چرا حذف تاپیک ها زیاد شده؟

R3iHan3H

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا دادش!!! خیلی باحاله که
یه دفعه امتحان کن...

آرزو با منی؟؟؟
داداش؟؟؟

wasper

عضو جدید
از مدیران سایت بابت قفل کردن تاپیک های سیاسی بسیار ممنونم

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من خودممم قاطی کردم
ولی به هر حال
یه عکسی اینجا بود با کلی نشوته
اما الان نیست
نمی دونم چرا:biggrin:

آخرین ویرایش:

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوبیه عکس قبلیه تو این بود که از اینهمه تشکر فقط 3 4تاش بود و بفیه همه نامعلوم خورده بود
حالا این عکس هم خالی از لطف نیست

ricardo

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بازم تاپیک حذف کردن

ببین ادمین دیگه داری گندشو در میاری ، الان هر چی دوستانه تقاضا میکنیم این مدیرا رو اصلاح کن ،نمیکنی!
اگه سایت هک شد نگی چرا هاااااااااااااااااااااااا ....!!!
:wallbash:

آدمین کیا رو اصلاح کنه؟! :دی
ریکاردو جونم فکر کنم حتی شوخیش هم درست نباشه در مورد مدیرایی که هیچ منفعتی در این سایت ندارن و اینجوری واسش زحمت می کشن نوع خاصی قضاوت کنیم

اما از اون مصلح
بزرگواری که از ایشون خواهش کردین مدیرا رو اصلاح کنه،
خواستی بگو
منم پایه تم :دی

Sarp

مدیر بازنشسته
ریکاردو جونم فکر کنم حتی شوخیش هم درست نباشه در مورد مدیرایی که هیچ منفعتی در این سایت ندارن و اینجوری واسش زحمت می کشن نوع خاصی قضاوت کنیم
چه عجب یکی پیدا شد یه خرف درست بزنه:surprised:

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز

پرشين عزيز : دقيقا مشكل همينجاست كه گفتي :surprised: بقول شما مديران منفعتي در اين فاروم ندارند و اساسا اين عناوين مدير و اينجور چيزا هيچ ارزشي نداره و تنها يه لقب مجازي هستش .

ولي اشكال اينجاست كه اين دوستان بخاطر حفظ همين لقب حاضرند پياپي تاپيكهائي رو حذف كنند كه در بسياري مواقع خودشون مطلب قيد شده در اون تاپيك رو قبول دارند . :eek:

ايا حداقل كاري كه ميتونند بكنند اين نيست كه خودشون قسمتي از دم و دستگاه سانسور نباشند ؟؟

ايا واقعا يه عنوان مدير اينقدر ارزشمنده كه براي حفظ اين عنوان بي ارزش مجازي بيان حتي برخلاف نظرات خودشون عمل كنند و هي تاپيكها رو قيچي كنند ؟؟

اقايون و خانمهاي مدير در جواب اعتراض دوستاني كه تاپيكهاشون گرفتار قيچي اونا شده بهشون ميگند اگر تاپيكهاي شما رو حذف نكنيم ممكنه كل اين فاروم دچار مشكل بشه ! خب حتي اگر اين حرفشون رو قبول كنيم اين سئوال پيش مياد كه چرا شماها حاضر شديد اين ماموريت رو قبول كنيد و عملا در خدمت اين دستگاه سانسور قرار بگيريد ؟؟

ايا بهتر نيست اين عناوين بي اهميت رو رها كنيد تا مجبور به اين كارها نشيد ؟؟

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
حق بدین.. وقتی سایت چن بار فیلتــر شده، چاره ای غیر این نیست.
اصلا شمارو چه به سیاست برین درستونو بخونین دیگه
ریحون توام اون اواتارتو عوض کن خسته م کردی:D
در ضمن بجا اینکه بیای اینجا برو اینجا
http://home.zarcook.com/
ور دست زری خانوم باش 4تا چیز مفید یاد بگیر، دو روز دیگه باس شوهر کنی اونوقت کوفتم نمیتونی درس کنی
(دیدم این تاپیکم داره سیاسی میشه گفتم جوو عوضش کنم تا این یکیم باطل نشه، الان یه تشکر بهم بدهکاری)

آخرین ویرایش:

