چرا قیمت پراید به مرسدس بنز نزدیک می شود؟

شبح سرگردان

عضو جدید

هیچی پراید نمی شه البته سمند رو هم دست کم نگیریم

متخصصین امربه علت بی عیب و کامل بودن این دو خودرو فقط اقدام به تغییر فرم چراغ جلو و عقب انها می کنند

تا حالا که همیشه ما اینا رو پیش خرید کردیم اونم برای یه سال دیگه

حالا برای مقایسه چند تا ماشین خارجی رو هم میزاریم تا بفهمیم هیچی پراید نمی شه

چرا قیمت پراید به مرسدس بنز نزدیک می شود؟

ایمنی بی نظیر پراید

قابلیت منحصر به تغییر شکل جهت کاهش صدمات وارده از تصادف البته از این قابلیت جهت پارک خودرو می توان بهره برد

گفتنی است امتیاز این اختراع ثبت شده و منحصرا در اختیار شرکت مزبور است از متخصصین پژوهشگاه این شرکت کمال تشکر را داریم

نمونه ای دیگر واقعا بی نظیره

قابلیت باربری و وانت شدن

تحقیقات فنی برای موتور جایگزین در مدل های 132 و ال ایکس و سورن ودیگر مدل های جدید ادامه دارد اخرین عکس لو رفته از تیم تحقیقاتی مشترک دو شرکت به شرح زیر بوده است که از مزایای ان بی نیازی به سوخت ودوستدار محیط زیست و قدرت مانور بالا ذکر شده است

و اما تصاویری از پراید اصل کره 2010​

Sarp

مدیر بازنشسته
نه چون روز به روز به کیفیت پراید افزوده میشه
حیف که شبحی
نمیشه گرفتت
وگرنه لوت میدادمت به جرم کفر گوئی به جمهوری ایران مینداختنت کهریزک

چن میلیون از اونجا گیرم میومد
چن میلیون هم که قراره به بچه هام بدن:w12:

ddahmadss

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه نفر نیست به این مردم بگه آقا محصولات ایران خودرو و سایپا رو نخرید. سعی کنید یه سال پیاده گز کنید یا یه ماشین دو مدل پایین تر بخرید اما نو نخرید. ببینید بعد از یه سال چی به سرشون میاد.

امین قیاسی 1986

عضو جدید
سلام
در درجه ی اول / شما اصلا کار خوبی نکردیدی که بنز و پراید رو با هم مقایسه کردید مخصوصا اون، مرسدس مکلارن SLR که آخر گذاشتی به خدا آتیشم زدی

دوم اینکه خود کرده را تدبیر نیست : زمانی که ما پراید و دیگر محصولات آشغال داخلی رو خریداری میکنیم ، به این معنیه که پی همه چیزو به تن مالیدیم و دوست داریم که اینجوری تباه و نفله شیم

شبح جان دمتگرم به امید روزی که یا خودرو ساز ها ی داخلی آنقدر پیشرفت کنند که نیازی به خودروی با کیفیت خارجی نداشته باشیم و یا در غیر این صورت در همه ی خودرو سازی ها داخلی تخته بشه
الهی آمین به حق این مردم مظلوم

Mehrdad-254

عضو جدید
سلام
در درجه ی اول / شما اصلا کار خوبی نکردیدی که بنز و پراید رو با هم مقایسه کردید مخصوصا اون، مرسدس مکلارن SLR که آخر گذاشتی به خدا آتیشم زدی

دوم اینکه خود کرده را تدبیر نیست : زمانی که ما پراید و دیگر محصولات آشغال داخلی رو خریداری میکنیم ، به این معنیه که پی همه چیزو به تن مالیدیم و دوست داریم که اینجوری تباه و نفله شیم

شبح جان دمتگرم به امید روزی که یا خودرو ساز ها ی داخلی آنقدر پیشرفت کنند که نیازی به خودروی با کیفیت خارجی نداشته باشیم و یا در غیر این صورت در همه ی خودرو سازی ها داخلی تخته بشه

سلام آقا
با امضات خیلی حال کردم.
یا علی

R@mtin.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه نفر نیست به این مردم بگه آقا محصولات ایران خودرو و سایپا رو نخرید. سعی کنید یه سال پیاده گز کنید یا یه ماشین دو مدل پایین تر بخرید اما نو نخرید. ببینید بعد از یه سال چی به سرشون میاد.
جناب شما هم حرفا میزنیا! مگه ملت به غیر از این دو گزینه حق انتخاب دیگه ای دارن؟ مسعولین نباید 1% به فکر مردم باشن؟ خیلی وسایل حمل و نقل عمومی مون کامله که بگیم ماشین خریدن رو بی خیال بشیم!

خوب خرایی گیر اوردن به خدا 6 برابر قیمت میکنند توی پاچمون از سر و تهش میزنن یک تصادف هم که بکنی دسته جمعی به دیار باقی میرن . خدا لعنت کنه باعث و بانیشو.

ddahmadss

عضو جدید
کاربر ممتاز
جناب شما هم حرفا میزنیا! مگه ملت به غیر از این دو گزینه حق انتخاب دیگه ای دارن؟ مسعولین نباید 1% به فکر مردم باشن؟ خیلی وسایل حمل و نقل عمومی مون کامله که بگیم ماشین خریدن رو بی خیال بشیم!

خوب خرایی گیر اوردن به خدا 6 برابر قیمت میکنند توی پاچمون از سر و تهش میزنن یک تصادف هم که بکنی دسته جمعی به دیار باقی میرن . خدا لعنت کنه باعث و بانیشو.

به قول امین قیاسی ما که پی گرونی پراید رو به تن مالیدیم . چرا یه سال پی بی ماشینی به تنمون نمالیم؟

devil may cry

عضو جدید

مردم ما بر خلاف تام دنیا که تولید کنندگان داخلی و مسولین از مردم حمایت میکنند که از محصولات با کیفت استفاده کنند مجبور به استفاده از کالای بی کیفیت داخلی هستند;زمانی که گمرک خودرو و موتور 90% باشه که با هزینه حمل و نقل و سود و ..... قیمت خودرو خارجی به 8 برابر قیمت اصلی خودش برسه شما چطور انتظار دارید که مردم از محصول داخلی استفاده نکنند:smile: حالا من و شما هم جونمون رو دوست داریم خودو داخلی نمیخریم;پول هم نداریم خودرو خارجی بخریم :smile:; زمانی که سوار تاکسی و.... میشیم چی امنیت داریم؟
هیچ وقت کیفیت خودرو داخلی بالا نمیره دلیلش هم حمایت و سودی هست که برای بزرگان کشور داره:چند سال هست که نیروی انتظامی داره میگه ما یه سری خودروها رو شماره نمیکنیم بعد دوباره شروع میکنه به شماره کردن;فرض کنید روی پراید کیسه هوا هم ببندند وقتی بدنه ماشین با یک مشت قر میشه با کیسه هوا هم مشکلی حل نمیشه:smile:

شبح سرگردان

عضو جدید
دمت گرم مهندس!
خیلی خیلی جالب بود.مررررررررررسی
خواهش میکنم قابل شما را نداره البته پرایده داخلی:D:D

حیف که شبحی
نمیشه گرفتت
وگرنه لوت میدادمت به جرم کفر گوئی به جمهوری ایران مینداختنت کهریزک

چن میلیون از اونجا گیرم میومد
چن میلیون هم که قراره به بچه هام بدن:w12:
کجای کاری روی سر در کهریزک نوشتن "ادم بیار شبح تحویل بگیر" روز به روز هم به لطف اونجا تعدادمون داره زیاد میشه البته اشتباه نشه من اونجا شبح نشدم قضیه من جداست اخه اگه اونجا شبح بشی یه خورده بعدش باید سر به زیر باشی و اگرنه بهت میگن...:redface::redface::cry:

من بنز می خواهم مخصوصا اونی که درش به سمت بالا باز می شه .....;););)
دیگی چی عزیزم یه وقت تعارف نکنی ها برات میخرم البته عکسشو :D:D

ddahmadss

عضو جدید
کاربر ممتاز
مردم ما بر خلاف تام دنیا که تولید کنندگان داخلی و مسولین از مردم حمایت میکنند که از محصولات با کیفت استفاده کنند مجبور به استفاده از کالای بی کیفیت داخلی هستند;زمانی که گمرک خودرو و موتور 90% باشه که با هزینه حمل و نقل و سود و ..... قیمت خودرو خارجی به 8 برابر قیمت اصلی خودش برسه شما چطور انتظار دارید که مردم از محصول داخلی استفاده نکنند:smile: حالا من و شما هم جونمون رو دوست داریم خودو داخلی نمیخریم;پول هم نداریم خودرو خارجی بخریم :smile:; زمانی که سوار تاکسی و.... میشیم چی امنیت داریم؟
هیچ وقت کیفیت خودرو داخلی بالا نمیره دلیلش هم حمایت و سودی هست که برای بزرگان کشور داره:چند سال هست که نیروی انتظامی داره میگه ما یه سری خودروها رو شماره نمیکنیم بعد دوباره شروع میکنه به شماره کردن;فرض کنید روی پراید کیسه هوا هم ببندند وقتی بدنه ماشین با یک مشت قر میشه با کیسه هوا هم مشکلی حل نمیشه:smile:
واقعا تحمل یه سال بی ماشینی اینقده سخته؟

شبح سرگردان

عضو جدید
سلام

تا زمانی که سود این کارخانه های ماشین به جیب این سران میره نباید انتظار هیچ پیشرفتی را داشته باشیم پس به امید روزی که در همه خودروسازهای داخلی تخته بشه

devil may cry

عضو جدید
واقعا تحمل یه سال بی ماشینی اینقده سخته؟

تحمل بی ماشینی سخت هست ولی همونظور که گفتم انتظار دارید از تاکسی و آژانس و .... دیگه هم که از خودرو داخلی استفاده میکنند استفاده نکنیم؟
هیچ تفاوتی بین اینکه یک خودرو داخلی بخریم و یا از تاکسی و .... استفاده کنیم از نظر امنیت جانی و مالی و ... وجود نداره;در همه شرایط ما سوار خودرو داخلی میشیم که امنیت نداره حالا میخواد برای خودمون باشه;برای دوستمون باشه;تاکسی باشه یا .....

شبح سرگردان

عضو جدید
خواهش میکنم قابل شما را نداره البته پرایده داخلی:D:D

مرسی برادر!
ما خدا زده تو سرمون یه پرشیاشو نصیبمون کرده برا 7 پشتم بسه:D

مبارکه فقط مواظب باش چون با این که دور وبر 20 میلیون هستش ولی کیسه هوا که اصلی ترین چیز در نجات جان راننده هست را نداره

من اينو ميخوام

پس بریم قولنامه کنیم فقط بیمه بدنه نداره ولی بدون رنگ هستش

سلام. مرسی از پستتون خیلی خندیدم.

رو اب بخندی اخه این گریه داره نه خنده خوب حالا ناراحت نشو شوخی کردم

mani6606

عضو
تا هنگامی که صنعت خودرو ایران انحصاری باشه اوضاع همینه که هست. شما نگاه کنید همین ترکیه همسایه شمال غربی ایران تونسته جلب سرمایه کنه و خط تولید رنو و پژو رو به کشورش بیاره که به نظر من چند تا مزیت و هدف بزرگ رو داره 1- مهمترین ایجاد اشتغال برای قشر های مختلف اجتماع 2- افزایش صادارت غیر نفتی که همین الان بخشی از لوازم خودرو های اروپایی از ترکیه وارد ایران می شود.3- ایجاد جلب اعتماد برای سرمایه گذاران خارجی
خوب حالا به بازار انحصاری کشور خودمون نگا کنید البته در این میان نباید از طمع کیا و پژو بگذرید چرا؟ خیلی ساده اگر پژو و کیا بعد از چند سال تولید محصولاتشان در ایران مانع ادامه روند تولید میشدند حالا وضع این جوری نبود که 405 بعد از 20 سال هنوز تولید بشه یا پراید رو در قالب انواع مختلفی خودرو ببینیم. سال 67 تاکسی ها کره پیکان بوده حالا ببینید کره چه پیشرفتی کرده مهمترین علت جذب سرمایه خارجی بوده به نحوی که الان 50 درصد سهام دو کارخانه بزرگ خودور سازی کره یعنی هیوندایی و کیا متعلق به فورد می باشد.

terajedi21

عضو جدید
میگن قیمت سمند در کشورهای دیگه خیلی پایینتر از قیمت ایران هست!مثلا اذربایجان سمند رو بنا به گفته ها با کیفیت بهتر 4 میلیون قیمت میده نمی دونم رو چه حسابیه:surprised:چه نتیجه ای حاصل میشه هدف چیه!
جوانی که پراید قسطی میخره هنوز قسطش تموم نشده قسط گناهان صیغرش رو داده تموم کرده البته منافعی هم این اهن پاره های شکیل دارن که اگه نبودن چقدر بحران در چرخه مرگ و میر کشور ایجاد میشد بازار کفن و دفن راکد میموند!

ddahmadss

عضو جدید
کاربر ممتاز
تحمل بی ماشینی سخت هست ولی همونظور که گفتم انتظار دارید از تاکسی و آژانس و .... دیگه هم که از خودرو داخلی استفاده میکنند استفاده نکنیم؟
هیچ تفاوتی بین اینکه یک خودرو داخلی بخریم و یا از تاکسی و .... استفاده کنیم از نظر امنیت جانی و مالی و ... وجود نداره;در همه شرایط ما سوار خودرو داخلی میشیم که امنیت نداره حالا میخواد برای خودمون باشه;برای دوستمون باشه;تاکسی باشه یا .....

من نگفتم استفاده نکنید که
گفتم یه سال ماشین نو نخرید(صفر)

کارکرده بخرید.اتوبوس تاکسی دوچرخه استفاده کنید. فقط یه سال تا کاهش قیمت رو ببینید.

amiiinem

عضو جدید
پرشیا رو به قیمت تمام شده (3.5) به کارکنان ایران خودرو میدن!
و همین طور سمند رو به مردمان کشورٍ دوست و برادر! آذربایجان..
تریلی تریلی سمند بود که برگشت خورده بود!! یکی از رفیقام پرسید کی تو شمال خودرو!!سازی زدن؟!!! =)))
lol
یکی نیس به اینا بگه اقا جون حالیت نیس بسازی، چرا این جماعتو..
نساز جانم! نساز!
اما خدایی ملتم خیلی بی عرضن!