چی تو دلت مونده که به کسی باید میگفتی و نگفتی!!!؟؟

naghme_63

عضو جدید
منم تو این موقعیت بودم ولی هیپگاه نتونستم با این موضوع کنار بیام حتی با گذشت زمان...

منم تو همچین موقعیتی بودم....اما زمان که گذشت کم کم باهاش کنار اومدم
[/QUOTE]

secret-girl

عضو جدید
من دوست داشتم...تو ام همینطور....ولی تو نتونستی با شرایط کنار بیای...واسه همیشه منو با یه دنیا غشق تنها گذاشتی...بزرگترین ارزوم اینه که برگردی...برگرد که بدون تو نمیتونم زندگی کنم

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من دوست داشتم...تو ام همینطور....ولی تو نتونستی با شرایط کنار بیای...واسه همیشه منو با یه دنیا غشق تنها گذاشتی...بزرگترین ارزوم اینه که برگردی...برگرد که بدون تو نمیتونم زندگی کنم

:crying::crying2:

♫ ♫ (。◕‿◕。) ♫ ♫

عضو جدید
کاربر ممتاز

ناراحت نباش :w24:

ازیک نفر خعلی ناراحتم............... اما خودش نمیدونه..!!چون هیچوقت به روش نیاوردم وبهش بی احترامی نکردم.....!!!!تصمیم داشتم بهش بگم اما باز میگم بیخیال ...!!!! جواب ابلهان خاموشی ست....!!!!!!!

دیگران رو ببخش نه بخاطر اینکه اونها لایقه بخشش هستن ...بلکه به خاطر اینکه تو لایق آرامشی :gol:

معلومه دلت خیلی پره

ههههههه....:w05::cry:

خیلی دوستش داشتم ولی حیف که ندونست و برا همیشه رفت

...:(

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
تو دلم نمونده اگه گفتنی بود می گفتم حتما مهم نبوده که نگفتم
اما اگه برگردم به اون سال، اون روز، اون اتاق، پا می شدم و می رفتم تا نشنوم.....وقتی دو یا چن نفر حرف بزنن و نخوان که من بشنوم یاد گرفتم که پاشم و برم...

آخرین ویرایش:

♫ ♫ (。◕‿◕。) ♫ ♫

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو دلم نمونده اگه گفتنی بود می گفتم حتما مهم نبوده که نگفتم
اما اگه برگردم به اون سال، اون روز، اون اتاق، پا می شدم و می رفتم تا نشنوم.....وقتی دو یا چن نفر حرف بزنن و نخوان که من بشنوم یاد گرفتم که چاشم و برم...

باهات کاملا موافقم...
گاهی باید رفت تا نشنید.

arash 4

عضو جدید
کاربر ممتاز
ازت چندتا سوالی دارم
عیدی می آید برای شادی و خوشحالی به نظرت شادم؟
لباس می خرند آرایشگاه میرن عطر میخرن برای خوشگل شدن به نظرت خوشگلتر از اون موقع میشم؟
سالی می آید برای پاک کردن دل برای تمیز کردن دل به نظرت هر چند بار تمیز کنم غیر از تو چیزی دیگه ای میمونه تو دلم؟

در وصل هم زعشق تو ای گل در آتشم
عاشــق نمی شوی کـه ببینی چــه می کشم

arash 4

عضو جدید
کاربر ممتاز
آدمی در حال پرواز است سعی کن پروازت پرواز تحسین باشد
پروردگارا بال پروازم باش و در مسیرت ثابت قدم گردان تا بفهمم از زیبای و لذت و آرامشت.

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستت داشتم.............. ولی شرایطمون اجازه نداد بهت بگم........:redface:............. فکر نمیکردم تو منو دوست نداشته باشی و بری سراغ یکی دیگه.. شایدم شرایط تو هم طوری بود که نمیتونستی ابرازش کنی.....
:|

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
چقدر اصرار می کنین؟ من تو لحظه سعی می کنم زندگی کنم گفتنی باشه می گم.... واسه بعدترها نگه نمی دارم... اگه بمونه هم گفتنی نیست... چون فراموشش می کنم تا ته دلم نمونه

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال
من معمولا اگه تو دلم چیزی مونده باشه و نگفته باشم شب خواب میبینم دارم اون حرفا رو به طرف میگم:biggrin:

habib fasa

عضو جدید
من هرچی تو دلم باشه یاکسی حقم ضایع کرده باشه یا دلم شکسته باشه میرم یه جا دور از آبادی حالا بیابون خلوت یا کوه جایی که بشری نباشه بلند بلند به اوس کریم میگم...
بغضم که شکست برمیگردم...

