پستهای قدیمی , تکراری ((در دست بررسی و احیا))

پستهای قدیمی , تکراری ((در دست بررسی و احیا))

• در مورد معماري باشد

رای: 0 0.0%
  • در حد امكان در مورد كارهاي اجرايي باشد

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است.

parvaze

عضو جدید
منم هستم ولي اطلاعات معماريم يه ريزه كمه چون تازه دارم ميرم ترم يك

??????

عضو جدید
عزیزم بحث گیر دادن نیست...
خب من شما رو به چه نامی ثبت کنم...
؟؟؟؟؟؟؟ که اسم نمیشه و بقیه به چه اسمی شما رو بشناسن ...

اسم شما درست بشه من بلافاصله ثبت نام تون میکنم....

اگر من شما رو با اسم ؟؟؟؟؟؟ ثبت نام کنم بقیه دوستان متوجه نمیشوند که شما شخصی هستید که ثبت نام کردین و مطابق فرم زیر اسم شما مجهول ثبت می شود...
http://www.www.www.iran-eng.ir/showpost.php?p=429976&postcount=53

بخاطر گل روی شما :gol:منو با نام X ثبت نام بفرمایین.خوبه؟:wallbash:

سـعید

مدیر بازنشسته
بخاطر گل روی شما :gol:منو با نام X ثبت نام بفرمایین.خوبه؟:wallbash:
خیلی جالبه که اینقدر علاقه به اسامی عجیب دارین....
من شما رو ثبت نام میکنم...
خب حالا شما خانم/آقای X میشه اسم خودتون رو برای آشنایی همه به ما بگین ؟

??????

عضو جدید
خیلی جالبه که اینقدر علاقه به اسامی عجیب دارین....
من شما رو ثبت نام میکنم...
خب حالا شما خانم/آقای X میشه اسم خودتون رو برای آشنایی همه به ما بگین ؟

ممنون از شما:gol:
اطلاعات کاملترو کی اعلام می کنید؟;)

سـعید

مدیر بازنشسته
لیست موقت مسابقه معماری - عمران

گروه 1.......zarnaz_a ( معماری ).......sepehrkhosrowdad( عمران )..........کامل شد

گروه 2 ......mahroo( معماری )...................mmbidhendi( عمران )............کامل شد

گروه 3......m.h.z.m ( معماری )..........................؟؟؟؟؟؟ ( عمران )..........ناقص است

گروه 4............سرور( معماری ).........................؟؟؟؟؟؟؟( عمران )..........ناقص است

گروه 5 ...............X ( معماری ).........................؟؟؟؟؟؟؟( عمران )..........ناقص است

گروه 6.......parvaze ( معماری ) .......................؟؟؟؟؟؟؟( عمران )..........ناقص است

لطفا هر چه سریعتر گروه های خود را مشخص کنید

/ \
/ \
/ \
/\

ثبت نام تا جمعه ( 12 مهر ) ادامه دارد

:gol::gol:برای دیدن جوایز مسابقه اینجا را کلیک کنید:gol::gol:

آخرین ویرایش:

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
برای اینکه بگم می خوام شرکت کنم، باید چی بگم؟!:D
آقا اجازه؟!
اسم من هم بنویسین!
سپهر خسروداد!!
هم گروهیم کی میشه؟!:w40::w42:

سـعید

مدیر بازنشسته
برای اینکه بگم می خوام شرکت کنم، باید چی بگم؟!:D
آقا اجازه؟!
اسم من هم بنویسین!
سپهر خسروداد!!
هم گروهیم کی میشه؟!:w40::w42:
سپهر جان اولا خوش اومدی...:gol:
دوما خودت یک نفر رو به عنوان هم گروه انتخاب کن و یا اگر نخواستی خودت میتونی یک گروه داشته باشی...
انتخاب با خودته...;)

fayazbahram

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوال2:

من تو خونه ي يکي از آشناهامون اون قسمت پيش آمده ي بام رو که ديدم برام جاي سوال شد. اگه ميتونيد شما هم نظر بديد واسه چي اينجوريه.
اگه دقت کنيد رديف هاي آجري علاوه بر داشتن قوس , يک انحناي افقي نيز دارند , آيا اين کار دليل خاصي دارد يا اشتباه سازنده بوده است. در ضمن قسمت آن طرف تيرآهن اينگونه نبود و رديف ها انحناي افقي نداشتند و به صورت عادي بودند.

دیونه داری زیادی مهندسی میکنی.کاملا معلومه که اشتباهه اجراست.

ممنون از جوابت . ولي اگه قبل از من جواب ميدادي بهتر بود:biggrin:;)

The Lunatic

عضو جدید
با سلام
دوستان منم هستم.
فقط من اطلاعاتم در حد ترم 3 هست و امیدوارم خداوند منان به بنده خدایی که با من همگروه میشه صبر بده.

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
من نمی دونم!!!
من هم کاردانی خوندم!!!
سعید، 1همگروهی خوب واسم پیدا کن اگه مقام بیارم 20 امتیاز بهت میدم!:thumbsup2::w01:
.
حالا بی شوخی، یکی بیاد همگروهی من شه!!!
معماری ها خودی نشون بدین! :sweatdrop:

سـعید

مدیر بازنشسته
با سلام
دوستان منم هستم.
فقط من اطلاعاتم در حد ترم 3 هست و امیدوارم خداوند منان به بنده خدایی که با من همگروه میشه صبر بده.

من نمی دونم!!!
من هم کاردانی خوندم!!!
سعید، 1همگروهی خوب واسم پیدا کن اگه مقام بیارم 20 امتیاز بهت میدم!:thumbsup2::w01:
.
حالا بی شوخی، یکی بیاد همگروهی من شه!!!
معماری ها خودی نشون بدین! :sweatdrop:

شما یا وارد یکی از گروه های موجود بشید یا یک گروه جدید ایجاد کنید..

En-mechanic

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان عزیز پیشنهادات خودتون رو بدید تا از هفته آینده رسما مسابقه رو آغاز کنیم...
با سلام
از همه دوستان بخاطر راه انداختن این مسابقه ممنونم:)
ولی دوستان عزیزم در تالار عمران مخصوصا وحید عزیزم من رو از شرکت در این مسابقه عفو کنند
من کلا میانه خوبی با شرکت در مسابقات و اینجور مراسم ندارم:redface:
از همه دوستان عزیزم عذر میخوام:redface:
یا علی;)

atepte_poloos

عضو جدید
سلام به همه دوستان
پیشنهاده خیلی خوبیه
امیدوارم منم بتونم شرکت کنم;)
فکر کنم از آخر اول شم:redface:

داودOMRAN

عضو جدید
سلام سعید خان طرح جالب وخوبی هست منم قول میدم در زمینه کارهای سازه ای همکاری کنم اول باید گروه تشکیل بدیم هر کسی که حاظر به همکاری برای تشکیل گروه با من هست اعلام امادگی کنه

سـعید

مدیر بازنشسته
لیست موقت مسابقه معماری - عمران

گروه 1.......zarnaz_a ( معماری ).......sepehrkhosrowdad( عمران )..........کامل شد

گروه 2 ......mahroo( معماری )...................mmbidhendi( عمران )............کامل شد

گروه 3......m.h.z.m ( معماری )..........................؟؟؟؟؟؟ ( عمران )..........ناقص است

گروه 4............سرور( معماری ).........................؟؟؟؟؟؟؟( عمران )..........ناقص است

گروه 5 ...............X ( معماری ).........................؟؟؟؟؟؟؟( عمران )..........ناقص است

گروه 6.......parvaze ( معماری ) .......................؟؟؟؟؟؟؟( عمران )..........ناقص است

گروه 7.....memare sheyton (معماری )......داودOMRAN ( عمران )........کامل شد

لطفا هر چه سریعتر گروه های خود را مشخص کنید

/ \
/ \
/ \
/\

ثبت نام تا جمعه ( 12 مهر ) ادامه دارد

:gol::gol:برای دیدن جوایز مسابقه اینجا را کلیک کنید:gol::gol:

سـعید

مدیر بازنشسته
سلام به همه دوستان
پیشنهاده خیلی خوبیه
امیدوارم منم بتونم شرکت کنم;)
فکر کنم از آخر اول شم:redface:

سلام سعید خان طرح جالب وخوبی هست منم قول میدم در زمینه کارهای سازه ای همکاری کنم اول باید گروه تشکیل بدیم هر کسی که حاظر به همکاری برای تشکیل گروه با من هست اعلام امادگی کنه

برای تسریع در ایجاد گروه ها بنده شما 2 نفر رو در یک گروه قرار دادم....
در صورت عدم موافقت بفرمایید تا گروه شما تعویض شود و در صورت توافق هماهنگیهای لازم رو بین خود انجام دهید..

موفق باشید..

ایده جالب

عضو جدید
سلام
واقعا خسته نباشید از مطالب و تدریس خوبتون.:gol:
تو این قسمت جای مسائل خیلی خالیه تا اونجایی که استاتیک جزء واحدهای ما بود خیلی کمتر مطالب رو توضیح می دادن و بیشتر به حل مسائل توجه میشد.:)
مثلا توی مطالبتون از نحوه آرماتور گذاری تیرها ی مختلف، دیاگرام های برشی و خمشی، برآیند نیروها، ضریب پواسون، شعاع ژیراسیون، مرکز ثقل سطوح مرکب،بررسی روابط ریاضی بین ممان و برش و شدت بار، توضیح در مورد بارها به لحاظ فرم چیزی گفته نشده.
ازتون ممنون میشم اگه در این موردها هم صحبت کنین. البته باید منو ببخشین هرچند تازه باهاتون آشنا شدم اما تمام مطالب شما رو خوندم و خیلی هم به دردم خورد فقط خواستم جای چیزهایی که میتونه این قسمت رو تکمیل کنه وبه یادگیری ما کمک بیشتری میکنه بگم تا از اطلاعات شما بیشتر بهره ببریم.;)

??????

عضو جدید
سلام.چرا یک عمرانی باید هم گروه باشه؟ایا صرفا بدلیل بحث سازه یا هدف دیگیه؟:redface:

!!!sarina

عضو جدید
خیلی خوب بود عکس های جالبی گذاشتین!بازم از این کارا بکنید..............

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی مقداد جان عالیه!
فقط 1 نکته میدونی که آرم معمولا در مقیاس کوچیک استفاده میشه فکر می کنی اگه طرحت انقدر کوچیک بشه که کلمه لوتوس در محدوده مورد نظر مثلا...3*2 جا بشه طرح انتزاعی گل نیلوفرت کاملا دیده میشه؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا