چی تو دلت مونده که به کسی باید میگفتی و نگفتی!!!؟؟

saba jo00on

عضو جدید
کاربر ممتاز
اه...........................
چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تو که میگفتی من دروغگو نبودم موقع رفتن دروغگو خطاب شدم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

REYMOND00

کاربر بیش فعال
به یکی:خیلی دوستت دارم و تمام دنیامی...با اینکه اولیو زیاد بهت می گم اما هیچوقت اون حس اعماق قلبمو نمی رسونه که چقققققدر...
یه یکی دیگه:فقط می تونم بگم متاسفم...خودت می دونستی و اونکارا رو کردی...تقصیر هر دومون بود...
به 4 نفر:هیچچچچ وقت نمی بخشمتون حتی اگه رو تخت بیمارستان لنگ حلالیت طلبی از من باشین که به درک واصل شین(اینو خودشون می دونن)

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
هیچی نمونده... همشو فریاد می کشم رو سرش.............................

همون لحظه.........................

جرأتشو همیشه داشتم و دارم....................

اگه نگفتم به خاطر اینه که ارزشی نداشته!!

سیّد

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دلم نوشت امون بده --- اگه چ زشت امون بده ----

یک دختره

عضو جدید
کاربر ممتاز
باید به یکی بگم که چقدر دوستش دارم اما میترسم بفهمه دوستش دارم از من بدش بیاد

یک دختره

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره حس بدیه...منم از یکی خوشم میومد به خاطر غرورم یا ترس از بدش اومدن از من یا مسخره شدنم بهش نگفتم تا اینکه رفت با یکی دیگه:(

واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ وای نگو....من دیونه میشم.... نمیدونی چقدر بهم سخت میگذره.... اصلا دیونه دارم میشم. از همه بدترم اینه که باید یکجوری رفتار کنم انگار حسی ندارم....

*سالومه*

عضو جدید
واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ وای نگو....من دیونه میشم.... نمیدونی چقدر بهم سخت میگذره.... اصلا دیونه دارم میشم. از همه بدترم اینه که باید یکجوری رفتار کنم انگار حسی ندارم....
آره میدونی بدبختیم چیه؟؟ اینکه بیشتر اوقات هم مبینم:(:( اما خودمو مجبورم به بیخیالی بزنم...تا دیر نشده بهش بگووووووووو.

یک دختره

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره میدونی بدبختیم چیه؟؟ اینکه بیشتر اوقات هم میبینمش:):) اما خودمو مجبورم به بیخیالی بزنم...تا دیر نشده بهش بگووووووووو.

اخه فوق العاده مغروره... اصلا توی دانشگاه معروفه به مغروری ...شاگرد الف هس.... همش سرش توی کتابه فقط.....

میترسم بفهمه دیگه حتی نگاهم هم نکنه (بخاطر غرورش)

الان باز میتونم دلمو خوش کنم شاید دوستم داشته باشه اما اونموقع چی؟؟؟؟؟؟

*سالومه*

عضو جدید
اخه فوق العاده مغروره... اصلا توی دانشگاه معروفه به مغروری ...شاگرد الف هس.... همش سرش توی کتابه فقط.....

میترسم بفهمه دیگه حتی نگاهم هم نکنه (بخاطر غرورش)

الان باز میتونم دلمو خوش کنم شاید دوستم داشته باشه اما اونموقع چی؟؟؟؟؟؟

نه اشتباه منو نکن....اون فردم مغرور بود و کم حرف.....و از همه بدتر که یه نوع خاصی باهام رفتار میکرد نمیتونستم بفهمم که منظوری داره یا طبیعی رفتار میکنه....چون شخصیتش خاص بود....منتظر بودم اون پیشقدم بشه....اما اینقدر خودم جلو نرفتم که فهمیدم با یکی دیگه رفته......خیلی ناراحت شده بودم....:cry:

یک دختره

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه اشتباه منو نکن....اون فردم مغرور بود و کم حرف.....و از همه بدتر که یه نوع خاصی باهام رفتار میکرد نمیتونستم بفهمم که منظوری داره یا طبیعی رفتار میکنه....چون شخصیتش خاص بود....منتظر بودم اون پیشقدم بشه....اما اینقدر خودم جلو نرفتم که فهمیدم با یکی دیگه رفته......خیلی ناراحت شده بودم....:cry:

خوب به نظرت من چیکار کنم؟ خودم برم بهش بگم ببخشید من شمارو دوست دارم؟ اخه فکر کن بعدش اگه بگه شرمنده... بعد چه بلایی سرم میاد...باورت نمیشه تو دانشگاه اسمش میاد قلبم از جا کنده میشه....

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

شما که کنار شوهره هنرپیشه و معروفتون شاد بودین ؟ :|

*سالومه*

عضو جدید
خوب به نظرت من چیکار کنم؟ خودم برم بهش بگم ببخشید من شمارو دوست دارم؟ اخه فکر کن بعدش اگه بگه شرمنده... بعد چه بلایی سرم میاد...باورت نمیشه تو دانشگاه اسمش میاد قلبم از جا کنده میشه....

نمیدونم اما مستقیم نرو بهش بگو که خوشم میاد ازت٬ غیر مستقیم بهش بگو....بدون تو چه زمینه هایی مثلا بیشتر فعالییت میکنه...همین زمینه ها رو پیش بکش بگو منم خوشم میاد از این چیزا دوس دارم بیشتر باهم در ارتباط باشیم...ببین چی میگه؟؟ اونموقع مشخص میشه که حسش بهت چیه؟؟ خودتم اینطوری حالت بهتری داری چون حداقل حرفتو غیر مستقبم بهش زدی....بعدش پشیمون نمیشی....

t3teknik

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا جایی که یادمه حرفی نیست که به کسی نگفته باشم( در ضمن ما چیز نداریم که باهاش حرف بزنیم)

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
واقعیتش یه چند نفر بودن که قسمت نشد از خجالتشون در بیام
یکی یه مشت باید حواله صورت بی ریختشون میکردم که نشد:neutral: