پیشنهاد شما برای فعال کردن تالار گفتگوی آزاد

malo0osak

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بسم الله

سلااام ممنونم که دعوتم کردین راستیتش من امروز روز اخر در سال 89 هستش که در جمع شما هستم.

خب بریم سر اصل مطلب.من کارای مدیرای تالار رو تصدیق و تشویق میکنم
چون با درایت این دوستان هستش که باشگاه تا الان پابرجاس و هنوز ف ی ل ت ر نشده اگه دوستان مخالف بحث سیاسی هستن به دلیل بسته نشدن باشگاه هستش و الا تا الان چند هزار بار باشگاه ف ی ل ت ر میشد با وجود این فکر کنید باشگاه بسته شه میدونید چه هزینه ی سنگین و علاوه بر اون چه وقتی رو میگیره تا دوباره پابرجا بشه؟ از طرفی هم شما فقط تو این باشگاه نیستین شما فقط مطالب سیاسی این باشگاه رو نمیخونین به افراد دیگه هم که میان تو باشگاه حالا چه افراد سیاسی چه غیر سیاسی فکر کنید که اون ها هم مطالبتون رو میخونند و خدایی نکرده کاری یا حرفی نزنید که بعدها از کردنش پشیمون بشین

Sarp

مدیر بازنشسته
درسته. ولی باید ارزش های تالار رو بر سلیقه های شخصی کاربران مقدم تر بگیریم تا غنای مطالب و تعداد کاربران فرهیخته بیشتر بشه. رقصیدن به ساز کاربرانی که حق و قانون رو محترم نمیشمارند جایز نیست. اینا پس از مدتی خسته میشن و میرن و یا تطمیع میشن و کمک حال بقیه هم میگردند. من باشم مقررات رو رعایت میکنم. نه درخواست های سلیقه ای و دور از منطق یه عده کاربر رو.
ارائه کار خوب هزینه داره. هزینه داشتن تالار گفتگوی ناب هم اینه که قید کاربران بی قید رو بزنید. در غیر اینصورت این راه بجایی نخواهد رفت.
قربونت همه همینو میگیم

ولی این کاربران که میگین شامل بالای 90 درصد افراد میشه !
کسی از کاربری که قانون رو رعایت نمیکنه و خودش رو قاطی این نوع تایپیکها هم نمیکنه انتظاری نداره

ولی از کاربری که مثلا نقش بزرگتر بیشتر بچه ها رو داره و از قانون هم دم میزنه انتظار بالاست !
به . . . میگم لطفا نواندیشان رو تبلیغ نکن تو تایپیک ، وگرنه مجبورم تایپیک رو حذف کنم (مثلا تذکر دادم) ! جوابش اینه :
جون من خودمو اخراج کن ولی با تایپیکم کاری نداشته باش !
خودش هم مثلا از همین حامیان ضد مدیران هست !

والا من نمیتونم بیشتر و شفاف تر از این مسئله رو توضیح بدم
چون میدونم به سو استفاده از عنوان مدیریت محکوم میشم !

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
قربونت همه همینو میگیم

ولی این کاربران که میگین شامل بالای 90 درصد افراد میشه !
کسی از کاربری که قانون رو رعایت نمیکنه و خودش رو قاطی این نوع تایپیکها هم نمیکنه انتظاری نداره

ولی از کاربری که مثلا نقش بزرگتر بیشتر بچه ها رو داره و از قانون هم دم میزنه انتظار بالاست !
به . . . میگم لطفا نواندیشان رو تبلیغ نکن تو تایپیک ، وگرنه مجبورم تایپیک رو حذف کنم (مثلا تذکر دادم) ! جوابش اینه :
جون من خودمو اخراج کن ولی با تایپیکم کاری نداشته باش !
خودش هم مثلا از همین حامیان ضد مدیران هست !

والا من نمیتونم بیشتر و شفاف تر از این مسئله رو توضیح بدم
چون میدونم به سو استفاده از عنوان مدیریت محکوم میشم !

حق با شماست. همین الان یه تاپیک در این مورد زدم. اگه فرصت کردید لطفا بخونید و نظرتونو بگید.

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/256752-چرا-باور-حقیقت-برای-شما-سخته؟
در ضمن اون سایت هم که گفتی همچین نوبر هم نیست. انجا یه زندونیه که اگه تاپیک هم بزنی باید یه عده بیسواد تایید بکنند بعد نمایش داده بشه. اینا که میرن به دنبال سراب هستند. و بزودی پشیمون خواهند شد.

کانادا

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا حامد در تایید حرفهای شما باید عرض کنم: جالب اینجاست که حتی تاپیکها و پستهای موافق دولت و نظام و حتی سیاست خارجی (مثلا در مورد مصر و لیبی و . . . ) هم حذف میشه! :surprised:
باور بفرمائید چند وقت پیش من یه تاپیکی زده بودم که توش یه فتوکلیپ در مورد مقام معظم رهبری بود. باورتون میشه اون رو هم حذف کردن؟؟؟ :eek:

من واقعا" نمیدونم اینجا چه خبره؟!!؟؟! :confused:

اون که باید حذف بشه

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما سعی کنید در ابتدای امر کلیه تاپیکهایی رو که مربوط به تالار خبر میشه ولی تو این تالار میزنن رو منتقل کنید.
یک کاربری یه مزاحم تلفنی داره میاد یه تاپیک میزنه که بهش یاد بدیم چه جوری اونو ادبش کنه. اون یکی هم شاید یه دگمه پالتوش گم بشه بیاد آدرسش رو از ما بپرسه.
اگر مدیر محترم تالار با سرعت تمام کلیه تاپیکهای خبری و بی محتوا و شخصی و مشابه اونا رو سریعا منتقل بکنه پس از مدتی همه کاربران عادت میکنند که هر مطلبی را در تالار ویژه خودش بزنند و اوضاع این تالار هم شکل مرتبی به خودش میگیره.
الآن مدیر عزیز دقیقا همین کار رو دارن میکنن که ........!!!!!

حق با شماست . من تالار زنگ تفریح رو دیشب کشف کردم اونم چون تاپیکم به اونجا منتقل شد . مگه ندیدید سوتی دادم در حد لالیگا و دنبال تب تشکرم میگشتم و مونده بودم حیرون پس تشکرام چی شدن:biggrin::biggrin:

در ضمن پست تو اون تالار شمرده میشه یا نه ؟؟؟؟ اگه شمرده نشه خیلی خوبه .;);)

قول میدم از این به بعد اهل و عیال و دوستان رو تشویق کنم برای اسپم کردن بریم اون تالار تا شاید کیفیت تالار گفتگوی ازاد روز بروز بالاتر بره . :gol::gol::gol:

درضمن میتونیم ماهانه مسابقاتی رو هم در تالار برگزار کنیم و بهترین تاپیک یا بهترین استارتر روهم مشخص کنیم. در این رقایت بچه ها تشویق میشن کیفیت تاپیک هاشونو ارتقا بدن .
مثل همیشه نظراتتون تحسن برانگیزه ............ بدون امتیازه دیگه

سلام پری

خیلی نظراتت خوبه
هم نظرات ایشون همیشه خوب بوده و هم نظرات شما

نظرتون چیه یه قانون اساسی برا تالار گفتگوی آزاد تدوین بشه و به همه پرسی گذاشته بشه.
در ضمن میشه برا بابک خان چندتا کمکی انتخاب بشه تا با دقت بیشتری قانون اجرا بشه.
اینطوری میشه فضای بحث رو بازتر کرد در حالی که سلامتش حفظ بشه
نظر خوبیه .............. ولی باید در نظر گرفت ادمین سایت چقدر موافقه .......... ما قانون گذار بشیم ادمین موافق نباشه قطعا راهی پیش نمیبریم .... نظرشخصی

سلام
ممنون از محمد آقا که این تایپیکو بهم معرفی کردید .
خب من تمام پستا رو خوندم وبا خیلی از نظرات موافق بودم مخصوصا نظرات جناب مدیر که بعضیاشو حق داشت
به نظر من باید گفتگوی آزاد مخصصوص پستهایی باشن که بحث درمورد یه موضوع باشه حالا چه سیاسی وچه علمی .ولی کاربرا هم باید دقت کنند که در نهایت آرامش با هم بحث کنند وهیچ درگیری پیدا نشه که مدیران با اخطار مجبور به حل اون موضوع بشن.
خواهش میکنم
ای کاش میشد ............ ولی متاسفانه تجربه های تلخی از تاپیکهای سیاسی از هر دو قشر برجا مونده .........

چه لزومی داره بعد از حل شدن مشکلات این تایپیک باز باشه ؟!!!
کاملا با بابک جان موافقم ................ این تاپیک رو زدیم برای این مقطع زمانی نه تا آخر عمر ............... وقتی بحث به نتیجه برسه ............. یا خیلی از بحث اصلی دور بشه

قطعا باید قفل بشه ........... به عنوان استارتر کاملا این حق رو برای ایشون قائلم

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنظرم آخرش این تاپیک هم مثل تاپیک موضوعات پیشنهادی برای تالار گفتگوی آزاد قفل میشه ;)
این تاپیک قبل از زمان مدیریت جدید بوده یا بعد اون .............

در ضمن خوبه ببینید که تاپیک تا چه حد منحرف شده بوده که بنده خدا حسین آقا استارتر درخواست قفل کرده !!!!!!

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان تا وقتی اینطور یکطرفه به قاضی میریم به هیچ جا نمی رسیم . این که بخواهیم فقط رو حرف خودمون مصر باشیم چاره کار نیست . این تاپیک خیلی هم مفیده . ماها که توش نظر میدیم داریم وقت و نیروی ذهنمون رو صرف حل مشکلی می کنیم که اول از همه به خود ما مربوطه . تا اینجا حداقل فهمیدیم که اکثریت ما موافقیم تعداد مدیران یا همکاران مدیر در این تالار زیادتر بشه . دلیل حذف یا انتقال یا قفل شدن تاپیکها به اطلاع استارتر برسه . اسپم به تالار زنگ تفریح منتقل بشه و .................

مطمئنا ادمین هم ترجیح میده سایتی داشته باشه که کاربرها از بود ن درش احساس لذت و ارامش کنن ، سایتی که کاربرها اون خونه خودشون میدونن . اگر همه واقعا قصدمون نظم و سامان دادن به این تالار باشه می تونیم از عهده بربیایم .

حتی قبل از این تاپیک من به اقا مصطفی و محمد اقا پیشنهاد دادم مشترکا تاپیکی بزنیم که به همدلی و دوستی هر چه بیشتر بچه ها ی موافق و مخالف کمک کنه . اینه که 24 ساعته تو این باشگاه با هم کل کل کنیم و همدیگرو مقصر جریاناتی بدونیم که درش دخیل نبودیم دور از انصافه .میشه هم بحث کرد و هم رسم دوستی رو بجا اورد

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان تا وقتی اینطور یکطرفه به قاضی میریم به هیچ جا نمی رسیم . این که بخواهیم فقط رو حرف خودمون مصر باشیم چاره کار نیست . این تاپیک خیلی هم مفیده . ماها که توش نظر میدیم داریم وقت و نیروی ذهنمون رو صرف حل مشکلی می کنیم که اول از همه به خود ما مربوطه .تا اینجا حداقل فهمیدیم که اکثریت ما موافقیم تعداد مدیران یا همکاران مدیر در این تالار زیادتر بشه . دلیل حذف یا انتقال یا قفل شدن تاپیکها به اطلاع استارتر برسه . اسپم به تالار زنگ تفریح منتقل بشه و .................

مطمئنا ادمین هم ترجیح میده سایتی داشته باشه که کاربرها از بود ن درش احساس لذت و ارامش کنن ، سایتی که کاربرها اون خونه خودشون میدونن . اگر همه واقعا قصدمون نظم و سامان دادن به این تالار باشه می تونیم از عهده بربیایم .

حتی قبل از این تاپیک من به اقا مصطفی و محمد اقا پیشنهاد دادم مشترکا تاپیکی بزنیم که به همدلی و دوستی هر چه بیشتر بچه ها ی موافق و مخالف کمک کنه . اینه که 24 ساعته تو این باشگاه با هم کل کل کنیم و همدیگرو مقصر جریاناتی بدونیم که درش دخیل نبودیم دور از انصافه .میشه هم بحث کرد و هم رسم دوستی رو بجا اورد

ممنون از کل نوشتتون ............. پیشنهاداتم به نظر همیناست......... حرف هایی که پررنگ کردم رو نیز تصدیق میکنم:gol::gol::gol:

آخرین ویرایش:

mahian90

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان تا وقتی اینطور یکطرفه به قاضی میریم به هیچ جا نمی رسیم . این که بخواهیم فقط رو حرف خودمون مصر باشیم چاره کار نیست . این تاپیک خیلی هم مفیده . ماها که توش نظر میدیم داریم وقت و نیروی ذهنمون رو صرف حل مشکلی می کنیم که اول از همه به خود ما مربوطه . تا اینجا حداقل فهمیدیم که اکثریت ما موافقیم تعداد مدیران یا همکاران مدیر در این تالار زیادتر بشه . دلیل حذف یا انتقال یا قفل شدن تاپیکها به اطلاع استارتر برسه . اسپم به تالار زنگ تفریح منتقل بشه و .................

:gol:

سکولار

عضو جدید
کاربر ممتاز
خودتون را خسته نکنید.
قبل از این 100 تا تاپیک اینطوری زده شده.ولی این انجمن روز به روز بدتر شده.
همین نواندیشان که به قول ayja یک مشت بیسواد اداره اش میکنند.
پر از تاپیک های قابل بحث هست که توش بحث های اجتماعی و جدی میشه و روزی حداقل 2 تا تاپیک اینطوری وجود داره.

• Like
واکنش ها: ayja

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
خودتون را خسته نکنید.
قبل از این 100 تا تاپیک اینطوری زده شده.ولی این انجمن روز به روز بدتر شده.
همین .............که به قول ayja یک مشت بیسواد اداره اش میکنند.
پر از تاپیک های قابل بحث هست که توش بحث های اجتماعی و جدی میشه و روزی حداقل 2 تا تاپیک اینطوری وجود داره.
حرفی مرتبط متاسفانه ندیدم .............. فقط فضا برای زدن اسپم !!!!!!!!:cool:
در ضمن چون نمیخوام بحثی دوباره در این باره مطرح بشه ................. فکر میکنم اسم اوردن از باشگاه های دیگه درست نباشه ................ اینجا باشگاه مهندسان ایرانه ....................... ما کار به این باشگاه داریم ، داریم در قبال این باشگاه تبادل نظر میکنیم و در حال حاضر عضو این باشگاهیم ................... نه باشگاه دیگه

لطفا اگه پیشنهادی دارین مطرح کنین

با تشکر :gol:

آخرین ویرایش:

سکولار

عضو جدید
کاربر ممتاز
حرفی مرتبط متاسفانه ندیدم .............. فقط فضا برای زدن اسپم !!!!!!!!

لطفا اگه پیشنهادی دارین مطرح کنین

با تشکر

دم این سایت گرم که این پست من اسپم حساب میشه.

در ضمن باز هم میگم که این سایت درست بشو نیست.
میدونید چرا.چون این همه پیشنهاد داده شد.
تو یک پست مدیر این سایت گفت اره شما درست میگید.
این همه اعتراض شد که پیرجو به این تاپیک سر نمیزنه و اصلا برایش این تالار مهم نیست .به خاطر همین اهمیت نمیده.
تا زمانی که دغدغه بابک بهتر شدن سایت نباشه و فقط انجام وظیفه بکنه .سایت همینی هست که هست.

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
دم این سایت گرم که این پست من اسپم حساب میشه.

در ضمن باز هم میگم که این سایت درست بشو نیست.
میدونید چرا.چون این همه پیشنهاد داده شد.
تو یک پست مدیر این سایت گفت اره شما درست میگید.
این همه اعتراض شد که پیرجو به این تاپیک سر نمیزنه و اصلا برایش این تالار مهم نیست .به خاطر همین اهمیت نمیده.
تا زمانی که دغدغه بابک بهتر شدن سایت نباشه و فقط انجام وظیفه بکنه .سایت همینی هست که هست.
از تمام حرفاتون فاکتور میگیرم ............ چون به شخصه اطلاعی ندارم

فقط در قبال حرف خودم
نگفتم پست شما اسپمه ...................... گفتم فضا برای اسپم رو ایجاد میکنه
در ضمن اسپم یعنی منحرف شدن بحث .............. بحث اصلی در قبال پیشنهاد در مورد تالار گفتگوی آزاده ............. نه شخص یا کل تالارهای باشگاه

به جان خودم این دوتا خیلی فرق داره
موفق باشید

آخرین ویرایش:

کانادا

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه لزومی داره بعد از حل شدن مشکلات این تایپیک باز باشه ؟!!!

بابک جان خدائیش منطقی جواب بده ، دیروز من یه تاپیک زدم که فرانسه می خواهد به لیبی حمله کنه و....
و علاوه بر این که تاپیک حذف شد اخطار هم گرفتم که تاپیک سیاسی زده شده و ... که همین الانم نمونه هایی از این تاپیک را در صفحه اول و دوم داریم میبینیم که حذف نشدند و...
حالا سوالم اینه اولاً چرا تبعیض قائل میشید؟ دوماً اگه چنین تاپیک هایی زدنش ممنوع باشه واقعا چه چیزی دیگه میمونه که روش بحث کنیم ؟

• Like
واکنش ها: Sarp

Sarp

مدیر بازنشسته
بابک جان خدائیش منطقی جواب بده ، دیروز من یه تاپیک زدم که فرانسه می خواهد به لیبی حمله کنه و....
و علاوه بر این که تاپیک حذف شد اخطار هم گرفتم که تاپیک سیاسی زده شده و ... که همین الانم نمونه هایی از این تاپیک را در صفحه اول و دوم داریم میبینیم که حذف نشدند و...
حالا سوالم اینه اولاً چرا تبعیض قائل میشید؟ دوماً اگه چنین تاپیک هایی زدنش ممنوع باشه واقعا چه چیزی دیگه میمونه که روش بحث کنیم ؟
عزیز من این سیاست گردانندگان باشگاه هست
که هرچی تایپیک سیاسی هست پاک بشه
حتی خارجی

ولی این تایپیکهایی که میگی هستند ، حذف نکردم تا همه ببینیم که ما ظرفیت حتی تایپیک سیاست خارجی رو هم ندایم
بعد چن تا پست همه شون به ولایت فقیه و رئیس جمهور و . . .ختم خواهند شد !

rahajo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام خدمت جمیع دوستان

ممنونم از آقا محمد به خاطر تمام زحمتاشون:gol:

1-متاسفانه بعضی از دوستان خودشون از اسپم گله گذاری می کنن واقعا از وقتی که برای اینجا مدیر انتخاب شده

چقدرخودشون رعایت کردن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یا اسپم که برا خودشون شیرین و دلچسب بوده تا آخرین لحظه ادامه دادن و بعد از

تموم شدن از اسپم گله گذاری کردن؟یه کم به اعمال و رفتار و پست های خودمون دقت کنین این همه به یه چیز

زوم نمی کنیم و ایراد نمی گیریم

الان در حال حاضر می تونم چند تا تاپیک نشون بدم همین کسایی که همیشه از اسپم و خیلی موضوع های بی

ربط شکایت دارن خودشونم دست کمی از این ها ندارن و تاپیک ها رو به موضوع های دیگه سوق می دن و

خیلی راحت موضوع مطرح شده خودشونو ادامه میدن

چرااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ چوون فکر می کنن همیشه حق با خودشونه و دارن درست ترین و بهترین کارو انجام

می دن و هیچ کس حق حذف کردنه پست و تاپیکشونو ندارن و اگه احیانا اختیاری گرفته باشن دیگه .........

2-وقتی پست یا تاپیکمون حذف شد مدیر میاد میگه بنا به تکراری بودن یا خلاف قانون بودن خذف

شده

آیا ما خودمون به همین جواب بسنده می کنیم و تموم می کنیم یا ادامش می دیم و هزار تا توضیح می دیم و

یه دفعه چشم وا کنیم

می بینیم به خاطر یه تاپیک یا پست 5 الی 6 تا پیام به مدیر دادیم و بازخواست کردیم و توضیح دادیم

به نظرتون روزانه یه مدیر با چند نفر می تونه این همه برخورد داشته باشه

خدا وکیلی تا به حال طی هفته گذشته چند دفعه طریقه درست کردن سبزه عید یا مطالبی در مورد چهارشنبه

سوری داده شد؟

هممونم انتظار داریم تاپیکمون حذف نشه و اگه خدای نکرده ادغام بشه آسمون به زمین می رسه:(

در ثانی اکثرا خودمون هر مطلبی دوست داریم تو گفتگوی آزاد می زاریم چرا؟؟ چوون بازدید کنندش زیاده

دیگه برامون مهم نیست به گفتگوی آزاد مربوط میشه یا نه

همین نواندیشان که میگین همه بحث ها آزاده همین الانشم بدون تایید مدیر نمیشه اونجا تاپیک زد

به نظر من اگه اینجا هم همین قانون اجرا بشه خیلی بهتره چوون هم از اول به تایید مدیر میرسه و هم از زدن

تاپیک های تکراری و مغایر با قانون جلوش گرفته میشه

و در آخر

یکم از خودمون شروع کنیم خیلی بهتره

تا اینکه بیایم فقط شعار بدیم ولی وقتی پای عمل میاد همه چی رو زیر پا بزاریم

به قول معروف حرف کم عمل !!!!!!!!!!!!!!!

واقعا مثل یه کاربر؛ قانونمند و درست برخورد کنیم!!!!!!!!!!

شرمنده خیلی طولانی شد:redface::gol::gol::gol:

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام خدمت جمیع دوستان

ممنونم از آقا محمد به خاطر تمام زحمتاشون:gol:

1-متاسفانه بعضی از دوستان خودشون از اسپم گله گذاری می کنن واقعا از وقتی که برای اینجا مدیر انتخاب شده

چقدرخودشون رعایت کردن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یا اسپم که برا خودشون شیرین و دلچسب بوده تا آخرین لحظه ادامه دادن و بعد از

تموم شدن از اسپم گله گذاری کردن؟یه کم به اعمال و رفتار و پست های خودمون دقت کنین این همه به یه چیز

زوم نمی کنیم و ایراد نمی گیریم

الان در حال حاضر می تونم چند تا تاپیک نشون بدم همین کسایی که همیشه از اسپم و خیلی موضوع های بی

ربط شکایت دارن خودشونم دست کمی از این ها ندارن و تاپیک ها رو به موضوع های دیگه سوق می دن و

خیلی راحت موضوع مطرح شده خودشونو ادامه میدن

چرااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ چوون فکر می کنن همیشه حق با خودشونه و دارن درست ترین و بهترین کارو انجام

می دن و هیچ کس حق حذف کردنه پست و تاپیکشونو ندارن و اگه احیانا اختیاری گرفته باشن دیگه .........

2-وقتی پست یا تاپیکمون حذف شد مدیر میاد میگه بنا به تکراری بودن یا خلاف قانون بودن خذف

شده

آیا ما خودمون به همین جواب بسنده می کنیم و تموم می کنیم یا ادامش می دیم و هزار تا توضیح می دیم و

یه دفعه چشم وا کنیم

می بینیم به خاطر یه تاپیک یا پست 5 الی 6 تا پیام به مدیر دادیم و بازخواست کردیم و توضیح دادیم

به نظرتون روزانه یه مدیر با چند نفر می تونه این همه برخورد داشته باشه

خدا وکیلی تا به حال طی هفته گذشته چند دفعه طریقه درست کردن سبزه عید یا مطالبی در مورد چهارشنبه

سوری داده شد؟

هممونم انتظار داریم تاپیکمون حذف نشه و اگه خدای نکرده ادغام بشه آسمون به زمین می رسه:(

در ثانی اکثرا خودمون هر مطلبی دوست داریم تو گفتگوی آزاد می زاریم چرا؟؟ چوون بازدید کنندش زیاده

دیگه برامون مهم نیست به گفتگوی آزاد مربوط میشه یا نه

همین باشگاه مذکور ( جای ........دی ) که میگین همه بحث ها آزاده همین الانشم بدون تایید مدیر نمیشه اونجا تاپیک زد

به نظر من اگه اینجا هم همین قانون اجرا بشه خیلی بهتره چوون هم از اول به تایید مدیر میرسه و هم از زدن

تاپیک های تکراری و مغایر با قانون جلوش گرفته میشه

و در آخر

یکم از خودمون شروع کنیم خیلی بهتره

تا اینکه بیایم فقط شعار بدیم ولی وقتی پای عمل میاد همه چی رو زیر پا بزاریم

به قول معروف حرف کم عمل !!!!!!!!!!!!!!!

واقعا مثل یه کاربر؛ قانونمند و درست برخورد کنیم!!!!!!!!!!

شرمنده خیلی طولانی شد:redface::gol::gol::gol:
سلام ........ خیلی ممنون از نظرات بسیار خوبتون :gol::gol::gol: هر چه هست وظیفه است

با قسمتهایی که پررنگ کردم به شدت موافقم

ولی یه جا که اسم از یه باشگاه اوردین و قرار شد دیگه نیاریم :D

به نظرم اصلا کار خوبی نیست ............ تایید تاپیک

یعنی من یکی که به شدت مخالفشم ................. حتی در تالارهای علمی

برای من که این قانون زدگی داشته ............. چرا ؟ چون چند وقت بعضا طول میکشه تایید شه ........... گاهی اوقات بعد از اینکه میزنی ادغام شده میبینیش :surprised:
و البته اینکه وقتی میزنی ........ تایید بشه هیچ کی بهت خبر نمیده :(
و آخرم اینکه گاهی اوقات که مجبوری یه تاپیک با چند پست بزنی با توجه به محدودیت دیگه امکانش نیست ...... بعدشم وقتی تاپیک میزنی برمیگرده به محیط تالار ....... حالت گرفت میشه :(

برای افراد تازه وارد به خصوص در تالارهای علمی خوبه ولی برای بقیه اصلا موافق نیستم :smile:

خواهش میکنم تا باشه از این نوشته ها ;)

آخرین ویرایش:

rahajo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ........ خیلی ممنون از نظرات بسیار خوبتون :gol::gol::gol:

با قسمتهایی که پررنگ کردم به شدت موافقم

ولی یه جا که اسم از یه باشگاه اوردین و قرار شد دیگه نیاریم :D

به نظرم اصلا کار خوبی نیست ............ تایید تاپیک

یعنی من یکی که به شدت مخالفشم ................. حتی در تالارهای علمی

برای من که این قانون زدگی داشته ............. چرا ؟ چون چند وقت بعضا طول میکشه تایید شه ........... گاهی اوقات بعد از اینکه میزنی ادغام شده میبینیش :surprised:
و البته اینکه وقتی میزنی ........ تایید بشه هیچ کی بهت خبر نمیده :(
و آخرم اینکه گاهی اوقات که مجبوری یه تاپیک با چند پست بزنی با توجه به محدودیت دیگه امکانش نیست ...... بعدشم وقتی تاپیک میزنی برمیگرده به محیط تالار ....... حالت گرفت میشه :(

برای افراد تازه وارد به خصوص در تالارهای علمی خوبه ولی برای بقیه اصلا موافق نیستم :smile:

خواهش میکنم تا باشه از این نوشته ها ;)

:cry:شرمنده مجبور بودم اسم ببرم

منم موافق این قانون نیستم ولی وقتی میبینم به هر تاپیک این همه گله و شکایت میشه و از حذفش کاربرا

عصبانی میشن

اینو پیشنهاد دادم تا بلکه اعتراض کاربرا کمتر بشه

:redface:ممنونم از لطفتون

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
:cry:شرمنده مجبور بودم اسم ببرم

منم موافق این قانون نیستم ولی وقتی میبینم به هر تاپیک این همه گله و شکایت میشه و از حذفش کاربرا

عصبانی میشن

اینو پیشنهاد دادم تا بلکه اعتراض کاربرا کمتر بشه

:redface:ممنونم از لطفتون

:gol::gol::gol::gol:

فعلا مجبوریم این چنین تشکر کنیم ............... ای خدا
بعد میگن روزی سی تا داریم .......... باور کنید من امروز کمتر از 16 تا داشتم

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
تشکر از محمدآقا به خاطر این تاپیک که خیلی لازم بود ..امیدوارم مدیرا تو این تاپیک حرف بچه ها رو گوش کنن ..
و فقط حرف زدن نباشه ..

به نظر من تو این تالار خیلی سختگیریا زیاده ..

انصافاً آمار اخراجی ها بالاس نباید تا این حد سختگیری بشه ..

درسته سیا30 صحبت کردن به ضرر باشگاهه و ممکنه ف.یلتر بشه ولی بیش از حد سخت گرفته میشه ..

بهرحال ما که بچه نیستیم یه عده تحصیل کرده ایم نباید که بیایم اینجا همش کل کل کنیم و مثل بچه ها به جون

هم بیفتیم یا درباره شنگول و منگول حرف بزنیم

بعضی اوقات یه سری بحثا هم پیش میاد که درباره جامعه و وضع کشومونه و ساسی نیست اما هر بحث درباره وضع

جامعه تو این تالار رو میگن بحث سیاسی و باهاش برخورد میکنن حذف میشه و با کاربر هم برخورد میشه ..

نتیجه این میشه که ما مجبور میشیم بیایم اینجا و بحثهای بی اهمیت مثل دوست داری عید کجا بری .. بکنیم

همین دلیل میشه که اخراج ها اینقد زیاد شده ..

شاید وقتش شده جناب ادمین و پیرجو یه کم انعطاف بیشتری به خرج بدن و تو قوانین بازنگری کنن ..

نمیگم بحث سیا30 آزاد باشه میگم یه کم سختگیریا کمتر بشه ..

مثلاً چند روز پیش یکی از کاربران تازه وارد یه تاپیک زده بود درباره درگیری تو زندان قزلحصار کرج که خود اخبار

صدا و سیما هم اونو پخش کرد ..

نه تنها تاپیک حذف شد بلکه استارتر هم اخراج شد با اینکه تازه وارد بود ..

یا اون تازه وارد که یه تاپیک زده بود که من داداش ادمین هستم زود اخراج شد ..

این باعث میشه فکر کنیم اینجا برای کاربر ارزش و احترام قائل نیستن (خدایی نکرده )

امیدوارم یه فکری واسه این بشه ..

danielo

عضو جدید
کاربر ممتاز
بهترین راه همون تایید مدیر هست.
البته باید تعداد همکاران مدیر زیاد باشه تا حداکثر یک تاپیک 30 دقیقه طول بکشه.

راه دیگه هست که بخش دیگه ای در گفتگوی ازاد بزارند که فقط مخصوص تاپیک های بدون بحث باشه .یعنی مطالب جالبی که کاربران بدستشون میرسه.در اونجا قرارداده بشه که .اسمش هم بزارند مطالب جال و خواندنی
یعنی در بخش گفتگوی ازاد فقط تاپیک های سوالی و بحثی قرار داده بشه.

برخورد شدید با اسپم .یعنی به جای اینکه تاپیک اسپم دار قفل بشه.
یعنی یکبار اخطار و در دومین اخراج.البته نه اخراج های طولانی مدت .1 هفته ای یا حداکثر 10 روز
حالا اسپم واقعی.
یعنی تو تاپیک بحث اجتماعی طرف بیاد از شامی که خورده حرف بزنه.
یا تیکه های زنگ تفریح مثل خاله ودایی و بابا را بیاره وسط

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
تشکر از محمدآقا به خاطر این تاپیک که خیلی لازم بود ..امیدوارم مدیرا تو این تاپیک حرف بچه ها رو گوش کنن ..
و فقط حرف زدن نباشه ..

به نظر من تو این تالار خیلی سختگیریا زیاده ..

انصافاً آمار اخراجی ها بالاس نباید تا این حد سختگیری بشه ..

درسته سیا30 صحبت کردن به ضرر باشگاهه و ممکنه ف.یلتر بشه ولی بیش از حد سخت گرفته میشه ..

بهرحال ما که بچه نیستیم یه عده تحصیل کرده ایم نباید که بیایم اینجا همش کل کل کنیم و مثل بچه ها به جون

هم بیفتیم یا درباره شنگول و منگول حرف بزنیم

بعضی اوقات یه سری بحثا هم پیش میاد که درباره جامعه و وضع کشومونه و ساسی نیست اما هر بحث درباره وضع

جامعه تو این تالار رو میگن بحث سیاسی و باهاش برخورد میکنن حذف میشه و با کاربر هم برخورد میشه ..

نتیجه این میشه که ما مجبور میشیم بیایم اینجا و بحثهای بی اهمیت مثل دوست داری عید کجا بری .. بکنیم

همین دلیل میشه که اخراج ها اینقد زیاد شده ..

شاید وقتش شده جناب ادمین و پیرجو یه کم انعطاف بیشتری به خرج بدن و تو قوانین بازنگری کنن ..

نمیگم بحث سیا30 آزاد باشه میگم یه کم سختگیریا کمتر بشه ..

مثلاً چند روز پیش یکی از کاربران تازه وارد یه تاپیک زده بود درباره درگیری تو زندان قزلحصار کرج که خود اخبار

صدا و سیما هم اونو پخش کرد ..

نه تنها تاپیک حذف شد بلکه استارتر هم اخراج شد با اینکه تازه وارد بود ..

یا اون تازه وارد که یه تاپیک زده بود که من داداش ادمین هستم زود اخراج شد ..

این باعث میشه فکر کنیم اینجا برای کاربر ارزش و احترام قائل نیستن (خدایی نکرده )

امیدوارم یه فکری واسه این بشه ..
تشکر از نظرتون ............................... پس شما معتقدین سخت گیری تا این حد زیاده ........ منم تا حدودی موافقم و همونطور که هممون میدونیم این دست ادمین و جناب پیرجوست ............ شایدم بیشتر ادمین

ولی در مورد تازه واردا ............... بعضی افراد تازه وارد نیستن ............. یعنی یک نام کاربری داشتن الآن از نام کاربری دومشون استفاده میکنن ........... به نظر من داشتن نام کاربری دوم اصلا لازم نیست ......... مگر برای اشخاصی که بخوان قوانین رو نقض کنن ........... بنابراین برخورد با اونها اونم در آخرین حد ممکن به نظرم کاملا لازمه .............. نام کاربری اصلیشون باشه ......... ولی نام کاربریهای دیگشون واقعا درست نیست ............ علاوه بر این به نظر من خود این افراد شخصیت خودشون رو هم زیر سوال میبرن .......... اینکه نمیتونن یه قانون به این راحتی اونم در دنیای مجازی رو تحمل کنن وای به حال ..................
اون تاپیک تازه واردی که قشنگ معلوم بود تازه وارد نبودن !!!!! تاپیک زده بودن منم ادمیم داداش ادمین !!!!!!! و جالبه اونجا گفته بود از این به بعد هر کاری دارین به خودم بگیم و ........ که به نحوی قصد تمسخر مدیر باشگاه رو داشتن که اخراج به نظر من حق مسلمشون بود

بهترین راه همون تایید مدیر هست.
البته باید تعداد همکاران مدیر زیاد باشه تا حداکثر یک تاپیک 30 دقیقه طول بکشه.

راه دیگه هست که بخش دیگه ای در گفتگوی ازاد بزارند که فقط مخصوص تاپیک های بدون بحث باشه .یعنی مطالب جالبی که کاربران بدستشون میرسه.در اونجا قرارداده بشه که .اسمش هم بزارند مطالب جال و خواندنی
یعنی در بخش گفتگوی ازاد فقط تاپیک های سوالی و بحثی قرار داده بشه.

برخورد شدید با اسپم .یعنی به جای اینکه تاپیک اسپم دار قفل بشه.
یعنی یکبار اخطار و در دومین اخراج.البته نه اخراج های طولانی مدت .1 هفته ای یا حداکثر 10 روز
حالا اسپم واقعی.
یعنی تو تاپیک بحث اجتماعی طرف بیاد از شامی که خورده حرف بزنه.
یا تیکه های زنگ تفریح مثل خاله ودایی و بابا را بیاره وسط
راه تایید مدیر رو به شدت مخالفم توضیحم دادم در قبالش . دی
پست 111

راه دومتونم به نظرم بازترش کنید ............ به نظر بد نمیاد

راه آخرم کاملا موافقم رسیدگی به تخلف اونا به هر حال فرق داشته باشه تا یه کاربری که آشکارا توهین میکنه

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون از نظرات همه دوستان و محمد جان که تاپیکو زدند.

به نظر من اولین کار اینه که یک قانون مدون نوشته بشه و توی سایت در معرض دید عموم بذارند.
من 2 شنبه رفتم مشهد، تا 2 شنبه زدن تاپیک سیاسی با موضوع خارجی آزاد بود، هم بابک گفت و هم پیرجو (با همین ذهنیت یه تاپیک سیاسی خارجی زدم)، الآن برگشتم دوباره ممنوع شده گویا! خوب قوانین چرا اینقدر زود عوض میشه؟

فکر کنم بسته به شرایط جامعه قوانین اینجا هم به صورت نانوشته بالا و پایین میشه! یعنی اگر فردا بحث در مورد شیر مرغ هم در جامعه داغ بشه و جنجالی، اینجا ممنوع میشه!

به نظر من بنیان هرکاری وجود قوانین مدون برای انجام اون کار هست

آخرین ویرایش:

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون از نظرات همه دوستان و محمد جان که تاپیکو زدند.

به نظر من اولین کار اینه که یک قانون مدون نوشته بشه و توی سایت در معرض دید عموم بذارند.
من 2 شنبه رفتم مشهد، تا 2 شنبه زدن تاپیک سیاسی با موضوع خارجی آزاد بود، هم بابک گفت و هم پیرجو (با همین ذهنیت یه تاپیک سیاسی خارجی زدم)، الآن برگشتم دوباره ممنوع شده گویا! خوب قوانین چرا اینقدر زود عوض میشه؟

فکر کنم بسته به شرایط جامعه قوانین اینجا هم به صورت نانوشته بالا و پایین میشه! یعنی اگر فردا بحث در مورد شیر مرغ هم در جامعه داغ بشه و جنجالی، اینجا ممنوع میشه!

به نظر من بنیان هرکاری وجود قوانین مدون برای انجام اون کار هست
:gol:
منم موافقم مصطفی ................ بعضی وقتا کاملا به عینه متوجه میشم که سیاسی از نگاه من و سیاسی از نگاه مدیران متفاوته ............ به نحوی تمام مسائل در قبال مملکت سیاسی تلقی میشه ........... حتی اگه مربوط به کشورتم نباشه ولی تو تلویزیون پخش شده باشه !!!!!!

4589

عضو جدید
اصلا اگه ***** بشه سایت چه ایرادی داره؟
تا زیاد vpn و*****شکن
این همه ادم بزرگ مجبورن که بحث های دبیرستانی کنن.
بدم همه که مخالف دولت نیستن.
بظر من بحث سیاسی ایراد ندار مهم این که راجب تظاهورات و برنامه های بیرون رفتن و اینا حرف نشه

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصلا اگه ***** بشه سایت چه ایرادی داره؟
تا زیاد vpn و*****شکن
این همه ادم بزرگ مجبورن که بحث های دبیرستانی کنن.
بدم همه که مخالف دولت نیستن.
بظر من بحث سیاسی ایراد ندار مهم این که راجب تظاهورات و برنامه های بیرون رفتن و اینا حرف نشه
سلام ....... خیلی ممنون که شرکت کردین ........ یکی از دوستان حرف شما رو زد و بنده بهشون جواب دادم ............ احسنت
من و شمایی که یه خورده نگاهمون سیاسیه ممکنه این ابزارها رو داشته باشیم و شک نکنید که اکثریت اعضا ندارن .............. بار هزارم . دی
باشگاه تنها تالار گفتگوی آزاد که نیست .............. کلی تالار داره برای خودش ................ شما یه سری به تالار های علمی بزنین .......... قطعا نظرتون عوض میشه
این سایت تنها متعلق به اعضاشم به نظر من نیست !!!!!!! چون در وب جهانی هم هست و خیلیها با اینکه عضو نیستن میان از مطالب علمیش بهره میبرن ..................... پس اگه منطقی نگاه کنیم .......... میبینیم که غیر ما دیگرانی هم وجود دارند که قطعا با توجه به اسم باشگاه .......... بیشتر از من و شما حتی به این باشگاه نیازمندن ........... و مهمترین بحث براشون بحث علمیه ......... نه بحث صرفا سیاسی
اون مورد دیگه هم تقریبا سایر دوستان اشاره کرده بودن

بازم تشکر از نظرتون

danielo

عضو جدید
کاربر ممتاز
تشکر از نظرتون ............................... پس شما معتقدین سخت گیری تا این حد زیاده ........ منم تا حدودی موافقم و همونطور که هممون میدونیم این دست ادمین و جناب پیرجوست ............ شایدم بیشتر ادمین

ولی در مورد تازه واردا ............... بعضی افراد تازه وارد نیستن ............. یعنی یک نام کاربری داشتن الآن از نام کاربری دومشون استفاده میکنن ........... به نظر من داشتن نام کاربری دوم اصلا لازم نیست ......... مگر برای اشخاصی که بخوان قوانین رو نقض کنن ........... بنابراین برخورد با اونها اونم در آخرین حد ممکن به نظرم کاملا لازمه .............. نام کاربری اصلیشون باشه ......... ولی نام کاربریهای دیگشون واقعا درست نیست ............ علاوه بر این به نظر من خود این افراد شخصیت خودشون رو هم زیر سوال میبرن .......... اینکه نمیتونن یه قانون به این راحتی اونم در دنیای مجازی رو تحمل کنن وای به حال ..................
اون تاپیک تازه واردی که قشنگ معلوم بود تازه وارد نبودن !!!!! تاپیک زده بودن منم ادمیم داداش ادمین !!!!!!! و جالبه اونجا گفته بود از این به بعد هر کاری دارین به خودم بگیم و ........ که به نحوی قصد تمسخر مدیر باشگاه رو داشتن که اخراج به نظر من حق مسلمشون بود

راه تایید مدیر رو به شدت مخالفم توضیحم دادم در قبالش . دی
پست 111

راه دومتونم به نظرم بازترش کنید ............ به نظر بد نمیاد

راه آخرم کاملا موافقم رسیدگی به تخلف اونا به هر حال فرق داشته باشه تا یه کاربری که آشکارا توهین میکنه

اتفاقا بزرگترین معضل سایت به نظر من همین اسپم ها هست.
شما یک نگاه به تاپیک های همین 2 صفحه بنداز.یک تاپیک اجنماعی و قابل بحث یپدا میکنی.؟؟؟
باور کنید موضوعات اجتماعی بسیاری وجود داره که قابل بحث باشه.
گاهی وقت ها زده میشه در سایت .ولی به 2 صفحه نمیرسه.
همین انجمنی که قرار شد اسمش را نیاریم.بسیار بسیار کمتر کاربر داره.
ولی شما وقتی وارد صفحه اول گفتگوی ازاد میشه.هر روز حدود 5 تا تاپیک میبینی که کاربر ها واقعا چند صفحه با هم بحث کردند.
بسیاری از تاپیک های که در این صفحه اول هست فقط یک مطلب خواندنی هست و بس .اصلا جای بحث نداره.
یعنی فوق بحث واقعیش این هست که طرف بپرسه منبعت کجاست .یا بگه خیلی ممنون از تاپیکت.
من یک مثالی میزنم

مثلا
با کلیک در این سایت به یک فقیر غذا اهدا میکنید
انشا در مورد ازدواج(((طنز)))
پری برای پرواز- سالی که گذشت
فیلم آموزشی روبیک
وانشناسی رنگها را بدانيم
تشعشعات رادیواکتیو فوکوشیما به کالیفرنیا رسید!
آموزش تصویری بستن چادر مسافرتی فنری
نخستين تيم عملياتي امدادي ايران به ژاپن اعزام مي شود
داستان جداشدن بحرين از ايران در سال 50 رو میدونین؟
انرژی های پیرامون ما
روستاهایی به قدمت هزاران سال در عروس زاگرس +عکس
قطاری که سریعتر از هواپیما حرکت می کند!
زندگی با زن و مردن با مرد!

شما ببین این همه تاپیک من در صفحه اول پیدا کردم اصلا گفتگویی ندارند.
این ها فقط مطالب خواندنی هست که یا خبر هست و یا مطالب جالبی هستند.اتفاقا خوب هست که این ها در یک بخش پر طرفدار باشند.ولی بیایید این ها را بزارید زیر مجموعه بخش گفتگوی ازاد.
اسمش روش هست..گفتگوی ازاد .باید گفتگو انجام بشه.باید بحث انجام بشه.
کدومشون قابل بحث هست.؟؟؟؟
شما ببین من خیلی نگشتم این همه پیدا کردم.تازه خیلی از تاپیک ها برای زنگ تفریح هست تو گفتگوی ازاد که اون ها هم باید بره کنار

تاپیک بحث یعنی این

اما یه بارم ژان والژان ندیدم
نظرت راجع به عشق چیه؟
لطفا ماهی قرمز نخرید!
چرا ژاپنی ها مغازه ها را غارت نمی کنند؟
دقیقه 90 سال 89 چه نقشه ای واسه سال 90 تو ذهنته ؟
خبر فوری:جنگ شروع شد.هواپیماهای فرانسه در لیبی
زلزله امروز ژاپن! (یکی از ده زلزله بزرگ تاریخ!)

من نمیگم این ها تاپیک های خوبی هستند.میگم حداقل به گفتگوی ازاد میخورند. و جاشون اونجاست .

مثلا من این تاپیک را زدم
ایا با قانون جذب{راز} موافقید؟+ لینک دانلود مستند راز

اگر سوالی نمیپرسیدم و فقط لینک دونلودش را میزاشتم ویک مطلبی هم در موردش مینوشتم.
جایش تو مطالب جالب و خواندنی هست.ولی چون سوالی پرسیدم وخواستم بحثی بکنم جاش تو ازاد هست.

البته به نظر من حتما باید در قسمت مطالب جالب و خواندنی این تایپک ها گذاشته باشه که زیر مجموعه گفتگوی ازاد باشه.
نیاییم یک تالار دیگه درست کنیم برایش .

در مورد اسپم ها هم به نظر من بزرگترین توهین در بخش گفتگوی ازاد همین اسپم ها هست.