چرا آقایون از رانندگی خانوما ایراد میگیرن؟؟؟؟؟؟؟

گیاه شناسی

کاربر بیش فعال
چرا آقایون از رانندگی خانوما ایراد میگیرن؟؟؟؟؟؟؟

!ala

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خودم خانوم ولی از رانندگی بعضی خانوما واقعا حرص میخورم،
بعضی وقتا یه کارایی میکنن البته آقایون هم همینطور ولی تعداد خانومایی که حرصمو در میارن از آقایون بیشتر،
مثلا خانوما به همه راه میدن اصلن تو راه گرفتن ضعیفن بعضیا، ترافیک میشه وحشتناک، میخوان دور بزنن دیگه هیچی، میتونی کامل پشت فرمون یه چرت بخوابی تا خانوم دور زدنش تموم شه،
پارکه دوبلم که اصن برا بعضیا عادیه، فک نمیکنن خیابوونو بند آوردن، بعد بعضیا فک میکنن رو آینه دارن راه میرن اینقد اسلوموشن حرکت میکنن تا ماشینو روشن میکنن جونت بالا میاد،
تو رانندگی این پیرمردا هم خیلی رو اعصابن، آقایونی هم که با دوست دخترشون (که انشالا خانومشون هستن:D) مشغوله صحبتن که دیگه واویلاااااااااااست:D

در کل هممون یه ایرادایی داریم;)

shadmehrali

عضو جدید
من خودم خانوم ولی از رانندگی بعضی خانوما واقعا حرص میخورم،
بعضی وقتا یه کارایی میکنن البته آقایون هم همینطور ولی تعداد خانومایی که حرصمو در میارن از آقایون بیشتر،
مثلا خانوما به همه راه میدن اصلن تو راه گرفتن ضعیفن بعضیا، ترافیک میشه وحشتناک، میخوان دور بزنن دیگه هیچی، میتونی کامل پشت فرمون یه چرت بخوابی تا خانوم دور زدنش تموم شه،
پارکه دوبلم که اصن برا بعضیا عادیه، فک نمیکنن خیابوونو بند آوردن، بعد بعضیا فک میکنن رو آینه دارن راه میرن اینقد اسلوموشن حرکت میکنن تا ماشینو روشن میکنن جونت بالا میاد،
تو رانندگی این پیرمردا هم خیلی رو اعصابن، آقایونی هم که با دوست دخترشون (که انشالا خانومشون هستن:D) مشغوله صحبتن که دیگه واویلاااااااااااست:D

در کل هممون یه ایرادایی داریم;)

خوب بود...

باران 686

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کلا هم آقایون هم خانوما تو بعضی موارد ضعیف عمل میکنند و این نباید از طرف جنس مخالفشون مورد تمسخر یا .... قرار بگیره.

Sima

مدیر تالار مهندسی هسته ای همکار مدیر تالار زبان
مدیر تالار
کاربر ممتاز
لابد به خاطر اینکه مثه خودشون ترافیک ایجاد نمیکنن
بیچاره ها

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا ماااااااااااااااااااااااا؟

شما دیگه....آره خودتون....
چون میترسین زنتون ماشینو برداره بره واسه خودش بیرون..اینور اونور...بره هوا بخوره..
اصلا از استقلال زنا میترسید....اگه زنا رانندگیشون ضعیفه یا بلد نیستن چون شوهراشون خودخواهن...فک میکنن یه رانندگی بلدن که اونم نیستن آپولو هوا کردن!!
زنای کشورای دیگه هم رانندگی میکنن رانندگیشونم عالیه....مشکل فقط شماهایین...یا عرض پوزش
:D

Engineer Power

عضو جدید
شما دیگه....آره خودتون....
چون میترسین زنتون ماشینو برداره بره واسه خودش بیرون..اینور اونور...بره هوا بخوره..
اصلا از استقلال زنا میترسید....اگه زنا رانندگیشون ضعیفه یا بلد نیستن چون شوهراشون خودخواهن...فک میکنن یه رانندگی بلدن که اونم نیستن آپولو هوا کردن!!
زنای کشورای دیگه هم رانندگی میکنن رانندگیشونم عالیه....مشکل فقط شماهایین...یا عرض پوزش
:D

نه نه نه خودتون ضعیفید کسی رو میشناسم خودش ماشین داره چند ساله ولی باز دور زدن بلد نیست چه ربطی داره

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه نه نه خودتون ضعیفید کسی رو میشناسم خودش ماشین داره چند ساله ولی باز دور زدن بلد نیست چه ربطی داره

یه راننده زن تو خیابون میبینید انگار تا حالا زن ندیدید!!:surprised:
فرهنگتونو درست کنید دیگه..!
من به اون کاری ندارم کلی دارم میگم..

آقا مشکل وجود شماهاست..منظورم به شما نیستا کلی میگم..

Engineer Power

عضو جدید
یه راننده زن تو خیابون میبینید انگار تا حالا زن ندیدید!!:surprised:
فرهنگتونو درست کنید دیگه..!
من به اون کاری ندارم کلی دارم میگم..

آقا مشکل وجود شماهاست..منظورم به شما نیستا کلی میگم..

نه گیرایی خودتون رو گردن بقیه نندازید دیگه

gole ziba

عضو جدید
عزیز من بحث چرا میکنید اقایون حرف زیاد میزنن.... .. ما هم اگه بخوایم ایراد بگیریم از اقایون کتاب میشه... اما صبوریم ..:D

Sima

مدیر تالار مهندسی هسته ای همکار مدیر تالار زبان
مدیر تالار
کاربر ممتاز
عزیز من بحث چرا میکنید اقایون حرف زیاد میزنن.... .. ما هم اگه بخوایم ایراد بگیریم از اقایون کتاب میشه... اما صبوریم ..:D

اورین......
اصن اقایونم مگه رانندگی بلدن؟؟؟؟