يادداشت دكتر رضا علوى به كارگردان در حاشيه!

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
نه اتفاقا لینک دانلود 2روز بعد میاد

ولی خوب کیفیت HD کجا،کیفیت مسخره ی تلویزیون ایران کجا!!
يه كانال HD جديداً اومده، تكرار سريالو روز بعد ميزاره
عاقا اين HD فركانسش چنده؟ :d

و خداوند مسخره کنندگان را دوست ندارد.
نام سريال: دکتر هاوس
کشور سازنده: امريکا
موضوع: دکتر هاوس يک متخصص طب تشخيصيست که هر چند معلول است و مى لنگد، ولى با درايت خود بيماران را يک به يک چون معما حل مى کند و جانشان را نجات مى دهد.
توضيحات: اين برنامه يکى از سریالهاى تلویزیونی بسیار پرطرفدار در امریکاست. این سریال نزدیک به ۲۰ میلیون بیننده دارد و از سال ۲۰۰۴ تا سال ۲۰۱۲ در آمریکا پخش شد. فصل‌های دوم تا چهارم این سریال جزء ده سریال پربینندهٔ ایالات متحده بودند. در سال ۲۰۰۸ این سریال پربیننده‌ترین برنامهٔ تلویزیونی در سرتاسر جهان بود و ۶۶ کشور این سریال را پخش کردند.

نام سريال: در حاشيه
کشور سازنده: ايران
موضوع: مسخره کردن پزشکان
توضيحات: اين سريال در نوروز 94 پخش مى شود. بيست ميليون بيننده در ايران دارد و جزء پربيننده ترين سريالهاى نوروزى در ايران مى باشد.

...به ما ياد نداده اند به کسانى که برايمان زحمت مى کشند احترام بگذاريم.چه زود "دکتر چه مهربونه" تبديل به مسخره کردنشان شد
تفاوت کشورهاى جهان اول و سوم در پشتوانه طلايي نيست که در بانکهاى خود ذخيره دارند، بلکه در پشتوانه فرهنگيست که در ذهن افراد آن جامعه نهادينه شده است.

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه خوبه اینو هم خوب به یاد داشته و عمل کنیم که هرآنچه واسه خودت میپسندی برادیگرانم بپسند و برعکس. ما مردم فقط خودخواهیم.تاچیزی به خودمون برمیخوره میگیرمش زیرباد انتقاد و فاجعه جلوه ش میدیم!. درحالیکه همه کار خودمون پر ایراده. خب اینام دارن ایرادارو به زبان طنز میگن.... یعنی ایرادی موجود نیست از نظر شما؟؟!! تو جامعه پزشکی؟. این داره پزشک خوب نشون میده ، بقیه رو هم نشون میده... دیگه این شورش ها چیه.

M.A777

عضو جدید
کاربر ممتاز

ها!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
شنیدم کانال اچ دی اومده،فرکانس نمیخواد مگه ازین دیجیتالیا نداری؟!بخر خیلی خوفن.مفت ـه فک کنم 80 تومنه کانالا ده برابر کیفیت بهتری دارن این HDـه هم توشه!فکر کنم! :D

منظورت Doctor Who هستش؟

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
دوست عزیز نظر هر کس محترمه . وقتی تاپیک نقدو بررسی هست هر کس نظرشو میده .این کار شما به غیر استهزا چیه؟
من يه عمري جواب ملت رو تو اين باشگاه با نرمي و ملايمت دادم ولي به اين نتيجه رسيدم بعضيا نميخوان بفهمن :d و نميشه بهشون فهموند :d در نتيجه باس فقط بخندي :d فوق عاخرش بهت يه اخطار قرمز هم ميدن :d هوم؟

ها!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
شنیدم کانال اچ دی اومده،فرکانس نمیخواد مگه ازین دیجیتالیا نداری؟!بخر خیلی خوفن.مفت ـه فک کنم 80 تومنه کانالا ده برابر کیفیت بهتری دارن این HDـه هم توشه!فکر کنم! :D

منظورت Doctor Who هستش؟
نه دارم ديجيتال ولي فك كردم اونم فركانس ميخواد :biggrin:

