مدیر تالار گفتگو آزاد!به چه حقی تاپیک غیر سیاسی و غیر اخلاقی بچه ها رو حذف میکنی؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

azera46

عضو جدید
مدیر تالار گفتگو آزاد ! من دو تا تاپیک با عنوان "انتخاب همسر تو دانشگاه" و "وجود جنس مخالف باعث افت تحصیلی شما شده؟" زدم . و داشتم با دوستان خودم تبادل نظر می کردم . تاپیک های که نه سیاسی بود و نه غیر اخلاقی . حالا شما چرا بدون هیچ دلیلی تاپیک ها رو حذف کردی ؟ فکر میکنی کی هستی؟ حالا چون به یه جایی رسیدی باید اعضای سایت رو سرکوب کنی ؟ خودت باشی خوشت میاد ؟ حتما خوشت میاد یکی با تو هم اینکار رو بکنه ...

ipak-1391

عضو جدید
مشکل ادمین نیست مشکل *****ینگ هست و سایت ***** میشه. در ضمن سایت داره درامد زایی می کنه و اگه ***** بشه بازدید کننده هاشو از دست میده. من خودم مخالف حذف تایپیک با هر عنوان هستم ولی شرایط جامعه مجازی ما عینه جامعه واقعی مون سانسوری هست.

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
تاپیک منم حذف شد! تا حالا دو تا از تاپیکام تو این تالار حذف شد. تاپیک هامم در مورد شیوه های جدید دزدی ماشین بوده! می دونی سایتهای ایرانی دقیقا آینه ی جامعه ان. می خوان مردم همچنان عقب مونده بمونن.

azera46

عضو جدید
تاپیک منم حذف شد! تا حالا دو تا از تاپیکام تو این تالار حذف شد. تاپیک هامم در مورد شیوه های جدید دزدی ماشین بوده! می دونی سایتهای ایرانی دقیقا آینه ی جامعه ان. می خوان مردم همچنان عقب مونده بمونن.

کاملا درکت میکنم ...

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا...تاپیک های منم چندتاش حزف شدن!! حداقل کاش دلیل حذفشونو میفهمیدم...چون نه غیراخلاقی بودن و نه سیاسی:mad:

منم دیگه زیاد نمیام اینجا....حیف وقتی که اینجا تلف کردم...ترجیح میدم برم تو تاپیک رشته ام فعالیت کنم.

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز، تاپیک های شما برای بخش زنگ تفریح و .... مناسب میباشن نه گفت و گوی ازاد!!!! گفت و گوی ازاد برای بحث های تخصصی میباشه که براشون انجمنی نداریم! نه طنز یا بحث در مورد زن گرفتن و ...!!

علی قوامی

عضو جدید
دوست عزیز، تاپیک های شما برای بخش زنگ تفریح و .... مناسب میباشن نه گفت و گوی ازاد!!!! گفت و گوی ازاد برای بحث های تخصصی میباشه که براشون انجمنی نداریم! نه طنز یا بحث در مورد زن گرفتن و ...!!

به نظرتون ادمین و مدیر این سایت اجازه شکل گیری بحث های تخصصی با رویکردی غیر سیاسی و حتی اجتماعی رو میده؟
اکثر کاربران مورد علاقه من که خیلی چیزها ازشون آموختم و تاپیک های مفهومی و با ارزش میزدن، توسط مدیریت این سایت اخراج شدن !!!!

فکر میکنین لیاقتی هم برای ارزش گذاشتن هست؟

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من جدا موافقم كه بحث سياسي زده بشه چون سياست بخشي از زندگي مونه بايد نظر بديم ولي حيف ...

azera46

عضو جدید

دوست عزیز . ازدواج به نظر من مهم ترین بخش زندگی یک جوون رو تشکیل میده . من تو همین تالار از بعضی از دوستان چیزایی یاد گرفتم که واقعا مفید بودن . در ضمن شما کلمه "آزاد" رو چه جوری معنی میکنی ؟

shakibam

عضو جدید
کاربر ممتاز
مدیر تالار گفتگو آزاد ! من دو تا تاپیک با عنوان "انتخاب همسر تو دانشگاه" و "وجود جنس مخالف باعث افت تحصیلی شما شده؟" زدم . و داشتم با دوستان خودم تبادل نظر می کردم . تاپیک های که نه سیاسی بود و نه غیر اخلاقی . حالا شما چرا بدون هیچ دلیلی تاپیک ها رو حذف کردی ؟ فکر میکنی کی هستی؟ حالا چون به یه جایی رسیدی باید اعضای سایت رو سرکوب کنی ؟ خودت باشی خوشت میاد ؟ حتما خوشت میاد یکی با تو هم اینکار رو بکنه ...

:eek:چقدر کوبنده شروع کردی!!
فکر کردم الان یکی هم میزنی تو گوش ما که میایم و نظر میدیم...!!!:surprised:

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت

خب تاپیک غیر سیاسی و غیر اخلاقی که باید پاک بشه، چون به هر حال غیر اخلاقیه!!
ولی تاپیک های مد نظر شما، اگه واقعا با محتوا باشن جاشون داخل تالار مشاوره هست، اونجا یه سری بزنید اگه جوابتون رو پیدا نکردید تاپیک بزنید.
ضمنا هر بحثی که مربوط یا منجر به بحث سیاسی بشه هم حذف میشه. این وضع فعلی جامعه ماست و ما هم از جامعه مستثنا نیستیم!

وضعیت
موضوع بسته شده است.