پـــــــاتــــــــوق بچــــه های بــــــرقــــــــــــــی

efa_67

عضو جدید
سلام
پس چرا همه نگفتن که چه جوری به رشته ی برق علاقه مند شدن؟
من همیشه ازبچه گی از بحث های ارتباطالت و مخابرات خوشم می اومد بچه که بودم میخواستم ببینم چه جوری ما با تلفن میتونیم صدای دیگران را بشنویم

six7boy

عضو جدید
سلام
پس چرا همه نگفتن که چه جوری به رشته ی برق علاقه مند شدن؟
من همیشه ازبچه گی از بحث های ارتباطالت و مخابرات خوشم می اومد بچه که بودم میخواستم ببینم چه جوری ما با تلفن میتونیم صدای دیگران را بشنویم

سلام منم عاشق خراب کردن ضبط و رادیوهای قدیمی بودم و اسباب بازیام خیلی دوست داشتم ازشون سر در بیارم. بچه بودم دوست داشتم فقط اختراع کنم وبس....:redface:

invincible

عضو جدید
سلام منم عاشق خراب کردن ضبط و رادیوهای قدیمی بودم و اسباب بازیام خیلی دوست داشتم ازشون سر در بیارم. بچه بودم دوست داشتم فقط اختراع کنم وبس....:redface:
همیشه همه چیز با کنجکاوی ، تخیل و رویاهای بچگی شروع میشه ;)
هر وقت چیزی نظرتو جلب کرد می خواد یه چیزی بهت بگه! اگه اینو باور داشته باشیم خلاقانه تر به محیط اطرافمون نگاه می کنیم.
دیدن چیزی که همه می بینن هنر نیست . . . :redface:

شيته گيان

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما يه اشنايي داريم اصلا برق اونو نميگيره منظورم 220 ولت فكر كنم به خاطر اينه كه مقاومت بدنش زياده

شيته گيان

عضو جدید
کاربر ممتاز
من فكر ميكردم همچي به برق ربط داره پس بيشترين كار ماله برقه به همين خاطر برق رو انتخاب كردم

شيته گيان

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من دارم مهندسي برقمو ميگيرم ولي تا حالا plc كار نكردم به نظر شما بايد چيكار كنم

farshad_moradi

عضو جدید
کسی میتونه کمک کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟

کسی میتونه کمک کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟

بچه های برقی اگه اطلاعات دارن لطفا کمک کنن...

میخواستم بدونم شما محاسبه موتور روتور قفسی DC یا همون طراحی سیم پیچی موتور مطلبی دارین که کمکم کنید؟؟؟؟????
:que::que::que:

nadielectron

عضو جدید
سلااااااااااااااااااااااا اااااام...........

سلااااااااااااااااااااااا اااااام...........

سلام به همه دوستای خشک و بی احساس برقی من نادر الکترونیک کردستان میخونم میخوام ارشد الکترونیک قدرت ادامه بدم نظرتون چیه؟لطفا نظر بدین و راهنمایی کنید ممنون میشم;)

بالا