پروژه انجام بده از سربازی معاف شو......

شهریاری 2

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز
دانشجویان کارشناسی هم پروژه سربازی بگیرند و 2 ماه تاپایان خدمت معاف شوند +آدرس و مدارک ثبت نام

خبرنامه دانشجویان ایران: در حالی که مسئله سربازی تحصیل کرده‌ها، و سهیلات قابل تامل به سربازی نرفته ها، این روزها به عنوان بزرگترین معضل دانشجویان تبدیل شده است، سازمان نظام وظیفه شرایط جدید معافیت ها را اعلام کرد.
به گزارش خبرنگار «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ ابراهیم کریمی جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا، با اشاره به معافیت های جدید سربازی اعلام کرد: مشمولان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد می توانند با دریافت پروژه تحقیقاتی، از خدمت سربازی به مدت 2 ماه تا پایان خدمت، معاف شوند.
سردار کریمی گفت: دو دسته از مشمولان می توانند در دوران خدمت، پروژه ای را از بنیاد ملی نخبگان نیروهای مسلح دریافت کنند، دسته اول براساس ضوابط می توانند به این بنیاد مراجعه کرده و پس از قبول یک پروژه و اتمام آن، مدت انجام آن به عنوان خدمت سربازی آنها محاسبه خواهد شد.
وی افزود: این افراد براساس نوع پروژه، می توانند از 2 ماه تا پایان مدت خدمت سربازی شان، کسر خدمت دریافت کنند.
جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا، با اشاره به اینکه، نخبگان با دریافت پروژه از خدمت سربازی معاف می شوند، افزود: در گذشته، تنها افرادی که دارای مدرک تحصیلی فوق لیسانس بودند می توانستند پروژه ای را ضمن خدمت، دریافت کنند اما از امسال این طرح شامل دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس نیز می شود.
وی اضافه کرد: نیازمندی های تحقیقاتی و پژوهشی به بنیاد ملی نخبگان نیروهای مسلح اعلام شده و مشمولانی که تمایل دارند، پروژه تحقیقاتی دریافت کنند، به یکی از واحدها، براساس نیازمندی هایی که از سوی نیروهای مسلح اعلام شده، معرفی و براساس نوع پروژه از کسر خدمت بهره مند شوند.
کریمی یادآور شد: دسته دوم افرادی هستند که پروژه ای را به اتمام رسانده و هنگام خدمت، آن را به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح ارائه می دهند و در صورتی که مورد نیاز نیروهای مسلح باشد، به کارگیری خواهد شد، این افراد نیز می توانند از کسر خدمت استفاده کنند.
به گفته جانشین سازمان وظیفه عمو می ناجا، هم اکنون مشمولان براساس تمایل و تخصص شان اقدام به انتخاب پروژه می کنند، بنابراین پروژه ها کاربردی تر است.
آدرس و مدارک مورد نیاز
مشمولین این طرح می توانند با در دست داشتن مدارک زیر به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح مراجعه کنند و در جزئیات معافیت ها قرار گیرند.
مدارک لازم:
1- گواهی اشتغال به تحصیل جهت دانشجویان کارشناسی ارشد یا دکترا
2- کپی و اصل شناسنامه
3- کپی و اصل کارت دانشجویی
4- یک قطعه عکس
5- تکمیل فرم کسر خدمت

آدرس: هر روز به جز پنج شنبه ها از صبح تا ساعت 12 به آدرس اتوبان صیاد شیرازی، بعد از پادگان شهید خلیل زاده، جنب پل عابر پیاده، پادگان شهید نظران
منبع:
http://iusnews.ir/fa/news-details/1...تاپایان-خدمت-معاف-شوند-+آدرس-و-مدارک-ثبت-نام/

شهریاری 2

کاربر ممتاز
کاش تا چند سال دیگه هم این طرح باشه!!

ببخشید یعنی با انجام یه پروژه چقدر از خدمتشون میتونه کسر بشه؟!!!؟

:D
شمام میخاید برید سربازی؟!!
گذشته از شوخی، از دوماه شروع میشه تااااااااا کل خدمت!
بسته به پروژه ای که انجام میدید داره. اگر خیلی مهم باشه، کل خدمت رو معاف میشید. من شنیدم این کارو انجام دادن و معاف شدن(کل خدمت رو).

memarmemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
:D
شمام میخاید برید سربازی؟!!
گذشته از شوخی، از دوماه شروع میشه تااااااااا کل خدمت!
بسته به پروژه ای که انجام میدید داره. اگر خیلی مهم باشه، کل خدمت رو معاف میشید. من شنیدم این کارو انجام دادن و معاف شدن(کل خدمت رو).
سلام اقای شهریاری!خوبین؟واقعا؟؟؟؟؟؟خخخ منم میخوام برم خدمت:Dنه شوخی کردم!واقعا کسی بوده که یک پروزه انجام بده که کل خدمتشو معاف بشه
؟؟چه جور پروزه ای بوده؟رشته هم مهمه؟؟؟؟؟

شهریاری 2

کاربر ممتاز
سلام اقای شهریاری!خوبین؟واقعا؟؟؟؟؟؟خخخ منم میخوام برم خدمت:Dنه شوخی کردم!واقعا کسی بوده که یک پروزه انجام بده که کل خدمتشو معاف بشه
؟؟چه جور پروزه ای بوده؟رشته هم مهمه؟؟؟؟؟

تجربه خوبیه هااا!
خانما هم یه کم سختی مردارو بکشن بد نیست!

بله دوست دوستم، یه پروژه علوم انسانی انجام داده بوده و معاف شده بوده کل خدمتشو!
چه چیزهایی هست رو نمیدونم ولی خب فکر کنم توی هر رشته ای که باشید، میتونید این کارو انجام بدید!(البته اگه میخاید برید سربازی:) )

memarmemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
تجربه خوبیه هااا!
خانما هم یه کم سختی مردارو بکشن بد نیست!

بله دوست دوستم، یه پروژه علوم انسانی انجام داده بوده و معاف شده بوده کل خدمتشو!
چه چیزهایی هست رو نمیدونم ولی خب فکر کنم توی هر رشته ای که باشید، میتونید این کارو انجام بدید!(البته اگه میخاید برید سربازی:) )
اقای شهریاری شمام :Dساده ایاااا!پویان هروقت بهش میگن سربازی سریع میگه زایمان!راست میگه!اخه از زایمان سخت تر نیست اونم واسه خانماست!!!!!!!!کار سختی دیگه وجود ندارد!;)

mohseni.e

عضو جدید
درسته همچین مواردی پیدا میشه ...
دوست من از طریق استاد راهنماش برای وزرات دفاع داره یک کتابو ترجمه کرد...
حدودا سه ماهی تونست کسری بگیره ....
ولی هیچی امریه نمیشه...:d

mohseni.e

عضو جدید
امریه چیه؟؟؟؟؟؟

امریه هم ی نوع خدمته که بجای رفتن به یگان و پادگان تو ی ارگان خاص که مربوط به رشته تحصیلیته کار میکنی...
مثلا بچه های پزشکی و پیرا میرن بیمارستان ...
یا بچه های مهندسی کشاورزی میرن جهاد -حسابداری بانک و ...
با لباس شخصی و تایم اداری...و یکم حقوق بیشتر البته
البته بچه های پیرا پزشکی که میرن بیمارستان تا ماهی 500تومن هم میگیرن

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جناب آقای شهریاری لطفا بیشتر اطلاع رسانی بکنید
پهر رشته ای میتونه پروژه انجام بده؟؟؟ مثلا معماری هم هست؟؟؟
من پروژه میخامممممممممم
آیا کسی از بچه های باشگاه موفق شده پروژه بگیره؟؟؟
من شنیدم از ساعت 5 صب صف وایمیسن در همین بنیادآیا درسته
از ما که گذشت ایشالا قسمت شماها بشه و برید دنبالش و نتونید بگیرید خخخخخ
دانشجویان کارشناسی هم پروژه سربازی بگیرند و 2 ماه تاپایان خدمت معاف شوند +آدرس و مدارک ثبت نام

خبرنامه دانشجویان ایران: در حالی که مسئله سربازی تحصیل کرده‌ها، و سهیلات قابل تامل به سربازی نرفته ها، این روزها به عنوان بزرگترین معضل دانشجویان تبدیل شده است، سازمان نظام وظیفه شرایط جدید معافیت ها را اعلام کرد.
به گزارش خبرنگار «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ ابراهیم کریمی جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا، با اشاره به معافیت های جدید سربازی اعلام کرد: مشمولان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد می توانند با دریافت پروژه تحقیقاتی، از خدمت سربازی به مدت 2 ماه تا پایان خدمت، معاف شوند.
سردار کریمی گفت: دو دسته از مشمولان می توانند در دوران خدمت، پروژه ای را از بنیاد ملی نخبگان نیروهای مسلح دریافت کنند، دسته اول براساس ضوابط می توانند به این بنیاد مراجعه کرده و پس از قبول یک پروژه و اتمام آن، مدت انجام آن به عنوان خدمت سربازی آنها محاسبه خواهد شد.
وی افزود: این افراد براساس نوع پروژه، می توانند از 2 ماه تا پایان مدت خدمت سربازی شان، کسر خدمت دریافت کنند.
جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا، با اشاره به اینکه، نخبگان با دریافت پروژه از خدمت سربازی معاف می شوند، افزود: در گذشته، تنها افرادی که دارای مدرک تحصیلی فوق لیسانس بودند می توانستند پروژه ای را ضمن خدمت، دریافت کنند اما از امسال این طرح شامل دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس نیز می شود.
وی اضافه کرد: نیازمندی های تحقیقاتی و پژوهشی به بنیاد ملی نخبگان نیروهای مسلح اعلام شده و مشمولانی که تمایل دارند، پروژه تحقیقاتی دریافت کنند، به یکی از واحدها، براساس نیازمندی هایی که از سوی نیروهای مسلح اعلام شده، معرفی و براساس نوع پروژه از کسر خدمت بهره مند شوند.
کریمی یادآور شد: دسته دوم افرادی هستند که پروژه ای را به اتمام رسانده و هنگام خدمت، آن را به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح ارائه می دهند و در صورتی که مورد نیاز نیروهای مسلح باشد، به کارگیری خواهد شد، این افراد نیز می توانند از کسر خدمت استفاده کنند.
به گفته جانشین سازمان وظیفه عمو می ناجا، هم اکنون مشمولان براساس تمایل و تخصص شان اقدام به انتخاب پروژه می کنند، بنابراین پروژه ها کاربردی تر است.
آدرس و مدارک مورد نیاز
مشمولین این طرح می توانند با در دست داشتن مدارک زیر به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح مراجعه کنند و در جزئیات معافیت ها قرار گیرند.
مدارک لازم:
1- گواهی اشتغال به تحصیل جهت دانشجویان کارشناسی ارشد یا دکترا
2- کپی و اصل شناسنامه
3- کپی و اصل کارت دانشجویی
4- یک قطعه عکس
5- تکمیل فرم کسر خدمت

آدرس: هر روز به جز پنج شنبه ها از صبح تا ساعت 12 به آدرس اتوبان صیاد شیرازی، بعد از پادگان شهید خلیل زاده، جنب پل عابر پیاده، پادگان شهید نظران
منبع:
http://iusnews.ir/fa/news-details/1...تاپایان-خدمت-معاف-شوند-+آدرس-و-مدارک-ثبت-نام/

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اتفاقا من هم قبلا اینجوری فکر میکردم بعدا پشیمون شدم بگو چرا
چون اقدام کردم ولی امریه ندادن بهم سوختم از اعماق وجود چند ماه هم الافش شدم
21 ماه خدمته 6 ماه کسری میگیری میمونه 15 ماه ولی امریه 24 ماه هست
درسته همچین مواردی پیدا میشه ...
دوست من از طریق استاد راهنماش برای وزرات دفاع داره یک کتابو ترجمه کرد...
حدودا سه ماهی تونست کسری بگیره ....
ولی هیچی امریه نمیشه...:d

sorena-2500

عضو جدید
این جور کسری دادن ها و معافیت ها اکثرا برای کارهای نظامی هست ... تو هر رشته ای و هر صنفی باشی باید یه طرحی چیزی بدی که کاربرد نظامی بتونه داشته باشه یا یه جوری ربط پیدا بکنه البته دردسرهای خاص خودشم داره ...
حالا بیای بگی من میتونم تو صنعت کاری بکنم فلان موتور ماشین راندمان بهتری پیدا بکنه کاری ندارن و اهمیتی براشون نداره اما اگه بتونی یکار کنی موشک زمین به هوا راندمان بهتری داشته باشه اونوقته که توجهی بهت میشه ... حداقل تو نمونه ای که من سراغ دارم اینطوری بوده بقیش رو نمیدونم ...
بهترین حالت همون 24 ماه خدمت هست ... بی منت ...

شهریاری 2

کاربر ممتاز
شنیدم که میتونه. کافیه یه سر برید مرکزشون بعد ببینید میتونید انجام بدید یا نه!
(البته برای بعدی میگم. از شما که گذشت:) )
جناب آقای شهریاری لطفا بیشتر اطلاع رسانی بکنید
پهر رشته ای میتونه پروژه انجام بده؟؟؟ مثلا معماری هم هست؟؟؟
من پروژه میخامممممممممم
آیا کسی از بچه های باشگاه موفق شده پروژه بگیره؟؟؟
من شنیدم از ساعت 5 صب صف وایمیسن در همین بنیادآیا درسته
از ما که گذشت ایشالا قسمت شماها بشه و برید دنبالش و نتونید بگیرید خخخخخ

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
نمیدونم چرا پسرا اینقد بی مسئولیت و ترسو شدن ک از هرراهی واسه فرار از سربازی استفاده میکنن

من ی نفرو میشناسم ک وقتی سربازی افتاد تو مرز اول رفت ی ازدواج هول هولکی کرد بعد ک دید محل خدمتشو عوض کردن اما بازم لب مرز بود بابا مامانشو ک از قبل باهم اختلاف داشتن انداخت بجون هم و رفت رو مخ مامانش و آخرش طلاقشونو گرفت و مامانش شد تحت تکفل این ب اصطلاح آقا تا ایشون از خدمت معاف شه
ازون دختره هم جدا شد
اسم خودشم میذاره آدم
:|:mad::razz:

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نمیدونم چرا پسرا اینقد بی مسئولیت و ترسو شدن ک از هرراهی واسه فرار از سربازی استفاده میکنن

من ی نفرو میشناسم ک وقتی سربازی افتاد تو مرز اول رفت ی ازدواج هول هولکی کرد بعد ک دید محل خدمتشو عوض کردن اما بازم لب مرز بود بابا مامانشو ک از قبل باهم اختلاف داشتن انداخت بجون هم و رفت رو مخ مامانش و آخرش طلاقشونو گرفت و مامانش شد تحت تکفل این ب اصطلاح آقا تا ایشون از خدمت معاف شه
ازون دختره هم جدا شد
اسم خودشم میذاره آدم
... :D ....

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز

ازون دختره هم جدا شد
اسم خودشم میذاره آدم

:surprised::surprised::eek::confused:... یا خدا ... ! هضم شدنی نیست!!!!.....

Asghar_

عضو جدید
سلام..

ممنون از دوستان

میخواستم بدونم برای پایان نامه ارشد هم میشه؟

مثلا من پایان نامه رو معرفی کنم و به عنوان پروژه کسری خدمت انجام بدم...

تو رو خدا ممنون میشم لطف کنین راهنمایی کنین...پایان نامم مربوط به انرژی های تجدید پذیر هست...

تلفنی میشه تماس گرفت و جویا شد؟...شماره تماس از کجا بگیرم؟

من میخوام ازدواج کنم واقعا لازم دارم....

شهریاری 2

کاربر ممتاز

ازون دختره هم جدا شد
اسم خودشم میذاره آدم

مطمئنید دارید درباره یه انسان صحبت میکنید؟!
شاید جونوری ، چیزی بوده!

شهریاری 2

کاربر ممتاز
سلام..

ممنون از دوستان

میخواستم بدونم برای پایان نامه ارشد هم میشه؟

مثلا من پایان نامه رو معرفی کنم و به عنوان پروژه کسری خدمت انجام بدم...

تو رو خدا ممنون میشم لطف کنین راهنمایی کنین...پایان نامم مربوط به انرژی های تجدید پذیر هست...

تلفنی میشه تماس گرفت و جویا شد؟...شماره تماس از کجا بگیرم؟

من میخوام ازدواج کنم واقعا لازم دارم....

خخخخخخخ
یواشتر بابا!
اگر متنشو بخونید کامل متوجه میشید.
میتونید ببینید چه پروژه هایی نیاز دارن، بعد همونو به عنوان پایان نامه تون روش کار کنید و توی دانشگاه دفاع کنید. بعدم که میخاید برید سربازی، بگید من این پروژه رو انجام دادم و از اونجا هم معاف شید.
به همین راحتی!
تلفنی و چیزای جزئیتر رو نمیدونم. باید برید سوال کنید.

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
مطمئنید دارید درباره یه انسان صحبت میکنید؟!
شاید جونوری ، چیزی بوده!

بله
این شخص دو پا و دو دست و ... داشت.همچنین شناسنامه و مدرک تحصیلی مهندسی نرم افزار
تمام علائم و ظواهر مبنی بر انسان بودن ایشون بود

Eshgh Khoodayi

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام
ممنونم قربان :biggrin::D
ببخشید کمترین کاری بود میتونستیم بکنیم

به به چه دمی
:biggrin:
چه شود سر تا پایی شما رو طلا میگرفتم شما ماه هستید (از طرف یه پاچه خوار:biggrin::D)

شوخی کردم
خبر خوبی بود ممنونم

Eshgh Khoodayi

عضو جدید
کاربر ممتاز

ازون دختره هم جدا شد
اسم خودشم میذاره آدم

سلام
قبول دارم
ولی این حرف شما رو به شرطی قبول دارم که دخترام دختر بودند...
دختری که با ده تا پسر دوسته ،وقت قبلی براش میگیرن اسم این میشه گذاشت دختر؟!!!
یعنی اینو میشه مادر خطابش کرد؟!!!
من به شخص جزء انسان خطابش نمیکنم دیگه شمارو نمیدونم...

پس همه به یه چوب نرونید لطفا...

تو هر قشری خوب و بد هست ...

موفق باشید

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
قبول دارم

موفق باشید

شما فازت چیه جناب ؟ :d

اینجا دارن در مورد سربازی و معافیت میحرفن

شما چرا همه چیزو به چشم دوست دختر. و پسر مییبنی ؟ اصن چه ربطی داره؟ باز تریپ امر به معروف برداشتی واسمون :|

همه چیزو میخای ربط بدی به این حرفا... واقعا جای تاسفه که همش ذهنت رو این چیزا متمرکزه

سیّد

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این طرح خیلی وفته اجرا میشه ولی معافی کامل نیست فقط کسی تا حداکثر 12-15 ماه است ....

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
سلام
قبول دارم

موفق باشید

گفته بودم برید پیش مشاور،رفتید؟؟؟
حالتون اصن خوب نیستا... بگم دوستان پزشکم روانپزشک معرفی کنن؟

بالا