 هم 31 اردیبهشت! اینو گفتم که 15 ام رو بیخیال بشید :cool:

(M&M)

کاربر بیش فعال
به گزارش جهان به نقل از فارس، نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۳ به صورت کارنامه تنظیم و در نیمه دوم اردیبهشت ماه ۹۳ از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی اینترنتی www.sanjesh.org منتشر می‌شود.

بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، روز و ساعت دقیق اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد هفته آینده اعلام می‌شود.

پس از اعلام نتایج، داوطلبان مجاز می‌توانند از هفته اول خردادماه با مطالعه دقیق دفترچه راهنما نسبت به انتخاب کدرشته‌محل‌های مورد علاقه خود اقدام و آنها را به ترتیب اولویت علاقه در فرم انتخاب رشته الکترونیکی ثبت کنند.

پس از انتخاب رشته داوطلبان و بررسی‌های انجام شده نتایج نهایی در شهریور ماه ۹۳ اعلام خواهد شد.

شایان ذکر است، آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۳ در روزهای ۲۳ تا ۲۵ بهمن ۹۲ برگزار شد.

behrah

عضو جدید
به گزارش جهان به نقل از فارس، نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۳ به صورت کارنامه تنظیم و در نیمه دوم اردیبهشت ماه ۹۳ از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی اینترنتی www.sanjesh.org منتشر می‌شود.

بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، روز و ساعت دقیق اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد هفته آینده اعلام می‌شود.

پس از اعلام نتایج، داوطلبان مجاز می‌توانند از هفته اول خردادماه با مطالعه دقیق دفترچه راهنما نسبت به انتخاب کدرشته‌محل‌های مورد علاقه خود اقدام و آنها را به ترتیب اولویت علاقه در فرم انتخاب رشته الکترونیکی ثبت کنند.

پس از انتخاب رشته داوطلبان و بررسی‌های انجام شده نتایج نهایی در شهریور ماه ۹۳ اعلام خواهد شد.

شایان ذکر است، آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۳ در روزهای ۲۳ تا ۲۵ بهمن ۹۲ برگزار شد.
تازه هفته بعد میخوان بگن کی میاد!

behrah

عضو جدید
به این میگن آرامش قبل طوفــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــان! :twisted: :cry: