چی تو دلت مونده که به کسی باید میگفتی و نگفتی!!!؟؟

software eng

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چیزی تو دلم نمونده که نگفته باشم.

خیلیا ناراحتم کردن به بعضیاشون گفتم به بعضیاشونم نگفتم.چون اصولا چیزی تو دلم نمیمونه . زود میبخشمو فراموش میکنم...

ممنون از تاپیکت دوست خوبم.
:gol:

♫ ♫ (。◕‿◕。) ♫ ♫

عضو جدید
کاربر ممتاز
چیزی تو دلم نمونده که نگفته باشم.

خیلیا ناراحتم کردن به بعضیاشون گفتم به بعضیاشونم نگفتم.چون اصولا چیزی تو دلم نمیمونه . زود میبخشمو فراموش میکنم...

ممنون از تاپیکت دوست خوبم.
:gol:

بهترین کار رو انجام میدین...

خواهش می کنم لطف دارین:smile:

sany 1

عضو جدید
خیلی چیزا تو دلم هست خیلیییییییییییییییی
که فقط بگم خدا چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

♫ ♫ (。◕‿◕。) ♫ ♫

عضو جدید
کاربر ممتاز

anise b

عضو جدید
کاربر ممتاز
میخواستم بهت بگم دلم برات تنگ شده
اما فک نمی کردم به این زودی زیر خروارها خاک بری....
رفیق دلم برا خنده هات تنگ شده
کی به جز تو می تونه منو بخندونه!!!!!!
امروز عکست رو نگاه کردم طاقت نیاوردم
اما با رفتنت یادم انداختی چقد اطرافیانم رو دوس دارم
دوستــــــــــــــــــــــــت دارم

پ . ن : من و رفقام تو خیابون و خاطره ها......

arash 4

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدانم چه بگویم تا تصویرش در ذهنم مجسم شه تا خوشت بیاد ولی برات میگم چقدر حس دوریت عذاب آور است که فقط کسی می داند که ازت دور باشد ولی مشتاق وصالت

♫ ♫ (。◕‿◕。) ♫ ♫

عضو جدید
کاربر ممتاز
هیچ وقت روم نشده به مادرم بگم دوست دارمو عاشقتم هنوز روم نشده دستشو ببوسم خدا کنه همین زودیها این یه جمله هم گفته بشه............

زودتر سعی کن این حرفایی رو که نگفتی بگی دوست عزیز...در ضمن نیازی به رو نیست...فقط 1 کم به تمام اون زحماتی فکر کن که مادرت برای بزرگ کردنت کشیدن...
باور کن مامانها وجودشون اونقدر عمیقه که حتی اگه از دست بچه هاشونم ناراحت بشن اون ها رو سریع میبخشن...

به سلامتی مامانا....

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
هیچ وقت روم نشده به مادرم بگم دوست دارمو عاشقتم هنوز روم نشده دستشو ببوسم خدا کنه همین زودیها این یه جمله هم گفته بشه............

جان من روت نمیشه دست مامانتو ببوسی؟؟؟!!!! تو دیگه چه آدمی هستی؟!!!
عین ماست باید این کارو انجام بدی که . ناسلامتی مادرته ...
اینقد راحت به بهانه های مختلف میتونی اینکارو انجام بدی، مثلا وقتی یه کاری ووست انجام میده ،بعدش ازش تشکر بکن و دستشو بگیرو ببوس،یا زمانی که بهش میرسی و میخوای بهش سلام بکنی،برو پیشش بهش دست بده و سلام کن و دستشو ببوس. دوسه بار که انجام بدی برات آسون میشه.حتما اینکارو بکن. خیلی راحت بیوفت بپاش و پاهاشو ببوس، اصلا هم خجالت نکش .
یادت نره همیشه سعی کن دو جارو ببوسی.1 کف پای مادر( زمانی که خوابه اینکارو راحت میتونی انجام بدی) و 2 پیشانی پدر(اینو که علنی هم میتونی انجام بدی).

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز

من عادتمه هیچ کاری نکنم روزی چند بار به مامانم میگم دوسش دارم، می بوسمش، موقع امتحانا و گرهایی که تو کارم بیفته، خواهش می کنم دعام کنه و یواشکی پاهاشو می بوسم، دستشو هم می بوسم منتها بعضی وقتها از بس این کارو می کنم نمیذاره...
منم یه موقعی خیلی وقت پیش مث شما بودم و فکر می کردم که اونا باید منو دوست داشته باشن و لوسم کنن و به دوست داشتن من یا بیان حس دوست داشتن من نیازی نیست، ولی آروم آروم و با درک بعضی چیزها، فهمیدم که مامان و بابا و خونواده به محبت احتیاج دارن وباید اینو یه جوری بهشون نشون بدی....

♫ ♫ (。◕‿◕。) ♫ ♫

عضو جدید
کاربر ممتاز
جان من روت نمیشه دست مامانتو ببوسی؟؟؟!!!! تو دیگه چه آدمی هستی؟!!!
عین ماست باید این کارو انجام بدی که . ناسلامتی مادرته ...
اینقد راحت به بهانه های مختلف میتونی اینکارو انجام بدی، مثلا وقتی یه کاری ووست انجام میده ،بعدش ازش تشکر بکن و دستشو بگیرو ببوس،یا زمانی که بهش میرسی و میخوای بهش سلام بکنی،برو پیشش بهش دست بده و سلام کن و دستشو ببوس. دوسه بار که انجام بدی برات آسون میشه.حتما اینکارو بکن. خیلی راحت بیوفت بپاش و پاهاشو ببوس، اصلا هم خجالت نکش .
یادت نره همیشه سعی کن دو جارو ببوسی.1 کف پای مادر( زمانی که خوابه اینکارو راحت میتونی انجام بدی) و 2 پیشانی پدر(اینو که علنی هم میتونی انجام بدی).

خیلی خوب گفتی.... واقعا این چیزا نیازی به رو نداره...

B@control

کاربر بیش فعال
به میلاد یکی از همکلاسیهام.
باید بهش میگفتم این چه کاری بود که کردی چرا اون همه گل فرستادی در خونمون ابروم جلو مامانم اینا رفت تو چرا دست از سر من بر نمیداری
خیلی نامردی نامرد