چرا دخترها دوست دارن با پسرها دوست بشن؟؟؟؟

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
آهای اونایی که دوست دارین با جنس مخالف دوست بشین اینیوکه میگم در نظر بگیرین ببینم بازم دوست دارین با کسی دوست بشین؟
فکر کنین ازدواج کردین و بعد از مدتی متوجه میشین که همسرتون قبلا با یکی دوست بوده ! چه حسی بهتون دست میده؟
آیا ناراحت میشین ؟ اگه ناراحت میشین پس این لطفو در حق خودتون و بقیه بکنید و با همسران آینده دیگران دوست نشین و این موضوعو از حالت عرفش در نکنین که این ضربه ی بدی به همه ی ماها خواهد بود.

M.Adhami

عضو جدید
کاربر ممتاز
این یه رفتار غریزی هستش که در هر دو جنس وجود داره و خدام هم راه حلشو ازدواج گذاشته
اما از بس پدر مادرا که قربونشون بشم جدی میگم---باید قربونشون بشم تو این سختی ای که به خاطر ما میکشن---- جو زده شدن نمیتونم از این تجملات عرفی دس بکشن
وسه همین این مسیر سهل ازدواج وسخت کردن و تا جایی که دست از بس دور گردن پیچیده دیگه بدهن نمیرسه و اگرم برسه از گلو پایین نمیره

بچه های انقلابی باید ازدواجم انقلابی کنید
با کمترین هزینه ها

atefeh_72

عضو جدید
به نظر من پسرا خیلی دوست دارن با دخترا دوست شن
همه دخترا اینطوری نیستن.
من به شخصه هیچ نیازی به جنس مخالف ندارم و هیچ وقت دوست ندارم با پسری دوست شم
چون ذات پسرارو میشناسم
دخترا موجودات احساساتی اند و همین امر باعث شده تا پسرا خیلی راحت دخترا رو گول بزنن و ....
پس بهتره بر احساساتمون غلبه کنیم

Hamid Reza 1

عضو جدید
به نظر من پسرا خیلی دوست دارن با دخترا دوست شن
همه دخترا اینطوری نیستن.
من به شخصه هیچ نیازی به جنس مخالف ندارم و هیچ وقت دوست ندارم با پسری دوست شم
چون ذات پسرارو میشناسم
دخترا موجودات احساساتی اند و همین امر باعث شده تا پسرا خیلی راحت دخترا رو گول بزنن و ....
پس بهتره بر احساساتمون غلبه کنیم

اونوقت شما که ذات پسرا رو میشانسید میشه بفرمایید ذات پسرا چیه؟؟؟
شما که با هیچ پسری دوست نبودید که تو این دوره زمونه قابل تحسینه چطور ذات پسرا رو شناسایی کردید؟:surprised:
فرمودید گول بزنن!؟ یا خیلی فمنیسم هستید یا یک طرفه قضاوت میکنید! منطقی باشید و بی طرف قضاوت کنید.

ارامش ابدی

عضو جدید
ای بابا ...بازم این بحثهای تکراری همیشگی.....!بنظر من دوستی ها همشون وقت تلف کردنه ..! به هیچ دردی هم نمیخوره.!
هم دخترا هم پسرا خودشون باید برای خودشون شخصیت قائل بشن !برن بیان بگن بخندن شاد باشن اما باهم جنس خودشون چه اصراریه که حالا با کسی دوست بشن ..؟ اصلا که چی بشه ....؟؟؟؟؟پاک وسالم زندگی کنن اخرم وقتی موقعیتش پیش اومد ازدواج کنن .! یک زندگی پاک وسالم و دور از دغدغه ودر نهایت خوشبختی...!
والا به خداااا..............!

sina ccna

اخراجی موقت
ای بابا ...بازم این بحثهای تکراری همیشگی.....!بنظر من دوستی ها همشون وقت تلف کردنه ..! به هیچ دردی هم نمیخوره.!
هم دخترا هم پسرا خودشون باید برای خودشون شخصیت قائل بشن !برن بیان بگن بخندن شاد باشن اما باهم جنس خودشون چه اصراریه که حالا با کسی دوست بشن ..؟ اصلا که چی بشه ....؟؟؟؟؟پاک وسالم زندگی کنن اخرم وقتی موقعیتش پیش اومد ازدواج کنن .! یک زندگی پاک وسالم و دور از دغدغه ودر نهایت خوشبختی...!
درود و تکبیر :)

Hamid Reza 1

عضو جدید

احسنت درستش هم همینه.هدفم بحث تکراری همیشگی نبود این بود که بگم الکی قضائت نکنید.
چرا بعضی به سادگی به خودشون اجازه میدن در مورد دیگران حالا چه پسر و چه دختر قضاوت کنن.

رزتنها

کاربر فعال
چه جالب؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کلا بگید دخترا برن خواستگاری پسرا
:biggrin::biggrin:
کی گفته دخترا میخوان دوست بشن دخترا میخوان ازدواج کنن نه دوستی

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پاسخ های تکراری و شعار ...
هه، آفرین آفرین
من نمیدونم اگه این همه مخالف دوستی و رابطه تو ایران وجود داره، پس این همه پسر و دختری که ما می بینیم چین؟
نکنه توریستن، از یه کشور دیگه اومدن؟ ماشالا چقدر هم تعدادشون بالاست!

ارامش ابدی

عضو جدید
پاسخ های تکراری و شعار ...
هه، آفرین آفرین
من نمیدونم اگه این همه مخالف دوستی و رابطه تو ایران وجود داره، پس این همه پسر و دختری که ما می بینیم چین؟
نکنه توریستن، از یه کشور دیگه اومدن؟ ماشالا چقدر هم تعدادشون بالاست!
چرا جمع میبندی دوست عزیز مگه همه مثل همن ..؟ مگه همه اهل دوستی هستن..؟ درسته که دوستی ها زیاد شده....!اما هنوزم هستن کسانی که پایبند عقاید و رسوم هستن.........!!

mehdi_petro

عضو جدید
کاربر ممتاز
واسه اينكه دو روز بعد از دوستي بگن راسي تولد من آخر اين هفته هست و آخر هفته كادو رو از پسر بدبخت بگيرن و چند روز بعدش هم بگن ما به درد هم نميخوريم و بهتره تمومش كنيم
دوباره روز از نو و روزي از نو:biggrin:

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جان:surprised: لطف كن سوالتونو به برخي دختران تغيير بدين.......

paradise94

عضو جدید
تیتر سوالو عوض کنید یعنی چی؟؟؟؟
پپسی واسه خودتون باز میکنید:mad:

JASMIN.S

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظر شما دخترا چرا هرچقد هم از پسرا ضربه بخورن اما بازم میخوان با پسرا رابطه داشته باشن ودوست بشن !
واقعا دلیلش چی میتونه باشه؟؟؟؟:surprised::surprised::gol:

دلسوزی.حماقت،عدم اعتماد به نفس،بالا رفتن سن ازدواج،بالا رفتن قیمت پراید،پسته و.....

Hojjat.66

عضو جدید
چرا جمع میبندی دوست عزیز مگه همه مثل همن ..؟ مگه همه اهل دوستی هستن..؟ درسته که دوستی ها زیاد شده....!اما هنوزم هستن کسانی که پایبند عقاید و رسوم هستن.........!!

حق با ارامش ابدی میباشد......

هنوز افرادی هستن که خوب فکر میکنن تا بعدا غلط کردم نگن...

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من گفتم همه مثل همن؟
نه واقعا من یه همچین حرفیو زدم؟
ببینید، " این همه " با " همه " خیلی فرق داره به خدا
معلم های زبان فارسیتون تو مقاطع مختلف درسی، عمه داشتند ؟

Schneider

مدیر بازنشسته
بخدا اگه من ی بار با ی پسر دوس شده باشم اصنم دوس ندارم ک باهاشون دوس شم ........اییییییییییی............. تازه تو پر کسیم ک جلو میاد برادوستی میزنم !!!!

این نظزیه غلطه ک میگید دخترا دوس دارن بااونا دوس شن !!!!!!!!!!
جامعه بازخورد فکر و اخلاق ماست یجورایی
من فکر میکنم جامعه هم هیتطور بت نگاه میکنه!

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
حماقت...
کمبود محبت....
از رو بیکاری...
کنجکاوی....
واسه ازدواج ! و .....

s a r a h

عضو جدید
نه جمع نبندین لطفا!
دخترو پسرم نداره...جفتشون احساس دارن.نیاز دارن ولی قبل همه اینا عقل و فطرت پاک دارن!
نگه داشتن این ذات پاکم کار سختی نی...کافیه همه چیو از چارچوب منطق نگا کنن(عقاید هم از همینجا نشات میگیرن)

Eshgh Khoodayi

عضو جدید
کاربر ممتاز
جالبه قدیم ها به کسی می فهمید که دختره دوست پسر داره
دختر از خجالت می مرد...
حالا دختر خوشحال و بهش افتخار میکنه
دوست پسرم دارم...
اونم دو تا...

miss.x0000

عضو جدید
دخترااااااااااااااااااااااااااا ، والا من که دوست ندارم>>>>>>>>>>>>>>>> اونا که دوس دارن جواب بدن لطفا((((((((((( عزیزان با این سوالات گند نزنید به شخصیت دختر خانم های نازنین

بالا