چرا دختران دهه 60 از ازدواج می‌ترسند؟!

sheyda jon

عضو جدید
کاربر ممتاز
زن تو این زمونه ..............ادم رو بدبحت و بیچاره میکنه.........
وااااااااااای! ولی مرد در این دوره و زمونه آدمو خوشششبخت میکنه! خیلی هم خوشبخت میکنه!
پسرای عزیز اعتماد به نفس هاتون خیلی بالاست!

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
وااااااااااای! ولی مرد در این دوره و زمونه آدمو خوشششبخت میکنه! خیلی هم خوشبخت میکنه!
پسرای عزیز اعتماد به نفس هاتون خیلی بالاست!
به خاطر همین .........تعداد دخترا زیاد تره ..و مردها نمیرن خواستگاری ...............پسر =طلا

sheyda jon

عضو جدید
کاربر ممتاز
به خاطر همین .........تعداد دخترا زیاد تره ..و مردها نمیرن خواستگاری ...............پسر =طلا
والا ما که اطرافمون پر از پسر مجرده که فقط منتظر جواب مثبت از طرف دختر هستن تا با کله برن خواستگاری!

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا ما که اطرافمون پر از پسر مجرده که فقط منتظر جواب مثبت از طرف دختر هستن تا با کله برن خواستگاری!
تو فامیل شما بر عکسه ..........تو جامعه دخترا منتظر خواستگارند ...که با سر برن خونه بخت..........

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من 2 % دختری ایرانی دخترت خوبی هستند...

آقای مسعود خان اینکه کل دنیا دارن سر زنای ایرای قسم میخورن درش شکی نیست این آماری که شما دادین برعکسه 98% خوبن 2% بد تازه اون 2% اگه مردا بد نباشن اونا خوب میشن حیف که مردای بد زیادن:smile:

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقای مسعود خان اینکه کل دنیا دارن سر زنای ایرای قسم میخورن درش شکی نیست این آماری که شما دادین برعکسه 98% خوبن 2% بد تازه اون 2% اگه مردا بد نباشن اونا خوب میشن حیف که مردای بد زیادن:smile:
به خاطر همین .........20 درصد دخترای ایران ............. تو مملکت های خارجی هستند ........به عنوان مانکنو و هزار چیزه .دیگه .............. اون گلشفته فراهانی ..........ابروی زن رو که هیچ مرد ها رو هم برده ..........شما برو 98% رو واسه خدت نگه دار..........خواستی هم بکنش 100%

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز

به خاطر همین .........20 درصد دخترای ایران ............. تو مملکت های خارجی هستند ........به عنوان مانکنو و هزار چیزه .دیگه .............. اون گلشفته فراهانی ..........ابروی زن رو که هیچ مرد ها رو هم برده ..........شما برو 98% رو واسه خدت نگه دار..........خواستی هم بکنش 100%
خوب گلشیفته جز اون 2% دیگه نه 100% میشه اغراق ولی 98% درسته:smile:

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب گلشیفته جز اون 2% دیگه نه 100% میشه اغراق ولی 98% درسته:smile:

من میگم 20 درصد تو مملکتهای دیگه ..........خدا میدونه چه کارا میکنند ..............
30 40% هم تو خود ایران ..................
صد رحمت به مردای خودمون..........

والا اگه 98% بود خیلی از دخترا پیر دختر نمیشدند .همون ........ترشیده.....

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
من میگم 20 درصد تو مملکتهای دیگه ..........خدا میدونه چه کارا میکنند ..............
30 40% هم تو خود ایران ..................
صد رحمت به مردای خودمون..........

والا اگه 98% بود خیلی از دخترا پیر دختر نمیشدند .همون ........ترشیده.....

همینه دیگه ترشیده البته به قول شما شدن چون مردای ایرانو قبول ندارن و الا دخترای سن بالا که هنوز ازدواج نکردن دخترهای خوب و عاقلند چون مردارو خوب شناختن بدبختی اینجاست که حالیشون

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
همینه دیگه ترشیده البته به قول شما شدن چون مردای ایرانو قبول ندارن و الا دخترای سن بالا که هنوز ازدواج نکردن دخترهای خوب و عاقلند چون مردارو خوب شناختن بدبختی اینجاست که حالیشون
خوب دیگه ..مردها هم زن ها رو شناختند که به خاطر این نمیردند .خواستگاری ................ میدونند .که مجرد بودن .....خیلی خیلی بهتر از متاهل بودن هیست .......احساس خوشبختی میکنند.......

