پیشنهاد ایجاد خانه های ده متری دنج برای تخلیه جنسی...........

ویسا

عضو جدید
نه....دوست عزیز چشم و هم چشمی نیست...ولی با موافقت منو 10 20 تا خانوم دیگه این مشکل حل نمیشه...مملکت ما مشکلش خیلی حادتر از این حرفاست.....حتی با اون خونه های 10 متری هم حل نمیشه......من راه حلشو نمی دونم....ولی اینو میدونم مشکل به حدی حاد شده که با حجاب خانوما یا کنترل غریزه اقایون هم حل نمیشه...الان بچه های ابتدایی هم به نوعی الوده شدن و فکر و ذکرشون این چیزاست.....فکر کنین...اون بچه های معصوم....با زمان خودم مقایسه میکنم میبینم جدا داریم به جاهای باریکی میرسیم
موافقم .این رو هم که گفتم فقط جنبه شوخی داشت.

من هرچی توی ذهنم بود گفتم.دیگه واقعا نظری به ذهنم نمیرسه که بخوام بگم:gol:

anjam.vazife

عضو جدید
صحبت های این دکتر نشون میده که خودش مریضه و مشکل داره . این جور آدمها متاسفانه جایگاه خودشونو نمیدونن و هنوز خودشونو و مردم ما رو باور نکرده اند. البته این سناریو شاید دلیل دیگری هم داشته باشه و اون اینه که با اکران کردن این نوع خوضعبلات شاید میخوان بگن که اساتید دانشگاه همین جوری اند و عقل تو کله شون نیست که این حرفا رو میزنند. اکثر اساتید فعلی هنوز نمیدونن جایگاهشون چیه . و این یکی از مشکلات دانشگاههای امروز ماست.
میگم پیر بابا جان این هم میتونه توطئه انگلیس و امریکا .و اسرایل باشه ها نظرتون چیه ؟؟میخوان فساد رو تو ایران هم ترویج بدن . اصلا این بابا واس چی اومده استاد شده بره تو کاباره های امریکا کار کنه سودمند تره تا اینجا .
راستی اکثر اساتید امروز جایگاهشون چیه ؟؟؟ببخشید ایشون زن و بچه دارن مریض چی باشند اون وقت ؟؟؟چی بهش میرسه این کار تو اییران بشه ؟؟؟ من که میگم 30 متری سهله 1 هکتاری هم خونه درست کنن ایران باز جمعیتی که ازرش استقبال میکنه رو نمیتونه جواب بده نه ؟

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو این شرایط ساختن چنین خونه هایی فقط مسخره کردن ملته....
وقتی یه رابطه ی کاملا ساده و دوستانه پذیرفته نیست بیایم خونه بسازیم واسه ارضای جنسی؟؟
خنده داره به خدا!
اونجام می شه محل تخلیه ی عقده های مردهای متاهل خائن و... نه این جوونایی که شما دوستان ازش حرف می زنین
این حرکت به هرنوع رابطه ی جنسی مهر تایید می زنه... و صیغه هم که دیگه همه می دونیم الان فقط مورد استفاده ش بین آقایون متاهله و برخی زنها... مگه اینکه دم در هر خونه یه نگهبان بذاریم شناسنامه و صیغه نامه رو چک کنه....!!!

ویسا

عضو جدید
تو این شرایط ساختن چنین خونه هایی فقط مسخره کردن ملته....
وقتی یه رابطه ی کاملا ساده و دوستانه پذیرفته نیست بیایم خونه بسازیم واسه ارضای جنسی؟؟
خنده داره به خدا!
اونجام می شه محل تخلیه ی عقده های مردهای متاهل خائن و... نه این جوونایی که شما دوستان ازش حرف می زنین
این حرکت به هرنوع رابطه ی جنسی مهر تایید می زنه... و صیغه هم که دیگه همه می دونیم الان فقط مورد استفاده ش بین آقایون متاهله و برخی زنها... مگه اینکه دم در هر خونه یه نگهبان بذاریم شناسنامه و صیغه نامه رو چک کنه....!!!
آخه عزیز من صیغه چه ربطی به وضعیت تاهل مرد داره؟؟؟؟

در ثانی کی گفته صیغه فقط مورد استفاده زنهای.... و مردای متاهله؟؟؟؟

nazila_sh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
خب این خوبی و مورد اعتماد بودن را ازکجا تشخیص می دهید؟
به نظرت این شرایط در یک ازدواج سنتی حاصل میشه یا در یک ازدواج مدرن؟؟؟

تو همون دوران خواستگاری میشه این موضوع را تشخیص داد به نظرم یک سری ویژگیهای خوب این دو تا ازدواج را باید با هم مخلوط کرد.اول خواستگاری سنتی انجام بشه و بعد دو طرف طبق نظارت خانواده ها به صورت مدرن یکدیگر را در شرایط مختلف محک بزنند.البته در چهار چوبی که به هیچکدوم ضرری نرسه.

پیر بابا

عضو جدید
میگم پیر بابا جان این هم میتونه توطئه انگلیس و امریکا .و اسرایل باشه ها نظرتون چیه ؟؟میخوان فساد رو تو ایران هم ترویج بدن . اصلا این بابا واس چی اومده استاد شده بره تو کاباره های امریکا کار کنه سودمند تره تا اینجا .
راستی اکثر اساتید امروز جایگاهشون چیه ؟؟؟ببخشید ایشون زن و بچه دارن مریض چی باشند اون وقت ؟؟؟چی بهش میرسه این کار تو اییران بشه ؟؟؟ من که میگم 30 متری سهله 1 هکتاری هم خونه درست کنن ایران باز جمعیتی که ازرش استقبال میکنه رو نمیتونه جواب بده نه ؟
رشته تحصیلی و تجربیات من بهم میگه که این آدم مریضه. در ضمن بیشتر فساد های اخلاقی رو کسانی هم انجام میدن که زن و بچه هم دارن. اینم به عینه هر روز میبینم.
جایگاه اکثر اساتید امروز هم بحث روی علوم نظری است. اونا تجربه کاربردی ندارن و فقط حرف میزنند. از تحقیقشون هم که عمرا چیزی نمیبینیم.
؟؟؟چی بهش میرسه این کار تو اییران بشه ؟؟؟اینم آینده ثابت خواهد کرد. کافیست کار و زندگیشو تعقیب بکنی . مطمئنم بهمون ثابت خواهد شد.
میگم پیر بابا جان این هم میتونه توطئه انگلیس و امریکا .و اسرایل باشه ها نظرتون چیه ؟؟;):biggrin:
اصلا این بابا واس چی اومده استاد شده بره تو کاباره های امریکا کار کنه سودمند تره تا اینجا .: اونجام بهش کار نمیدن. اینجا چون ظاهرا قحط الرجال هست این جور افراد رو قبولشون میکنند. :biggrin:

masisabz

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا این خونه ها اجاره ای هست یا خریدنی؟
بابا شاید یه پولدار در حال انفجار ..... باشه، اونم باید بره تو این خونه های ده، سی متری؟مثلا اگه خونه بزرگتر باشه هم مجازه یا نه؟؟؟؟

anjam.vazife

عضو جدید
بالاخره خونه را ساختن ؟؟؟
ما منتظریما
تازه بحثشه حالا اگه بعضی ها مخالفت نکنن شاید خواستن بسازن:surprised: - راستی یهو هجوم نیارین این خونه ها 10 مترین چند نفر بیشتر جا نمیشن توش:D - زنبیل من از الان اونجاست:biggrin::biggrin::biggrin:

آخرین ویرایش:

anjam.vazife

عضو جدید
سلام دوست عزیر
به نقطه خوبی اشاره فرمودید

به نظر من اسمش را بگذارد خانه فساد اسلامی قانونی
فساد اسلامی قانونی چیه خانم - اسلام - فساد - قانون اینها اصلا میشه کنار هم تو جمله قرار داد چه برسه تو عمل !!!اسم تخلیه گاه جنسی خیلی بهش میاد

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دکی جون منظورش چی بوده از خونه های ده متری! یعنی برند اونجا خود ارضایی کنند؟؟!! یا موردشونم با خودشون ببرند!!؟؟

masisabz

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایول، ایول، ماشاا.. همه این کاره هستن، فقط مجال نداشتن بروز بدن!!!!! :eek::surprised::confused:

adel_salehi2000

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دكتر ابراهيم فياض يكي از اساتيد دانشگاه در گفت‌وگويي با هشدار نسبت به شكل‌گيري انقلاب جنسي درايران به دولت پيشنهاد داد تا خانه‌هايي را براي تخليه جنسي ايجاد كند.
وي در اين گفت و گو با تاكيد بر اين كه نمي‌توان غريزه جنسي را در خيابان ارضا كرد گفت: ".....‌پيشنهاد من اين بوده كه دولت به سرعت و به صورت انقلابي خانه‌‌هاي ده‌ متري، بيست و سي متري بسازد كه حالت دنج و كم مئونه‌ دارند، تا از انقلاب جنسي در ايران جلوگيري شود....."

وي افزود:‌".... با اين وضعيت اگر پيش برويم ما در ايران حتما در چند سال آينده با مشکل مواجه خواهيم بود. كه اوج آن در همجنسگرايي و روابط زنان و مردان همسردار خواهد بود كه احتمالا با تبليغات دشمن هم تقويت خواهد شد....."
منبع :http://www.tabnak.com/nbody.php?id=51200

آدرس یادش رفت.....!!!!