پستهای قدیمی , تکراری ((در دست بررسی و احیا))

پستهای قدیمی , تکراری ((در دست بررسی و احیا))

• در مورد معماري باشد

رای: 0 0.0%
  • در حد امكان در مورد كارهاي اجرايي باشد

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است.

فصل بهار

عضو جدید
...

...

واقعآ عالیه. امیدوارم منم بتونم استفاده لازم رو ببرم.یه سوال: من وقتم بابت درسام خیلی پره چیجوری میتونم بیشتر اسکیس کار کنم و برای خودم انگیزه ایجاد کنم؟

فصل بهار

عضو جدید
ًًًًQ

ًًًًQ

حالا یه خواهش: در مورد کانسپت واینکه چطور میشه یه کانسپت رو تو کار آورد توضیح بدین برام:que::que::que::que::que::que:;)

mikham

عضو جدید
سلام من نیما هستم و تازه وارد این جمع شدم
منم میخوام تو جمعتون باشم من میتونم دوست خوب یا یکی از اعضای خوب باشم
در زمینه معماری رو من حساب کنید

بَـــــــــــــــــــــــــــــــــه بَــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه
ســــــــــــلام به آقا نیما
ببین آقا اینجا ما تازه وارد و قبلا وارد و این حرفا نداریم
اومدی
خوش اومدی
می خوام ببینم چه جوری می ترکونی دیگه
آره جـــــــــــــــــــــونم;)

archi_atish

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام:smile:
میگم یه سوال دارم...چرا من نمی تونم پست بذارم؟ فقط نقل قول میشه:surprised:

World Designer

عضو جدید
کمک یه مطلب در مورد به خدمت گرفتن باد و خورشید در ساختمان

کمک یه مطلب در مورد به خدمت گرفتن باد و خورشید در ساختمان

من کمک می خام تو رو خدا زودتر ارادتمند WORLD DESIGNER

sanil

عضو جدید
سلام
در مورد پروژه منم میتونم کمکت کنم
منابعی که به ذهن من هم میرسید پزشکی گفته

cerulean.del

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دومان جان خسته نباشی
من خیلی از تمرینات عقب موندم. . روزی 4 ساعت کار اموزی میرم وقتی میام نای حرف زدن ندارم. واسه کنکور هم هنوز شروع نکردم.کارامم نمی تونم بذارم تو سایت...میبینید چقدر بیچاره ام.اه اصلا دوست ندارم زندگی اینجوری رو خسته شدم:(:cry:

hd_memar

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام نگار جون .....

خوبی؟ چه خبر؟[/quot

ممنون
تو خوبی؟؟؟

وایییی
عجب بحثی!!!حراست!!!!!!
دانشگاه مشهد خیلی بده
واقعا ادمهای مزخرفین
من با اینکه ساده می رم دانشگاه از دست اینا عصبانیم
خیلی پر رو ان
گاهی دلمون می خماد بگیم خوب خودتون نگاه نکنین اینقدر دقیق که به مو و ارایش و مانتو ....
اینا گیر بدین
خودشونم نا محرمن خوب!!

sanil

عضو جدید
اسکیس دسته جمعی در یکی از شهرها

اسکیس دسته جمعی در یکی از شهرها

سلام به همه بچه های معماری
یه پیشنهاد برای یه گردش و مسابقه اسکیس
از بچه هایی که علاقمند هستند خواهش میشه زمان و شهر دلخواه خود را بنویسند سپس با هم یه قراری میزاریم تا همدیگرو ببینیم

N.H

عضو جدید
سلام.من ترم 1 هستم و تازه وارد.چند تا سوال دارم.اول اینکه کجا باید تمرینات بقیه رو ببینم؟یعنی چه جوری؟دوم اینکه من تمرینات رو شرو ع کردم البته یه سری از اونا رو استادامون گفته بودن ولی واسه 3شنبه باید 20-30 تا اسکیس از روی اسکیس های کشیده شده ی دیگران بکشم!!!! میشه هم تمرین مقدماتی کرد وهم یه دفعه اسکیس کشید؟ لطفا راهنمایی کنید.مرسی

آخرین ویرایش توسط مدیر:
  • Like
واکنش ها: CHEK

sanil

عضو جدید
سلام.من به یه سری اطلاعات راجع به خانه های مسکونی یه معمار به شدت نیازمندم.اگه خونه های گهری یا میس وندروهه.یا یه معمار دیگه.می خوام خونه های یه معمارو تحلیل کنم.مممنون اگه کمکم کنید.plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz help me
سلام
من در مورد اکثر معمارها مطلب دارم خواستی برات میفرستم
تحلیل باشه یا معرفی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام:smile:
میگم یه سوال دارم...چرا من نمی تونم پست بذارم؟ فقط نقل قول میشه:surprised:
الان اینی که شما گذاشتی که بدون نقل قوله :smile: اینی که من گذاشتم با نقل قوله.
واسه پست گذاشتن بدون نقل قول: پایین هر پستی نوشته ارسال پاسخ سریع. روی ارسال پاسخ سریع هر کدوم از پست ها که کلیک کنین می تونین بدون نقل قول پست بذارین.

elnaz65

عضو جدید
خیلی عالی بود.;)
کاش چند تا ویلا هم به همین صورت با عکس های کامل میذاشتی:gol::gol:

sadra86

عضو جدید
سلام
دوست عزیز اگر کمی بیشتر در موتور های جستجوگر به فعالیت بپردازید در مورد ترمیم خیلی مطلب هست، فقط کمی همت لازم است و اطلاعات حداقلی که دامنه جستجوی شما خیلی گل و گشاد نباشد. اگر سایتی می خواهید که فقط پرینت بگیرید و با یک طرح جلد خوشگل به استاد تحویل دهید، از نظر من برای این موضوع چیز دندان گیری نصیبتان نمی شود! با این حال باز هم در خدمت هستم.

rozhann

مدیر بازنشسته
عالیه. از کجا چه جوی سرچ میکنی؟کاش اون زمان که ماهم مدرسه طراحی می کردیم این عکسهارو می دیدیم.
ولی بازم خدارو شکر موقع مدرسه رفتن ندیده بودیم که مطمئنم الان نصف بیشترمون مهندس که نبودیم هیچ الان...:redface:

rana.7

عضو جدید
سلام.من ترم 1 هستم و تازه وارد.چند تا سوال دارم.اول اینکه کجا باید تمرینات بقیه رو ببینم؟یعنی چه جوری؟دوم اینکه من تمرینات رو شرو ع کردم البته یه سری از اونا رو استادامون گفته بودن ولی واسه 3شنبه باید 20-30 تا اسکیس از روی اسکیس های کشیده شده ی دیگران بکشم!!!! میشه هم تمرین مقدماتی کرد وهم یه دفعه اسکیس کشید؟ لطفا راهنمایی کنید.مرسی
عزيزم كاراي بچه هارو ميتوني تو تاپيك
کرکسیون اسکیس - پرسپکتیو - راندو - شیت بندی ببيني;)

sare_r

عضو جدید
سلام
شما می تونید از کتاب طراحی اقلیمی ترجمه وحید قبادیان - محمد فیض مهدوی استفاده کنید.;)

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دستتون درد نکنه . من دیگه کارمو یه جوری راه انداختم . اگه یکی هم سایت میراث فرهنگی رو بهم میداد بس بود . حالا که میخوام کمکم کنی شما میتونی درباره دبیرستان انوشیروان یه تاریخچه خفن بهم بدی ؟

خیلی ممنون میشم .

dewdrop

عضو جدید
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=29055

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=29055

سلام.
من ترم اول هستم و در جلسه بعد از ما خواستند كه با يونوليت يك فرم انتزائي درست كنيم.ولي بونوليت بر خلاف ديگر مصالح بد فرم مي گيره و تميز نيست.
مي خواستم بدونم چه كارهايي مي شه باهاش كرد.و چه تجربه هايي در استفاده از يونوليت داريد؟؟و در چه قسمتي از ماكت ازيونوليت استفاده مي كنيد؟؟
خلاصه يه كم توضيح دهيد.ممنون مي شم.

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با یونولیت معمولا حجم های سنگینو میسازن. و معمولا برای ماکت های اتودی استفاده میشه. اگه کاترت تیز باشه خیلی راحت میتونی باهاش کار کنی. ((خیلی مواظب باش که دستت نبره ها خطرناکه) برای فرم های منحنی میتونی از حرارت استفاده کنی. یه چیزی مثل چاقو رو گرم میکنی و نزدیک حجمت میبری. البته این باعث میشه یونولیت بسوزه و گاهی رنگش عوض بشه... سیاه بشه. باید خیلی با دقت این کارو انجام بدی. البته برای فرمای منحنی میتونی مرحله به مرحله کار کنی. مثلا برای یک کره اول گوشه های مربع بزنی و کم کم به فرم دایره نزدیکش کنی.

dandelionsland

عضو جدید
درخواست مقاله درباره دیوارها جداره های داخلی

درخواست مقاله درباره دیوارها جداره های داخلی

سلام دوستان :smile:
من دانشجوی معماری هستم :):):):)به مقاله ای در مورد دیوارها جداره های داخلی (از نظر عملکرد.فرم.جنسیت. رنگ .بافت مصالح.مسایل اقلیمی و مسایل اجرایی) احتیاج دارم خوشحال میشم کمکم کنید:d:d:d

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا