پریدن شیطان از روی نوزادان در روستایی در اسپانیا

mpanter2001

عضو جدید
خوب باید درست تعریف کنی کجا دیدی ... چند سالگی .... چه ساعتی از روز ....حالت طبیعی داشتی ؟ . .. تو مسافرت بودی ؟ . . . آدم غریبه بینتون بود؟ .... تنها بودی ؟ فعلا نمیخوام ظاهرش رو توصیف کنی . . .

البته دیدن من باعث نمی شه که باورشون کنم. ولی در جواب شما: شهمیرزاد، 21، 2 نیمه شب، کاملا، نه، نه با دو تا از دوستام بودیم. یکدفعه غیب شد ولی رفتیم دنبالش. هرچی گشتیم پیدا نکردیم!

BAW705

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگه جن دو بعدی نیست؟
نه کسی همچین چیزی ادعا نکرده !!!!
خیلی مطالب جالبیه ولی همچنان خودتون هم میدونید نظریه هست . . .

آره خب ولی تا حالا خیلی مسائل حل کرده مثل نظریه نسبیت (همطور که می دونی اونم نظریست می تونه یه روزی رد بشه )
می گه فرشته ها در زمین جا نمی شن یا اگه خدا بیاد پایین همچی نابود می شه اینا رو با نظریه جهان های موازی تطبیق بده چیزایه جالبی بدست می آید !

t#h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه کسی همچین چیزی ادعا نکرده !!!!

آره خب ولی تا حالا خیلی مسائل حل کرده مثل نظریه نسبیت (همطور که می دونی اونم نظریست می تونه یه روزی رد بشه )
می گه فرشته ها در زمین جا نمی شن یا اگه خدا بیاد پایین همچی نابود می شه اینا رو با نظریه جهان های موازی تطبیق بده چیزایه جالبی بدست می آید !

مگه مثل صفحه نیست!؟

3D Art

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو باشگاه مهندسان فقط دوست دارم یکی بیاد ببینه چه بحث های احمقانه ای میشه . . .
پوزش دوستان

شادی_1

عضو جدید
عجببببببببب....من نه تایید میکنم نه تکذیب به قول دوستمون همه چیز نسبیه.....

mpanter2001

عضو جدید
عجببببببببب....من نه تایید میکنم نه تکذیب به قول دوستمون همه چیز نسبیه.....

من رو نظر شما حرف نمیارم ولی تو شعار هفتتون لطفا فتحه و ضمه کلمات رو بزارید تا یکی مثل من منحرف، دچار سو ء خواندن نشه!!!!!1111
نبسته ام به کس دل ، نبسته کس به من دل ، چو تخته پاره بر موج رها رها رها من

شادی_1

عضو جدید
من رو نظر شما حرف نمیارم ولی تو شعار هفتتون لطفا فتحه و ضمه کلمات رو بزارید تا یکی مثل من منحرف، دچار سو ء خواندن نشه!!!!!1111
نبسته ام به کس دل ، نبسته کس به من دل ، چو تخته پاره بر موج رها رها رها من

هی وااااااااااای من عملام زعیفه...ببخشید

شادی_1

عضو جدید
از اون دید باید بخونین.
جلل خالق:eek:، یه هو عوض شدید:surprised:. خوبید حاج خانم. ببخشید به جا نیووردم:crying:توبه، توبه:wallbash:

هیییییییییی آواتارم رو میگی ننه؟؟؟توبه کن دیگه....خوب من چون فکرم خراب نیست منظورتون رو نگرفتم از نوشته ام

mpanter2001

عضو جدید
هیییییییییی آواتارم رو میگی ننه؟؟؟توبه کن دیگه....خوب من چون فکرم خراب نیست منظورتون رو نگرفتم از نوشته ام

عجب کلکی هستی ها:huh: منظوره منو در مورد عکست 3 سوته که چه عرض کنم 1 سوته گرفتی :surprised: ولی منظور اصلیمو که 10 تاپیک مرقوم نمودندی، نه:razz:
می خوای کاری کنی که رئیس بلوکم کنه؟قفلم کنه؟بیچارم کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟:crying:منظورمو بگیر دیگه!!!!!!!:w05:

شادی_1

عضو جدید
عجب کلکی هستی ها:huh: منظوره منو در مورد عکست 3 سوته که چه عرض کنم 1 سوته گرفتی :surprised: ملی منظور اصلیمو که 10 تاپیک مرقوم نمودندی، نه:razz:
می خوای کاری کنی که رائیس بلوکم کنه؟قفلم کنه؟بیچارم کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟:crying:منظورمو بگیر دیگه!!!!!!!:w05:

باور کن نگرفتم ولی تو فکر کن گرفتم....دی

mpanter2001

عضو جدید
خداوندگارا شکرت.....که من فهمیدم
:surprised: عجبا! بچه ها 1 کلمه گفتن عکس، 3 سوته نه 1 سوته عوضش کردی:mad:
من هی میگم شعار هفتت این جوریه، اونجوریه، فقط می گی خدارو شکر:eek:
یه حرکتی انجام بده تا از دنیا نرفتم:crying2: نذار آرزو به دل بمیرم :crying:

شادی_1

عضو جدید
:surprised: عجبا! بچه ها 1 کلمه گفتن عکس، 3 سوته نه 1 سوته عوضش کردی:mad:
من هی میگم شعار هفتت این جوریه، اونجوریه، فقط می گی خدارو شکر:eek:
یه حرکتی انجام بده تا از دنیا نرفتم:crying2: نذار آرزو به دل بمیرم :crying: