رسوایی پروژه سفارشی در برابر میلیونها بیننده تلویزیونی

Alborz Rad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
در حالی كه همه چیز آماده شده بود تا سفارشی ترین فیلم تاریخ سینمای ایران، از پرتگاه شكست مفتضحانه نجات پیدا كند، ناشی‌گری و فشار بیش از حد باعث شد تا میلیونها بیننده برنامه زنده "هفت" شاهد رسوایی تمام عیار این فیلم باشند.

به گزارش سرویس فرهنگی هنری «آینده»، شب گذشته در برنامه زنده هفت، پس از یك هفته بسیج همه عوامل برای جلوگیری از شكست فیلم پایان نامه با تغییر آیتم های هفت و جلو كشیدن بخش نقد فیلم، تهیه كننده و كارگردان پایان نامه به برنامه مذكور دعوت شدند تا آخرین امكان تبلیغ این فیلم هم در میان طرفداران سینما مورد بهره برداری عوامل این فیلم قرار بگیرد.

این درحالی بود كه از یك هفته قبل تلاشهای گسترده ای برای جلوگیری از شكست مطلق این فیلم آغاز شده بود و علاوه بر توزیع ده ها هزار بلیط نیم بها در سطح شهر تهران، حجم بالای تیزرهای تلویزیونی، استفاده از گروهی تماشاگران حرفه ای برای پركردن برخی سالن سرگروه و ارسال پیامكی با این مضمون كه "آقازاده ها می خواهند جلوی فروش پایان نامه را بگیرند"، برنامه‌ریزی گسترده جریان حامی این فیلم برای جلوگیری از شكست مطلق آن بود كه البته اثر چندانی نداشت و بازده اش از هزینه تبلیغات كمتر بود!

با اقدامات صورت گرفته در حالی كه قرار بود پایان‌نامه به دلیل عدم فروش كافی از گروه فعلی و نزدیك شدن به كف فروش در سینمای سرگروه جای خود را به فیلم دیگری بدهد، اما با محاسبات خاصی كه فقط از عهده معاونت سینمایی كه اتفاقا برادر تهیه كننده فیلم است بر می آید، اعلام شد پایان نامه كه بخش عمده بینندگان خود را از طریق توزیع بلیطهای نیم بها و افتخاری جذب كرده است، با 15 میلیون تومان فروش هنوز باید در بهترین گروه سینماهای تهران باقی بماند و البته در این زمینه سهم افزایش یك باره و عجیب فروش پایان نامه نیز بی تاثیر نبود!

با آغاز برنامه هفت مشخص گردید فریدون جیرانی و مسعود فراستی كه تا به حال بارها بزرگان سینمای ایران را در این برنامه مورد طعنه و كنایه قرار داده‌اند، در پشت صحنه برنامه و قبل از آغاز آن، احتمالا شاهد صحنه هایی در ژانر سینمای وحشت بوده اند؛ چرا كه برخلاف سابقه این برنامه كه همیشه به میهمانان خود اعلام می كرد وقت تمام شده است، فراستی و جیرانی مرتب از كلاهداری و شمقدری خواهش و در ادامه برنامه التماس می كردند كه اگر حرفی دارند، بیان كنند. این خواهشها به قدری زننده شد كه شمقدری به جیرانی گفت: بیننده های شما از این فرصت دادنها به ما برداشت بدی می كنند.

حامد كلاهداری، بازیگر نقشهای حاشیه ای مجموعه های تلویزیونی كه یك شبه به مدد پیوند خوردن به بعضی از افراد به كارگردان نورچشمی تبدیل و 600 میلیون تومان ناقابل نتیجه اولین تجربه كارآموزی ایشان در شكلات داغ به عنوان كارگردان طرح شد، در این برنامه با وجود تمامی الطاف غیرمعمول جیرانی و فراستی به فیلمش، از موضع بالا با وی صحبت كرد. این اظهارات و تسلط این كارگردان نورچشمی به فیلم خود به حدی بود كه حتی شخصیتهای فیلم خود را با هم اشتباه می گرفت و تعداد افراد كشته شده در فیلمش را نیز درست نمی دانست و بعضی اوقات از سه و سپس از 5 كشته استفاده كرد كه خوشبختانه شمقدری به كمك او امد.

ییس نیستم و فراستی در پاسخ گفت: بله شما برادر آقای رییس هستی. او از فشارهای شدید به پایان نامه از سوی یك جریان بدون پشتوانه مردمی گفت، به نحوی كه سه روز بعد از كلید خوردن فیلم، برخی عوامل ان حاضر به همكاری نبودند و اكنون هنرپیشه های فیلم با مشكل جدی مواجه شده اند.

در بخش دیگری از برنامه، جیرانی و فراستی گفتند: برفرض هم پایان نامه با هدف حمایت از نظام ساخته شده باشد، اما نتیجه آن علیه نظام و امنیت ملی است، این چه وزارت اطلاعاتی در فیلم است كه در حوادث پس از انتخابات مدیران آن همیشه در حال دعوا با یكدیگر هستند و تنها مدیر مثبت اطلاعاتی هم فردی نافرمان و تحت تعقیب سیستم امنیتی است و یا این همه كشته در تهران تبلیغ خوبی برای نظام نیست.

Alborz Rad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

كلاهداری در پاسخ گفت: تصویری كه ما از یك مدیر وزارت اطلاعات ارائه دادیم، فداكارانه ترین تصویر ممكن است و از این مثبت تر نمی شد كار كرد.

فراستی در اعتراض به دیالوگهای فیلم گفت: این چه حرف بی اساسی است كه "امنیت ملی یعنی این 4دانشجو؟" كه كارگردان فیلم در پاسخ عنوان كرد: این پاسخ رئیس را می دهد و این دیالوگ را جدی نگیرید. (نقل به مضمون)

شمقدری در ادامه گفت: این فیلم در راستای حماسه 9دی و ولایت است و البته طرفداری از كسی نمی كند كه فراستی به او گفت؛ فیلم باید حرفش رابزند نه اینكه شما همراه فیلم راه بیفتید و مقصود فیلم را بگویید.

هر بار كه كلاهداری و شمقدری با انتقادی مواجه می شدند، با ارجاع به استقبال عالی و همذات پنداری تماشاگران با فیلم به دفاع از خود می پرداختند اما جیرانی كه از این شیوه جواب دادن خسته شده بود، گفت: این چه طرز استدلال كردن است كه همه چیز را به تماشاگران نامعلوم ارجاع می دهید؟

برنامه دیشب هفت نمونه منحصر به فردی از انواع و اقسام حمایتهای خاص از یك فیلم سفارشی بود كه هرچه حمایتها افزوده گردید، ابعاد شكست آن در جذب مخاطب گسترش یافت؛ حمایت هایی كه شامل همه فیلم های فاخر و ارزشمند نمی شود و همه مثل برادر شمقدری مشاهده نمی شوند.

http://www.ayandenews.com/news/30936/

arash_441

متخصص انرژی های نو
این تاپیکم به دلیل سیاسی بودن به زودی حذف میشه

من که دارم پشت سر هم اخطار دریافت می کنم

ولی بزارین حرفمو بزنم دیگه شورشو در آوردن

از همه بدتر مدیراشن مخصوصاً این جناب پیرجو که دیگه!!!

من موندم اگه شما واقعاً در دنیای حقیقی یه سمتی داشتین لابد همه رو میفرستادین بالای چوبه دار

برام مهم نیست اخراج بشم اینجا بودن وقت تلف کردنه نمیدونم این باشگاه به جه درد میخوره اینکه فقط

قوربون صدقه هم برین و....

XPARS

عضو جدید
کاربر ممتاز
من موندم اگه شما واقعاً در دنیای حقیقی یه سمتی داشتین لابد همه رو میفرستادین بالای چوبه دار
دیکتاتور تر از تفکر سبز من ندیدم تو این مدت، که اگر قدرت به دستشون برسه همه مخالفینشونو سر میبرن!
کافیه یه سر بزنید توی پاتوق هاشون

esmikhani.m

عضو جدید
دیکتاتور تر از تفکر سبز من ندیدم تو این مدت، که اگر قدرت به دستشون برسه همه مخالفینشونو سر میبرن!

مگه دوستان در نظام ولایی قدسی شما چکار میکن...
حتما نهی از منکر میکنن اونم لفظی....

XPARS

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگه دوستان در نظام ولایی قدسی شما چکار میکن...
حتما نهی از منکر میکنن اونم لفظی....
حداقل شعار آزادی بیان و زنده باد مخالف من نمیدن اینا ادعای روشنفکری دارن، اونا که بابا یه مشت متحجرن، حرجی برشون نیست:دی

XPARS

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا یه چیز جالب توجه دیگه هم که هست اینه که این به اصطلاح رسوایی فیلم پایان نامه توی رسانه میلی ای اتفاق افتاده که همین دوستانی که تاپیک میزنن و خوششون اومده از این تاپیک، قبلا بر علیهش حرف میزدن و میگفتن فلانه و بیساره!
آخه آدم میمونه از این رفتار سراسر نامتعادل!!!!!!
وقتی به ضررشون حرف میزنه با دست پس میزنن، وقتی به نفعشون حرف میزنه با پا پیش میکشن!

foodtechnology

عضو جدید
کاربر ممتاز
حداقل شعار آزادی بیان و زنده باد مخالف من نمیدن اینا ادعای روشنفکری دارن، اونا که بابا یه مشت متحجرن، حرجی برشون نیست:دی
پس کیا بودن گفتن آزادی در ایران در حد مطلقه! لا اقل مخالفشون را به خاطر اختلاف عقیده نمی کشند!

esmikhani.m

عضو جدید
بابا اینا که با شعار ایران آزادترین کشور دنیاستو
حقوق بشر اینجا داره مردم ما و از شدات آزادی خفه میکنه و
اسلام مترقی هزاره سومی گوش جهان استکبار رو کم کردن

XPARS

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس کیا بودن گفتن آزادی در ایران در حد مطلقه! لا اقل مخالفشون را به خاطر اختلاف عقیده نمی کشند!

بابا اینا که با شعار ایران آزادترین کشور دنیاستو
حقوق بشر اینجا داره مردم ما و از شدات آزادی خفه میکنه و
اسلام مترقی هزاره سومی گوش جهان استکبار رو کم کردن
:surprised:
والا تا جایی که ما فعالیت کردیم تو نت، سبزها و در معنای عام مخالفین نظام فعلی رو به آزادی خواهی و زنده باد مخالف و این چیزهای شیک و پیک (و البته توخالی) شناختیم و طرفداران دولت و نظام و اینها رو به تحجر و وحشی بودنو اینا، دو دو تا 4 تام بخوای حساب کنی، کسی که دارای شعار آزادی شناخته میشه همین طیف اپوزیسیونه که سبزها هم جزوشونه.
البته این نظر سبزها و مخالفین نظام فعلیه، ما داریم از دیدگاه اینها به قضیه نگاه می کنیم، تاپیک رو افرادی زدن که به اون جناح فکری گرایش دارن، و تقریبا از همون طیف هم پاش تشکر زدن، حالا اگر میخواید قضیه رو از دیدگاه ما بررسی کنیم، قضیه فرق خواهد کرد و ایضا پاسخ ها:smile:

Mkvisual

عضو جدید
دو ساله پیش همین موقع رو یادم میاد ... عده میگفتند نظام تا 6 ماه یا حداکثر یکساله دیگه دووم میاره ...
ولی میبینیم که هر روز با رسوایی های مفتضح ، مردم چهره ی واقعی را میشناسند و این نظام اسلامی است که در برابره میکرب های سیاسی واکسینه میشود ...

esmikhani.m

عضو جدید
:surprised:
والا تا جایی که ما فعالیت کردیم تو نت، سبزها و در معنای عام مخالفین نظام فعلی رو به آزادی خواهی و زنده باد مخالف و این چیزهای شیک و پیک (و البته توخالی) شناختیم و طرفداران دولت و نظام و اینها رو به تحجر و وحشی بودنو اینا، دو دو تا 4 تام بخوای حساب کنی، کسی که دارای شعار آزادی شناخته میشه همین طیف اپوزیسیونه که سبزها هم جزوشونه.
البته این نظر سبزها و مخالفین نظام فعلیه، ما داریم از دیدگاه اینها به قضیه نگاه می کنیم، تاپیک رو افرادی زدن که به اون جناح فکری گرایش دارن، و تقریبا از همون طیف هم پاش تشکر زدن، حالا اگر میخواید قضیه رو از دیدگاه ما بررسی کنیم، قضیه فرق خواهد کرد و ایضا پاسخ ها:smile:

شما انقدر که تو فضای نت فعالی فضای رسانه همم فعال باش.....
من یه بار یه جا گفتم من دلیل مخالفتم با جنبش سبز همینه که اونها هم میخوان یه عدهای حذف بشن و من به شدت با اینا مخالفم....
یعنی دقیقا همین وضعیتی که الان این دولت داره...حذف تفکر.
البته من در کل با خشونت مشگل دارم......
به این تاپیک یه سری بزنید
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...-سال-ما-چه-كردیم-و-اسلام-گرایان-ترك-چه-كردند؟
نحوه برخورد با مخالفاشون رو یاد بگیریم.....
اونا هم فهمیدن با بگیر و ببند کار راه نمیفته.
البته اشتباه نشه ترکیه مدینه فاضله نیست...ولی ببنید چقدر باهوش و ذکاوت با مشگلات برخورد کردن....
ااز کجا به کجا رسیدن.....
یه ذره هم از عقایدشون به طور مثال مثلا اسراییل کوتاه نیمدن.....
درباره تشکر هم همونطور که یه سری دوستان فقط برای شما و یه عده دیگه تشکر میزنن که همفکر هستید......
یه عده هم برای کسی تشکر میزنن که نظرشون رو دوست داشته باشن....

foodtechnology

عضو جدید
کاربر ممتاز
دو ساله پیش همین موقع رو یادم میاد ... عده میگفتند نظام تا 6 ماه یا حداکثر یکساله دیگه دووم میاره ...
ولی میبینیم که هر روز با رسوایی های مفتضح ، مردم چهره ی واقعی را میشناسند و این نظام اسلامی است که در برابره میکرب های سیاسی واکسینه میشود ...
چیزی که شاهد ایم انشعاب و انزوای هر چه بیشتره : دیروز فتنه ، خواص بی بصیرت ...امروز جریان انحرافی و فردا....

esmikhani.m

عضو جدید

بلغور کردن صحبتای آغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغا
از خودت بگو ببنیم حرفی داری یا نه

XPARS

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما انقدر که تو فضای نت فعالی فضای رسانه همم فعال باش.....
من یه بار یه جا گفتم من دلیل مخالفتم با جنبش سبز همینه که اونها هم میخوان یه عدهای حذف بشن و من به شدت با اینا مخالفم....
یعنی دقیقا همین وضعیتی که الان این دولت داره...حذف تفکر.
البته من در کل با خشونت مشگل دارم......
به این تاپیک یه سری بزنید
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...-سال-ما-چه-كردیم-و-اسلام-گرایان-ترك-چه-كردند؟
نحوه برخورد با مخالفاشون رو یاد بگیریم.....
اونا هم فهمیدن با بگیر و ببند کار راه نمیفته.
البته اشتباه نشه ترکیه مدینه فاضله نیست...ولی ببنید چقدر باهوش و ذکاوت با مشگلات برخورد کردن....
ااز کجا به کجا رسیدن.....
یه ذره هم از عقایدشون به طور مثال مثلا اسراییل کوتاه نیمدن.....
درباره تشکر هم همونطور که یه سری دوستان فقط برای شما و یه عده دیگه تشکر میزنن که همفکر هستید......
یه عده هم برای کسی تشکر میزنن که نظرشون رو دوست داشته باشن....
خب الآن اینهایی که شما گفتید چه ارتباطی با بحث من داشت؟
ما گفتیم مدعیان آزادی بیان و زنده باد مخالف من همین سبزها و طیف مخالف نظام، شما گفتید نه، اون طرفی هام شعار آزادی میدن!
مام مجدد گفتیم نخیر، کسی که به شعار آزادی و آزادی بیان و اینها مشهوره همین طیف سبز و اپوزیسیونه و طرفداران دولت متحجر و .......... شناخته میشن!
شما هم بر این صحبت صحه گذاشتید!

تو ترکیه چطوری با مخالفین برخورد میشه بحث دیگری است عزیز دل!

در مورد دوست داشتن هم قبلا توضیح دادم!
گفتم وقتی رسانه ملی به نفعشون حرف میزنه به پا پیش میکشن و برنامه مذکور دارای میلیونها بیننده است ولی وقتی به ضررشون حرف میزنه با دست پس میزنن و میشه رسانه میلی و مگه دیگه کسی صداو سیمای جمهوری اسلامی رو هنوز نگاه میکنه؟!!!!!
تشکر که بزنن پای هرچی دوست دارن، آزادن، ولی خب تشکر هم نشانه شخصیت فرد است!

XPARS

عضو جدید
کاربر ممتاز
بلغور کردن صحبتای آغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغا
از خودت بگو ببنیم حرفی داری یا نه
شما همچنان یاد نگرفته اید به شخصیت های مورد احترام سایر تفکرات احترام بگذارید؟
تو ترکیه اینطوری برخورد میکنن با مخالفین؟

آخرین ویرایش:

esmikhani.m

عضو جدید
شما همچنان یاد نگرفته اید به شخصیت های مورد احترام سایر تفکرات احترام بگذارید؟
تو ترکیه اینطوری برخورد میکنن با مخالفین؟

ما که گفتیم آقا........................
ببخشبد مقام عظما ولایت شمس الشموس طره عشق حضرت آیت الله عظما امام خامنهای......
من با شخصیت مشگل ندارم
من با بلغور کردن حرف مشگل دارم
بعدم من دقیقا جواب شمارو دادم.......
نمیدونم خارج از بحث چی گفتم......
اگر شما اصرار داری که این دولت عقب موندست که خوب داری یه حرف درست و هی تکرار میکنی.....
من گفتم این دو طیف عینه هم هستن دلیلم اوردم...
من هم گفتم این دولتم همچین ادعایی داره.عین سبزها
نمیدونم اینکه تو ترکیه چگونه با مخالفها برخورد میشه یه بحث دیگست....دقیقا یه دولت اسلام گراست و یه نمونه خوب برای همه زمینه ها برای کشور ما...
از اقتصاد و سیاست خارجی و همه چی.....
شما داری از گیر جواب دادن در میری.

safa13

عضو جدید
کاربر ممتاز
من وقتی خبر ساخت این فیلم رو شنیدم واقعا برای کسانی که هنر خودشون رو در اختیار سیاست حاکمه قرار میدن متاسف شدم... یکی از دوستان تعبیر جالبی در مورد این قشر به کار برد... کاش روزی بیاد که کسی که اسم خودش رو هنرمند میذاره اینقدر راحت بخاطر چیزهای مادی دنیا چشمش رو رو به حقایق نبنده و از واقعیت از دست رفتن جون یک جوون کمدی مضحک حاکمیت پسند نسازه و هنر رو خوار نکنه. ناله را هرچند میخواهم که پنهانی کشم سینه میگوید که من تنگ آمدم فریاد کن

Alborz Rad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

با سلام
من گمان میکنم شما اشتباهی به جای رفتن به پاتق سبزها رفته باشی به قرارگاه یا پایگاه برو بچ............ که شاهد ایجور چیزا به عینه بودی!

دوست عزیز همیشه به یاد داشته باشیم یه سوزن به خودمان بزنیم یه جوال دوز به دیگران!

امیدوارم تمامی چیزهایی که از شکنجه و آزار در زندانهای جمهوری اسلامی شنیده میشود دروغ باشد !

اینجا یه متن میذارم که مطمئنا تمام اینا دروغ هست!!!!!!!!!!!!!!!!!!! اما اگه تنها یک درصد از این حرفا دروغ نباشه وای بر حکومتی که داعیه خیلی چیزها رو میکنه ! آیا این طرزرفتار با یک زندانی در شآن حکمت اسلامی که داعیه علی وار بودن داره صحیح هست!؟

شکنجه های جسمی

http://drkhazali.com/index.php/component/content/article/230-1388-11-13-13-51-48/1061-1390-03-04-20-35-37.html
http://drkhazali.com/index.php/component/content/article/230-1388-11-13-13-51-48/1061-1390-03-04-20-35-37.html
خواستم عین متنشو بذارم گپی پیست هم کردم اما باور کن از برادران زحمت کش "فتا" که همانند عقاب رصد به موشکافی نت میپردازند ترسیدم به جان خودم که نکنه اون بلا ها سر خودم در بیاد!!

اگه یه سری به youtube هم بزنی بدک نیست اونجا عنو.ان " به اسم کهریزک" رو سرچ کن ببین چی وات میاره از نحوه بازجویی

Alborz Rad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخه آدم میمونه از این رفتار سراسر نامتعادل!!!!!!
وقتی به ضررشون حرف میزنه با دست پس میزنن، وقتی به نفعشون حرف میزنه با پا پیش میکشن!

در مورد دوست داشتن هم قبلا توضیح دادم!
گفتم وقتی رسانه ملی به نفعشون حرف میزنه به پا پیش میکشن و برنامه مذکور دارای میلیونها بیننده است ولی وقتی به ضررشون حرف میزنه با دست پس میزنن و میشه رسانه میلی و مگه دیگه کسی صداو سیمای جمهوری اسلامی رو هنوز نگاه میکنه؟!!!!!
تشکر که بزنن پای هرچی دوست دارن، آزادن، ولی خب تشکر هم نشانه شخصیت فرد است![/B][/COLOR]

[/QUOTE]

شاهد از غیب رسید!!

من با حرف اون دوستی که گفت یاست ننه با با نداره موافقم !

شما که سایرین را به عدم تعادل متهم میکنید کاش حافظتون که گویا بایستی قوی باشه رو ببر ید به چند ماه قبل که "سعد حریری " با طمطراق و کرو فر و تبلیغات وارد ایران شد و داد رسانه میلی و به قول شما ملی گوش فلک و کر کرد اندر روابط صمیمی و انداختن فرش قرمز برای این عزیز !
حتی گویا یکی از شرکتای خودروسازی قول هدیه به ایشون رو دادند (البته اگه اشتباه میکنم منو از اشتباه در آرید)
خب همون رسانه چند ماه بعد چه موضعی نسبت به این شخصیت عربی گرفت !؟؟

تصاویر آقای مقام معظم رو با قذافی دیدی چرا یک دوره عکس دونفره با هم انداختن و حالا ......

چرا در حالی که خود تلویزیون سوریه از حرکتی مردمی در کشورش یاد کرده ایران اخباری منتشر نمیکنه و بر عکس آنچه که خطاب به قیام مردم بحرین و یمن و لیبی عرض میکنه که "این قیامها مردمی " هست قیام مردم سوریه رو با عناوین "آشوب طلب و اغتشاشگر عنوان میکنه !!
ار این دست بسیار برادر
گاهی نباید حرف زد با ید شنید البته اگه گوش شنوا داشت !!

XPARS

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
من گمان میکنم شما اشتباهی به جای رفتن به پاتق سبزها رفته باشی به قرارگاه یا پایگاه برو بچ............ که شاهد ایجور چیزا به عینه بودی!

دوست عزیز همیشه به یاد داشته باشیم یه سوزن به خودمان بزنیم یه جوال دوز به دیگران!

امیدوارم تمامی چیزهایی که از شکنجه و آزار در زندانهای جمهوری اسلامی شنیده میشود دروغ باشد !

اینجا یه متن میذارم که مطمئنا تمام اینا دروغ هست!!!!!!!!!!!!!!!!!!! اما اگه تنها یک درصد از این حرفا دروغ نباشه وای بر حکومتی که داعیه خیلی چیزها رو میکنه ! آیا این طرزرفتار با یک زندانی در شآن حکمت اسلامی که داعیه علی وار بودن داره صحیح هست!؟

شکنجه های جسمی

خواستم عین متنشو بذارم گپی پیست هم کردم اما باور کن از برادران زحمت کش "فتا" که همانند عقاب رصد به موشکافی نت میپردازند ترسیدم به جان خودم که نکنه اون بلا ها سر خودم در بیاد!!

اگه یه سری به youtube هم بزنی بدک نیست اونجا عنو.ان " به اسم کهریزک" رو سرچ کن ببین چی وات میاره از نحوه بازجویی
نه عزیز دل
ما صاف رفتیم تو دل سبزها، سایت کلمه، جرس، بالاترین و ......
و خوندیم کامنت های دوستان رو! شما نخوندید بفرمایید برید بخونید!
هنوز به قدرت نرسیده اند، نقشه می کشند برای وقتی به قدرت برسیند که چه کسی زنده باشد چه کسی محاکمه شود و چه کسی به چه مجازاتی برسد!
زیاد دیدیم برادر از این چیزا، کلا کارمون اینه...

اقای خزعلی رو هم که نفرمایید!
مورد نفرین پدر گرامیشان هستند! و البته دروغ هایی هم می بافند! قرار بود 15 خرداد چه شود که اقای خزعلی خبرش را دادند! منابع خبری ای هم که این رو منتشر کرده اند بسیار معتبر است خداییش! یک ایمیل، خبرگزاری رهانا، تحول سبز! عجب ملغمه ایست!
لینک مستقیمشو از سایت تحول سبز دارید بذارید؟

حالا بفرمایید ببینم این مجموعه به اسم کهریزک رو کی ساخته؟
از این مجموعه ها زیاد هست ، هم در وصف فرقه سبز، هم در وصف دولت و نظام و اینها، منتها شما همشو بریز رو هم!
نتیجه؟
فلانی مرد!

شاهد از غیب رسید!!

من با حرف اون دوستی که گفت یاست ننه با با نداره موافقم !

شما که سایرین را به عدم تعادل متهم میکنید کاش حافظتون که گویا بایستی قوی باشه رو ببر ید به چند ماه قبل که "سعد حریری " با طمطراق و کرو فر و تبلیغات وارد ایران شد و داد رسانه میلی و به قول شما ملی گوش فلک و کر کرد اندر روابط صمیمی و انداختن فرش قرمز برای این عزیز !
حتی گویا یکی از شرکتای خودروسازی قول هدیه به ایشون رو دادند (البته اگه اشتباه میکنم منو از اشتباه در آرید)
خب همون رسانه چند ماه بعد چه موضعی نسبت به این شخصیت عربی گرفت !؟؟

تصاویر آقای مقام معظم رو با قذافی دیدی چرا یک دوره عکس دونفره با هم انداختن و حالا ......

چرا در حالی که خود تلویزیون سوریه از حرکتی مردمی در کشورش یاد کرده ایران اخباری منتشر نمیکنه و بر عکس آنچه که خطاب به قیام مردم بحرین و یمن و لیبی عرض میکنه که "این قیامها مردمی " هست قیام مردم سوریه رو با عناوین "آشوب طلب و اغتشاشگر عنوان میکنه !!
ار این دست بسیار برادر
گاهی نباید حرف زد با ید شنید البته اگه گوش شنوا داشت !!
مغلطه می فرمایید برادر من؟ به چه چیز دست می اندازید؟
ما داشتیم رفتار طیف فکری شما رو که این تاپیک رو زدید بررسی می کردیم، صدا و سیما بسیار پر از اشتباه، اصلا دولت و نظام نا متعادل!
خب؟
حالا این تاپیک شما رو کجای دلمون بذاریم؟
صدا و سیما و دولت اون طور، شما که منتقد همین دولت و نظامید
شما هم که نامتعادل رفتار می کنید! فرق شما با آنها چیست؟
صدا و سیما الآن خوبه؟ و پروژه سفارشی حکومتو رسوا میکنه؟!!!:biggrin:

آخرین ویرایش:

XPARS

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما که گفتیم آقا........................
ببخشبد مقام عظما ولایت شمس الشموس طره عشق حضرت آیت الله عظما امام خامنهای......
من با شخصیت مشگل ندارم
من با بلغور کردن حرف مشگل دارم
بعدم من دقیقا جواب شمارو دادم.......
نمیدونم خارج از بحث چی گفتم......
اگر شما اصرار داری که این دولت عقب موندست که خوب داری یه حرف درست و هی تکرار میکنی.....
من گفتم این دو طیف عینه هم هستن دلیلم اوردم...
من هم گفتم این دولتم همچین ادعایی داره.عین سبزها
نمیدونم اینکه تو ترکیه چگونه با مخالفها برخورد میشه یه بحث دیگست....دقیقا یه دولت اسلام گراست و یه نمونه خوب برای همه زمینه ها برای کشور ما...
از اقتصاد و سیاست خارجی و همه چی.....
شما داری از گیر جواب دادن در میری.
آقا یا آغا؟
دقیق جواب ندادید، سعی کردید مسائل بی ارتباط به بحث رو پیش بکشید.
شما همچنان می فرمایید نظام و دولت مدعی آزادی و زنده باد مخالف من هستند؟
خب
کمی به حافظه تاریخیتان مراجعه کنید و ببیند چه کسانی این شعارو دادند و الآن جزو چه طیفی هستند!
اینکه یه دولت چند بار یه حرفی رو تکرار کنه (ایران آزاد ترین کشوره) با اینکه یه طیف فکری، سالها این حرفو تکرار کنن، خیلی فرق داره، نداره عزیز دل؟
حالا اگر شما این دو رو یکی میگیری، چه بگویم؟
بحث سر این بود که چه کسی مدعی آزادی بیان و زنده باد مخالف منه، حالا ترکیه رو پیش کشیدید، شاید از نظر شما ربط داره، از نظر من نداره و برای پیچوندن بحثه!

