قابل توجه آقایون

peyman-

عضو جدید
زنان زیبا برای سلامت مردان مضر هستند
دانشمندان اعلام کردند ملاقات با یک زن زیبا می‌تواند برای سلامت شما مضر باشد.
نتایج یک تحقیق در دانشگاه والنسیا نشان می‌دهد که ملاقات با یک زن زیبا باعث افزایش هورمون استرس موسوم به کورتیزول در بدن انسان می‌شود.
این هورمون تحت تاثیر استرس‌های فیزیکی و روانی در بدن انسان تولید می‌شود که می تواند در نهایت منجر به بیماری‌های قلبی شود.
برای بررسی این موضوع ، محققان از 84 دانش‌آموز مذکر خواستند که هر کدام در یک اتاق نشسته و مشغول حل یک پازل شوند.در این اتاق دو غریبه که یک مرد و یک زن هم بودند نشسته بودند.
دانشمندان متوجه شدند زمانی که فرد غریبه مذکر اتاق را ترک می‌کند و دو مرد در کنار یکدیگر باقی می‌مانند میزان هورمون استرس آ‌ن‌ها تغییری نمی کند ، اما زمانی که فرد مذکر اتاق را ترک می‌کند ، میزان هورمون استرس در شخص افزایش پیدا می‌کند.
کورتیزول در دوزهای کوچک می‌تواند تاثیرات مثبتی در بدن داشته باشد و میزان هوشیاری و سلامت کلی بدن را افزایش دهد .اما در صورتی که این هورمون به طور مداوم در بدن انسان باشد می‌تواند منجر به بروز بیماری‌های پزشکی مانند بیماری‌های قلبی ، دیابت و فشار خون بالا شود.
:eek:

...ARASH...

عضو جدید
عجب تبليغي
اونوقت مرده زيبا واسه زنه نه چندان زيبا چطور؟لابد مضر نيست:D

old friend

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب اطمینان به سقف کاذب که نیستش چشاتو اینجوری میکنی..واقعیه:D

از ترسه چی؟!!
چه خوبه اینجا همه از من میترسن...آخر جذبم خودم نمیدونستم..
:D

ترس از جذبه با ترس از قیافه فرق میکنه ها :D

old friend

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همونطوری که این تحقیق گفته ..من که نمیترسم بعضیا با دیدن من دچار استرس میشن..خوشگلیم دیگه چیکار کنیم!:lol:
جذبه هم بحثش جداست...
استرس یعنی فقط بابت خوشگلیه دختراست؟ :surprised: دختر زشت استرس زا تره :biggrin:

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
زنان زیبا برای سلامت مردان مضر هستند
دانشمندان اعلام کردند ملاقات با یک زن زیبا می‌تواند برای سلامت شما مضر باشد.
نتایج یک تحقیق در دانشگاه والنسیا نشان می‌دهد که ملاقات با یک زن زیبا باعث افزایش هورمون استرس موسوم به کورتیزول در بدن انسان می‌شود.
این هورمون تحت تاثیر استرس‌های فیزیکی و روانی در بدن انسان تولید می‌شود که می تواند در نهایت منجر به بیماری‌های قلبی شود.
برای بررسی این موضوع ، محققان از 84 دانش‌آموز مذکر خواستند که هر کدام در یک اتاق نشسته و مشغول حل یک پازل شوند.در این اتاق دو غریبه که یک مرد و یک زن هم بودند نشسته بودند.
دانشمندان متوجه شدند زمانی که فرد غریبه مذکر اتاق را ترک می‌کند و دو مرد در کنار یکدیگر باقی می‌مانند میزان هورمون استرس آ‌ن‌ها تغییری نمی کند ، اما زمانی که فرد مذکر اتاق را ترک می‌کند ، میزان هورمون استرس در شخص افزایش پیدا می‌کند.
کورتیزول در دوزهای کوچک می‌تواند تاثیرات مثبتی در بدن داشته باشد و میزان هوشیاری و سلامت کلی بدن را افزایش دهد .اما در صورتی که این هورمون به طور مداوم در بدن انسان باشد می‌تواند منجر به بروز بیماری‌های پزشکی مانند بیماری‌های قلبی ، دیابت و فشار خون بالا شود.
:eek:

دانشمندان اعلام کردند ملاقات با یک زن زیبا می‌تواند برای سلامت شما مضر باشد.:biggrin:

...ARASH...

عضو جدید
از همونجایی که اون میدونه..:D

ندیدهمیدونم قیافت چطوریه

هلو به توان 2 باشم چی؟؟

من ميدونم چون ميگي هر كي ميبينتت استرس ميگيره،از رو اين ميشه گفت لولويي يا هلو
اما من كه نگفتم كسي منو ميبينه چه شكلي ميشه:d

هلو به توان 2 ميشه خربزه،اين كه ترس و لرزش بيشتره:D

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
من ميدونم چون ميگي هر كي ميبينتت استرس ميگيره،از رو اين ميشه گفت لولويي يا هلو