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب دیگه ..مردها هم زن ها رو شناختند که به خاطر این نمیردند .خواستگاری ................ میدونند .که مجرد بودن .....خیلی خیلی بهتر از متاهل بودن هیست .......احساس خوشبختی میکنند.......
خوب شما فکر می کنی بدون زن خوشبختی ازدواج نکن ولی مطمنم تا 30 سالگی بیشتر دوم نمی یاری زنا میتونن تا آخر عمرشون تنها زندگی کنن ولی مردا نه .
زنا بلدن تنهایی گلیمشونو از آب بکسن بیرون ولی مردا نه نمی تونن اینو از بین زنای شوهر مرده میشه فهمید ولی مردا تا زنشون میمیره میرن دوباره زن می گیرن جالب اینجاست مردای بد بیشتر شانس دارن دوباره زن خوب گیرشوب می یاد البته این به دلیل اینه که زن خوب زیاده

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب شما فکر می کنی بدون زن خوشبختی ازدواج نکن ولی مطمنم تا 30 سالگی بیشتر دوم نمی یاری زنا میتونن تا آخر عمرشون تنها زندگی کنن ولی مردا نه .
زنا بلدن تنهایی گلیمشونو از آب بکسن بیرون ولی مردا نه نمی تونن اینو از بین زنای شوهر مرده میشه فهمید ولی مردا تا زنشون میمیره میرن دوباره زن می گیرن جالب اینجاست مردای بد بیشتر شانس دارن دوباره زن خوب گیرشوب می یاد البته این به دلیل اینه که زن خوب زیاده
ماعقلمونو از دست ندادیم که ازدواج کنیم و از زندگی سیر بشیم ..............هه هه ..به خاطر همین دخترا زود عاشق میشند وشکست عشقی میخوند نخیر...........
ببیند این مردها هستند که بدونه زن میتونند زندگی کنند .........تو این زمونه مردی فکر نکنم این قدر ازجونش سیر بشه که با یکی ازدواج کنه .هم جونشو رو بخوره هم پولش رو......

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
ماعقلمونو از دست ندادیم که ازدواج کنیم و از زندگی سیر بشیم ..............هه هه ..به خاطر همین دخترا زود عاشق میشند وشکست عشقی میخوند نخیر...........
ببیند این مردها هستند که بدونه زن میتونند زندگی کنند .........تو این زمونه مردی فکر نکنم این قدر ازجونش سیر بشه که با یکی ازدواج کنه .هم جونشو رو بخوره هم پولش رو......

هستیم تو این باشگاه می بینیم شما ازدواج می کنید یا نه ؟ اون وقت بهت میگم
آره ماشالا چقدرم مردای ایران جونو پولشونو در اختیار می زارن واسه مهریه نداده کلی چونه میزنن قانون حداقل میذارن

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
هستیم تو این باشگاه می بینیم شما ازدواج می کنید یا نه ؟ اون وقت بهت میگم
آره ماشالا چقدرم مردای ایران جونو پولشونو در اختیار می زارن واسه مهریه نداده کلی چونه میزنن قانون حداقل میذارن
مینیم ................. شما رو هم مبینیم ...که با یک مرد بسیار خوب و نادر ازدواج کردید ..............

M@HYA-J00N

عضو جدید
کاربر ممتاز
با عرض معذرت از دختران دهه 60

ولله تو فاميلاي ما همه دختراي دهه 60 عقده ازدواج داشتند نه ترس از ازدواج

اگه ترس داشتن سر دايي كوچيكم كه خيلي خوشگله(حلال زاده به داييش ميره:smile:) با هم جنگ و دعوا راه نمينداختن:biggrin:

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
من ازدواجو نفی نکردم گفتم مرد خوب پیدا نمی شه
اگه پیدا شد ازدواج می کنم
این حرفارو که گفتی از نهی هم بدتر بود ...........شوهر شمارو باید از کارخونه .مدل سفارشی رو سفارش داد........

Iman MM

عضو جدید
کاربر ممتاز
ازدواج فقط یک چیز تزئینیه که به درد طاقچه ی مامان بزرگ میخوره...:razz:

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
این حرفارو که گفتی از نهی هم بدتر بود ...........شوهر شمارو باید از کارخونه .مدل سفارشی رو سفارش داد........[/QUOTE

نه نه نهی نکردم اون مردی که من قبول دارم بین اون 5% حیف که تعدادش کمه

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
این حرفارو که گفتی از نهی هم بدتر بود ...........شوهر شمارو باید از کارخونه .مدل سفارشی رو سفارش داد........[/QUOTE

نه نه نهی نکردم اون مردی که من قبول دارم بین اون 5% حیف که تعدادش کمه
ایشالله .............اونم پیدا نمیشه .............. شما هم مجرد میمونی ......از زندگی لذت میبری...........