کارشناسی ارشد... برنامه ریزی و خواندن گروهی

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
یا بچه هامون رفتن دنبال درسو دیگه باشگاه نمیان یا دیگه این قسمت و واسه درس نمیان!!!

eliot -esf

کاربر فعال مهندسی کشاورزی , گیاهپزشکی
کاربر ممتاز
واقعا؟؟نه بچه هامون درسخونن...تو چیکا کدی؟
من هیچی !!! بالاخره امتحان رانندگی دادم یک ضرب قبول شدم :) انشاالله برای امتحان میان ترم شروع میکنم به درس خواندن اونم شب امتحان فقط جزوه ها را به صورت فشرده تو سرم میزنم انشاالله اگه زنده موندم الان که دارم میمیرم :confused:

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هیچی !!! بالاخره امتحان رانندگی دادم یک ضرب قبول شدم :) انشاالله برای امتحان میان ترم شروع میکنم به درس خواندن اونم شب امتحان فقط جزوه ها را به صورت فشرده تو سرم میزنم انشاالله اگه زنده موندم الان که دارم میمیرم :confused:
مبارکت باشه پس کو شیرینی بچه ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟شوخی کردم....
هیچی دیگه حتما از الآن هر روز باید دوربزنی باماشین... دختر درسم بخونیاااااااااا.
ایشالا زنده باشی گلم.....

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
آفرین به این بچه های درس خون..... آمار بگیرن خلوت ترین تاپیک این جاست.... انگار واقعا درس تعطیل شده ها......... ارشدی ها کجان؟

نارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
نفس عزیز من باغبانی هستم......................... اگر از من میشنوی اینترنت و دوست و اینا را به مدت 5 ماه ترک کن حسابی بشین بخون ........ مطمئن باش قبول میشی......... یه دور هم کافی نیست برای خوندن

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم هستم :D

فعلا که دو ترم از درسم مونده :D ولی میخوام ارشد هم امتحان بدم :confused:

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم هستم :D

فعلا که دو ترم از درسم مونده :D ولی میخوام ارشد هم امتحان بدم :confused:
هستی؟
دم دستی؟
درو بستی؟
تنها نشستی؟
....
شوخی کدم... خوبه که هستید.... خب همه فرار کردن ... بیاید بخونید دیگه ....قبول میشی ایشالا....

بالا