کارشناسی ارشد (مشاوره، سوال و درخواست)

eliot -esf

کاربر فعال مهندسی کشاورزی , گیاهپزشکی
کاربر ممتاز
خواهش میکنم بابت استرس!
نه بابا من نگفتم که برید ازینجا... گفتم کمک کنم با هم رشته ای هاتون مقایسه کنید خودتونو... :)

اینم بخش گیاه پزشکی این سایت: لینک

بخش گیاهپزشکی که میدونم !! ولی همچین تاپیکی اونجا نیس !! برم بزنم ببینم مشتری داره !! نبود مزاحمتون میشم
روز شمار تا نتایج همین جا ادامه میدیم

yekariayi

متخصص هیدرولیک
کاربر ممتاز
دوستان عزیز
هرکسی آزاده و میتونه تو این بخش فعالیت کنه و هیچ محدودیتی وجود نداره
eliot -esf عزیز شما هم راحت باش و برای ما جای افتخاره که دوستان از بخشهای دیگه تو این انجمن فعالیت میکنن
همگی موفق باشید

(M&M)

کاربر بیش فعال
من که میگم اینقدر آرزو نکنید جوابا بیاد چون وقتی بیاد خراب شده باشه حالمون گرفته میشه !!!!!!! من فقط امیدوارم قبول بشم انگار خیلی خراب کردم !!!!! :|

یه سر هم به این لینک ها بزنید خوبه!

اینجا

سلام ممنون بابت سایتی که معرفی کردید

تا چه حد میشه به تخمینش اعتماد کرد؟

gorgan89

عضو جدید

بستگی به صحت درصدا خودمون داره
به نظر من تا 60 درصد میشه حساب کرد اخه چون امسال تعداد سوالا کم شده دیگه نمیشه با پارسال محاسبه کرد
وقت میتونیم دعا کنیم که درصدا افت کنه
من حتی به قبول نشدن هم فک میکنم

(M&M)

کاربر بیش فعال
بستگی به صحت درصدا خودمون داره
به نظر من تا 60 درصد میشه حساب کرد اخه چون امسال تعداد سوالا کم شده دیگه نمیشه با پارسال محاسبه کرد
وقت میتونیم دعا کنیم که درصدا افت کنه
من حتی به قبول نشدن هم فک میکنم

سلام

شما توی این سایت تخمین رتبه کردین؟

چرا فکر میکنید که قبول نمیشید؟ 

به نظر من اگه امسال سخت بوده برای همه سخت بوده. 

ای کاش زودتر این 23 روز بگذره.

gorgan89

عضو جدید
سلام

شما توی این سایت تخمین رتبه کردین؟

چرا فکر میکنید که قبول نمیشید؟

به نظر من اگه امسال سخت بوده برای همه سخت بوده.

ای کاش زودتر این 23 روز بگذره.

سلام اره
منم تخمین رتبه کردم البته خودم هم حدس میزدم همونی که گفت بشم
قبول که میشم اگه خدا بخاد دارم خودم رو برای هرنتیجه ای اماده میکنم
اگه همین 23 روز قبل کنکور بود مثه نور میگذشت ولی الان تموم نمیشه :(
رتبه شما هم خوب شده بود دیگه

(M&M)

کاربر بیش فعال
توی سایت مذکور من پرسیده بودم که آیا کلید سوالا رو دوباره تصحیح میکنن. که جواب داده سوالای اشتباه رو حذف میکنن و کم پیش میاد که سنجش دوباره اصلاح کنه. به نظرتون این به نفعمونه؟

gorgan89

عضو جدید
توی سایت مذکور من پرسیده بودم که آیا کلید سوالا رو دوباره تصحیح میکنن. که جواب داده سوالای اشتباه رو حذف میکنن و کم پیش میاد که سنجش دوباره اصلاح کنه. به نظرتون این به نفعمونه؟
راستش من هر 5 دقیقه یک بار این سایتو رفرش میکنم ببینم درصد جدید گذاشتن یا نه:D
اگه اصلاح کنم خیلی به نفعمونه اخه من تو بعضی درسا درصدام افزایش پیدا میکنه ولی اگه حذف بشه واسه همه هستش دیگه

behrah

عضو جدید

والا الان فقط خدا میتونه بگه ما چنده رتبمون! خیلی فاکتورها امسال تغییر کرده کار ساده ای نیست تخمین رتبه... واسه من گفت بین 10 تا 20 میشه رتبه ام! راستش یکم خوش بینانه اومد به نظرم :evil: بدترین چیزی که میتونه رخ بده اینه که با اختلاف یک نفر آدم دانشگاهی که دوست داره قبول نشه!!!!!!

