پاساژ مریم آخر دنیاست...

تیکا

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی رو میشناسم واسه باز کردن یه مغازه کوچیک نیاز به دو میلیون پول داره میگه دختر دم بخت دارم باید یه کاری دست و پا کنم بعد میگه حاضرم برم زیر ماشین بمیرم تا زن و بچه ام دیه منو بگیرن استفاده کنن
انوقت اینا اینجوری میکنن:cry:

خوب براش توي همين باشگاه پول جمع كن
نفري 5000 تومان هم بدن ميشه يه كاري كرد
ولي بايد جوري اطلاعات بدي كه بچه ها اعتماد كنن ..نمي دونم چجوري...مثه امير رضا كه مشكلش حل شد

تیکا

عضو جدید
کاربر ممتاز
مي گم اگه ازين دوستان اينقد پولدار توي اين باشگاه هست
يه لطفي كنين به امضاي منم سر بزنين ثواب داره :redface:
اندازه دكمه يكي از تي شرت هاتون هم خرج نداره

يه دكتر زيبايي كه روزي بالاي 10 ميليون در بياره براش اين پولا پوله ؟ وقتي روزي 10 تا عمل دارن و هر كدوم 3 ميليون و بيشتر ديگه حداقل 10 ميليون در ميارن ديگه...يا فوتباليستي كه اين جور جيبش رو پر ميكنن ...

Carlina

عضو جدید
کاربر ممتاز
مي گم اگه ازين دوستان اينقد پولدار توي اين باشگاه هست
يه لطفي كنين به امضاي منم سر بزنين ثواب داره :redface:
اندازه دكمه يكي از تي شرت هاتون هم خرج نداره

يه دكتر زيبايي كه روزي بالاي 10 ميليون در بياره براش اين پولا پوله ؟ وقتي روزي 10 تا عمل دارن و هر كدوم 3 ميليون و بيشتر ديگه حداقل 10 ميليون در ميارن ديگه...يا فوتباليستي كه اين جور جيبش رو پر ميكنن ...

تیکا جون مرسی که نظر دادی..
دل مهربونی داری...
اینکه به همه این نهادا از محک و آسایشگاه کهریزک و بچه های بی سرپرست و بیماران کلیوی و ...فقط مردم کمک کنن که نمیشه...
باید کسایی که مسئولن تو کشور بودجه کشور رو تقسیم کنند و به این نهادا کمک کنند....
وقتی واسه فوتبال اینهمه خرج میکنن ...تو یه خبر میخوندم یکی از این مسئولای ورزشی نوشته بود سقف قرار دادای فوتبالیست های ایران نباید از 350 میلیون بیشتر شه..تازه فکر کرده کم گفته...با افتخار میگه...
تا حالا فکر کردی این همایش های وحدت اسلامی که هر سال به مدت ده روز برگزار میشه چقدر هزینه داره...
منم مثه تو دوست دارم کمک کنم اما تا کی ...مشکل چند نفر من و تو میتونیم حل کنیم...(در واقع ما مشکلی رو حل نمیکنیم.!!)

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
فقر بده خیلی بده باعث میشه همه چی رو از یاد ببری

ولی.........
ولی بدتر از فقر اختلاف طبقاتیه............

اونی که پول داره میاد بهش میگن تو خبر 20:30 که چرا 8 ملیون فقط پول گل ماشین عروس دادی میگه باید در حد یه فرد اصیل تهرانی باشه؟؟؟!!!!!!!
(یعنی مگه اون از کجا اومده!!!!!!!!!!!)
ادم میمونه چی بگه گاهی یادمون میریم که خدا خودش گفته بهترین شما با تقوا ترین شماست.

تیکا

عضو جدید
کاربر ممتاز
تیکا جون مرسی که نظر دادی..
دل مهربونی داری...
اینکه به همه این نهادا از محک و آسایشگاه کهریزک و بچه های بی سرپرست و بیماران کلیوی و ...فقط مردم کمک کنن که نمیشه...
باید کسایی که مسئولن تو کشور بودجه کشور رو تقسیم کنند و به این نهادا کمک کنند....
وقتی واسه فوتبال اینهمه خرج میکنن ...تو یه خبر میخوندم یکی از این مسئولای ورزشی نوشته بود سقف قرار دادای فوتبالیست های ایران نباید از 350 میلیون بیشتر شه..تازه فکر کرده کم گفته...با افتخار میگه...
تا حالا فکر کردی این همایش های وحدت اسلامی که هر سال به مدت ده روز برگزار میشه چقدر هزینه داره...
منم مثه تو دوست دارم کمک کنم اما تا کی ...مشکل چند نفر من و تو میتونیم حل کنیم...(در واقع ما مشکلی رو حل نمیکنیم.!!)

ممنون عزيزم
به نظرم ما بايد كار خودمون رو بكنيم ،وظيفه ما كمك به هم نوعمونه
حالا كه ديگران بهش نمي رسن نبايد بذاريم احساس تنهايي كنه
انشالله براي هيچ كسي پيش نياد خانواده اي كه كودك سرطاني دارن واقعا شرايط سختي دارن
روحيشون داغونه ..سرطان همراه با درد كلي هزينه هم داره كه اين خانواده اگه اين هزينه رو نتونن فراهم كنن ديگه كامل داغون ميشن

من مي گم يه سري دارن اين دنيا خوش مي گذرونن ... لباس و ماشين و همه چي اخرين مدل ...يه سري هم به جاي اينكه هواي ما رو داشته باشن جيب خودشون رو پر ميكنن
ولي دينمون مي گه اين دنيا دو روزه
خدا اين شرايط رو مي دونست كه كمك به يتيم و نيازمند اينقد توصيه شده توي دينمون ، ميشه با كمترين هزينه به قول سايت محك با يه آبنبات دادن به دست يه بچه ي بيمار اون دنياي قشنگ تري داشته باشيم

من واقعا اعتقاد دارم اين دنيا زودگذره و فقط همينقدر فرصت داريم كه اون دنيامون رو قشنگ تر كنيم

آخرین ویرایش:

سایرس

عضو جدید
پول خودشونه در هر راهی میتونن خرج کنن نوش جونشون شاید ب نیازمندان هم کمک کنن کی میدونن
مشکل چیز دیگه س!
درد من حصار برکه نیست......

tired_poet

عضو جدید
کاربر ممتاز
هایپر استار که جزو جاهای ارزون و نرماله، حتی از متوسط هم ارزون تره. جای متوسط میشه مثل رستوران پلاک توی فلامک. یا ضیافت توی درخشان. جای گرونشم مثل باغ گیلاس توی ولنجک. یا آسترا توی قیطریه. یا پدیده شاندیز توی اریکه ایرانیان که البته پولش رو به حق میگیره و محیط و غذاش حرف نداره.
اما خونه 40 میلیونی؟ اگه بگین کجا عالی میشه! دیگه توی جوانمرد قصاب و پایین میدون خراسون هم همچین قیمتی پیدا نمیشه. شاید حومه تهران مثل پاکدشت باشه، اونم میگم شاید! یکی از دوستان اخیرن یه واحد 45متری به عنوان خونه مجردی خرید توی سهروردی، همون اوایل سروش و ابن یمین. 94 تومن! یعنی فقط دستشویی حمومش میشن 40 تومن! و هیچ زوجی هم توی همچین جای کوچیکی زندگی نمیکنن. فقط بدرد دفتر میخوره و یا یه آدم مجرد. توی همین محل ما توی ساختمان های سازمانی و قدیمی، دیگه بدترین جا، خیلی هم شانس بیاری و بگردی.. شاید.. اونم شااااید متری 3تومن پیدا کنی. الان رهن یه خونه اینجا 90 تومن 100 تومنه! یعنی با 40 تومن که شما میگی حتی نمیتونی یه واحد رهـــــــــــــن کنی!

Fateme_bay

عضو جدید
کاربر ممتاز
هایپر گرون هست ولی نه در این حد .خیلی ارزونتر از مریم

اون نون اسمش رو میخوره

چون اسمش خارجکیه!!!!!!
یکی رو میشناسم فقط میره هایپر...اصلا هیچ فروشگاهی رو غیر از اون قبول نداره...
منم هایپر رفتم...تحفه ای نیست
شهروند خیلی بهتره

Carlina

عضو جدید
کاربر ممتاز
هایپر استار که جزو جاهای ارزون و نرماله، حتی از متوسط هم ارزون تره. جای متوسط میشه مثل رستوران پلاک توی فلامک. یا ضیافت توی درخشان. جای گرونشم مثل باغ گیلاس توی ولنجک. یا آسترا توی قیطریه. یا پدیده شاندیز توی اریکه ایرانیان که البته پولش رو به حق میگیره و محیط و غذاش حرف نداره.
اما خونه 40 میلیونی؟ اگه بگین کجا عالی میشه! دیگه توی جوانمرد قصاب و پایین میدون خراسون هم همچین قیمتی پیدا نمیشه. شاید حومه تهران مثل پاکدشت باشه، اونم میگم شاید! یکی از دوستان اخیرن یه واحد 45متری به عنوان خونه مجردی خرید توی سهروردی، همون اوایل سروش و ابن یمین. 94 تومن! یعنی فقط دستشویی حمومش میشن 40 تومن! و هیچ زوجی هم توی همچین جای کوچیکی زندگی نمیکنن. فقط بدرد دفتر میخوره و یا یه آدم مجرد. توی همین محل ما توی ساختمان های سازمانی و قدیمی، دیگه بدترین جا، خیلی هم شانس بیاری و بگردی.. شاید.. اونم شااااید متری 3تومن پیدا کنی. الان رهن یه خونه اینجا 90 تومن 100 تومنه! یعنی با 40 تومن که شما میگی حتی نمیتونی یه واحد رهـــــــــــــن کنی!

ای بابا..
دوست عزیز گفتم که این خبر قدیمی 40 میلیون واسه الان نیست واسه قبلناست...

Eagle Golden

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی از فامیلامون واسه جهاز دخترش 40 میلیون خرج کرد تلویزیون 42 اینچی واسه پذیرایی 10متری خرید
اما
2میلیون به خواهر زاده اش نداد عروسیش راه بیفته
دیگه انسانیت داره از بین میره....

mahtisaa

عضو جدید
اون نون اسمش رو میخوره

چون اسمش خارجکیه!!!!!!
یکی رو میشناسم فقط میره هایپر...اصلا هیچ فروشگاهی رو غیر از اون قبول نداره...
منم هایپر رفتم...تحفه ای نیست
شهروند خیلی بهتره
نه دیگه هایپر خیلی بهتر از شهروند

Fateme_bay

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه دیگه هایپر خیلی بهتر از شهروند

نمیدونم اما راستش زیاد ازش خوشم نمیاد...

شاید چون اسمش ایرانی نیست..احساس میکنم تقلیدی هستش از کشورهای دیگه...
البته نمیگم مثلا شهروند مال خودمونه و ساخت خودمون ها...اما
کلا از هایپر خوشم نمیاد

tired_poet

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا..
دوست عزیز گفتم که این خبر قدیمی 40 میلیون واسه الان نیست واسه قبلناست...
بله البته.. اما دیدم فرموده بودید واسه اوایل سال 90 هست.. که خب بازم جور در نمیاد. تا پیش از دوره دوم ا.ن بلهٰ اما بعدش ابدا

بالا