چرا دولت آمریکا به اصغر فرهادی تبریک می گوید؟

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم تبریک میگم، خیلی عال بود فیلمش، دم فرهادی گرم!

پاسخ سوال تاپیک رو نداشتید؟

منم بهش تبریک میگم.:w16:

"جدایی نادر از سیمین" بهترین فیلم ایرانی‌ بود که دیدم. عین یه موسیقی چند بار از اول تا آخر گذاشتمش و دیدم . هر بار متوجهٔ یه نکته جدید ‌‌شدم.

سوژهٔ خوب... بازیگری بی نقص... روایت فوق‌العاده

تحسین برانگیز بود .

من که افتخار میکنم......
خیلی هم حال کردم خیلی هم خوشحال شدم وقتی گلدن گلاب و گرفت واقعا ذوق کردم.....

آفرین;)
به جای اینکه بقیه هم اینکارو کنن هی حاشیه میزنن تنگش:mad:

maryam_22

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا یه سوال خیلی ساده:
چرا دولت ایران و رییس جمهور مردمی آقای احمدی نژاد که یه بچه عاروق میزنه به خودشه و خانوادش تبریک میگه ...یه تبریک خشک و خالی به آقای فرهادی نگفتن؟!!!!!!!!!!!!!!!!
ایشون ایرانی نیستن؟؟
چرا به جای پاسخ به این سوال ساده یه همچین سوالی رو مطرح میکنی؟؟ من بر این باورم شما کماکان داری سینه میزنی دوست عزیز که شدیدا تفکر رو مختل میکنه...

من پاسخ سوالتو ميدونم مارتين جان

از اونجايي كه آمريكا و ادم هاي خدانشناس به اقاي فرهادي تبريك گفتن ، و اينها ادم هاي پس نافهم و نادان و نا مسلموني هستن و ما ادمهاي با فهم و شعور ، بايد هر كاري كه اونا انجام دادن رو برعكسشو انجام بديم.

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من پاسخ سوالتو ميدونم مارتين جان

از اونجايي كه آمريكا و ادم هاي خدانشناس به اقاي فرهادي تبريك گفتن ، و اينها ادم هاي پس نافهم و نادان و نا مسلموني هستن و ما ادمهاي با فهم و شعور ، بايد هر كاري كه اونا انجام دادن رو برعكسشو انجام بديم.

از اونجایی که خیلی خوشبینیم و از سیاست سر در نمیاریم، فکر میکنیم دولت آمریکا عاشق چشم و ابروی ماست ازمون تعریف میکنه! واسه همین هرچی گفت میگیم به به ای ول!بد به دلمون راه نمیدیم، ایشالا که گربه است!

M@HYA-J00N

عضو جدید
کاربر ممتاز
من بر این باورم شما کماکان داری سینه میزنی دوست عزیز که شدیدا تفکر رو مختل میکنه...

نه اتفاقا من کاملا ریلکسم فقط نگران شمام که با این انتقادات شدیدتون نسبت به نظر بقیه ممکنه فشارتون بره بالا

این اصلا درست نیست به نظر دوستاتون احترام نمیذارید
اینجا اومدیم نظر بدیم نه نظر تحمیل کنیم

#parisa#

عضو جدید
کاربر ممتاز
این فیلم هم از این حکومت مجوز گرفته، هم با امکانات همین حکومت تهیه شده، هم توی همین حکومت بدون هیچ مشکلی اکران شده ، هم توسط همین حکومت بهش جایزه ها داده شده در جشنواره فجر، هم در صدا و سیمای همین حکومت تبلیغ شده و ازش طرفداری شده در مقابل اخراجی ها، و هم توسط نهادهای سینمایی همین حکومت به عنوان نماینده سینمای ایران در اسکار انتخاب شده.

من هرچی نگاه میکنم میبینم هرچی من میخواستم بهتون بگم خودتون به خودتون گفتید که!الان اینا هدفتونو از زدن این تاپیک زیرسوال نمیبره احیانا؟(هرچند در اون جمایت دولتش شک دارم من)

بعدشم الکی پیش واویلا برندارید لطفا!قیاس گلشیفته و فرهادی کاملا مع الفارقه!یادم نمیاد گلشیفته افتخاری بدست آورده باشه واسه ایران!موندم اگه گلشیفته این آتو رو نمیداد دستتون چی میخواستید بگید!!!!!!

2aawsome

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از اونجایی که خیلی خوشبینیم و از سیاست سر در نمیاریم، فکر میکنیم دولت آمریکا عاشق چشم و ابروی ماست ازمون تعریف میکنه! واسه همین هرچی گفت میگیم به به ای ول!بد به دلمون راه نمیدیم، ایشالا که گربه است!

عزیزم سیاست یعنی همین !!!
هیچ کس عاشق چشم و ابروی کسی دیگه نیست ولییی....تا توانی دلی بدست اور......!!!......این یعنی سیاست......
خیلی از سوالای شما جوابایی داره که اینجا نمیشه مطرح کرد......

Maenad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ای بابا...
تموم شد رفت دیگه
جایزه اش رو هم گرفت
افتخاراتم بهش شد
انگم بهش چسبوندن...
رفت تو خاطرات شیرین...
اگرم هدف سیاسی پشتش بود دم اون هدف گرم که شادمون کرد...حداقل این سیاست کثیف!!!باعث افتخار ایرانی در مجامع بین المللی و معتبر شد...
خسته شدیم از سیاست های پاکی که فقط برامون آبرو ریزی و تحریم و عقب موندگی در پی داشت...
خسته شدیم از بس تاوان توهمات کسایی رو پس دادیم که به خاطر خودخواهیشون دارن رو سیاست خودکفایی کذایی پافشاری میکنن و به فکر مردم بیچاره نیستن که دارن زیر بار تورم جون میکنن
نمیدونم با این شرایط چه طور روتون میشه دیگران رو زیر سوآل ببری
وقتی خودی داره با سیاستاش همه چیزتو ازت میگیره...
با این مسائل خودتون رو سرگرم نگه دارید و فکر کنید همه مثل خودتون سرشون زیر برفه...

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز

دولت آمریکا به اصغر فرهادی برای بردن جایزه گلدن گلوب تبریک گفت.

به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از روزنامه واشنگتن پست، ویکتوریا نولاند، سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا گفت: ما موفقیت و تعهد او را نسبت به فرهنگ غنی و مقاوم ایران تحسین می کنیم.

همزمان فیلم جدایی نادر از سیمین ساخته اصغر فرهادی با گرفتن چهره ای سیاسی به خود به اسکار هم نزدیکتر شد.

مراسم اهدای جوایز اسکار، ۲۶ فوریه، حدود ۴۰ روز دیگر، در لس آنجلس برگزار خواهد شد.

منبع خارجی:
US lauds Iran filmmaker

خدایا فرهادی رو سپردم به خودت از شر ِ .....!

چند وقت دیگه فرهادی هم خودشو لخت و عور میکنه :D

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه اتفاقا من کاملا ریلکسم فقط نگران شمام که با این انتقادات شدیدتون نسبت به نظر بقیه ممکنه فشارتون بره بالا

این اصلا درست نیست به نظر دوستاتون احترام نمیذارید
اینجا اومدیم نظر بدیم نه نظر تحمیل کنیم
اون چیزی که نقل قول کردید حرف من نبود، حرف اون دوستمون بود که در جوابش من اونو گفتم...
یادم نمیاد جایی به تفکر مخالفم توهین کرده باشم.

من هرچی نگاه میکنم میبینم هرچی من میخواستم بهتون بگم خودتون به خودتون گفتید که!الان اینا هدفتونو از زدن این تاپیک زیرسوال نمیبره احیانا؟(هرچند در اون جمایت دولتش شک دارم من)

بعدشم الکی پیش واویلا برندارید لطفا!قیاس گلشیفته و فرهادی کاملا مع الفارقه!یادم نمیاد گلشیفته افتخاری بدست آورده باشه واسه ایران!موندم اگه گلشیفته این آتو رو نمیداد دستتون چی میخواستید بگید!!!!!!
نه زیر سوال نمیره، یعنی شما معتقدید اینکه با حمایت دولتی به اینجا رسیده، دلیل میشه آمریکا از موقعیت سوء استفاده نکنه؟
نگاهتونو از داخل ببرید سمت خارج، چرا از خارج کشور از یک اتفاق داخل کشور استفاده می کنند و چرا این همه سیاسی کاری درباره این فیلم چه در زمان اکرانش و چه الآن وجود داره؟ چه سیاستی هست که اول این فیلم ، فیلم اپوزیسیون ایران لقب میگیره در رسانه های خارجی (برخلاف اینکه هیچ مولفه اپوزیسیونی نداره، و فیلمیست کاملا در چهارچوب حکومت) ولی بعد فیلم اپوزیسیون ایران از طرف دولت آمریکا مورد حمایت قرار میگیره؟

گلشیفته و فرهادی رو از این نظر مقایسه میکنم که قبلا در همین باشگاه گلشیفته باعث افتخار بود، که رفته در هالیوود فیلم بازی کرده و بازیگر ایرانیه و به به !
قبل این آتوی گلشیفته هم همین حرفا رو میزدم، مگه بعد ماجرای گلشیفته به حرف اومدم من!!!!!!!!:)

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عزیزم سیاست یعنی همین !!!
هیچ کس عاشق چشم و ابروی کسی دیگه نیست ولییی....تا توانی دلی بدست اور......!!!......این یعنی سیاست......
خیلی از سوالای شما جوابایی داره که اینجا نمیشه مطرح کرد......
اولین پاسخ منطقی از طیف مخالفان تفکر من!

سیاست یعنی همین، مرسی;)

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ای بابا...
تموم شد رفت دیگه
جایزه اش رو هم گرفت
افتخاراتم بهش شد
انگم بهش چسبوندن...
رفت تو خاطرات شیرین...
اگرم هدف سیاسی پشتش بود دم اون هدف گرم که شادمون کرد...حداقل این سیاست کثیف!!!باعث افتخار ایرانی در مجامع بین المللی و معتبر شد...
خسته شدیم از سیاست های پاکی که فقط برامون آبرو ریزی و تحریم و عقب موندگی در پی داشت...
خسته شدیم از بس تاوان توهمات کسایی رو پس دادیم که به خاطر خودخواهیشون دارن رو سیاست خودکفایی کذایی پافشاری میکنن و به فکر مردم بیچاره نیستن که دارن زیر بار تورم جون میکنن
نمیدونم با این شرایط چه طور روتون میشه دیگران رو زیر سوآل ببری
وقتی خودی داره با سیاستاش همه چیزتو ازت میگیره...
با این مسائل خودتون رو سرگرم نگه دارید و فکر کنید همه مثل خودتون سرشون زیر برفه...
خوش بینی مفرط در سیاست دولتی که در طول تاریخ ایران، دشمن مردم و کشور بوده، سر زیر برف کردنه.

Martin Eco

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما در پاسخ سوال، سوال مطرح نکنید، پاسخ سوال رو بفرمایید، اگر دارید.
و این سوال که چرا دولت آمریکا به سایر برگزیدگان گلدن گلوب تبریک نگفت و نمی گوید؟

پاسخ سوال شمام قبلا داده شده، این فیلم با حمایت همین دولت و حکومت به اینجا رسیده، در پست های قبلی دلایلش ذکر شد.

به جای نقد تفکرات، ترور شخصیت مخالفتان را سر لوحه قرار دادن نشان از استیصال در منطق و اوج دیکتاتوری تفکری شما را نشان می دهد.
اول شوما به من بگو چرا پستتو ادیت کردی؟؟
آها شاید دلیلش اینه که دیدی تبریک نگفتن آقای احمدی نژاد به این سادگیم نیس...
این شیوه هم طریقه جواب دادن رییس جمهور مردمیمون هست ...شما که از طرفدارای ایشون هستین از شوما بعیده..
چرا باید بگوید؟؟ اونا که همه آمریکایی بودن خودشون...تنها رشته ای که خارجی بود همین جایزه فیلم فرهادی بود دوست عزیز... دیگه چشاتو همینجور میبندی خودتو به در و دیوار میزنی
بعدشم وقتی رییس جمهور خودمون صداش در نمیاد و صدا و سیمامون حقارت خودشو نشون میده اونام از فرصت استفاده میکنن..به همین راحتی به همین خوشمزگی
اون دلایل شما هم که دیگه ...وقتی خودت به قاضی میری دلیلاتم دوست عزیز موجه میشه واسه خودت...اصن شما اگه اوج منطق هستی چرا به تفکرات اینهمه آدم که میان اینجا و تفکر شما رو نقد میکنن اهمیت نمیدین؟؟
اوج دیکتاتوری دوست عزیز موقعی هست که تفکر دگماتیک خودتون رو بخواید بزور در حلق دیگران بریزید..به هر طریقی

2aawsome

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اولین پاسخ منطقی از طیف مخالفان تفکر من!

سیاست یعنی همین، مرسی;)

ولی مشکلش اینجاست که ما همین سیاست و هم نداریم......دل بدست نمیاریم که هیچ اعتقاداتمونم از دستمون داره میره.....
شما هم طرفداریت خیلی بی جاست...... به نظره من هیچ مشکلی نداره که امریکا به فرهادی تبریک گفته مشکل اینجاست که دولت خودمون تبریک نگفته که هیچ......!!!

Maenad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوش بینی مفرط در سیاست دولتی که در طول تاریخ ایران، دشمن مردم و کشور بوده، سر زیر برف کردنه.

جالبه در پاسخ من فقط همینو داری بگی نه؟؟؟؟
جمله های دیگشو دوست نداشتی؟ تلخ بود نه؟
آره واقعیت تلخه...

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این شیوه هم طریقه جواب دادن رییس جمهور مردمیمون هست ...شما که از طرفدارای ایشون هستین از شوما بعیده..
چرا باید بگوید؟؟ اونا که همه آمریکایی بودن خودشون...تنها رشته ای که خارجی بود همین جایزه فیلم فرهادی بود دوست عزیز... دیگه چشاتو همینجور میبندی خودتو به در و دیوار میزنی
بعدشم وقتی رییس جمهور خودمون صداش در نمیاد و صدا و سیمامون حقارت خودشو نشون میده اونام از فرصت استفاده میکنن..به همین راحتی به همین خوشمزگی
اون دلایل شما هم که دیگه ...وقتی خودت به قاضی میری دلیلاتم دوست عزیز موجه میشه واسه خودت...اصن شما اگه اوج منطق هستی چرا به تفکرات اینهمه آدم که میان اینجا و تفکر شما رو نقد میکنن اهمیت نمیدین؟؟
اوج دیکتاتوری دوست عزیز موقعی هست که تفکر دگماتیک خودتون رو بخواید بزور در حلق دیگران بریزید..به هر طریقی

کسی خودشو به در و دیوار میزنه که به جای پاسخگویی به سوال تاپیک، به مسائل جانبی چنگ میندازه.
ادیت پست هم به این خاطر بود که اول پاسخ شما به سوال مشخص بشه بعد به سوالتون پاسخ بدم.

سالهای قبل مگه برندگان بخش فیلم های خارجی تبریک میگفت دوست عزیز که چشمات بازه؟

اینهمه آدم که میان اینجا و تفکر شما رو نقد میکنن اهمیت نمیدین؟؟
اهمیت دادن یعنی اینکه من از نظرم بگذرم با با احترام باهاشون برخورد کنم؟ یا مثل شما بهشون توهین کنم و تفکرشون رو "سینه زدن برای آمریکا" عنوان کنم؟

هر طریقی اینجا مفهومی نداره، اینجا فقط حروف حرف میزنن و تایپ، هیچ چیز دیگری نیست، پس جو ندید به خودتون و بقیه:smile:

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ولی مشکلش اینجاست که ما همین سیاست و هم نداریم......دل بدست نمیاریم که هیچ اعتقاداتمونم از دستمون داره میره.....
شما هم طرفداریت خیلی بی جاست...... به نظره من هیچ مشکلی نداره که امریکا به فرهادی تبریک گفته مشکل اینجاست که دولت خودمون تبریک نگفته که هیچ......!!!
من از چی طرفداری کردم دقیقا؟

مشکلی نداره دولت آمریکا تبریک گفته؟ باز خوبه خودتون معتقدید سیاست همینه، پس یه سیاستی پشتش هست و هیچ ربطی به هنر نداره.
دولت خودمون به این فیلم امکانات داده که بسازنش، شمقدری و دبیر جشنواره فجر هم تبریک گفتن، تو جشنواره فجر هم کلی جایزه بهش دادن...

جالبه در پاسخ من فقط همینو داری بگی نه؟؟؟؟
جمله های دیگشو دوست نداشتی؟ تلخ بود نه؟
آره واقعیت تلخه...
دقت کنید تشکر زدم پای پستتون، یعنی با برخی بخش هاش موافقم، برخی دیگش هم ربطی به این تاپیک نداره و بیشتر درد دله که جاش اینجا نیست.
فقط بخشی رو جواب دادم که به تاپیک مربوط بود.

حقیقت آره، تلخه. مهم اینه حقیقتو چی ببینم.

maryam_22

عضو جدید
کاربر ممتاز

همين كه شما خوش بين نيستيد و از سياست سر در مياريد كافيه.
اميدوارم با توجه به پست پايين جواب سوالتونو گرفته باشيد.

#parisa#

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه زیر سوال نمیره، یعنی شما معتقدید اینکه با حمایت دولتی به اینجا رسیده، دلیل میشه آمریکا از موقعیت سوء استفاده نکنه؟
نگاهتونو از داخل ببرید سمت خارج، چرا از خارج کشور از یک اتفاق داخل کشور استفاده می کنند و چرا این همه سیاسی کاری درباره این فیلم چه در زمان اکرانش و چه الآن وجود داره؟ چه سیاستی هست که اول این فیلم ، فیلم اپوزیسیون ایران لقب میگیره در رسانه های خارجی (برخلاف اینکه هیچ مولفه اپوزیسیونی نداره، و فیلمیست کاملا در چهارچوب حکومت) ولی بعد فیلم اپوزیسیون ایران از طرف دولت آمریکا مورد حمایت قرار میگیره؟

گلشیفته و فرهادی رو از این نظر مقایسه میکنم که قبلا در همین باشگاه گلشیفته باعث افتخار بود، که رفته در هالیوود فیلم بازی کرده و بازیگر ایرانیه و به به !
قبل این آتوی گلشیفته هم همین حرفا رو میزدم، مگه بعد ماجرای گلشیفته به حرف اومدم من!!!!!!!!:)

من معتقدم روزی که توی یه جشنواره کاملا دولتی داشت ازش تقدیر میشد یا برای اسکار معرفی میشد همه این جوانب در نظر گرفته شد!!!
پس دیگه تهمتی به فرهادی وارد نیست ضمن اینکه رفتار یا حرکت ضد ملی ای از فرهادی هنوز سر نزده که گزک داده باشه دست آمریکا(البته اگه به مذهب و فرهنگ اسلامی واین چیزا ربطش نمیدین)
در عرصه کثیفی مثل سیاست هم سوءاستفاده یه ابزار بدیهیه!باز هم ایرادی به فرهادی متصور نیست!واقعا نمیفهمم نقش فرهادی در تبریک گفتن دولت آمریکا کجاست!!!!!!!اگر فرهادی یه روزی پایه بود واسه توطئه های آمریکا(طبق اون چیزی که شما اعتقاد دارین)من حرفتونو قبول میکنم!

در هرصورت سطح فرهادی با گلشیفته قابل مقایسه نیست باز!ضمن اینکه تاکی دمیکنم دارید پیش واویلا بر میدارین!

البته که نه!از وقتی یادم میاد شما بلبل بودین:cool:

behnaz J

عضو جدید
عزیزم شما دوست داری جواب رو بدونی زنگ بزن وزارت خارجه ی آمریکا از خودشون بپرس... چرا اومدی توی باشگاه مهندسان ایران جنجال درست کردی تا از زیر زبون کسی حرف بکشی برادر؟ برو خدا روزیتو جای دیگه بچپونه تو حلقت... برو

Martin Eco

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی خودشو به در و دیوار میزنه که به جای پاسخگویی به سوال تاپیک، به مسائل جانبی چنگ میندازه.
ادیت پست هم به این خاطر بود که اول پاسخ شما به سوال مشخص بشه بعد به سوالتون پاسخ بدم.

سالهای قبل مگه برندگان بخش فیلم های خارجی تبریک میگفت دوست عزیز که چشمات بازه؟

اهمیت دادن یعنی اینکه من از نظرم بگذرم با با احترام باهاشون برخورد کنم؟ یا مثل شما بهشون توهین کنم و تفکرشون رو "سینه زدن برای آمریکا" عنوان کنم؟

هر طریقی اینجا مفهومی نداره، اینجا فقط حروف حرف میزنن و تایپ، هیچ چیز دیگری نیست، پس جو ندید به خودتون و بقیه:smile:
دیدی دوست عزیز مصادره به مطلوب میکنی؟؟!!!!! چرا اون دلیلی که پایینش نوشتم درباره رییس جمهور و صدا سیما رو نقل قول نکردی؟!!!!!!!
بعدشم بنده چه سنگی از امریکا به سینه زدم؟؟ میشه بگی؟؟ بازم به اون دلایل ارجاع میدم

2aawsome

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من از چی طرفداری کردم دقیقا؟

مشکلی نداره دولت آمریکا تبریک گفته؟ باز خوبه خودتون معتقدید سیاست همینه، پس یه سیاستی پشتش هست و هیچ ربطی به هنر نداره.
دولت خودمون به این فیلم امکانات داده که بسازنش، شمقدری و دبیر جشنواره فجر هم تبریک گفتن...

دقت کنید تشکر زدم پای پستتون، یعنی با برخی بخش هاش موافقم، برخی دیگش هم ربطی به این تاپیک نداره و بیشتر درد دله که جاش اینجا نیست.
فقط بخشی رو جواب دادم که به تاپیک مربوط بود.

حقیقت آره، تلخه. مهم اینه حقیقتو چی ببینم.

د نه د اگه میدونستن که این فیلم چه سر و صدایی می کنه که امکانات نمیدادن.....!!
سیاست فقط خارجی نیست داخلی هم هست.......
جریانه بازیه GTA که از از دست ارشاد در رفت و مجوز دادن بعد که فهمیدن چجوریه ممنوعش کردن و جریمه و شلاق بریدن......

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقای نخودیان مشکل اینجاست که فقط موقعی‌ فکر میکنی‌ جواب سوالتون داده شده که اونچه که تو ذهنتونه از بقیه بشنوین. .

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من معتقدم روزی که توی یه جشنواره کاملا دولتی داشت ازش تقدیر میشد یا برای اسکار معرفی میشد همه این جوانب در نظر گرفته شد!!!
پس دیگه تهمتی به فرهادی وارد نیست ضمن اینکه رفتار یا حرکت ضد ملی ای از فرهادی هنوز سر نزده که گزک داده باشه دست آمریکا(البته اگه به مذهب و فرهنگ اسلامی واین چیزا ربطش نمیدین)
در عرصه کثیفی مثل سیاست هم سوءاستفاده یه ابزار بدیهیه!باز هم ایرادی به فرهادی متصور نیست!واقعا نمیفهمم نقش فرهادی در تبریک گفتن دولت آمریکا کجاست!!!!!!!اگر فرهادی یه روزی پایه بود واسه توطئه های آمریکا(طبق اون چیزی که شما اعتقاد دارین)من حرفتونو قبول میکنم!

در هرصورت سطح فرهادی با گلشیفته قابل مقایسه نیست باز!ضمن اینکه تاکی دمیکنم دارید پیش واویلا بر میدارین!

البته که نه!از وقتی یادم میاد شما بلبل بودین:cool:
کدوم جوانب؟!!!

شما پست اول تاپیکو به دقت نخوندی، من انتقادی به فرهادی در این تاپیک ندارم و براش هم دعا کردم که شر آمریکا و سیاست هاش نگیرتش، مگه گلشیفته گزک داده بود که کشوندنش تو هالیوود؟ اینجا بحث چرایی تبریک دولت آمریکاست.

پس انگار شما هم کمی منعطف شدین و معتقدین سیاست در این فیلم فرهادی نقش داره، حتی اگه خودش نخواد.

عزیزم شما دوست داری جواب رو بدونی زنگ بزن وزارت خارجه ی آمریکا از خودشون بپرس... چرا اومدی توی باشگاه مهندسان ایران جنجال درست کردی تا از زیر زبون کسی حرف بکشی برادر؟ برو خدا روزیتو جای دیگه بچپونه تو حلقت... برو
به به ، منبع ادب و احترام! مرسی که با توهین به من حقانیت من و استیصال خودتونو نشون میدید.

چرا اینقدر فرار میکنید و میترسید درباره آمریکا نظر بدید!!!
دیدی دوست عزیز مصادره به مطلوب میکنی؟؟!!!!! چرا اون دلیلی که پایینش نوشتم درباره رییس جمهور و صدا سیما رو نقل قول نکردی؟!!!!!!!
بعدشم بنده چه سنگی از امریکا به سینه زدم؟؟ میشه بگی؟؟ بازم به اون دلایل ارجاع میدم
شرمنده، من وقت کل کل شخصی رو ندارم، درباره موضوع تاپیک صحبتی دارید بفرمایید.

behnaz J

عضو جدید
جریانه بازیه GTA که از از دست ارشاد در رفت و مجوز دادن بعد که فهمیدن چجوریه ممنوعش کردن و جریمه و شلاق بریدن......
این بابایی که دارین باهاش بحث میکنین یه جا نوشته بود فیلم اخراجیها بهتر به مسایل اجتماعی ایران پرداخته بود... حالا بازم باهاش بحث کنین
مصطفی؟ مصطفی؟ ااااااااااا مصطفاااااااااا

ensan1

عضو جدید
تجربه های زیادی نشون داده که دولت های خارجی به صلاح ایران رفتار نکردند و نخواهند کرد، و به علت پایین بودن سطح تفکرات و نشناختن درست ایران دست به اقدامات مضحکی میزنند که از مسخره بودنش با خبر نیستند
دولت امریکا و متحدان پلیدش دشمن ما بوده و هستند اما این امر وظایف دولت ما را نباید تحت تاثیر قرار بده نباید ما مشکلات را پنهان کنیم که یه موقع نکنه امریکا بیاد سوء استفاده کنه (که میکنه)
توصیه میکنم دوستان به جای این بحث بی ارزش و حاشیه ای نظر خودشون رو در ارتباط با فیلم بیان کنن تا ببینیم و متوجه بشیم که جناب آقای فرهادی به چه نکته ای در این فیلم که انصافا زیباست اشاره کرده است...

در آخر "تهاجم فرهنگی دلیلی بر بی مسئولیتی دانشگاه ها و دولت ما نیست..."

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
د نه د، همین الآن این فیلم نماینده سینمای ایران در اسکار انتخاب شده.

سیاسون بخوان موج سواری کنن، از هر چیزی موج میسازن با رسانه ها و جشنواره هاشون.

آقای نخودیان مشکل اینجاست که فقط موقعی‌ فکر میکنی‌ جواب سوالتون داده شده که اونچه که تو ذهنتونه از بقیه بشنوین. .
شما به اندازه انگشتان یک دست، پاسخ به سوال من رو برام لیست کنید از بین پست ها، تا ببینیم حرف شما چقدر درسته.

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این بابایی که دارین باهاش بحث میکنین یه جا نوشته بود فیلم اخراجیها بهتر به مسایل اجتماعی ایران پرداخته بود... حالا بازم باهاش بحث کنین
مصطفی؟ مصطفی؟ ااااااااااا مصطفاااااااااا
خب، دروغ هم که انگار میگید مثل نقل و نبات. بر کمالاتتون افزوده شد!

بفرمایید کدوم پست گفتم اخراجی ها بهتر به مسائل اجتماعی ایران پرداخته بود؟

maryam_22

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به ، منبع ادب و احترام! مرسی که با توهین به من حقانیت من و استیصال خودتونو نشون میدید.

چرا اینقدر فرار میکنید و میترسید درباره آمریکا نظر بدید!!!

شرمنده، من وقت کل کل شخصی رو ندارم، درباره موضوع تاپیک صحبتی دارید بفرمایید.

اين جمله رو نديديد ؟ اين جواب سوالتون و موضوع تاپيك بود .

( وقتی رییس جمهور خودمون صداش در نمیاد و صدا و سیمامون حقارت خودشو نشون میده اونام از فرصت استفاده میکنن..به همین راحتی به همین خوشمزگی)

بالا