behrah

عضو جدید
من خیلی ازون سوالایی که گفتم جوابش اشتباه هست بعد فهمیدم خودم اشتباه فکر میکردم الان میگم ماکز 3 یا 4 تا سوال هست تو کل درسها که غلطه اونم با شک! مشکل این بود که بد طرح کرده بودن!! من کل کتاب هیدرولوژی علیزاده رو شخم زده بودم... حالا بماند اون همه تستی که زدم همه بی ربط...!!! یعنی مثال های کوپر ژاکوپ و چاو و نمیدونم روش محاسبه شیب حوضه و اون چیزارو همه خونده بودم حتی یکی هم از اونا سوال نیومد... خیلی کنکور بدی بود فقط امیدوارم یجا قبول بشم یکی از هم کلاسی های من میانگین درصدهاش 50% شده خیلی بالاست به نظرم... من یکی که ناامید شدم :wallbash:

(M&M)

کاربر بیش فعال
من خیلی ازون سوالایی که گفتم جوابش اشتباه هست بعد فهمیدم خودم اشتباه فکر میکردم الان میگم ماکز 3 یا 4 تا سوال هست تو کل درسها که غلطه اونم با شک! مشکل این بود که بد طرح کرده بودن!! من کل کتاب هیدرولوژی علیزاده رو شخم زده بودم... حالا بماند اون همه تستی که زدم همه بی ربط...!!! یعنی مثال های کوپر ژاکوپ و چاو و نمیدونم روش محاسبه شیب حوضه و اون چیزارو همه خونده بودم حتی یکی هم از اونا سوال نیومد... خیلی کنکور بدی بود فقط امیدوارم یجا قبول بشم یکی از هم کلاسی های من میانگین درصدهاش 50% شده خیلی بالاست به نظرم... من یکی که ناامید شدم :wallbash:

سلام

ببخشید میتونم بپرسم کدوم سوالاس که فهمیدین که اشتباه کردید؟

با استادای گروهتون در مورد سوالایی که به نظر میاد اشتباهن صحبت نکردید؟

gorgan89

عضو جدید

بابا اونی که شما میگید احتمالا نفر اول میشه ایشالله
این طوری ما دیگه نباید امیدوارم باشیم
ولی ایشالله قبول بشیم راحت شیم

behrah

عضو جدید
سلام

ببخشید میتونم بپرسم کدوم سوالاس که فهمیدین که اشتباه کردید؟

با استادای گروهتون در مورد سوالایی که به نظر میاد اشتباهن صحبت نکردید؟
یکی توی هیدرولیک هست که همه راجع بهش گفتند...
یکی سوال 127 من هنوز فکر میکنم جواب 4 میشه
یکی سوال 135 که مطمئن هستم 2 میشه
یکی هم 254 که قطعا 3 میشه
فکر کنم یکی هم توی آمار هست... اونو درست نمی دونم.
اون عکسی که اول از چندتا سوال گذاشتم همه رو استادا تایید کردند که حرف من درسته اما بعد توی نت با چند نفر دیگه مشورت کردم اونا قانعم کردن راجع به بعضی هاشون اشتباه می کنم.

gorgan89

عضو جدید
آره من که عمرا نمیتونم یه سال دیگه بخونم.
واسه منم همینطوره یا امسال یا هیچ سال دیگه ای :D
ولی بعضیا از سوالا مشکل دارن واسه ما یه سوال فتوکپی سوال عمران 92 بود تو مکانیک خاک ولی جواب صحیح تو گزینه ها نبود و خیلی دیگه
من تو هیدرولیک فقط به همون سوال کم پرش روی شیب تشکیل بشه که جوابش میشد عدد 2 فقط رو همون اعتراض داشتم

(M&M)

کاربر بیش فعال
یکی توی هیدرولیک هست که همه راجع بهش گفتند...
یکی سوال 127 من هنوز فکر میکنم جواب 4 میشه
یکی سوال 135 که مطمئن هستم 2 میشه
یکی هم 254 که قطعا 3 میشه
فکر کنم یکی هم توی آمار هست... اونو درست نمی دونم.
اون عکسی که اول از چندتا سوال گذاشتم همه رو استادا تایید کردند که حرف من درسته اما بعد توی نت با چند نفر دیگه مشورت کردم اونا قانعم کردن راجع به بعضی هاشون اشتباه می کنم.

هیدرولیک منظورتون همون سوال مربوط به پرش هیدرولیکیه؟

در مورد سوال مربوط به اصطلاحات مربوط به قنات یعنی سوال 126 هم من هنوز اعتقادم اینه که جواب میشه جدول.توی نشریه 182 برنامه و بودجه هم چیزی در مورد جدول نیست.

با تمام این تفاسیر من فکر میکنم شما حتما قبول میشید.اما در مورد خودم شک دارم.:razz:

behrah

عضو جدید
هیدرولیک منظورتون همون سوال مربوط به پرش هیدرولیکیه؟

در مورد سوال مربوط به اصطلاحات مربوط به قنات یعنی سوال 126 هم من هنوز اعتقادم اینه که جواب میشه جدول.توی نشریه 182 برنامه و بودجه هم چیزی در مورد جدول نیست.

با تمام این تفاسیر من فکر میکنم شما حتما قبول میشید.اما در مورد خودم شک دارم.:razz:
آره همون سوال هیدرولیک منظورمه...
نمیدونم شاید راجع به قنات هم بشه جدول ولی من نزدم جدول امیدوارم اون نشه :)))))))))
شما هم انشاالله قبولید... امسال به نسبت پارسال کمتر توی منابع شرکت کردن اما یه بدی که وجود داره انگار توی دانشگاه ما ظرفیتو کم کردن که امیدوارم خیلی کم نکرده باشن!

(M&M)

کاربر بیش فعال
آره همون سوال هیدرولیک منظورمه...
نمیدونم شاید راجع به قنات هم بشه جدول ولی من نزدم جدول امیدوارم اون نشه :)))))))))
شما هم انشاالله قبولید... امسال به نسبت پارسال کمتر توی منابع شرکت کردن اما یه بدی که وجود داره انگار توی دانشگاه ما ظرفیتو کم کردن که امیدوارم خیلی کم نکرده باشن!

شما از ظرفیت دانشگاه ها اطلاعی ندارید؟ ظاهرا هر دانشگاهی جداگانه ظرفیت پذیرش رو به سنجش اعلام میکنه.

توی خبرها خوندم که اسال ظرفیت ارشد افزایش داره.

(M&M)

کاربر بیش فعال
من واقعا پشیمونم که چرا زهکشی امتحان ندادم. چون ظرفیتش زیادتره و هم اسونتره.:w00:

gorgan89

عضو جدید
من واقعا پشیمونم که چرا زهکشی امتحان ندادم. چون ظرفیتش زیادتره و هم اسونتره.:w00:

من فقط میخوام ارشد قبول شم چه منابع چه زهکشی. واقعا نمیدونم چطور شد که منابع رو انتخاب کردم.

فقط باید دعا کرد که ظرفیتها رو ببرن بالا.:w05:

بابا قبولید
منم کم کم دارم استرس میگیرما
بالا که میره ولی دانشگاههای تهران فک نکنم تغیبری بکنن

behrah

عضو جدید
شما از ظرفیت دانشگاه ها اطلاعی ندارید؟ ظاهرا هر دانشگاهی جداگانه ظرفیت پذیرش رو به سنجش اعلام میکنه.

توی خبرها خوندم که اسال ظرفیت ارشد افزایش داره.
دست خود دانشگاه ها هم نیست... البته امسال رو نمیدونم اما یادمه که استادمون میگفت ما به وزارت علوم گفتیم 3 نفر ارشد میخوایم به ما 10 تا ظرفیت دادن! البته این موضوع واسه دو سال پیشه...

behrah

عضو جدید
من فقط میخوام ارشد قبول شم چه منابع چه زهکشی. واقعا نمیدونم چطور شد که منابع رو انتخاب کردم.

فقط باید دعا کرد که ظرفیتها رو ببرن بالا.:w05:

من عاشق گرایش منابع آب هستم! اگر این گرایش نبود اصلا شرکت نمی کردم :w10:

behrah

عضو جدید
منم منظورم شهرهای به غیر از تهرانه. تهران رو که باید توی dream ببینمش.

مطمئن باشید مشهد قبولید اگر درصدهاتون همینه... من تخمین زدم خودم رو هم میدونم کجا قبولم کجا نه!!!!!!!! :w11: یعنی واقع بینانه تخمین زدم!

(M&M)

کاربر بیش فعال
مطمئن باشید مشهد قبولید اگر درصدهاتون همینه... من تخمین زدم خودم رو هم میدونم کجا قبولم کجا نه!!!!!!!! :w11: یعنی واقع بینانه تخمین زدم!

شما دانشگاه ها رو اولویت بندی کردین برای خودتون؟ یعنی فکر میکنید کجا قبول میشید؟

احساس میکنم بچه های دیگه ای هم هستند که خیلی وضعشون از من بهتره .همین موضوع کلافم کرده. من کلا آدم استرسی هستم توی هر زمینه ای. احساس میکنم به چیزی که میخوام نمیرسم. امیدوارم تخمین رتبه ای که توی اون سایتی که فرمودین برام کرده تا حد زیادی به واقعیت نزدیک باشه.

من الهه استرسم.:king:

آخرین ویرایش:

behrah

عضو جدید
شما دانشگاه ها رو اولویت بندی کردین برای خودتون؟ یعنی فکر میکنید کجا قبول میشید؟

احساس میکنم بچه های دیگه ای هم هستند که خیلی وضعشون از من بهتره .همین موضوع کلافم کرده. من کلا آدم استرسی هستم توی هر زمینه ای. احساس میکنم به چیزی که میخوام نمیرسم. امیدوارم تخمین رتبه ای که توی اون سایتی که فرمودین برام کرده تا حد زیادی به واقعیت نزدیک باشه.

من الهه استرسم.:king:
نه بابا استرس نداره که... فقط رتبه نیست که مهمه من اگر نفر اول کنکور هم میشدم غیر از شهر خودم و تهران جایی نمی رفتم به هزار دلیل مثلا یکیش این که فردوسی مشهد از بوعلی بهتره اما من ترجیح میدم بمونم همون بوعلی تا اینکه بخوام برم اونطرف کشور! حالا خیلی ها اینطوری هستند، نمونه اش توی همکلاسی های من زیاده هم توی منابع هم گرایش های دیگه... شما همینطوری با همین درصدها احتمال قبولی توی مشهد رو دارید نگران نباشید!

(M&M)

کاربر بیش فعال
نه بابا استرس نداره که... فقط رتبه نیست که مهمه من اگر نفر اول کنکور هم میشدم غیر از شهر خودم و تهران جایی نمی رفتم به هزار دلیل مثلا یکیش این که فردوسی مشهد از بوعلی بهتره اما من ترجیح میدم بمونم همون بوعلی تا اینکه بخوام برم اونطرف کشور! حالا خیلی ها اینطوری هستند، نمونه اش توی همکلاسی های من زیاده هم توی منابع هم گرایش های دیگه... شما همینطوری با همین درصدها احتمال قبولی توی مشهد رو دارید نگران نباشید!

امروز توی همون سایت تخمین رتبه یکی به نام خانم نگار درصداشونو گذاشته بودن و بهش گفته شده بود که رتبش بین 7 تا 12 میشه. 

Lucky  her