♫ ♫ (。◕‿◕。) ♫ ♫

عضو جدید
کاربر ممتاز
آدمی در حال پرواز است سعی کن پروازت پرواز تحسین باشد
پروردگارا بال پروازم باش و در مسیرت ثابت قدم گردان تا بفهمم از زیبای و لذت و آرامشت.

انشالله...:smile:

همه چی رو که دوست داشتم بدونه بهش گفتم
ولی کاشکی نمیگفتم...

اگرم نمی گفتی بخودت میگفتی کاش گفته بودم...حتما شرایط جوری بوده که باید می گفتی.

نمیدانم به چی فکر میکنی ولی از خدا میخوام به همون اندازه ای که به فکرتم ، به فکرم باشی

زیبا گفتی...

دوستت داشتم.............. ولی شرایطمون اجازه نداد بهت بگم........:redface:............. فکر نمیکردم تو منو دوست نداشته باشی و بری سراغ یکی دیگه.. شایدم شرایط تو هم طوری بود که نمیتونستی ابرازش کنی.....
:|

هرچیزی حکمتی داره دوست عزیز

انقد که وقت واسه خر کردن من گذاشتی واسه خودت میذاشتی آدم میشدی!

:w24: گاهی بعضی از انسان ها باعث تاسف میشن...

من هیچ حرفی تو دلم نمونده چون هرچی باشه می گم

:D
آفرین...کار درست همینه..البته با رعایت 1 سری نکته

چقدر اصرار می کنین؟ من تو لحظه سعی می کنم زندگی کنم گفتنی باشه می گم.... واسه بعدترها نگه نمی دارم... اگه بمونه هم گفتنی نیست... چون فراموشش می کنم تا ته دلم نمونه

خوشم اومد...آفرین:w17:

من معمولا اگه تو دلم چیزی مونده باشه و نگفته باشم شب خواب میبینم دارم اون حرفا رو به طرف میگم:biggrin:

:w25::w25: برای منم پیش اومده

من هرچی تو دلم باشه یاکسی حقم ضایع کرده باشه یا دلم شکسته باشه میرم یه جا دور از آبادی حالا بیابون خلوت یا کوه جایی که بشری نباشه بلند بلند به اوس کریم میگم...
بغضم که شکست برمیگردم...

:cry: خب چرا به کسایی که دلت رو شکوندن نمیگی؟؟ نذار کسی حقت رو ضایع کنه دوست من

tina364

عضو جدید
کاااااش منم میتونستم جلوی بعضیا وایسم وحرفامو بهشون بزنم, اما فقط سکوت میکنم وبغض گلومو میگیره:cry: ولی دوست دارم به یکی بگم: دوست بی معرفت من! هنوزم دوستت دارم وآرزو میکنم هرجا هستی شاد باشی وبه هر چی میخوای برسی....فک نمیکردم اینقدر زود از یاد ببری منو....

habib fasa

عضو جدید
:cry: خب چرا به کسایی که دلت رو شکوندن نمیگی؟؟ نذار کسی حقت رو ضایع کنه دوست من
وقتی زورت به قویتر از خودت از نظر پارتی نمیرسه چجور بذارم حق ضایع نشه؟
تا حالا هرچی از اوس کریم خواستم نه نگفته هرچی تو دلم بوده ردیف شده بقیش هم توکل به خودش...

♫ ♫ (。◕‿◕。) ♫ ♫

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی زورت به قویتر از خودت از نظر پارتی نمیرسه چجور بذارم حق ضایع نشه؟
تا حالا هرچی از اوس کریم خواستم نه نگفته هرچی تو دلم بوده ردیف شده بقیش هم توکل به خودش...

اوهوم راست میگی...:w05:
ولی همین که اوس کریم هواتو داره..انگار دنیا رو داری دوست خوبم. بقیش مهم نیس