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
ور دست زری خانوم باش 4تا چیز مفید یاد بگیر، دو روز دیگه باس شوهر کنی اونوقت کوفتم نمیتونی درس کنی
(دیدم این تاپیکم داره سیاسی میشه گفتم جوو عوضش کنم تا این یکیم باطل نشه، الان یه تشکر بهم بدهکاری)

ميخواستم بگم امضاتون جالبه ها !! :smile: ;)

R3iHan3H

عضو جدید
کاربر ممتاز
پرشين عزيز : دقيقا مشكل همينجاست كه گفتي :surprised: بقول شما مديران منفعتي در اين فاروم ندارند و اساسا اين عناوين مدير و اينجور چيزا هيچ ارزشي نداره و تنها يه لقب مجازي هستش .

ولي اشكال اينجاست كه اين دوستان بخاطر حفظ همين لقب حاضرند پياپي تاپيكهائي رو حذف كنند كه در بسياري مواقع خودشون مطلب قيد شده در اون تاپيك رو قبول دارند . :eek:

ايا حداقل كاري كه ميتونند بكنند اين نيست كه خودشون قسمتي از دم و دستگاه سانسور نباشند ؟؟

ايا واقعا يه عنوان مدير اينقدر ارزشمنده كه براي حفظ اين عنوان بي ارزش مجازي بيان حتي برخلاف نظرات خودشون عمل كنند و هي تاپيكها رو قيچي كنند ؟؟

اقايون و خانمهاي مدير در جواب اعتراض دوستاني كه تاپيكهاشون گرفتار قيچي اونا شده بهشون ميگند اگر تاپيكهاي شما رو حذف نكنيم ممكنه كل اين فاروم دچار مشكل بشه ! خب حتي اگر اين حرفشون رو قبول كنيم اين سئوال پيش مياد كه چرا شماها حاضر شديد اين ماموريت رو قبول كنيد و عملا در خدمت اين دستگاه سانسور قرار بگيريد ؟؟

ايا بهتر نيست اين عناوين بي اهميت رو رها كنيد تا مجبور به اين كارها نشيد ؟؟

بعضی تاپیک ها باید حذف شه
اما جدیدا خیلی سخت میگیرن

bahareh s

عضو جدید
کاربر ممتاز
راست ميگه ديگه من خودم تا حالا چند تا تاپيك زدم وسطه حرف زدن ميبندنش ميدونم تاپيك بسته ميشه ولي نظراتو بدونه توهين ميگيم البته همش تقصيره ... با اين مملكت داريش

R3iHan3H

عضو جدید
کاربر ممتاز

بردی یه چی بهت میگمااا

• Like
واکنش ها: IMDB

نگين...NeGiN سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
این چه وضعشه؟؟
چرا اینقدر تاپیک ها بی دلیل حذف میشه ؟؟:w00:

ای بابا ما که توهینی نمیکنیم .تا میایم به یه نتیجه برسیم حذفش میکنند.:w13:

نکنه مدیران میخوان که فقط تاپیک های عروسی و به نفر قبلی چی میگی و ... بمونه تو باشگاه ؟!:w32:

لطفا مدیران کمتر حساسیت به خرج بدن
:w06:

دوس نميدارن با مزاجشون سازگار نيست بنابراين حذف ميشيد :w02:

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
بردی یه چی بهت میگمااا

h m m m m ؟
:gol: ? why are you angry with me
I uttered, this site already f.i.l.t.e.red just this and nothing else...
While the administrators and moderators of this forum will attempt to remove or edit any generally objectionable material as quickly as possible, it is impossible to review every message. Therefore you acknowledge that all posts made to these forums express the views and opinions of the author and not the administrators, moderators or webmaster (except for posts by these people) and hence will not be held liable
isn't it?
غیر اینه؟ بابا جون سایتشون چن بار فیلتــر شده، understood?
میدونی چقد ضرره واسه admin ... منم موافق حذفشون نیستم ولی اونور قضیه رو بینین، من بهشون حق میدم، پستا و تاپیکایه منم n بار حذف شدن، ولی وقتی بیطرفانه قضاوت کردم دیدیم خداایش حق داشتن... روزنامه رو میبندن تاپیکه منو شما که جایه خود داره
حالا چی میخواستی بهم بگی:love:؟:D

R3iHan3H

عضو جدید
کاربر ممتاز
h m m m m ؟
While the administrators and moderators of this forum will attempt to remove or edit any generally objectionable material as quickly as possible, it is impossible to review every message. Therefore you acknowledge that all posts made to these forums express the views and opinions of the author and not the administrators, moderators or webmaster (except for posts by these people) and hence will not be held liable
isn't it?
میدونی چقد ضرره واسه admin ... منم موافق حذفشون نیستم ولی اونور قضیه رو بینین، من بهشون حق میدم، پستا و تاپیکایه منم n بار حذف شدن، ولی وقتی بیطرفانه قضاوت کردم دیدیم خداایش حق داشتن... روزنامه رو میبندن تاپیکه منو شما که جایه خود داره

بابا انگیلیسی !
بابا فلسفه
بابا دفاااااااع

هیچی میخواستم بگم:love: i love you
درس نوشتم ؟!:D

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
h m m m m ؟
isn't it?

ميشه راجع قسمتي كه رنگي كردم قدري توضيح بديد ؟؟

در ضمن برخي تاپيكها واقعا بي دليل حذف ميشن و مطلب خاصي ندارند كه مشكل زا باشه . اشكال اينه كه همه چيز به تشخيص فلان مدير و فلان مدير گذاشته شده و عمدتا در مقابل اين حذف كردنها هم جوابگو نيستند و هميشه كلي حرف ميزنند .

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا انگیلیسی !
بابا فلسفه
بابا دفاااااااع

هیچی میخواستم بگم:love: i love you
درس نوشتم ؟!:D
ایشششششششششش این جمله ای لاو یو را تا حالا صد بار از دخترایه این سایت شنفتم، یه چی دیگه بگو:D...
نه خداییش در موارد سیاسی من به مدیرا حق میدم
خانوم اسپم ندین لطفا

R3iHan3H

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایشششششششششش این جمله ای لاو یو را تا حالا صد بار از دخترایه این سایت شنفتم، یه چی دیگه بگو:D...
نه خداییش در موارد سیاسی من به مدیرا حق میدم
خانوم اسپم ندین لطفا

یه چی بهت میگمااااااااا بردی

بذار این تاپیک قفل نشه

بذار من این دهنم بسته بمونه :D

• Like
واکنش ها: IMDB

R3iHan3H

عضو جدید
کاربر ممتاز

در ضمن برخي تاپيكها واقعا بي دليل حذف ميشن و مطلب خاصي ندارند كه مشكل زا باشه . اشكال اينه كه همه چيز به تشخيص فلان مدير و فلان مدير گذاشته شده و عمدتا در مقابل اين حذف كردنها هم جوابگو نيستند و هميشه كلي حرف ميزنند .
:w16:

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز

اقا دیگه وارد ریز مطالب نشین ، حساب بانکیه ادمینو میخوای چیکار، همین تبلیغات و فروشگاهی که تو سایته یه چیزشم تو جیب ادمین بزرگ میره دیگه...بگذریم:D
در مورد تاپیکایه 30 یا 30 من که نظرمو گفتم در مورد سایر تاپیک ها به چند دسته تقسیم میشن بعضیاش مسائل قومیتیه که اونم غیر مستقیم مربوط به سیاسته که بنظر من به پست دوم نرسیده باس حذف شه بعضیاش که خداییش همش فحشایه بد بد توشه که بنظر من باید پست مربوطه حذف شه و درنهایت اخراج کاربر سری سوم تاپیکایه دختر شاه پریون که بنظرم باید خودشو اخراج کنن:D...در مورد نظر شخصی مدیر که فرمودین باهاتون هم عقیدم، بابا فک کردی مدیرا کین، شاخو دم دارن،؟ رزومه شون اینه که تو کلاسشون یه بار مبصر شدن همین.. ادمین به همینم کفایت کرده و مدیرشون کرده

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه چی بهت میگمااااااااا بردی

بذار این تاپیک قفل نشه

بذار من این دهنم بسته بمونه :D
من اصن لال میشم خوبه؟
یعنی تا حالا بسته بوده؟:D پس تو نصفت زیره زمینه
نگفتی، امتحانت خوب بود؟ چه امتحانی بود؟

بالا