ویزگی های یک زن قوی چیست؟؟

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها خواهشا" توی تاپیک اسپم نکنید
این یه بحث اجتماعی کاملا" جدیه که دوس دارم با فکر نظر بدید تا به یه نتیجه خوب برسیم
متاسفانه از قدیم توی کشور ما به زن میگفتن ضعیفه,شاید به خاطر قدرت جسمی کمتر زن ها نسبت به مردها و یا احساساتی بودنشون یا...
ولی همگی میدونیم هم گذشته و هم الان توی کشور ما زنهایی بودن که از نظر تاثیر گذاری اجتماعی و علمی و....واقعا" قدرتمند عمل کردند...
حالا به نظر شما ویژگی های یه زن قوی چیه؟؟؟
و اینکه آقایون بگن آیا دوست دارن با یه زن قوی ازدواج کنند؟؟؟
پیشاپیش از نظراتتون ممنونم :w30:

پیدا

عضو جدید
خب مگه چیه...دوس داشتم بدونم زن قوی چجوریه :w05:
اصلا" دیگه نمی تاپیکم :cry:
زن قوی نه تنها در مادیات به دیگران خصوصا مردان وابسته نیست بلکه از لحاظ عاطفی نباید بیشتر از مردان به کسی وابسته باشه و بتونه مشکلاتشو حتی الامکان تنهایی حل کنه چیزی که من در زنان کمتر دیدم اگر زنی نتونه اینقدرا قوی بشه حتما آسیب میبینه و زجر میکشه!باور کنید!:smile:

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر موقع این دخترا بیکار میشن دور هم جمع میشن از این تاپیکا میذارن.

به خدا اینا بدآموزی داره.:cry:

نترس داداشی از مادر زاده نشده کسی روت دست بلند کنه خودم حسابشو می رسم

lady bayat

عضو جدید
زن قوی زنیه که بتونه با نگاهش به مرد دستور بده مثلا :::::( برادران عزیز نترسید ) شب ساعت 9 خانم یه نگاه به ساعت می کنن یه نگاه همسر اونوقت اقا باید متوجه بشه که چی اشغالارو بزاره دم در . یه مثال دیگه (اقایون دستاتوتونو بزارین رو قلبتون ) از جلوی یه فروشگاهی داریم رد می شیم یه پالتوی خیلی خیلی خوشگل می بینیم اونوقت خانومه یه مکثی جلو مغازه می کنه یه نگاه به پالتو یه نگاه به اقا اینجاس که اقا باید دسته چکو در بیاره و وارد فروشگاه بشه تازه یه مثال مهم اقاهه از صبح سر کاره شام قراره بیاد خونه و انتظار داره یه شام خوشمزه توی خونه باشه اما از راه که میرسه می بینه هیچی نیس ولی جرات نمی کنه بپرسه که چرا شام نیست عزییزم چون چی؟ مسلمه خب خانومه یه زن قویه ;)

nattygirl

عضو جدید
يه زن قوي زنيه كه با تمام مشكلاتي كه داره و در كنارش مراقبت از همسرو فرزنداش باز هم قوي باشه و خم به ابرو نياره و شاكر باشه
كسيه كه رو پاي خودش بايسته
كسيه كه علاوه بر اينكه از پس زندگيه خودش بر مياد بتونه به دوستان و آشناهاشم كمك كنه
اعتماد بنفس داشته باشه متكي به كسي نباشه
همه بهش افتخار كنن
چندتا مردو همزمان حريف باشه:D
ديگه چيزي به ذهنم نميزسه يادم اومد ميگم;)

hamid_sari

عضو جدید
سوفیا باور کن من هر چی فکر می کنم چیزی به نظرم نمیاد.بابا یه تاپیکه خوب بزااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا:w20::w20::w20:

Agha Nima

عضو جدید
خب مگه چیه...دوس داشتم بدونم زن قوی چجوریه :w05:
اصلا" دیگه نمی تاپیکم :cry:

زن قوی کسیه که وقتی باشگاه خسته کننده میشه یه تاپیک جنجالی میزاره تو باشگاه تا حال همه رو جا بیاره.:redface:;)
اگه تو نتاپیکی اون وقت ما چی کار کنیم؟:cry:

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز

SAEED_MOSBAT

عضو جدید
قدرت زنو از رو هیکلش نمیشه تشخیص داد باید از فنونه عملیش تست گرفته بشه

:D:D:D

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
زن قوی اونیه که در مقابل مشکلات جا نزده و نره قهرخونه مادرش