در مورد دولت عقب مانده هم که فرمودید:
قبلا خدمتتون عرض کرده بودم، همه این بحث ها رو دارم از دید سبزها و کلا مخالفین دولت و نظام میکنم، یعنی دارم از زاویه دید طیف فکری شما، شما رو به چالش می کشم، اگر بخوام از زاویه دید خودم شما رو به چالش بکشم که هم بحث ها خیلی گسترده میشه و اینجا طرفیتشو نداره، هم دیگه اوضاع خیلی بغرنج و سخت میشه! لذا حق با شماست:smile:

شما اگه دلت شاد میشه فرض کن ما داریم در میریم:D

آخرین ویرایش:

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا یا آغا؟
خب
کمی به حافظه تاریخیتان مراجعه کنید و ببیند چه کسانی این شعارو دادند و الآن جزو چه طیفی هستند!
اینکه یه دولت چند بار یه حرفی رو تکرار کنه (ایران آزاد ترین کشوره) با اینکه یه طیف فکری، سالها این حرفو تکرار کنن، خیلی فرق داره، نداره عزیز دل؟
بحث سر این بود که چه کسی مدعی آزادی بیان و زنده باد مخالف منه، حالا ترکیه رو پیش کشیدید، شاید از نظر شما ربط داره، از نظر من نداره و برای پیچوندن بحثه!

شما اگه دلت شاد میشه فرض کن ما داریم در میریم:D;)
تشکراتم دوباره تموم شد

کامل و جامع بود :gol::gol::gol:

esmikhani.m

عضو جدید
آقا یا آغا؟
خب

در مورد دولت عقب مانده هم که فرمودید:

قبلا خدمتتون عرض کرده بودم، همه این بحث ها رو دارم از دید سبزها و کلا مخالفین دولت و نظام میکنم، یعنی دارم از زاویه دید طیف فکری شما، شما رو به چالش می کشم، اگر بخوام از زاویه دید خودم شما رو به چالش بکشم که هم بحث ها خیلی گسترده میشه و اینجا طرفیتشو نداره، هم دیگه اوضاع خیلی بغرنج و سخت میشه! لذا حق با شماست:smile:

شما اگه دلت شاد میشه فرض کن ما داریم در میریم:D
انگار من نمیفهمم .....
چون احساس میکنم به اکثر سوالات پاسخ دادم.......
من گفتم سبزها هم با آزادی بیان مخالفن و مشگل منم با این طیف همینه.....
بحث من با دولتها نیست بحث من اینه که این نظام کلا داعیه آزادی بیان رو داره یا نه داعیه آزادیرو داره یا نه....
چه دولت سازندگی چه توسعه سیاسی یا همون اصلاحات چه دولت عدالت محور.....
برای همینم من ترکیرو مثال زدم الان متوجه شدید دلیلش چیه.....
و بابت به چالش کشیدن بنده .....
اگر دوست دارید یه طومار از کارهای انجام شده در این سی سال براتون بنویسم ببینم شما وضعیتتون بغرنج میشه یا نه.....؟
حق هم مطمینم با منه....
از این جوابتون کاملا معلم هست که دارید فرار میکنید یا نه..............
شما نمیخوای قبول کنی وگرنه کاملا صحبتام مربوط به حرفاتون هست
حالا نمیخواید بشنوید من مقصر نیستم....
کلا عادت داریم......که حرف درست رو کسی نشنوه

XPARS

عضو جدید
کاربر ممتاز
انگار من نمیفهمم .....
چون احساس میکنم به اکثر سوالات پاسخ دادم.......
من گفتم سبزها هم با آزادی بیان مخالفن و مشگل منم با این طیف همینه.....
بحث من با دولتها نیست بحث من اینه که این نظام کلا داعیه آزادی بیان رو داره یا نه داعیه آزادیرو داره یا نه....
چه دولت سازندگی چه توسعه سیاسی یا همون اصلاحات چه دولت عدالت محور.....
برای همینم من ترکیرو مثال زدم الان متوجه شدید دلیلش چیه.....
و بابت به چالش کشیدن بنده .....
اگر دوست دارید یه طومار از کارهای انجام شده در این سی سال براتون بنویسم ببینم شما وضعیتتون بغرنج میشه یا نه.....؟
حق هم مطمینم با منه....
از این جوابتون کاملا معلم هست که دارید فرار میکنید یا نه..............
شما نمیخوای قبول کنی وگرنه کاملا صحبتام مربوط به حرفاتون هست
حالا نمیخواید بشنوید من مقصر نیستم....
کلا عادت داریم......که حرف درست رو کسی نشنوه
حرف درست؟
با توجه به این جملتون:
حق هم مطمینم با منه....
دیگه وقتی شما از قبل حق رو به خودتون میدید، حرف درست فقط میشه حرف خودتون! اینکه همون دیکتاتوریه! (من که همون اول گفتم کیا برخلاف شعارهای ظاهریشون دیکتاتورترند!!!)

میتونم دلیل حضورتون توی بحث ها رو بدونم؟
برای تزریق حق تشریف آوردید؟!

سایر بحث ها هم دیگه کودکانه شده، خواننده خودش میفهمه کی چی میگه.
بحث توهین کردنتون رو هم زیر سبیلی رد می کنیم که بیشتر از این خجالت نکشید (که نمی کشید) چون توی ترکیه اینطوری با مخالفینشون برخورد می کنند;)

آخرین ویرایش:

Alborz Rad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه عزیز دل
ما صاف رفتیم تو دل سبزها، سایت کلمه، جرس، بالاترین و ......
و خوندیم کامنت های دوستان رو! شما نخوندید بفرمایید برید بخونید!
هنوز به قدرت نرسیده اند، نقشه می کشند برای وقتی به قدرت برسیند که چه کسی زنده باشد چه کسی محاکمه شود و چه کسی به چه مجازاتی برسد!
زیاد دیدیم برادر از این چیزا، کلا کارمون اینه...

اقای خزعلی رو هم که نفرمایید!
مورد نفرین پدر گرامیشان هستند! و البته دروغ هایی هم می بافند! قرار بود 15 خرداد چه شود که اقای خزعلی خبرش را دادند! منابع خبری ای هم که این رو منتشر کرده اند بسیار معتبر است خداییش! یک ایمیل، خبرگزاری رهانا، تحول سبز! عجب ملغمه ایست!
لینک مستقیمشو از سایت تحول سبز دارید بذارید؟

حالا بفرمایید ببینم این مجموعه به اسم کهریزک رو کی ساخته؟
از این مجموعه ها زیاد هست ، هم در وصف فرقه سبز، هم در وصف دولت و نظام و اینها، منتها شما همشو بریز رو هم!
نتیجه؟
فلانی مرد!

ما داشتیم رفتار طیف فکری شما رو که این تاپیک رو زدید بررسی می کردیم، صدا و سیما بسیار پر از اشتباه، اصلا دولت و نظام نا متعادل!
خب؟
حالا این تاپیک شما رو کجای دلمون بذاریم؟
صدا و سیما و دولت اون طور، شما که منتقد همین دولت و نظامید
شما هم که نامتعادل رفتار می کنید! فرق شما با آنها چیست؟
صدا و سیما الآن خوبه؟ و پروژه سفارشی حکومتو رسوا میکنه؟!!!:biggrin:

نگرفتی چی شد
حرف من سر عملکردهاست

شما داری میگی، اینا از الان برنامه ریختن برا دستگیری و مجازات و اعدام از این چیزا !

من میگم نظام حاکم همه این چیزایی که داری میگی رو به وضوح و غیر وضوح در حال انجام دادن هستش!
منم دارم میگم که نظامی که علی وار رفتار میکنه ! مبرا از اون حرفایی که آقای خزعلی توی سایتش گفته و مسلما منم با شما موافقم !که برادران ........... هیچ گونه شکنجه انجام نمیدن !!!مطمنا واقعه کهریزک هم توی این کشور نبوده !!
برادر من
اخوی
جان دل
حرف من اینه که شما داری از اون ور دیوار می افتی شمایی که داری میگی اینا دارن برای محاکمه و مجازات افراد قبل از اینکه به قدرت برسن نقشه میکشن ، که از نظر شما در حد یک خواب هست .من دارم میگم از خواب پاشو این نقشه کشیدنا توسط خودیا داره اجرا میشه !به اسم کهریزک توسط هر کسی تهیه شد و پخش شد یک گوشه ای از نحوه رفتار توی زندانها و بازداشتگاهها ی این کشور رو نشون میدادنمیدونم دیدیش یا نه اگه ندیدی که هیچ اگه دیدی که قضاوت با وجدان آگاه خودت

نه دیگه نشد این که نشد مغلطه شما عده ای رو به عدم تعادل متهم کردید منم مصداق بالاتری از عدم تعادل واستون مثال اوردم

حالا من یک سوال دارم شما که خودت قبول میکنی (البته ضمنی و فرمایشی ) تلویزیون ایران داره ارزشی و میلی رفتار میکنه و هر از چند گاهی داره نیشگونی از قبل این دولت میگیره آیا اینو میشه تعبیر به تغییر کلی روند حاکم بر این نهاد واقعا سیاسی دولتی ، حکومتی گذاشت ؟!!
نه برادر من از قضا یک برنامه سنت شکنی کرده اومده آیتمی رو اختصاص داده که به نوعی خط قرمز بودن براشون اینو نه میشه به نفع طیف خاصی تعبیر کرد نه اینکه داد وا عصفا (اگه املاشو درس نوشته باشم )سر داد که چرا توی رسانه میلی چنین حرکتی بر علیه دولت انجام شده، من یکی همچین ادعایی نکردم فقط یک خبر از برنامه هفت و نحوه و عملکرد اون شب این برنامه گذاشتم که تحریریه این خبر هم توسط یکی از سایت های غیر ***** بوده که مبادا انگی زده نشه !

اما هنوز هم به طور قاطع میگم رسانه ملی داره میلی برخورد میکنه و گزینشی ،چند تا مثال هم زدم
این مطلب تا همین جا استاپ چون با این روند که پیش میره به زودی تاپیک حذف میشه
تاپیک بره پایین مهم نیست اما حذف شدنش ان قلت توش داره !
اصل تاپیک و با دقت بیشتر بخون یک خبر با جزییات بیشتر بوداز نحوه برخورد با پروژه ای که مورد توجه نظام بوده که اگر نبود صد سال سیاه اجازه ساخت نمیگرفت !

صحبت از عدم تعادل کردن کردن توی رفتار غالب سردمداران نظام در صحنه بین المللی مغلطه نیست برادر من ، مشت نمونه خروار هست

اگه روند تاپیک همینطوری ادامه پیدا کنه عن قریب تاپیک پر...................

آخرین ویرایش: