چرا دختران دهه 60 از ازدواج می‌ترسند؟!

Maenad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آبگوشت ظهر رو که زدی ترکوندی، مجبور شدیم نون سبزی بخوریمممممممممممممممممممممممممممممممم
بعدشم میخوام پول عروسیم رو پسنداز کنم بچه هامون رو بفرستم دانشگاه

من نبودم...
تقصیر مسی بود
گفت این پسره چرا وانستاد ازم امضا بیگیره...
گفتم شما ببخشش...
گفت نه باید حالشو بگیرم و...
گرفت...
خب به سلامتی
بخت یکی باز شد...
دست دست...:w33:

جواد111

عضو جدید

من نبودم...
تقصیر مسی بود
گفت این پسره چرا وانستاد ازم امضا بیگیره...
گفتم شما ببخشش...
گفت نه باید حالشو بگیرم و...
گرفت...
خب به سلامتی
بخت یکی باز شد...
دست دست...:w33:

نه بخت ما باز نشده تازه گره خورده، گره خورد به یکی دیگه.....
حالا چی شلوغش کردی
اینا رو از کجا آوردی؟ نکنه از فک فامیلای مسین؟؟؟؟؟؟؟؟

Maenad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه بخت ما باز نشده تازه گره خورده، گره خورد به یکی دیگه.....
حالا چی شلوغش کردی
اینا رو از کجا آوردی؟ نکنه از فک فامیلای مسین؟؟؟؟؟؟؟؟

آره از اسپانیا اومدن
آبگوشت خوردن لنگر انداختن...
میگن ما شام عروسی میخوایم
تا نخوریم نمیریم
ازدواج ربطی به دهه نداره
اما اینکه دخترای این دهه میترسن شاید به خاطر اینه که از یه سری دیده ها ترسیدن
تا یه حدی درسته به نظرم...

آخرین ویرایش:

F@tima s332

عضو جدید
کاربر ممتاز
بردرقلبت این تابلو رو نصب کن ورود نامردان اکیداًممنوع

بردرقلبت این تابلو رو نصب کن ورود نامردان اکیداًممنوع

سلام به همه:redface: دخترخانم های دهه 60 ازدواج کنید دیگه ترشیده شدین ازدخترهای دهه70 یادبگیرین :D

نکته:ازدواج کنیدامااگه case موردنظرارزششودارررررررررره درغیراین صورت مجردی خوش باشین.;)

توجه:اینوبگم که شوخی کردماصلا دخترای دهه70عجله ای برای ازدواج ندارن.البته این ازجانب خودم ودوستانم بود

مجردی به خوشی میگذرونیم:w11:

heshmat khan

عضو جدید
حالا راس راسي ميترسند ؟؟ فكر نكنم . ازدواج كه ترس نداره .

فكر كنم برخي دختراي دهه 60 هنوز ازدواج نكردند به علت اين باشه كه هنوز خواستگار مناسبي كه همه شرايط اونا رو داشته باشه ندارند . البته سطح توقع خانمها هم نسبت به نسل قبلي خيلي بالا رفته .

بيشتر دخترا انتظار دارند پسري كه به خواستگاريشون مياد همون اول خونه و ماشين و درامد بالا داشته باشه . بيشتر پسرا هم كه اين فاكتورها رو ندارند چون اين چيزا به مرور زمان بدست مياد بخصوص در اين دوره و زمانه وانفسا !

خب لذا عده اي از دخترا مجرد مي مونند .

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
حرفی رو که میگم امیدوارم به دهه 70 یا بر نخوره این فقط یه نظر میتونه باشه ..........
من به این نتیجه رسیدم که مثلا یه نفر که متولد دهه 60 هستش 20 سالگیش پخته تر بوده نسبت به کسایی که متولد 70 هستن و الان 20 سالشه ... نمیدونم تونستم منظورمو برسونم یا نه بچه های دهه 60 دوران نوجوانی و جوانی پخته تر بودن نسبت به نوجوان و جوان دهه 70

آفرین موافقم بی نهایت در ست بود ما خیلی عاقل بودیم

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
کلا تو این درو رمونه ازدواج صلاح نیست.......

صلاح هست نه با هر کسی ، به نظر من متا سفانه فقط 5% مردای ایران خوب هستن برای همین ازدواج ترسناک شده و دخترا خصوصا دهه 60 که تو اوجش هستن به قول شما مردای ایرانی ترشیده شدن

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا راس راسي ميترسند ؟؟ فكر نكنم . ازدواج كه ترس نداره .

فكر كنم برخي دختراي دهه 60 هنوز ازدواج نكردند به علت اين باشه كه هنوز خواستگار مناسبي كه همه شرايط اونا رو داشته باشه ندارند . البته سطح توقع خانمها هم نسبت به نسل قبلي خيلي بالا رفته .

بيشتر دخترا انتظار دارند پسري كه به خواستگاريشون مياد همون اول خونه و ماشين و درامد بالا داشته باشه . بيشتر پسرا هم كه اين فاكتورها رو ندارند چون اين چيزا به مرور زمان بدست مياد بخصوص در اين دوره و زمانه وانفسا !

خب لذا عده اي از دخترا مجرد مي مونند .

و عدهای از پسرها بدون همسر مناسب

sosmar

کاربر بیش فعال
صلاح هست نه با هر کسی ، به نظر من متا سفانه فقط 5% مردای ایران خوب هستن برای همین ازدواج ترسناک شده و دخترا خصوصا دهه 60 که تو اوجش هستن به قول شما مردای ایرانی ترشیده شدن

من نمی دونم چرا شما دخترا فکر می کنید خیلی بهتر از ما پسرها هستین؟
اشکال از هر دو طرف هست
لطفا یکم عادل باشید.

baran270

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه:redface: دخترخانم های دهه 60 ازدواج کنید دیگه ترشیده شدین ازدخترهای دهه70 یادبگیرین :D

نکته:ازدواج کنیدامااگه case موردنظرارزششودارررررررررره درغیراین صورت مجردی خوش باشین.;)

توجه:اینوبگم که شوخی کردماصلا دخترای دهه70عجله ای برای ازدواج ندارن.البته این ازجانب خودم ودوستانم بود

مجردی به خوشی میگذرونیم:w11:

حالا چرا هول كردي ؟

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من 2 % دختری ایرانی دخترت خوبی هستند...

negin72

عضو جدید
به نظر من 2 % دختری ایرانی دخترت خوبی هستند...

شما احیانن عضو سازمان آمارگیران جوان نیستین؟قیافتون خیلی آشنا میزنه

F@tima s332

عضو جدید
کاربر ممتاز
گل گفتین;)

saba jo00on

عضو جدید
کاربر ممتاز

baran270

عضو جدید
کاربر ممتاز
ميتونستيد بگيد چرا دختران و پسران دهه 60 و 50 از ازدواج ميترسن؟اين تايپيك مناسبتر بود به نظر خودم

baran270

عضو جدید
کاربر ممتاز
موقعيت سطح فرهنگيشون بالاست يكيو ميخوان كه از نظر همه موقعيت خوب باشه كمو كاستي نداشته باشن و خوده طرفم از نظر باطن خوب باشه

خواستگار زياده دختر و پسر زياده اما كم پيدا ميشه چون نسل خيلي منقرض شده منظورمو متوجه ميشي يا بايد واضح تر بگم من به صورت كلي دارم ميگم