پستهای قدیمی , تکراری ((در دست بررسی و احیا))

پستهای قدیمی , تکراری ((در دست بررسی و احیا))

• در مورد معماري باشد

رای: 0 0.0%
  • در حد امكان در مورد كارهاي اجرايي باشد

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است.

amineh_taheri

عضو جدید
سلام من هم تازه آمدم و می خواهم تمرینهام را شروع کنم... اما متاسفانه نمتونم عکس آنها را بگذارم،:( اخه دوربین دیجیتال ندارم ولی اگر توانستم حتماً میگذارم...
ممنون دومان جان به خاطر تمرینات و توضیحاتت... خیلی عالی هستن و من تا به حال هیچ کدام از استادهام اینجوری باهامون اسکیس کار نکرده بودن....
:w17: :w30: :w27: :w27: :w27: :w27: :w27:
:w27: :w27: :w27: :w27: :w27:
:w27:

vahita

عضو جدید
كمكككككك هنرستان طرح2

كمكككككك هنرستان طرح2

سلام.هرچند كه باورم نميشه اين سايت بتونه مشكلمو حل كنه ولي بازم خواهش ميكنم اگه پروژه هنرستان دارين واسم بذارين.واقعا ممنون ميشم.:gol::heart:

moh3n110

عضو جدید
کمـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــک

سـعید

مدیر بازنشسته
AEC Magazine

AEC Magazine

AEC Magazine
شماره 36
دوماهنامه
AEC Magazine
تاریخ انتشار: مارس/آوريل 2008
تعداد صفحات مجله: 36
حجم فایل: 10 مگابايت

لينک دانلود مستقيم

رمز فايل: www.mobin-group.com
براي دانلود، روي لينکهاي بالا کليک سمت راست کرده و Save Target As را بزنيد.

Alireza00

عضو جدید
توی ایران شرکت دیبا داره روش تبلیغ می کنه ، می خوای شماره و آدرسش رو برات بزارم .

AHS

عضو جدید
درخواست کمک!!!

درخواست کمک!!!

موضوع طرح 4 ما طراحی فرودگاه بین المللی هست. راستش من هنوز نتونستم منبع بدرد بخوری درمورد استانداردهای فرودگاه بدست بیارم. خوشحال می شم از کمک و راهنمایی دوستان استفاده کنم.

Alireza00

عضو جدید
بسمعه تعالی

در همین راستا اینجانب هم به همین درد بی درمان دچارم ، انشاا.. اگر لطفی هست شامل این بنده ی حقیر هم بشود .( یعنی منم می خام :cry::cry::cry::cry:)

AHS

عضو جدید
درخواست کمک!!!

درخواست کمک!!!

موضوع طرح 4 ما طراحی فرودگاه بین المللی هست. راستش من هنوز نتونستم منبع بدرد بخوری درمورد استانداردهای فرودگاه بدست بیارم. خوشحال می شم از کمک و راهنمایی دوستان استفاده کنم.

SM_Beheshti

عضو جدید
سلام. چطور اطلاعاتي ميخواي در مورد هنرستان؟ اگه دوست داشته باشي ميتوني به من ايميل بزني شايد بتونم كمكت كنم و واست ايميل كنم. sm_beheshti7@gmail.com

architect.66

عضو جدید
سلام به بروبچ معماری;)
حالتون خوبه ؟؟؟/
منم اومدم با اجازتون تو جمعتون:thumbsup2::w16:
منم راه می دید؟؟:w23::w33:

farid_zarei_07

عضو جدید
هر کس بد ما به خلق گوید
ما سینه از او نمیخراشیم
ما خوبی او به خلق گوییم
تا هر دو دوروغ گفته باشیم:smile:

سماته

عضو جدید
کمکککککککک

کمکککککککک

سلام به همه
تخقیقی در مورد معماری و نقاشی دارم. نمیدونم اصلاً از کجا باید شروع کنم.
خوشجال میشم کمکم کنین.:gol::gol::gol::gol:

Arch-man

عضو جدید
سلام به همه
تخقیقی در مورد معماری و نقاشی دارم. نمیدونم اصلاً از کجا باید شروع کنم.
خوشجال میشم کمکم کنین.:gol::gol::gol::gol:

سلام.كتابهاي درجستجوي زبان نو و دايرت المعارف هنر از روئين پاكباز و كتاب هنر در گذر زمان از هلن گاردنر

پرندیس

کاربر بیش فعال
سازه های چادری منو یاد کارای فرای اوتو میندازه....معماری که سازه های چادری عربستان رو طراحی کرد........مطالب بیشتر هم دارم که حتما می ذارم.....فعلا.....پایدار باشید

JMSBeta

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان تازه وارد
اول یه گلایه بکنم اونم اینکه ما تو باشگاه قدیمی و جدید نداریم.
همه با هم دوستیم.

همه رم اینجا راه میدن.

موفق باشید.

ehsan_y

عضو جدید
یه پیشنهاد دارم . همه بچه ها پروژه سال بالاییاشونو حتمان می تونن بگیرن ولی استادا چون میشناسن قبول نمی کنن پس هر کدوم بیایید یه پروژه پیدا کنیم و بعد با هم جابجا کنیم . من ساکن یزد هستم فکر کنم زیاد بتونم کمک کنم . اگه خونه مرمت شده بدردتون می خوره رفتم از کل گزارش مرمت خانه نواب وکیل ( حدود 140 صفحه ) عکس گرفتم . این خونه الان سازمان میراث فرهنگی شهرستان یزده و نزدیک محله فهادان ( زندان اسکندر و بقعه 12 امام ) . اگه بدردتون میخوره بگین عکسارو ....

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام بر و بچز معمار.
اومدم گلایه کنم. چرا انقدر بی سر شدا شدین؟؟؟ قبلنا معماریا باشگاهو زیر و رو میکردن.
الان نه . همه فقط تو یکی دوتا تاپیک خاص فعالیت میکنن. چرا؟؟؟ چرا دیگه بحث معماری نداریم؟؟؟ در مورد هیچی با هم حرف نمیزنیم. چرا باید تو تالار ادبیات چند تا عضو فعال وجود داشته باشه اما تالار معماری نه؟؟؟؟
یه کم شلوغ کنید دیگه

archi_atish

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
zarnaz جون باهات موافقم:razz:
يه پيشنهاد دارم.....به نظرتون خوب نيستش اگه هر دفعه يه موضوع انتخاب كنيم و در موردش بحث كنيم؟؟؟؟؟:smile:

MEN

عضو جدید
سلام اون کتابی که گفتید جلدش ابی بودو راجع به تجزیه تحلیل.....
اسمش تجزیه و تحلیل و نقد شاهکارهای معماری
اثر مایکل پاور.
به نظر من کتاب سنگینیه.واسه من که سنگین بود.کاردانی معماری

sanil

عضو جدید
سلام
میدونم سخته ولی هر کاری هر قدر سخت باشه با ارزشتره
من امروز یزد بودم توی محله فهادون پیشنهاد میکنم اگه نیومدید بیاین داشتم کروکی میزدم
واسه طراحی 5
هر شهری که مایل هستید بگین تا نظر بقیه بچه هارو هم بدونیم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا