چرا همیشه اول پسرا باید پا پیش بذارن؟

Omid Jackson

عضو جدید
چرا وقتی میخوایم پیشنهاد دوستی بدیم اول باید پسرا برن جلو که بعد دخترا ناز کننو فکر کنن برترن؟ یا میخوان برن خواستگاری پسرا باید برن جلو؟ چرا دخترا این کارا رو نمیکنن تا پسرا هم یخورده ناز کنن ببینن خوبه یا نه؟ :razz:

k2_h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به فیلم دختر ایرونی مراجعه شود

k2_h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
راستی امید جان خوبی داداش . مخلصیم

Omid Jackson

عضو جدید
اگه دخترا از پسرا خواستگواری میکردن، دوست دختر من فکر نمیکرد که همش وظیفه منه که بهش زنگ بزنم. الآن یه هفتس بهش نه زنگ زدم نه اس ام اس دادم. اونم که انگار نه انگار!!!

ne_sh67

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی دوس دارم بدونم این بحث چند دهه دیگه میخواد ادامه پیدا کنه!؟!!؟:cry::cry:

R3iHan3H

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا ما که الآن غیر از این میبینیم!!!:surprised:
(البته به نظر من موضوعی که شما گفتید برمیگرده به نیاز جنسی و توانایی مهار کردن اش...)

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه دخترا از پسرا خواستگواری میکردن، دوست دختر من فکر نمیکرد که همش وظیفه منه که بهش زنگ بزنم. الآن یه هفتس بهش نه زنگ زدم نه اس ام اس دادم. اونم که انگار نه انگار!!!

شرمنده ناراحت نشی ها ولی شاید حواسش جای دیگه پرته:cry::cry::cry:

• Like
واکنش ها: k2_h
چون دخترا مثل پسرا غرور ندارن و شکستن غرور رو به اندازه پسرا حس نکردن و اینکه در این موارد خجالتی هستند البته نه در دنیای امروز;)

R3iHan3H

عضو جدید
کاربر ممتاز
پای کس دیگه ای درمیونه ! شک نکن :razz:
درسته که پسرها در عین حال میتونن با چند نفر راحت بپرن اما دخترها با یکی که میگردن ،برای دومی لنگ می زنن.اونم بخاطر عدم رعایت تعادل در تخلیه احساساتیه!!

• Like
واکنش ها: k2_h

k2_h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پای کس دیگه ای درمیونه ! شک نکن :razz:
درسته که پسرها در عین حال میتونن با چند نفر راحت بپرن اما دخترها با یکی که میگردن ،برای دومی لنگ می زنن.اونم بخاطر عدم رعایت تعادل در تخلیه احساساتیه!!

چه س. ک س. ی حرف میزنی :redface::D

R3iHan3H

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه من عین خیالمم نیست که زنگ نزده! ولی یکی منو روشن خاموش کنه ببینم چرا باید اینجوری باشه؟ آخه دخترا فکر میکنن خیلی برترن!
دخترها فکر نمیکنن برترند،فقط احساس میکنن که به پسرا نیازی ندارن(البته احساس میکنن!) اینم باعث غرور میشه.

Erfan_K

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا وقتی میخوایم پیشنهاد دوستی بدیم اول باید پسرا برن جلو که بعد دخترا ناز کننو فکر کنن برترن؟ یا میخوان برن خواستگاری پسرا باید برن جلو؟ چرا دخترا این کارا رو نمیکنن تا پسرا هم یخورده ناز کنن ببینن خوبه یا نه؟ :razz:
خریت ماها

Omid Jackson

عضو جدید
دخترا فکر میکنن پسرا خرشوننو تا هر جا که بخوان سواری میدن. پسرا بگن درست میگم یا نه؟

R3iHan3H

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه اصلا نیازی به پسرا ندارن.:eek: ببخشیدا ولی دخترا پررو هم هستن.:razz:
نه که پسرا پررو نیستن!!؟
بحث رو نیست عزیزم! تا بوده همین بوده تا هست همین هست!
پسرها به دخترها احتیاج دارن و این نیاز خیلی شدیدتر از نیاز دخترهاست.اصلا اگه این نیاز و ناز نبود که سنگ روی سنگ بند نمیشد!

Omid Jackson

عضو جدید
نه که پسرا پررو نیستن!!؟
بحث رو نیست عزیزم! تا بوده همین بوده تا هست همین هست!
پسرها به دخترها احتیاج دارن و این نیاز خیلی شدیدتر از نیاز دخترهاست.اصلا اگه این نیاز و ناز نبود که سنگ روی سنگ بند نمیشد!
شما برای چی میخواین ازدواج کنین؟ :que:

R3iHan3H

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما برای چی میخواین ازدواج کنین؟ :que:
من که هیچوقت همچین غلطی نمیکنم اما اونایی که ازدواج میکنن هدفهای مختلفی دارن (احتیاج عاطفی،تنهایی،نیاز جنسی،فرار از شرایط خونوادگی،طبق روال معمول،از روی احساسات و...). شما میخواین مچ منو بگیرین من نگفتم خانوما نیاز ندارن،گفتم کمتر از پسرها...

بالا