پستهای قدیمی , تکراری ((در دست بررسی و احیا))

پستهای قدیمی , تکراری ((در دست بررسی و احیا))

• در مورد معماري باشد

رای: 0 0.0%
  • در حد امكان در مورد كارهاي اجرايي باشد

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است.

سـعید

مدیر بازنشسته
خيلي عاليه فقط يه پيشنهاد دارم نميشه برنده ها رو به صورت نفرات اول تا سوم اعلام كنين؟
دوست عزیز به دلیل اینکه فقط باید یک نفر را برنده اعلام کنیم و تعداد شرکت کنندگان محدود هستن در حال حاضر فقط یک برنده داریم...
انشاالله اگر در آینده تعداد شرکت کننده ها بیشتر شدند حتما پیشنهاد شما عملی می شود..

sheinis

عضو جدید
دوستان عزیز پیشنهادات خودتون رو بدید تا از هفته آینده رسما مسابقه رو آغاز کنیم...
مرسی سعید جان.............پیشنهاد خیلی خوبیه ...........شاید خودم وقت نکنم شرکت کنم چون این روزا سرم شلوغه..........ولی از تجربه های شما استفاده می کنم;)

سـعید

مدیر بازنشسته
مرسی سعید جان.............پیشنهاد خیلی خوبیه ...........شاید خودم وقت نکنم شرکت کنم چون این روزا سرم شلوغه..........ولی از تجربه های شما استفاده می کنم;)
خوشحال میشم که شرکت کنید ولی در هر صورت هر جا هستید موفق باشید...

sheinis

عضو جدید
1- مسابقه طراحی فقط به طراحی معماری خلاصه نشه و طراحی اجزا هم در این سیستم مسابقه وجود داشته باشه .
2- اجرایی بودن طرح توسط دوستان عمرانی ما در تالار عمران و با همکاری مهندس سپهر به عنوان مدیریت محترم تالار عمران جهت برقراری یک پیوند مناسب بین دو تالار عمران و معماری کنترل بشه و پیشنهادهای این دوستان هم در طرح نهایی مسابقه ملاک قرار بگیره .
.
سلام doomann عزیز ........فکر نمی کنین اجرایی بودن و سازه ای شدن یه کم واسه خیلی از بچه ها (از جمله خود من) سخت باشه............بهتر نیست که اول 10 تا کار یا کمتر از لحاظ معماری تائید شه بعد این 10 نفر رو کار سازه ایش کار کنن و بچه های تالار عمران کنترل کنن و 1 نفرو برنده اعلام کنن اینجوری هیجانشم بیشتره :smile:

sheinis

عضو جدید
ااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا ............ببخشید من صفحه 3 رو نخونده بودم قوانین تعیین شده ..........مسابقه 2 نفرست;)

7amin3

عضو جدید
سلام واییی کاش زودتر اینجا رو دیده بودم

بازم اشکال نداره از حالا شروع میکنم.

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
این جمله زرناز خانوم مثل این میمونه که من بگم از بچه های معماری کسی و نمیشناسم :(

Cherike

عضو جدید
سلام ... منم معماری می خونم خیلیم رشتمو دوست دارم ولی نه از دانشگاه نه از استادام راضی نیستم از همه بدتر مدیر گروه که گروه به گند کشیده تا جایی که اصلأ دوست ندارم کلاس برم .
لطفأ کمکم کنید .:(

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
نه آقا مصطفی شما نمیتونید اینو بگید... چون من خیلی دیدمتون تو تالار معماری. اما من یه دفه بیام باتلار شما بگم یکی با من هم گروه شه؟؟؟؟:huh:
من از عمرانیا فقط شمارو میشناسم

سـعید

مدیر بازنشسته
****برای سهولت کار لطفا تمامی کسانی (معماری و عمران ) که قصد شرکت در مسابقه رو دارند اعلام کنند تا من طبق لیست گروه ها رو ایجاد کنم و اعضای گروه ها هم مشخص شود..****

▒░▓▒░

فقط لطفا سریعتر تا مسابقه رو راه اندازی کنیم..

hoda730

عضو جدید
سلام من دانشجوی ترم 1 تکنولوژی معماری ام ، یه سوال دلرم ؟ بعد از اتمام درس در این رشته نظام مهنددسی ، مهر برای اجازه کار به ما میدده یا نه ؟

سلام من دانشجوی ترم 1 تکنولوژی معماری ام ، یه سوال دلرم ؟ بعد از اتمام درس در این رشته نظام مهنددسی ، مهر برای اجازه کار به ما میدده یا نه ؟

سلام من دانشجوی ترم 1 تکنولوژی معماری ام ، یه سوال دلرم ؟ بعد از اتمام درس در این رشته ،نظام مهنددسی ، مهر برای اجازه کار به ما میدن یا نه ؟

سـعید

مدیر بازنشسته
لیست موقت مسابقه معماری - عمران

گروه 1.......zarnaz_a ( معماری ).................؟؟؟؟؟؟؟؟(عمران)

گروه 2 ......؟؟؟؟؟؟؟؟؟(معماری)...................mmbidhendi(عمران)

گروه 3......m.h.z.m (معماری).....................؟؟؟؟؟؟ (عمران)

لطفا هر چه سریعتر گروه های خود را مشخص کنید

/ \
/ \
/ \
/\

ثبت نام همچنان ادامه دارد

آخرین ویرایش:

dynamic

عضو جدید
کاربر ممتاز
:crying::crying:
.
.
:w39::دل ما رو نسوزونید دیگه :w04:
اسپم نیست ها! واقعا خیلی دلم می خواست با یه عمرانی یه پروژه رو کار کنم. تو دانشگاهمون هم پیشنهادشو دادیم فقط عملی نشد متاسفانه:w00:
امیدوارم بتونم خودمو به دوره های بعدی برسونم :w05:

سـعید

مدیر بازنشسته
:crying::crying:
.
.
:w39::دل ما رو نسوزونید دیگه :w04:
اسپم نیست ها! واقعا خیلی دلم می خواست با یه عمرانی یه پروژه رو کار کنم. تو دانشگاهمون هم پیشنهادشو دادیم فقط عملی نشد متاسفانه:w00:
امیدوارم بتونم خودمو به دوره های بعدی برسونم :w05:
سیمین جان مسابقه که هنوز شروع نشه....
اگر می خوای که اسم تو رو هم اضافه کنم..؟؟

سـعید

مدیر بازنشسته
***جوایز مصوب مسابقه معماری-عمران***

جایزه مقام اول 200 امتیاز ( هر نفر 100 امتیاز )

جایزه مقام دوم 150 امتیاز ( هر نفر 75 امتیاز )

جایزه مقام سوم 100 امتیاز ( هر نفر 50 امتیاز )

این امتیازات از طرف مدیریت سایت اعطا خواهد شد...

آخرین ویرایش:

dynamic

عضو جدید
کاربر ممتاز
سیمین جان مسابقه که هنوز شروع نشده....
اگر می خوای که اسم تو رو هم اضافه کنم..؟؟

ممنونم عزیزم ... بالاخره به زودی شروع میشه دیگه:cry::cry:
فقط گفتم بگم که منم موافقم با این مسابقه و دوست دارم برگزار بشه...:gol:
وقتی ما می خوایم و می تونیم شرایطش نیست وقتی هم که شرایطش هست ما... :crying2:
امیدوارم ادامه پیدا کنه تا بتونم خودمو به دوره های بعدی برسونم :wallbash:. واقعا از همتون ممنونم به خاطر پشتکار و تلاشتون.:gol:

سـعید

مدیر بازنشسته
دوستان عزیز معماری و عمران ایکه در لیست ثبت نام کرده اند هر چه سریع تر هم گروهی خود را انتخاب و معرفی کنید....

----------------------------------------------

دوستانی که هنوز ثبت نام نکرده اند در صورت تمایل می توانند به عنوان هم گروه با یکی از گروه های ثبت شده همکاری کنند...

آخرین لیست ثبت نام را از اینجا مشاهده کنید..

آخرین ویرایش:

سـعید

مدیر بازنشسته
لیست موقت مسابقه معماری - عمران

گروه 1.......zarnaz_a ( معماری ).................؟؟؟؟؟؟؟؟( عمران )..........ناقص است

گروه 2 ......mahroo( معماری )...................mmbidhendi( عمران )......کامل شد

گروه 3......m.h.z.m ( معماری ).....................؟؟؟؟؟؟ ( عمران )..........ناقص است

گروه 4......سرور( معماری ).........................؟؟؟؟؟؟؟( عمران )..........ناقص است

لطفا هر چه سریعتر گروه های خود را مشخص کنید

/ \
/ \
/ \
/\

ثبت نام همچنان ادامه دارد

:gol::gol:برای دیدن جوایز مسابقه اینجا را کلیک کنید:gol::gol:

آخرین ویرایش:

mahroo

عضو جدید
خیلی کار خوبیه.ممنون به خاطر این پیشنهاد.خوب منم می خوام ثبت نام کنم.رشتمم معماریه.همگروه عمرانم نمی دونم کی.می شه با گروه 2 باشم؟اسم منم بنویسید.قول می دم کارهای انجام بدم.

سـعید

مدیر بازنشسته
خیلی کار خوبیه.ممنون به خاطر این پیشنهاد.خوب منم می خوام ثبت نام کنم.رشتمم معماریه.همگروه عمرانم نمی دونم کی.می شه با گروه 2 باشم؟اسم منم بنویسید.قول می دم کارهای انجام بدم.
شما با کاربر عمران mmbidhendi هم گروه شدید....
تبریک میگم شما اولین گروهی هستید که کامل شد..:gol:

برای هماهنگی ها خودتون به هم گروهی خود خبر دهید...

موفق باشید..

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا