پریدن شیطان از روی نوزادان در روستایی در اسپانیا

mpanter2001

عضو جدید
دوستان می بخشید که موضوع تاپیک از شیطان به 1 دعوای خانوادگی ختم شد.:redface:
می خواستم شب خوابهای بد نبینید.
شما هم شادی خانم، معضرت خواهی کن از بچه ها.
بچه ها همگی با هم: استغفار، استغفار (فقط یکی معنیشو بگه..):crying: شیطون چیه، جن کجا بود، این بچه اینجا چکار میکنه؟؟؟؟؟؟

شادی_1

عضو جدید
دوستان می بخشید که موضوع تاپیک از شیطان به 1 دعوای خانوادگی ختم شد.:redface:
می خواستم شب خوابهای بد نبینید.
شما هم شادی خانم، معضرت خواهی کن از بچه ها.
بچه ها همگی با هم: استغفار، استغفار (فقط یکی معنیشو بگه..):crying: شیطون چیه، جن کجا بود، این بچه اینجا چکار میکنه؟؟؟؟؟؟

ااااااااااا مگه من چی گفتم که معذرت بخوام؟؟؟هااااااااااااااااااااان؟

mpanter2001

عضو جدید
ااااااااااا مگه من چی گفتم که معذرت بخوام؟؟؟هااااااااااااااااااااان؟
شرمندم.
من بحث رو شرو کردم.
بچه ها اسم ایشونو خط بزنید.
فقط منو ببخشید.
یه سوال دیگه؟
این خطا که زیر عکساست، جونه؟ یعنی اگه من 2 بار ببازم ، گیم اورم؟

شادی_1

عضو جدید
شرمندم.
من بحث رو شرو کردم.
بچه ها اسم ایشونو خط بزنید.
فقط منو ببخشید.
یه سوال دیگه؟
این خطا که زیر عکساست، جونه؟ یعنی اگه من 2 بار ببازم ، گیم اورم؟

هیییییییییی خیلی باهوشیاااااااااااااااا....آفیلین

شادی_1

عضو جدید
خوب این تاپیکو ترکوندیم از بس شخصیش کردیم. اصلا در مورد چی بود؟
بریم سراغ یه تاپیک دیگه تا بترکونیمش.
فکر کنم رکورد 20 صفحه خوبه.

من رکورد 100 صفحه دارم.....هییییییییییییییییییی......باووووووووووشه....

mpanter2001

عضو جدید
خسته نباشی....خیلی به مغزت فشار نیار گلبولای خاکستریش آسیب میبینه...ها هاااااااا

کار ما دیگه از گلوبول مولوبول گذشته. اوفتادیم تو خط این زهر ماری! خواهر من. کله پوکیده. الکی نیس کلش شده مماخ!

شادی_1

عضو جدید
کار ما دیگه از گلوبول مولوبول گذشته. اوفتادیم تو خط این زهر ماری! خواهر من. کله پوکیده. الکی نیس کلش شده مماخ!

برادر من وقتی نصف شب کتاب خاله خرسه رو میخونی معلومه که گلبول ملبولات مثل الکل میپره از مخت.....

mpanter2001

عضو جدید
برادر من وقتی نصف شب کتاب خاله خرسه رو میخونی معلومه که گلبول ملبولات مثل الکل میپره از مخت.....

دست شما درد نکنه. والا این خاله خرسه نیست که دراکولا خرسس. کدوم خاله ای زبون می کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟جلل خالق! خاله های تلویزیون که خیلییییییییییییییییییی خفن تشریف دارن. حیف که دست ما به آنها نریسی دندی.

شادی_1

عضو جدید
دست شما درد نکنه. والا این خاله خرسه نیست که دراکولا خرسس. کدوم خاله ای زبون می کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟جلل خالق! خاله های تلویزیون که خیلییییییییییییییییییی خفن تشریف دارن. حیف که دست ما به آنها نریسی دندی.

هییییییییییییییییی.....خاله خاله هستش چه زبون بکنه یا عسل بده.....زنا وفادار و مهربونن...اون خرس حقش بود

mpanter2001

عضو جدید
هییییییییییییییییی.....خاله خاله هستش چه زبون بکنه یا عسل بده.....زنا وفادار و مهربونن...اون خرس حقش بود

من که تهشو نگفتم که قضاوت میکنی! اخرش عند خفنه.
این قضیه خاله خرسه که عسل میده چیه؟؟؟؟؟؟؟؟ خرس مدل ساله؟؟؟؟؟یعنی 2011 یا 2012 که هنوز نیومده؟؟؟؟؟؟