چشم چراني!!! (خانومها لطفا بياين داخل نظر بدين)

چشم چراني!!! (خانومها لطفا بياين داخل نظر بدين)

• اصلا اينو دوست ندارم خيلي ناراحت وگاهي عصباني ميشم

رای: 81 60.9%
  • دوست دارم و نگاه ديگران منو خوشحال ميكنه

رای: 14 10.5%
  • در برابرش بي تفاوتم

رای: 38 28.6%

• مجموع رای دهندگان
    133

...pianist

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
2،3 روز پيش تو مترو يه دختر با مادرش كنار من (داخل قطار) نشسته بودن و متاسفانه مثل هميشه نگاه همه آقايون به دختر خانوم بود كه انصافا بعضي از نگاه ها جالب نبودن! اونجا چند لحظه رفتم تو اين فكر كه واقعا خانومها چه احساسي در مورد اين نگاه ها دارن و تصميم گرفتم اين تاپيك رو بزنم پس خانوماي عزيز لطفا صادقانه نظرتونو بگين:
" وقتي تو يه همچين موقعيتي قرار ميگيرين كه نگاه يك يا چند مرد به شما خيره شده چه احساس بهتون دست ميده؟؟؟"

توجه
- دوستان لطفا از بحث منحرف نشين و به شوخي نكشونين
- اينكه چرا آقايون نگاه ميكنن موضوع بحث اين تاپيك نيست!

ممنون

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
2،3 روز پيش تو مترو يه دختر با مادرش كنار من (داخل قطار) نشسته بودن و متاسفانه مثل هميشه نگاه همه آقايون به دختر خانوم بود كه انصافا بعضي از نگاه ها جالب نبودن! اونجا چند لحظه رفتم تو اين فكر كه واقعا خانومها چه احساسي در مورد اين نگاه ها دارن و تصميم گرفتم اين تاپيك رو بزنم پس خانوماي عزيز لطفا صادقانه نظرتونو بگين:
" وقتي تو يه همچين موقعيتي قرار ميگيرين كه نگاه يك يا چند مرد به شما خيره شده چه احساس بهتون دست ميده؟؟؟"

توجه
- دوستان لطفا از بحث منحرف نشين و به شوخي نكشونين
- اينكه چرا آقايون نگاه ميكنن موضوع بحث اين تاپيك نيست!

ممنون

وحشت ناکه من که همون لحظه به خودم و لباسم شک میکنم و خودم و جم و جور میکنم تو دلمم آرزو میکنم خدا کنه این یارو کور بشه ندید بدید عقده ای :surprised::D:D

Fo.Roo.GH

عضو جدید
کاربر ممتاز
نفرت انگیز و باعث تاسفه....خیلی هم به فرهنگ چامعه مربوط میشه....من که گاهی میخوام زمین دهن باز کنه و برم توش...با اینکه هیچ وقت سروضع جلفی هم ندارم ولی از این نگاههایی که شما میگید زیاد برام پیش اومده..

من چرا فکر میکردم تو دختری؟:eek:

pme

عضو جدید
کاربر ممتاز
احساس خوبي نيست .
سعي مي كنم يه جوري نگاهش كنم كه از خيره شدن خودش پشيمون بشه !
ولي اگه از اون سمجا باشه مجبورم خودمو به بي تفاوتي بزنم

ENIGMA.

عضو جدید
من بی تفاوت به راهم ادامه میدم
به من چه ...؟؟!!
نگاه کنه. خدا چشم و داده واسه دیدن خوب
مهم نیست چه نگاهی به منه مهم اینه که نگاه من به کجاست.:razz:

sheyda_star

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره واسه منم زياد پيش مياد..حس بديه..اول به خودم نگاه ميكنم...ببينم چيزي شده كه اينطوري زل زده..بعدشم اگه چيز خاصي نبود بيتفاوت ميشم..

nasim khanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من ظاهر خودمون هم توي نگاه كردن مردا بي تاثير نيست...
البته اين به اون معني نيست كه اگه مثلا طرف چادر هم سر كنه مردا نيگاش نميكنن اما خب به كسي كه ساده باشه خيلي كمتر از اوني كه رنگي ونگيه نيگا ميكنن

TINA ARCHI

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دلم میخواد خودمو به بیتفاوتی بزنم ولی نمیشه خیلی معذب میشم اینجور موقعها اگه بتونم حتما جامو عوض میکنم اگه نشه با بدختی باید تحمل کنم:mad:

آخرین ویرایش:

Thais

عضو جدید
بستگی به نگاهش داره بعضی نگاهها خیلی بدن ولی کلا سعی میکنم بی تفاوت باشم مردا همیشه نگاه میکنن

FarnazT

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی بیشخصیتن
مخصوصا تو مترو
وقتی بخاطر اینکه دیر به ترن رسیدی مجبوری وارد اولین در باز بشی که مختص آقایونه هزاران چشم قلوپی زده بیرون زل میزنن بهت
من که همیشه رومو میکنم به شیشه و نگاهشون نمیکنم
ولی خیلی بشخصیت هستن که تا یه خانوم میبینن به خودشون اجازه میدن که بی شرمانه نگاهش کنن.
همین افراد هستن که عرصه رو به زن و دخترشون تنگ میکنن از تعصبات بیجا ، چون میدونن که مردهایی از قماش خودشون چطور با حتی یه نگاه میتونه یه زن رو عذاب بده.
خدا شفاشون بده

عطر بارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
اعصابم شدید خورد میشه دلم میخواد برم طرفو خفه کنم :mad:
ولی اینجور مواقع سرمو میندازم پایین و خودمو قایم میکنم:surprised:

bernabeo

عضو جدید
کاربر ممتاز
پیشنهاد می کنم این قضیه از دو طرف بررسی بشه

شخصاً بارها بارها و بارها این نگاهرو از طرف خانمها حتی در دانشگاه حس می کنم نه در مترو که هر مدل آدمی عبور می کنه !
به نظر من برای اینکه به یک نتیجه ی مطلوب پیرامون بحث مطرح شده برسیم راهی به جز بررسی دو جانبه ی موضوع نداریم . . .
:w10:

inshushinak

عضو جدید
:w14:این رفتارو من توی قشرخاص با تحصیلات متوسط ودارای شغل های خاصی دیدم،وخیلی به ندرت توی تحصیلکرده ها،به افتخارآقایون فهیم تحصیلکرده

sharlin

عضو جدید
کاربر ممتاز
وحشت ناکه من که همون لحظه به خودم و لباسم شک میکنم و خودم و جم و جور میکنم تو دلمم آرزو میکنم خدا کنه این یارو کور بشه ندید بدید عقده ای :surprised::D:D

ولی من اول به رخت و لباس اون نیگا می کنم..
ببینم چشاش و از کاسه درارم خوش تیپ تره..
یا کلا" کلش و بکنم بزارم رو سینش

k2_h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وایییی مرسی پیانیست جون

اینقد بدم میاد از مردای حییییییییییییییز

منم به گزینه بی تفاوت رای دادم

رای من قبوله ؟ :D

sharlin

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من ظاهر خودمون هم توي نگاه كردن مردا بي تاثير نيست...
البته اين به اون معني نيست كه اگه مثلا طرف چادر هم سر كنه مردا نيگاش نميكنن اما خب به كسي كه ساده باشه خيلي كمتر از اوني كه رنگي ونگيه نيگا ميكنن

دقیقا"...
من هر وقت چادر سرم می کنم آخر با یکی دعوام می شه..:surprised:
ملت مشکل دارن به خدا..:razz:

چه برسه به اینکه بخوای رنگییییییی ووووووو....... تیپ ووووووووو........
واویلا..
خیابون می شه رینگ بوکس:D

• Like
واکنش ها: k2_h

k2_h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دقیقا"...
من هر وقت چادر سرم می کنم آخر با یکی دعوام می شه..:surprised:
ملت مشکل دارن به خدا..:razz:

چه برسه به اینکه بخوای رنگییییییی ووووووو....... تیپ ووووووووو........
واویلا..
خیابون می شه رینگ بوکس:D

فقط خدا کنه شانس بیاری طرفت من نباشم

sharlin

عضو جدید
کاربر ممتاز
این ماجرا وقتی جالب میشه که سن مرد میره بالا و همراهش زن و بچه اش هم هستن....

اما رو ناموس مردم قفل میکنه چشاشو.......

آدم میمونه چی بگه

واویلا...

پیشنهاد می کنم این قضیه از دو طرف بررسی بشه

شخصاً بارها بارها و بارها این نگاهرو از طرف خانمها حتی در دانشگاه حس می کنم نه در مترو که هر مدل آدمی عبور می کنه !
به نظر من برای اینکه به یک نتیجه ی مطلوب پیرامون بحث مطرح شده برسیم راهی به جز بررسی دو جانبه ی موضوع نداریم . . .
:w10:

جدا"؟؟/:eek:

:w14:این رفتارو من توی قشرخاص با تحصیلات متوسط ودارای شغل های خاصی دیدم،وخیلی به ندرت توی تحصیلکرده ها،به افتخارآقایون فهیم تحصیلکرده

آخی....:D
ندیدی؟؟؟
من تا دلت بخواد تحصیل کرده چشم چرون دیدم این طوری:eek:
مخصوصا" بعضی استادای دانشگاه..:D