چه تصوری از آینده کشورتان دارید؟

لکوربوزیه

عضو جدید
هر ایرانی باید دل نگران کشوری باشد سال ها در کشمکش بوده، و حال این کشور به دست من و تو رسیده! فکر می کنید ما چگونه کشوری می شویم؟ به سمت غرب و تکنولوژی حرکت می کنیم و صاحب دموکراسی می شویم؟ ما کشوری هر روز بد بختر می شویم و هیچ انتظار خوبی نسبت به فردا نیست؟ ما کشوری بنیادگرایی اسلامی ، الگویی برای کشورهای اسلامی می شویم؟ ما هیچوقت به دموکراسی نمی رسیم و دچار اختلافات داخلی می شویم؟ می توان عقاید مختلفی را مطرح کرد؟ امیدوارم که با نگاه مثبت به قضیه داشته باشیم و نه نگاهی چپ و نه راست داشته باشیم و بتوان یک تعبییر دست نسبت به آینده کشورمان بدست بیاوریم! امیدوارم بحث منطقی،قابل نتیجه گیری برای دوستان و آشنایی با عقاید نسل جوان نسبت به آینده داشته باشیم!

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما اول بگو الان چیزی داریم که انتظار داشته باشیم تو اینده به بیشترش برسیم!!

پس اینده ای در کار نیست.

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بریک جان شما از قرن چندم میای که اینارو دیدی؟؟؟؟؟؟؟؟

jujushow

عضو جدید
بیشتر قصد این سوال ازار دادنه ما هست دیگه ... اره ؟
مثل قضیه همون لره هست که میکنندش توی اتاق دایره ای میگند حالا برو یه گوشه بشین !

*Essi*

اخراجی موقت

ما بیشتر عادت کرده ایم،از گذشته تصور داشته باشیم.

خدای ما ،الگوهای ما و ............ همه متعلق به گذشته اند و ما مانده ایم و یادگارها..........

گویی مغز ما در گذشته منجمد شده است.

terajedi21

عضو جدید
ایندش رو خداوند به خیر بگذراند!ولی انصافا هیچکس نمی داند چه میشود هیچکس کشوری که شدیدترین تحریم ها در قبالش اعمال میشود در انزوای جهانی قرار دارد حکومتی واقعا استثنایی در طول تاریخ بشریت را در خود میبیند نه اسلام میفهمد نه غیر اسلام را قبول دارد خودش رخنه شیطان است!ملتش کج فهم و جاهل و خرافاتی هستند(نه نیستن کاملا مدرنیته و متمدنن!:surprised:)من اینده ای که درش تغییری داشته باشه نمی بینم همینطور ادامه میدیم به همه شرایط هم عادت میکنیم ما ایرانی ها میترسم بریم جهنمم زیر سوال ببریم:surprised:البته جمع بستن اینجور حرف زدن کمی از منطق به دور هست ولی باید جوری نارضایتی خودمون رو از کرده هایمان نکرده هایمان به همدیگه القا کنیم و هر روز افسرده تر بشیم!
:D

pause

عضو جدید
بریک جان شما از قرن چندم میای که اینارو دیدی؟؟؟؟؟؟؟؟

من:cool: pause هستم برادر stop:surprised: و فرزند break:mad:
خوب حالا فرمایش

بگو ببینم آیا امنیت نداری: صبح تا شب اینجا هر حرفی میزنید کسی کاری به شما دارد، میری تو خیابون ها کسی هست بگه بالای چشماتن ابرو هست، و ...
آسایش اگر نمیداشتی اینجا ولو نبودید
رفاه اگر نمیداشتید اینجا نبودید و دنبال یک لقمه نان بودید
و
.
.
.

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بله درست میفرمایید بریک جان ما خیلی چیزها داریم....پس باید هدف ایندمون رو مدیریت جهان قرار بدیم.....این اینده ماست!

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیر تردید ندارم....بنده اماده همکاری در مدیریت جهان هستم....فقط منتظرم جهانیان نیز به این باور که ما ناجی اونها هستیم برسن!

wall_E

عضو جدید
ما هیچوقت به دموکراسی نمی رسیم و دچار اختلافات داخلی می شیم ........