اين كامنت يه عادم شريفه كه كپي كردم، نميدونم اسمشو
من فقط گري آناتومي ديدم :d

زندهههههههههه باشی گلم :D
خب دیه اون موقع که ازت دعوت به عمل اومد یه نظری هم تو بدی قبول نکردی این شد عواقبش، دیه باید بسوزی و بسازی با این کوته فکرا :biggrin:
:d
باو بي اعصاب كه باشي از دنيا آزادي :biggrin:
never mind :d

self.f_t_m990

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
من يه عمري جواب ملت رو تو اين باشگاه با نرمي و ملايمت دادم ولي به اين نتيجه رسيدم بعضيا نميخوان بفهمن :d و نميشه بهشون فهموند :d در نتيجه باس فقط بخندي :d فوق عاخرش بهت يه اخطار قرمز هم ميدن :d هوم؟

:d
باو بي اعصاب كه باشي از دنيا آزادي :biggrin:
never mind :d

تو چی شدی ماااااااااااااااااااااااااااشالله جذبهههههههههه:biggrin:
EXACTLY
im agree with you :D

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
تو چی شدی ماااااااااااااااااااااااااااشالله جذبهههههههههه:biggrin:
EXACTLY
im agree with you :D
:w15: ياد بگير ها :w15:
من تو بيمارستان هم هميشه نرم و لطيف بودم بعد يه بار يه مريض محترمي پررو شد فكر كرد خبريه كه من اينقدر مهربونم :surprised: ديگه منم تصميم گرفتم بي اعصاب باشم :d:biggrin:
cool :d

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اون کاربر فعال تالار اسلام و قرآن اصلا و ابدا برازنده تو نیست
زندهههههههههه باشی گلم :D
خب دیه اون موقع که ازت دعوت به عمل اومد یه نظری هم تو بدی قبول نکردی این شد عواقبش، دیه باید بسوزی و بسازی با این کوته فکرا :biggrin:

مسعود.م

متخصص والیبال باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز
مشخص و مبرهن هست که بیان کاستی ها در قالب طنز با توهین فرق داره و خیلی از دوستان هم این رو میدونند

اما این که مدیری اومده درباره پزشکان سریال ساخته صدای بعضی در جامعه پزشکی دراومده واقعا جای تعجب داشت...
در طی این یک دهه خاطرم تو همین شبکه 3 در قالب طنزهای مختلف مثلا کاستی های جامعه رسانه و خبرنگاری - هفته نامه شهرقشنگ -
کاستی های جامعه خلبانی و مراقبت پرواز - شرکت ملکی ایرلاینز - و..... بیان شد
و کاستی های این قشرها در قالب طنز بیان میشد...

اما متاسفانه حالا تا درباره جامعه پزشکی طنز ساخته میشه صدای خیلی ها درمیاد:surprised:

به نظرم اگر مثل کشورهای اروپایی فاصله طبقاتی این قشر با سایر اقشار مثل عموم جامعه مهندسی و قشر معلمین و کارمندان دولت و .... زیاد نبود این مسائل پیش نمیومد

اگر برای هر عمل جراحی و تعداد مراجعین به مطب و کارانه ان ها مالیات مناسب وضع میشد شاهد این قبیل اقدامات نبودیم

ببخشید خیلی رک میگم اما در این سال ها در سایه بی قانونی بر کسب درامدهای این قشر - البته منظورم با پزشک های عمومی نیست - پر بعضی دوستان زیادی بزرگ شده و هر چیزی به ان برخورد میکنه...

من به شخصه کار ابوعلی سینا رو به خیلی از بهترین دکترهای امروز ترجیح میدم... اون زمان نه ازمایشی بود نه سونوگرافی و نه اکوکاردیوگرافی و ملاک تشخیص پزشک بود الان که با این دستگاه ها کارشون راحت تر شده...:D

و اسباب راحتی اون ها رو قشر مهندس با طراحی این دستگاه ها فراهم کردند... اما مظلوم ترین قشر در بیمارستان ها مهندسین پزشکی هستند...

در بیشتر کشورهای پیشرفته افراد با تحصیلات مدیریتی رئیس بیمارستان هستند نه پزشکان که تو کشور ما برعکسه....

البته در همین جامعه متخصصین افراد شریفی هستند که فعالیت های خیرخواهانه انجام میدن اما به خاطر کار این افراد میشه خطای بقیه رو نادیده بگیریم؟ و از بیان کاستی ها در قالب طنز جلوگیری کنیم؟

M.A777

عضو جدید
کاربر ممتاز

بیا اینو دیدم »
IRIB HD TEST
زمینی
ایستگاه الوند CH34 UHF دیجیتال
ماهواره‌ای
عرب‌ست بدر ۵ ۱۱۸۸۱/۲۷۵۰۰ H

گریز آناتومی خیلی خوب بود،من فکر کردم اون دختر خوشکله مُرد،مث اینکه نمُرد،نفهمیدیم چی شد تا فصل 6-7نمیدونم چی چی دیدم...
بشین Scrub هم ببین طنز ـه...حالا میگه سرم شلوغه وقت ندارم الکی فاز میاد :D

باید یه تاپیک میزدن مث اینکه منتقد و بیننده سریالا خارجی زیاد داریم هاااااااا

:D

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز

مشخص و مبرهن هست کهبیان کاستی ها در قالب طنز با توهین فرق داره و خیلی از دوستان هم این رو میدونند

اما این که مدیری اومده درباره پزشکان سریال ساخته صدای بعضی در جامعه پزشکی دراومده واقعا جای تعجب داشت...
در طی این یک دهه خاطرم تو همین شبکه 3 در قالب طنزهای مختلف مثلا کاستی های جامعه رسانه و خبرنگاری - هفته نامه شهرقشنگ -
کاستی های جامعه خلبانی و مراقبت پرواز - شرکت ملکی ایرلاینز - و..... بیان شد
و کاستی های این قشرها در قالب طنز بیان میشد...

اما متاسفانه حالا تا درباره جامعه پزشکی طنز ساخته میشه صدای خیلی ها درمیاد:surprised:

به نظرم اگر مثل کشورهای اروپایی فاصله طبقاتی این قشر با سایر اقشار مثل عموم جامعه مهندسی و قشر معلمین و کارمندان دولت و .... زیاد نبود این مسائل پیش نمیومد

اگر برای هر عمل جراحی و تعداد مراجعین به مطب و کارانه ان ها مالیات مناسب وضع میشد شاهد این قبیل اقدامات نبودیم

ببخشید خیلی رک میگم اما در این سال ها در سایه بی قانونی بر کسب درامدهای این قشر - البته منظورم با پزشک های عمومی نیست - پر بعضی دوستان زیادی بزرگ شده و هر چیزی به ان برخورد میکنه...

من به شخصه کار ابوعلی سینا رو به خیلی از بهترین دکترهای امروز ترجیح میدم... اون زمان نه ازمایشی بود نه سونوگرافی و نه اکوکاردیوگرافی و ملاک تشخیص پزشک بود الان که با این دستگاه ها کارشون راحت تر شده...:D

و اسباب راحتی اون ها رو قشر مهندس با طراحی این دستگاه ها فراهم کردند... اما مظلوم ترین قشر در بیمارستان ها مهندسین پزشکی هستند...

در بیشتر کشورهای پیشرفته افراد با تحصیلات مدیریتی رئیس بیمارستان هستند نه پزشکان که تو کشور ما برعکسه....

البته در همین جامعه متخصصین افراد شریفی هستند که فعالیت های خیرخواهانه انجام میدن اما به خاطر کار این افراد میشه خطای بقیه رو نادیده بگیریم؟ و از بیان کاستی ها در قالب طنز جلوگیری کنیم؟
برادرم شما از دستمزد پزشك ها تو كانادا و ايالات متحده هم خبر داريد؟ يا بگم؟ :d

حالا خداييش اون عمري كه پزشك پاي تحصيلش گذاشته رو مهندس پزشكي هم گذاشته؟!الان منِ نوعي كه اينقدر بي اعصاب شدم به خاطرچيه؟ :w00: اينكه وسط تعطيلات نوروز هنوز دارم خواب امتحان ميبينم انصافه؟!
يه كم هم از اين زاويه نگاه كنيم

self.f_t_m990

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
:w15: ياد بگير ها :w15:
من تو بيمارستان هم هميشه نرم و لطيف بودم بعد يه بار يه مريض محترمي پررو شد فكر كرد خبريه كه من اينقدر مهربونم :surprised: ديگه منم تصميم گرفتم بي اعصاب باشم :d:biggrin:
cool :d
خخخخخخخ مهربون باش عزیزم بده اینجوری :D

نظر شما محترمه !
و این که من نظرمو در نقل قول اول شما در پاسخ به تاپیک گفتم ، اگر توهینی کرده باشم به کسی اول به خودم توهین کردم .
------------------------------------------------
پ.ن : دوستان عزیز منظور بنده از کوته فکران شما ها نبودین اشتباه برداشت نکنید ، سوءتفاهم پیش اومده !

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
بیا اینو دیدم »
IRIB HD TEST
زمینی
ایستگاه الوند CH34 UHF دیجیتال
ماهواره‌ای
عرب‌ست بدر ۵ ۱۱۸۸۱/۲۷۵۰۰ H

گریز آناتومی خیلی خوب بود،من فکر کردم اون دختر خوشکله مُرد،مث اینکه نمُرد،نفهمیدیم چی شد تا فصل 6-7نمیدونم چی چی دیدم...
بشین Scrub هم ببین طنز ـه...حالا میگه سرم شلوغه وقت ندارم الکی فاز میاد :D

باید یه تاپیک میزدن مث اینکه منتقد و بیننده سریالا خارجی زیاد داریم هاااااااا

:D
دست شما مرسي:d:gol: فردا امتحان ميكنم :d

اييييي كدوم دختر خوشگله؟!! من از وسط هاي فصل ٣ ديگه ولش كردم بس كه تخيلي بود :d

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دکترها خودشونو از جامعه جدا ندونن
یه مثالی زدم برای من یک دکتر با یک کارمند سوپور شهرداری هیچ فرقی نمیکنه هردو برای جامعه و مردمشون خدمت می کنند
هر دکتر که نتونست تحمل کنه بفرماید خارج همونطوری که هر بیماری که پول نداشت نره مطب
میگن درخت هرچی پربارتر سربه زیرتر

کشور سازنده: امريکا
موضوع: دکتر هاوس يک متخصص طب تشخيصيست که هر چند معلول است و مى لنگد، ولى با درايت خود بيماران را يک به يک چون معما حل مى کند و جانشان را نجات مى دهد.
توضيحات: اين برنامه يکى از سریالهاى تلویزیونی بسیار پرطرفدار در امریکاست. این سریال نزدیک به ۲۰ میلیون بیننده دارد و از سال ۲۰۰۴ تا سال ۲۰۱۲ در آمریکا پخش شد. فصل‌های دوم تا چهارم این سریال جزء ده سریال پربینندهٔ ایالات متحده بودند. در سال ۲۰۰۸ این سریال پربیننده‌ترین برنامهٔ تلویزیونی در سرتاسر جهان بود و ۶۶ کشور این سریال را پخش کردند.

نام سريال: در حاشيه
کشور سازنده: ايران
موضوع: مسخره کردن پزشکان
توضيحات: اين سريال در نوروز 94 پخش مى شود. بيست ميليون بيننده در ايران دارد و جزء پربيننده ترين سريالهاى نوروزى در ايران مى باشد.

...به ما ياد نداده اند به کسانى که برايمان زحمت مى کشند احترام بگذاريم.چه زود "دکتر چه مهربونه" تبديل به مسخره کردنشان شد
تفاوت کشورهاى جهان اول و سوم در پشتوانه طلايي نيست که در بانکهاى خود ذخيره دارند، بلکه در پشتوانه فرهنگيست که در ذهن افراد آن جامعه نهادينه شده است.

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز

نظر شما محترمه !
و این که من نظرمو در نقل قول اول شما در پاسخ به تاپیک گفتم ، اگر توهینی کرده باشم به کسی اول به خودم توهین کردم .
پ.ن : دوستان عزیز منظور بنده از کوته فکران شما ها نبودین اشتباه برداشت نکنید ، سوءتفاهم پیش اومده !
چش چش :d

چرا مغلطه ميكنن عاخه؟ دوستِ من از من نقل قول گرفت يه چيزي گفت دلم وا شه :d همين :d:gol:

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میشه توضیح بدی منظورت کی بود؟؟؟

نظر شما محترمه !

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
دکترها خودشونو از جامعه جدا ندونن
یه مثالی زدم برای من یک دکتر با یک کارمند سوپور شهرداری هیچ فرقی نمیکنه هردو برای جامعه و مردمشون خدمت می کنند
هر دکتر که نتونست تحمل کنه بفرماید خارج همونطوری که هر بیماری که پول نداشت نره مطب
میگن درخت هرچی پربارتر سربه زیرتر
چشم عاقا من به شخصه دارم ميرم افغانستان :d

مسعود.م

متخصص والیبال باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز

حالا خداييش اون عمري كه پزشك پاي تحصيلش گذاشته رو مهندس پزشكي هم گذاشته؟!الان منِ نوعي كه اينقدر بي اعصاب شدم به خاطرچيه؟ :w00: اينكه وسط تعطيلات نوروز هنوز دارم خواب امتحان ميبينم انصافه؟!

خیلی خوبه ولی در کنارش دستمزد اقشاری که ذکر کردم رو هم بیان کنید:smile::gol:

من گفتم مهندسین پزشکی با پزشکان یکسان بگیرند؟ خب تفاوت باید وجود داشته باشه اما تا این حد؟ اون ها هم مثلا مدار الکتریکی که درس سنگینی هست میخونند... و البته بعضی دروس عمومی پزشکی

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این حرفا خنده داره
من خودم خبر دارم شرایط تحصیل یک دانشجوی پزشکی به مراتب بهتر از شرایط تحصیل یک دانشجوی مهندسی هست بعد 3 سال اول حقوقشم میگیره کدوم دانشجوی مهندسی این همه امکانات داره؟؟؟
تا جایی هم که من میدونم رشته های مهندسی خیلی سخت تر از رشته های تجربی هست اما به علت سیستم آموزشی که توی مهندسی تئوری محض هست و توی پزشکی عملیه خوب معلومه یک پزشک به مراتب موفقتر خواهد بود
هر کی خواست بره کانادا راه بازه
منم میخام برم انگلیس

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
خیلی خوبه ولی در کنارش دستمزد اقشاری که ذکر کردم رو هم بیان کنید:smile::gol:

من گفتم مهندسین پزشکی با پزشکان یکسان بگیرند؟ خب تفاوت باید وجود داشته باشه اما تا این حد؟ اون ها هم مثلا مدار الکتریکی که درس سنگینی هست میخونند... و البته بعضی دروس عمومی پزشکی
ديگه هركسي مزد دستشو ميخوره ديگه! منم ميتونستم ١٧،١٨ سالگيمو مثل بقيه خوش بگذرونم و عاخرشم يه پرستاري آزاد قبول شم! به قول يكي از استادامون كه ميگفت حالا هي پرستارا برن اعتراض كنن چرا حقوق ما كمه! حالا يه بار...[بقيه شو نميتونم بگم :d]

والا قابل قياس نيست! بلا قابل قياس نيست! رشته تربيت بدني هم ميره آناتومي عمومي ميخونه ولي اين آناتومي عمومي كجا، اون آناتومي اختصاصي ما كجا! يا مثلاً رشته ي بهداشت ميوه بيوشيمي عمومي ميخونه! اين بيوشيمي عمومي كجا! بيوشيمي پزشكي كجا!!

اصلا بشينيد حساب كنيد چند سال از عمر با ارزش ما صرف درس خوندن شده و ميشه؟ يه سال پشت كنكور! ٧سال پرشكي عمومي! ٢سال طرح تو دور افتاده ترين روستاها! ١سال پشت كنكور تخصص! ٤سال حداقل تخصص! دوباره ٢سال طرح! دوباره پشت كنكور! حالا ٢سال هم فوق تخصص بگير!! هفت خان رستم :w22:

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
این حرفا خنده داره
من خودم خبر دارم شرایط تحصیل یک دانشجوی پزشکی به مراتب بهتر از شرایط تحصیل یک دانشجوی مهندسی هست بعد 3 سال اول حقوقشم میگیره کدوم دانشجوی مهندسی این همه امکانات داره؟؟؟
تا جایی هم که من میدونم رشته های مهندسی خیلی سخت تر از رشته های تجربی هست اما به علت سیستم آموزشی که توی مهندسی تئوری محض هست و توی پزشکی عملیه خوب معلومه یک پزشک به مراتب موفقتر خواهد بود
هر کی خواست بره کانادا راه بازه
منم میخام برم انگلیس
من سال پنجم پزشكيم تا حالا يه قرون حقوق نگرفتم برادر :eek:

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینی که شما گفتی برای گرفتن فوق تخصص هست
اما یه دانشجوی پزشکی بعد سال 3 حقوقشو میگیره
بعد 7 سال هم پزشک عمومی هست و بازهم میگیره حقوقشو
ديگه هركسي مزد دستشو ميخوره ديگه! منم ميتونستم ١٧،١٨ سالگيمو مثل بقيه خوش بگذرونم و عاخرشم يه پرستاري آزاد قبول شم! به قول يكي از استادامون كه ميگفت حالا هي پرستارا برن اعتراض كنن چرا حقوق ما كمه! حالا يه بار...[بقيه شو نميتونم بگم :d]

والا قابل قياس نيست! بلا قابل قياس نيست! رشته تربيت بدني هم ميره آناتومي عمومي ميخونه ولي اين آناتومي عمومي كجا، اون آناتومي اختصاصي ما كجا! يا مثلاً رشته ي بهداشت ميوه بيوشيمي عمومي ميخونه! اين بيوشيمي عمومي كجا! بيوشيمي پزشكي كجا!!

اصلا بشينيد حساب كنيد چند سال از عمر با ارزش شما صرف درس خوندن شده و ميشه؟ يه سال پشت كنكور! ٧سال پرشكي عمومي! ٢سال طرح تو دور افتاده ترين روستاها! ١سال پشت كنكور تخصص! ٤سال حداقل تخصص! دوباره ٢سال طرح! دوباره پشت كنكور! حالا ٢سال هم فوق تخصص بگير!! هفت خان رستم :w22:

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
اینی که شما گفتی برای گرفتن فوق تخصص هست
اما یه دانشجوی پزشکی بعد سال 3 حقوقشو میگیره
بعد 7 سال هم پزشک عمومی هست و بازهم میگیره حقوقشو
تو اين سريالم داره فوق تخصصا رو مسخره ميكنه برادر!!
چرت بيخود :w15:

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دانشگاه با دانشگاه فرق میکنه بستگی داره کجا خونده باشی
شما میدونی دولت چقدر هزینه میکنه برای تحصیل یک داشجوی پزشکی؟؟؟
و چقد هزینه میکنه برای تحصیل یک دانشجوی مهندسی؟؟؟
من اگر به عینه امکانات دانشجوهای پزشکی رو ندیده بودم نمیومدم دروغ بگم که
من سال پنجم پزشكيم تا حالا يه قرون حقوق نگرفتم برادر :eek:

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
دانشگاه با دانشگاه فرق میکنه بستگی داره کجا خونده باشی
شما میدونی دولت چقدر هزینه میکنه برای تحصیل یک داشجوی پزشکی؟؟؟
و چقد هزینه میکنه برای تحصیل یک دانشجوی مهندسی؟؟؟
من اگر به عینه امکانات دانشجوهای پزشکی رو ندیده بودم نمیومدم دروغ بگم که
بنده در يك دانشگاه علوم پزشكي دولتي مادر درس ميخونم :d

شما ميتوانيد در جهل خود بمانيد :d اصلاً حوصله ي تفهيم ندارم :d
و من ا... توفيق :gol:

FilmBazZZ

کاربر بیش فعال
چشم عاقا من به شخصه دارم ميرم افغانستان :d
هیچوقت افغانی ها و تاجیک ها رو مسخره نکنید
تنها کشورایی که با ما هم زبان هستن اینان،
اگه اینا هم نبودن چه بسا تو دنیا همه فکر میردن ایرانی ها فارسی زبان نیستن و عربن.

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوب خواهر منم همینو میگم
میگم یکی که پزشک عمومی هست چقدر درآمدشه توی یک ماه؟؟؟
یه مهندس چقدره؟؟فوقش بگیره 3 ملیون
بعد 15 سال چقدر میشه؟؟؟
هیچ میدونستی غیر از زیر میزی حقوق امسال یه فوق تخصص چقدر تعیین شده؟؟70 میلیون (البته اینو شنیدم دقیق نیست )
خودت چرت و بیخود خخخخخ
تو اين سريالم داره فوق تخصصا رو مسخره ميكنه برادر!!
چرت بيخود :w15: