چشم چراني!!! (خانومها لطفا بياين داخل نظر بدين)

چشم چراني!!! (خانومها لطفا بياين داخل نظر بدين)

• اصلا اينو دوست ندارم خيلي ناراحت وگاهي عصباني ميشم

رای: 81 60.9%
  • دوست دارم و نگاه ديگران منو خوشحال ميكنه

رای: 14 10.5%
  • در برابرش بي تفاوتم

رای: 38 28.6%

• مجموع رای دهندگان
    133

thepjt

عضو جدید
حالا یکی پیدا شده از اون ریختتون خوشش میاد ، بدتون میاد ؟
همون بهتر که برید بترشید
اون وقت آرزوتون میشه اینکه یکی فقط یک نگاه بکبنه بهتون ....

من خودم اگر آدم زیبایی باشه نگاه میکنم بهش اما زل نمیزنم بهش چون جودشو میگیره یهویی فکر میکنه کی هست و خودشو با ملکه های زیبایی اشتباه میگیره !

در نهایت هر وقت شما خانوما تونستید که از یه بچه کوچولوی مامانی ناز خوشگل خوشتون نیاد مردا هم از شما ها خوششون نمیاد . این یه غریزه است و موجب ادامه نسل بشر میشه وگرنه الان تا حالا نه هیچ کس مامان شده بود چون مثل ما حالش از گریه و ... بچه بهم میخورد و هم اینکه در طول تاریخ تا الان همه مردا همه زنها رو نابود کرده بودند ! چون به هر میانگین قدرت مرد ها خیلی بیشتر از زنها است

maryam_-mehregan

عضو جدید
آقای محترم نگاه داریم تا نگاه من بین اطرافیانم ادمی دارم که نمیتونم یه لحظه هم تحملش کنم دوستایی رو هم دارم که ساعت ها باهاشون گپ میزنم بدون ذره ای احساسه..... آدمایی که برام مثله داداشم می موننو از هزارتا دختر باهاشون راحت ترم:w39:

پترو

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقای محترم نگاه داریم تا نگاه من بین اطرافیانم ادمی دارم که نمیتونم یه لحظه هم تحملش کنم دوستایی رو هم دارم که ساعت ها باهاشون گپ میزنم بدون ذره ای احساسه..... آدمایی که برام مثله داداشم می موننو از هزارتا دختر باهاشون راحت ترم:w39:
گفته های شما کاملا درسته اینجوری هست من هم دوستانی دارم که مثل خواهر میمونن برام . اما نگاهی که به این نوع دوستان میشه با نگاهی که بهش میگن چشم چرونی فرق میکنه . موافقید با نظرم شما ؟

thepjt

عضو جدید
به هر حال ما که زن نبودیم و احساسای شما رو نداریم .... اما به هر حال .:cowboy:
.
این طبیعت آدمه و نمیشه کاریش کرد
من خودم به شخصه تو زندگیم برام اتفاقاتی رخ داده که از همه دخترا حالم بهم میخوره و دلم میخواد همشونو خفه کنم برن بمیرند راحش شن !!!!!!!
(البته دست جمهوری اسلامی هم درد نکنه کار ما رو راحت کرده )
...
اما بازم نا خود آگاه به یه دخترجذب میشم و این یه غریزه ی انسانیه و نمیشه کاریش کرد .

رراستی :
تریپ قاتل به این میگنا ! ;)ازز این قاتلا هستن زنجیره ای کار میکنند !! :w15:
و کلا هرچیزی برام تازه باشه هم نگاهش میکنم . مثل : :Ph34r:
خیلی از نگاه هامم تخصصیه و فیزیک صورتو آنالیز میکنم ببینم مدل تو مکس چطوری میشه کردتش . من مدلینگ کار میکنم :)

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
با عرض معذرت از آقایون باشگاه...من فکر میکنم چشم چرونی و هیز بازی یه صفت کاملا" حیوانیه و کار آدمای عقده ای هست..
من که از مردای هیز متنفرم و وقتی کسی بهم نگاه میکنه از خدا می خوام نعمت دیدن رو ازش بگیره و جفت چشاش کور بشه!!:surprised:

thepjt

عضو جدید
با عرض معذرت از آقایون باشگاه...من فکر میکنم چشم چرونی و هیز بازی یه صفت کاملا" حیوانیه و کار آدمای عقده ای هست..
من که از مردای هیز متنفرم و وقتی کسی بهم نگاه میکنه از خدا می خوام نعمت دیدن رو ازش بگیره و جفت چشاش کور بشه!!:surprised:

کور شدن ؟ خدا نکنه !!!
اینوو جدی نمیگی که ؟
با این حساب منم آرزو میکنم یکی رو صورت شما زنها اسیدی چیزی بریزه تا دیگه از این آرزو ها نکنی !

همیشه و در همه حال خدا رو بابت چیزایی که بهت داده و نداده شکر کن
اینقدر از این حرفاتون و از این احساساتون بدم میاد که حد نداره

پترو

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما که زحمت میکشین دعا میکنید اینطوری دعا کنید که خدا به راه راست هدایتشون کنه یا شرایطشون جوری بشه که چشم چرونی نکنن. فکر میکنم اینجوری بهتره.

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما که زحمت میکشین دعا میکنید اینطوری دعا کنید که خدا به راه راست هدایتشون کنه یا شرایطشون جوری بشه که چشم چرونی نکنن. فکر میکنم اینجوری بهتره.
اون موقع انقدر لجم میگیره که نمیتونم اینجوری دعا کنم!:surprised:

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
از این مسائل تو جامعه زیاده و بقدری عادی شده که موندیم چه واکنشی باید نشون داد
تازه ایکاش فقط به نگاه کردن بسنده میکردن و دنبال ادم راه نمی افتادن

من خودم محجبه هستم ورفتارم مثل دخترهای محجبه ولی بعضی از اقایون کاری ندارن خانم چه پوششی داره
اونا کار خودشونو میکنن

آرینا

عضو جدید
به هر حال ما که زن نبودیم و احساسای شما رو نداریم .... اما به هر حال .:cowboy:
.
این طبیعت آدمه و نمیشه کاریش کرد
من خودم به شخصه تو زندگیم برام اتفاقاتی رخ داده که از همه دخترا حالم بهم میخوره و دلم میخواد همشونو خفه کنم برن بمیرند راحش شن !!!!!!!
(البته دست جمهوری اسلامی هم درد نکنه کار ما رو راحت کرده )
...
اما بازم نا خود آگاه به یه دخترجذب میشم و این یه غریزه ی انسانیه و نمیشه کاریش کرد .

رراستی :
تریپ قاتل به این میگنا ! ;)ازز این قاتلا هستن زنجیره ای کار میکنند !! :w15:
و کلا هرچیزی برام تازه باشه هم نگاهش میکنم . مثل : :Ph34r:
خیلی از نگاه هامم تخصصیه و فیزیک صورتو آنالیز میکنم ببینم مدل تو مکس چطوری میشه کردتش . من مدلینگ کار میکنم :)
چه شخصیت عجیب غریبی....من مامانم رو میخوام...:cry:

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا سوای خوبی و بدی و سایر مسائل بی بحث اخیرا من تو یکی دو سایت دیدم مبنی بر تحقیقات پژوهشگران که اثبات کرده چشم چرانی یه چندسالی به عمر مردان اضافه میکند که شاید شما دوستان نیز این اواخر چنین اخباری رو دیدید حالا اگه پیدا کردم میذارم (البته من فقط یه خبر گفتم و بحثی مبنی بر خوب یا بد بودن این عمل نکردم در نتیجه از شنیدن جوابهای نامناسب معذورم:biggrin:)

Roya.r

عضو جدید
حالا یکی پیدا شده از اون ریختتون خوشش میاد ، بدتون میاد ؟
همون بهتر که برید بترشید
اون وقت آرزوتون میشه اینکه یکی فقط یک نگاه بکبنه بهتون ....

من خودم اگر آدم زیبایی باشه نگاه میکنم بهش اما زل نمیزنم بهش چون جودشو میگیره یهویی فکر میکنه کی هست و خودشو با ملکه های زیبایی اشتباه میگیره !

در نهایت هر وقت شما خانوما تونستید که از یه بچه کوچولوی مامانی ناز خوشگل خوشتون نیاد مردا هم از شما ها خوششون نمیاد . این یه غریزه است و موجب ادامه نسل بشر میشه وگرنه الان تا حالا نه هیچ کس مامان شده بود چون مثل ما حالش از گریه و ... بچه بهم میخورد و هم اینکه در طول تاریخ تا الان همه مردا همه زنها رو نابود کرده بودند ! چون به هر میانگین قدرت مرد ها خیلی بیشتر از زنها است
با این طرز فکر قشنگت 1لطف کن هیچوقت زن نگیر:exclaim:
خود خواه
ازخودراضی
گستاخ
...

ilili

عضو جدید
لولوفر خانم

لولوفر خانم

واقعا از اين نگاه ها و متلك هاا بيزارم.

پترو

عضو جدید
کاربر ممتاز
از این مسائل تو جامعه زیاده و بقدری عادی شده که موندیم چه واکنشی باید نشون داد
تازه ایکاش فقط به نگاه کردن بسنده میکردن و دنبال ادم راه نمی افتادن

من خودم محجبه هستم ورفتارم مثل دخترهای محجبه ولی بعضی از اقایون کاری ندارن خانم چه پوششی داره
اونا کار خودشونو میکنن
اینا دیگه ابرو مردا رو بردن. من شرمنده از طرف آقایون.

NEGARi2

عضو جدید
khob adama be ham nega mikonan in ye chize tabieie albate negaha ba ham fargh daran age ye pesari ye lahze bargarde negam kone negahi ke az sare jazabiat boode na badam nemiyad vali zool zadan ya ba manzoor bad negah kardan har kasio narahat mikone ye soal age ye adam jazab bebinid vase ye lahze tavajohetun jalb nemishe?manzooram az jazab jelf nista eshteba nashe

tracer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
والا سوای خوبی و بدی و سایر مسائل بی بحث اخیرا من تو یکی دو سایت دیدم مبنی بر تحقیقات پژوهشگران که اثبات کرده چشم چرانی یه چندسالی به عمر مردان اضافه میکند که شاید شما دوستان نیز این اواخر چنین اخباری رو دیدید حالا اگه پیدا کردم میذارم (البته من فقط یه خبر گفتم و بحثی مبنی بر خوب یا بد بودن این عمل نکردم در نتیجه از شنیدن جوابهای نامناسب معذورم:biggrin:)

چ جالب!
عجب تحقیقات مسخره ایی!

negar62

عضو جدید
من تو این شرایط خیلی احساس ناراحتی میکنم،اگه امکانش باشه مکان رو ترک میکنم ولی اگه امکانش نباشه سعی میکنم به اون شخص نگاه نکنم و بی تفاوت باشم.اونم اگه منظوری داشته باشه بعد چند دقیقه تحمل بی اعتنایی خسته میشه دیگه نگاه نمیکنه ولی اگه مرض داشته باشه همچنان زل میزنه که متاسفانه در این شرایط کاری نمیشه کرد.ولی در کل اعصاب آدم خرد میشه.

• Like
واکنش ها: etnn

₪آمیتریس₪

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما دخترا اگه سعی کنین کمی بهتر بیاین بیرون این نگاه ها هم کمتر میشه!!!!!-البته منظورم همه دخترا نیست-یاعلی

تا یه حدیش به پوشش برمیگرده ولی یه قسمتیشم مال اینه که بعضی از آقایون مریضن !
بهتر نیست به جای اینکه همه تقصیرارو بندازین گردن حجاب خانوما یه کمم اعمال خودتون رو کنترل کنین !
این حجاب هم شده بهونه شما آقایون !

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

تا یه حدیش به پوشش برمیگرده ولی یه قسمتیشم مال اینه که بعضی از آقایون مریضن !
بهتر نیست به جای اینکه همه تقصیرارو بندازین گردن حجاب خانوما یه کمم اعمال خودتون رو کنترل کنین !
این حجاب هم شده بهونه شما آقایون !

صد در صد ما هم باید کنترل کنیم،مثلا یکی که چادر سر کرده یا حجاب نرمالی داره که نباید چشم چرونی کرد....
ولی تو ایران بیشترش به خاطر حجاب بد خانماست،اینو مطمئنم

₪آمیتریس₪

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
صد در صد ما هم باید کنترل کنیم،مثلا یکی که چادر سر کرده یا حجاب نرمالی داره که نباید چشم چرونی کرد....

والا برادر من واسه بد حجابش هم نباید چشم چرونی کرد!
ولی متاسفانه کسی به باید ها و نباید ها کاری نداره ...
درسته بیشترش مربوط میشه به بدحجابی ولی صد در صدش این نیست !

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز

خوب خانوما حجاب بد دارن............ آقایون غلط میکنن نگاه هیزیانه (!) میکنن.......... والا....حالا دیگه هرچی میشه میندازین تقصیر بدحجابی خانوما... خود آقایون هم یه کم رعایت کنن بد نیس...............خواهر مادر خودشونم بود دوس داشتن یکی همینجوری نگاشون کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
والا برادر من واسه بد حجابش هم نباید چشم چرونی کرد!
ولی متاسفانه کسی به باید ها و نباید ها کاری نداره ...
درسته بیشترش مربوط میشه به بدحجابی ولی صد در صدش این نیست !

خب آره باید سعی کرد به بدحجابش هم چشم چرونی نکرد...
ولی از خودتون میپرسم کار سختی داری از آقایون نمیخواین؟؟؟
آدم باید سعی کنه خودش درست زندگی کنه،که بد نگن چرا اینطوری نگام میکنن!!!؟؟
آدم نباید توقع زیاد داشت....ما کشورمون فرق میکنه

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب آره باید سعی کرد به بدحجابش هم چشم چرونی نکرد...
ولی از خودتون میپرسم کار سختی داری از آقایون نمیخواین؟؟؟
آدم باید سعی کنه خودش درست زندگی کنه،که بد نگن چرا اینطوری نگام میکنن!!!؟؟
آدم نباید توقع زیاد داشت....ما کشورمون فرق میکنه

چرا همه سختیاش باید ماله خانوما باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