کارشناسی ارشد... برنامه ریزی و خواندن گروهی

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلــــــــــــــــــام
از عنوان تاپیک معلومه دیگه قضیه چیه.
هر کی میاد بیاد با هم شروع کنیم.
دوستان با تجربه هم بیان راهکارای مفید برامون بزارن.و اینکه چه گرایشی برای ارشد رشته ی ما عالیه.
:gol::gol:

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
همه گرایشها که با هم نمیتونن برنامه ریزی کنن! هر رشته ای برنامه خاص خودشو لازم داره...

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالااااااا من چه کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یکی بیاد با هم باغبونی بخونیم خب!!!من حوصلم نمیاد تهنایی بخونم!
آقا امیر بیا با هم اول ارشد رشته ی ما رو بخونیم بعد سال بعد مال شما رو با هم میخونیم!:D
آقا رضا هم راست میگه چه جوری با هم برنامه بریزیم بخونیم؟کسی نظری نداره؟چه کنییییییییییم؟؟؟؟؟؟؟؟

eliot -esf

کاربر فعال مهندسی کشاورزی , گیاهپزشکی
کاربر ممتاز
خوب دروس عمومیتون با هم بخونین !!! نمیشه ؟؟!! مثلا زبان و .. !!! اوه یادم نبود انگار ارشد عمومی نداره ؟!! اره ؟؟؟

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مگه کنکور سراسریه که عمومی بخونیم؟ بیا از فردا عربی میخونیم! بعدم معارف و ادبیات!!!:D

یه زیان مثل همیم!!

البته من که بیماری شناسی ام " گیاهشناسی" هم دارم...که صفر صفرم!!! شمام دارید نفس؟؟

eliot -esf

کاربر ممتاز
مگه کنکور سراسریه که عمومی بخونیم؟ بیا از فردا عربی میخونیم! بعدم معارف و ادبیات!!!:D

یه زیان مثل همیم!!

البته من که بیماری شناسی ام " گیاهشناسی" هم دارم...که صفر صفرم!!! شمام دارید نفس؟؟
چه میدونم خوب !! من همین پارسال کنکور دادم !! حالم ار کنکور بهم میخوره !!! تصمیم دارم با معدل برم ارشد دیگه کنکور نمیدم !!!
واییییییی استرس کنکور گرفتم !!!
خوب زبان و گیاهتون با هم بخونین !!! البته گیاه شناسی بچه های باغبانی حتما مفصل تر از ماهاست !!

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره منم گیاهشناسی دارم.فکر کنم مثل هم باشه گیاهمون!خاک شناسی یا فیزیولوژی شما ندارین؟

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چه میدونم خوب !! من همین پارسال کنکور دادم !! حالم ار کنکور بهم میخوره !!! تصمیم دارم با معدل برم ارشد دیگه کنکور نمیدم !!!
خوب زبان و گیاهتون با هم بخونین !!! البته گیاه شناسی بچه های باغبانی حتما مفصل تر از ماهاست !!

ماها؟؟ آهان شما هم با مایی؟؟ یادم نبود!:D

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز

شما هم گیاهپزشکی می خونید؟با معدل منظورتون چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آره منم گیاهشناسی دارم.فکر کنم مثل هم باشه گیاهمون!خاک شناسی یا فیزیولوژی شما ندارین؟

نه دیگه ما کل درسامون همینه:

1- زبان عمومی

2-. سیستماتیک

3- بیماری شناسی

4- قارچ شناسی

5- اصول مبارزه و سم شناسی

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه دیگه ما کل درسامون همینه:

1- زبان عمومی

2-. سیستماتیک

3- بیماری شناسی

4- قارچ شناسی

5- اصول مبارزه و سم شناسی

واقعا که پس چرا ما 9 تا داریم؟
1-گلهای زینتی
2-سبزیکاری
3-گیاهشناسی
4-فیزیولوژی
5-فیزیولوژی پس از برداشت
6-ازدیاد
7-خاکشناسی
8-میوه کاری
9-= زبان

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واقعا که پس چرا ما 9 تا داریم؟
1-گلهای زینتی
2-سبزیکاری
3-گیاهشناسی
4-فیزیولوژی
5-فیزیولوژی پس از برداشت
6-ازدیاد
7-خاکشناسی
8-میوه کاری
9-= زبان

ببخشید خود بیماری شناسی ما شامل( بیماری های قارچی- باکتریایی- ویروسی- نماتودی-فیزیولوژی) میباشد.

shidi1369

عضو جدید
سلام من میخوام برا ارشد اصلاح نباتات بخونم کسی پایه هست الوووووووووووووووووو الووووووووووووووووو:surprised:

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
به الهام گفتم دیگه!!!!!!!

ببخشیدااااااااا مال ما هم زیر شاخه میخوره مثل شما بعضیاش!!!!اییییششششششششششششششش چرا پز میدی حالا؟؟؟؟؟؟؟
اسپـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم اونم تو تاپیک من؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

eliot -esf

کاربر ممتاز
شما هم گیاهپزشکی می خونید؟با معدل منظورتون چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آره !! منم اگه خدا قبول کنه گیاه پزشکی میخونم :) با معدل یعنی اینکه اگه معدل کل همه دروسی که پاس کردی بالای 17 باشه نامه و درخواست میدی به دانشگاهی که میخوای ارشد بخونی اونها هم شاید قبول کنند !! البته میگن بیشتر همه دانشگاه شاگرد اول و ممتاز های خودشون میگیرند اما کارهای پژوهشی کرده باشی و عضو هسته علمی باشیو کلا بچه فعال و خوبی باشی ممکنه دانشگاهی دیگه هم قبولت کنه !! من خودمو دارم برای صنعتی میکشم !! فعلا خدارا شکر معدلم رو 18 است کاش همین طوری ادامه پیدا کنه !!

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به الهام گفتم دیگه!!!!!!!

ببخشیدااااااااا مال ما هم زیر شاخه میخوره مثل شما بعضیاش!!!!اییییششششششششششششششش چرا پز میدی حالا؟؟؟؟؟؟؟
اسپـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم اونم تو تاپیک من؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نفس خانوم حالا یه پست من شد اسپم؟؟؟ بد اخلاق!! من هر شب درسامو میخونم! از ساعت 12 شب تا 4......

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آره !! منم اگه خدا قبول کنه گیاه پزشکی میخونم با معدل یعنی اینکه اگه معدل کل همه دروسی که پاس کردی بالای 17 باشه نامه و درخواست میدی به دانشگاهی که میخوای ارشد بخونی اونها هم شاید قبول کنند !! البته میگن بیشتر همه دانشگاه شاگرد اول و ممتاز های خودشون میگیرند اما کارهای پژوهشی کرده باشی و عضو هسته علمی باشیو کلا بچه فعال و خوبی باشی ممکنه دانشگاهی دیگه هم قبولت کنه !! من خودمو دارم برای صنعتی میکشم !! فعلا خدارا شکر معدلم رو 18 است کاش همین طوری ادامه پیدا کنه !!

اصلا هم اهل ریا نیستن!:)

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز

نفس خانوم حالا یه پست من شد اسپم؟؟؟ بد اخلاق!! من هر شب درسامو میخونم! از ساعت 12 شب تا 4......

چی کنییییییییییم دیگه دیگه؟؟

آها پای نت درس میخونی دیگه؟
حالا جدی تو ماه رمضون بیاید برنامه بریزیم درس بخونیم.مثلا من امروز شروع کردم 10 صفحه خوندم اومدم پای نت.شما شروع کردی؟

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چی کنییییییییییم دیگه دیگه؟؟

آها پای نت درس میخونی دیگه؟
حالا جدی تو ماه رمضون بیاید برنامه بریزیم درس بخونیم.مثلا من امروز شروع کردم 10 صفحه خوندم اومدم پای نت.شما شروع کردی؟

من خیلی وقته شروع کردم... از اول تیر نم نمک میخونم...تو ماه رمضان هم ساعت درسیمو تغییر دادم از 12 تا 4 میخونم....

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز

من خیلی وقته شروع کردم... از اول تیر نم نمک میخونم...تو ماه رمضان هم ساعت درسیمو تغییر دادم از 12 تا 4 میخونم....

منم میخواستم بخونمااا ولی وقت خالی گیر نیاوردم....امروز شد یه 10 صفحه ای خوندم تاپیک ارشد مکانیک رو خوندم دیدم چقد باحال با هم درس میخونن کاش ما هم تعدادمون زیاد بود با هم میخوندیم.شما 12 شب تا 4 صبح میخونی اونوقت صبح ساعت چند بیدار میشی؟

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم میخواستم بخونمااا ولی وقت خالی گیر نیاوردم....امروز شد یه 10 صفحه ای خوندم تاپیک ارشد مکانیک رو خوندم دیدم چقد باحال با هم درس میخونن کاش ما هم تعدادمون زیاد بود با هم میخوندیم.شما 12 شب تا 4 صبح میخونی اونوقت صبح ساعت چند بیدار میشی؟

صبح بیدار نمیشم که...بعد از ظهر بیدار میشم!:D

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
:D
حالا من شب یه یک ساعتی رو میخوابم ولی از اینور 2 ظهر بیدار میشم امروز ولی 1 بیدار شدم .
اگه ارشد رو از مهر بخونیم قبول میشیم دیگه؟نه؟

بالا