چرا مردان زنان را فقط برای رفع هوس میخوان

samaneh66

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب شماهم اگه زورتون میرسه ما رو بزنین . قانون جنگلو مگه بلد نیستی ؟ :razz: ( این یکی شوخی بود جون آبجی)

یه چیز دیگه هم هست اگه ماها به قول خودتون شما زنا رو نزنیم پس چه جوری نازتونو بکشیم همینجوری که ناز نمیکشیم
والا یه حرفا میشنویم از شما ها که شاخ درمیاریم
به حساب دوستیمون مجبوریم جواب ندیم و خاموش بمانیم
پیشته بابا عمرا کی به ناز کشیدن شما ها احتیاج داره:surprised::surprised::surprised:
من که هر کی بزنه 2 برابر دریافت میکنه:D:redface::whistle:
بچه ها من خیلی روخیه لطیفی دارم چیکار کنم؟:razz::confused:
خیلی لطیفی باید در صد نرمی رو ببری بالاتر
بد میگی چرا مسخره میکنیی؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :biggrin::biggrin::biggrin:
:D:D:D
همشششششششششششششششش
همشششششششششششششششش
مردان باید الاغ شما باشند
:surprised:
مثل اینکه شما علاقه وافری به الاغ دارید ولش نمکنید چیز دیگه ای به ذهنتون نمی رسه

rahele83

عضو جدید
عزیزم ما مردها رو خراب نکن!!!! اومدی اولین پستت شماره دادی واسه دوستی؟! مگه اینجا آژانس دوستیه؟! برو تو پیغام خصوصی!
البته به نظرم شما داری به عنوان مامور مخفی چهره پاک و بی ریای ما آقایون رو خدشه دار میکنی!
:biggrin::biggrin::biggrin:

raha 001

عضو جدید
پیشته بابا عمرا کی به ناز کشیدن شما ها احتیاج داره:surprised::surprised::surprised:
من که هر کی بزنه 2 برابر دریافت میکنه:D:redface::whistle:
بچه ها من خیلی روخیه لطیفی دارم چیکار کنم؟:razz::confused:

بیا پیش خودم عزیزم روحیتو دولس میکنم :D:gol:

:razz: خودتون شاهد باشین چقدر ما باید از جنس مونث بکشیم! حتی تو دنیای مجازی هم ول نمیکنن! :D

تو امروز مث که مامور شدی حال منو بگیریا!!!
مگه بد گفتم؟! این که دیگه از پیش پا افتاده ترین اصول پایه است!!!!!

آره جون خودت .. :eek::surprised:

این اصولو خودتون واسه خودتون ساختین :razz:

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
:D
عذاب وجدان .......چه کلمه بی معنا و مفهومی رو به کار بردی مردی که دست رو زنش بلند میکنه مگر وجدان هم داره

مي بخشيد سمانه خانم : شما كجاي ايران زندگي مي كنيد كه چنين چيزهائي رو ميبينيد ؟؟؟

كتك زدن زنها از طرف شوهرانشون اون زمانهاي سابق اتفاق مي افتاد . ولي الان كه از اين خبرا نيست . ( به موارد استثنا ئي كار ندارم )

من كه اصلا تا حالا تو دور و بري هام چنين چيزي نديدم . اصلا مگه رو خانمهاي امروزي ميشه دست بلند كرد ؟؟ ماشاالله همه شون ديگه حقوق قانوني و راه دادگاه و شكايت و اينجور چيزا رو بلدند

samaneh66

عضو جدید
کاربر ممتاز
مي بخشيد سمانه خانم : شما كجاي ايران زندگي مي كنيد كه چنين چيزهائي رو ميبينيد ؟؟؟

كتك زدن زنها از طرف شوهرانشون اون زمانهاي سابق اتفاق مي افتاد . ولي الان كه از اين خبرا نيست . ( به موارد استثنا ئي كار ندارم )

من كه اصلا تا حالا تو دور و بري هام چنين چيزي نديدم . اصلا مگه رو خانمهاي امروزي ميشه دست بلند كرد ؟؟ ماشاالله همه شون ديگه حقوق قانوني و راه دادگاه و شكايت و اينجور چيزا رو بلدند
شاید این چیزی که شما میگید درست باشه که تحصیلات هم در اون موثره اما باور کنید هنوز هم اینچنین مردانی وجود دارند حتی با اینکه تحصیلکرده هم هستند اما ................
فرق نمیکنه کجا باشی مهم اینه که تو مملکت ما هنوز قانونی به نفع زنان نوشته نشده است
باز باید خدا رو شکر کرد که امار این وقایع داره کاهش پیدا میکنه

بیخیال بابا الان کار بالا میگیره ها! یه صلوات بفرست حل میشه!:D (اگه جواب نداد یه کلاس کاراته ثبت نام کنین اون دیگه 100% جواب میده!)
:D:D:D:D:D

mehdix622

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی از دوستان من این مشکل براش پیش آمده من از نزدیک در جریان زندگیشون هستم
چرا مرده دست بزن داره چون مشکوکه به همه چیز چون شک داره نکنه خواستگار سابق اون خانم با اینکه زن گرفته اما هنوز دلش پیش زن این باشه
مشکوکه که زنش سر کار با همکار مردش در مورد چی حرف میزنه
مشکوک به شوهر خواهر خانمش
به خواهر زاده زنش که سنش از زن این کمتره مشکوکه
به صاحبخونشون مشکوکه
بازم بگم یا بسه
مرد بد بینی
میدونم زوج های خوشبخت وجود دارند اما خوب خوبه منطقی برخورد کنیم شاید بتونیم مشکل این دوستمون رو حل کنیم

..............................[/
QUOTE]
مرد بودن این موجود به شدت از سوی جامعه مردان تکذیب میشد
من الان فک میکنم یه روزی زنم رو بزنم!بعدش خدم رو دار میزنم

اشكال از خودمونه زيادي بهشون رو داديم!!!!!
;)

به ما رو ندین پس به کی بدین؟به عمه هتی؟؟؟

عزیزم این تقصیر آقایون نیس که این بلا ها به سرمون میاد !!! :cry:
مقصر خودمونیم که با یخورده چربزبونی آقایون ... میشیمو خودمونو راحت در اختیارشون میذاریم تا هر .... دلشون خواست بکنن !!بدشم ... :razz:
والا امضا کردن 1000 تا سکه همچین هم راحت راحت نیست ها
شما زنها برای هر لحظتون حساب وکتاب میکنسد چه برسه برای یه عمر زندگی

مردا غلط میکنن زنا رو برا رفع هوس میخوان :confused::razz::cool:

جان؟؟؟ این حرف رو تو زدی؟؟ من باورم نمیشه پسر که تو همچین حرفی بزنی

mehdix622

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا جان کار به کوچه باریک کشید مثل اینکه
تمومش کنید زشته مثلا شما فردا میخاهسن مامان بابا بشین این حرفارو همسراتون بشنون بده براتون ها
فاتحهه

scorpio20

عضو جدید
بچه ها من اصلا اهل اینجور تایپیک ها نیستم اما امروز بر اساس موضوعی ذهنم مشغول شده و مجبور بودم این تایپیک رو بزنم
سوال
چرا آقایون هر کاری که دلشون میخواد میکنند بعد هم اصلا خجالت نمیکشند (منظورم اینه که موقعی که عصبانی میشند دست روی زنشون بلند میکنند ) و هر وقت نیاز خودشون رو دیدین شروع میکنند به زنشون بعد از اینکه نیازشون بر طرف شد دوباره روز از نو روزی از نو ؟
واقعا شرم نمیکنند
البته منظور من همه آقایون نیست
بابا بیاید با هم دوست باشیم چرا اینقدر سیاه فکر می کنید حالا اگه بد نباشه که خوبا معلوم نمیشن:D

Candyman

کاربر فعال
  1. اگر متن رو خوب میخوندید متوجه می شدید بحث دوستی نیست بحث زن و شوهری
  2. من گفتم بعد از ازدواج منظورم قبل از ازدواج نبود
  3. موافقم همه جا همه نوع هست

1. آنچه که عیان است چه حاجت به بیان است چون زیاد تو جامعه وجد داره و ذهن هر کسی رو مشغول میکنه
  2. دوست کجا بوده متن رو با دقت بخونید
  3. ای بابا حالا کی به اینا بگه منظور ازدواج بوده نه دوستی

اصلا مگه ازدواج زورکیه؟
طرف نمیخاد تو رو...
از ریخت تو بدش اومده...
ریخت یکی دیگه رو الان دوست داره :biggrin:

ati_65

عضو جدید
دلم می خواست کلی درد دل کنم ولی سکوت می کنم چون همشون عین همن و آدم بشو هم نیستن.کاش می فهمیدن......................................!!!!!!!!!!!!!

بالا